Forum
u54764
u54764
Heiii*
Sem Lara in napisala bom zgodbico. Obljubim, da bo bila napeta,dramatična,včasih žalostna,vesela,romantična in posebna.
15. julij 2012
u54764
u54764
Bežim preb ogromnim morskim prašičkom,ki bruha ogenj.Naennkrat zagledam,da tečem naravnost k prepadu.Hitro se ustavim in zdrvim desno v drugo ulico,tam pa se skrijem za smetnjaki.Veliki morski prašiček po imenu Tim zarjovi odtrga hišo iz tal in me zagleda.Takrat sem glasno zakričala...Bum!!Padla sem iz postelje.Očitno je bila to še ena mojih nočnih mor.Mami priteče gor in me takoj začne spraševati kaj se je zgodilo.
"Joooj,Emma si v redu?!Kaj se je zgodilo?Si spet padla iz postelje?Tako sem se prestrašila!" Pogledala sem na uro,in ta je kazala 5:27.Ko je mami odšla iz moje sobe,sem pograbila telefon in na Google odtipkala:'kako pregneti nočne more' iskala sem in iskala a nisem našla nobenega dobrega odgovora.Mislim kako bi lahko spanje z copati na glavi pomagalo?! Naenkrat je bila ura že 7.32 in zato sem se mogla hitro preobleči,umiti in pojesti zajtrk.Medtem ko sem jedla kosmiče z mlekom se je Bella,moja mlajša sestrica,spet ukvarjala z njenim morskim prašičkom Timom (kateri je bil v mojih sanjah velik vsaj 100 metrov).Na poti v šolo sem zagledala NJEGA.Spet je imel oblečeno modro majico z Angry Birdom na sredini in črne kavbojke.Bil je takooooo luškan!Ko sem prišla v šolo,sem-na žalost-srečala Vanesso iz a.razreda. "Ooo,če ni to naša Em!Kako lepa zelena majica.Zelo poudari tvoje oči,nad katerimi spet ni nobenega senčila za oči in pravtako nobene maskare." "Pusti me na miru Vanessa,nisem se imela časa naličiti,zjutraj!Prav tako pa nevem zakaj bi morala biti ''lepš'' za v šolo.Zagotovo ne bi rada izgledala kot ti!Haha,vijolično senčilo,ojoj ali te je kdo udaril?!" "Ahh!" je samo še rekla in odšla.Saj dan ni bil tako slab,dokler...
15. julij 2012
next
15. julij 2012
n
e
x
t
next collll
15. julij 2012
u99864
u99864
next
15. julij 2012
next next
15. julij 2012
u99864
u99864
n
ne
nex
next
next!
next
nex
ne
n
15. julij 2012
u54764
u54764
Prišla sem domov in vse je bilo razmetano.Okna so bila razbita,kavč je bil raztrgan in zavese so bile na tleh. "Mami?!Bella?!Oči?!" Nikogar ni bilo doma,zato sem takoj poklicala mami.Najprej se ni oglasila,potem pa kar naenkrat zaslišim mamin glas.Jokala je. Čez nekaj sekund sem izvedela,da so očija umorili.Mami mi je naročila taksi,da sem lahko prišla do nje v bolišnico.Nekajkrat sem mislila,da se mi je srce ustavilo.Nisem vedela kaj naj razmišlam.Ko sem prišla v bolnišnico in zagledala mami pa sem začela zelo naglas jokati.Povedali so mi,da je nekdo vdrl v stanovanje in ubil očeta,nato pa še vzel mamin nakit in vse dragocenosti.Prišla je mami in takoj šla v bolnico,saj je oči takrat bil še živ,kar morilec najbrž ni vedel.Ker je bila v šoku,ni poklicala policije.Kmalu zatem sem prišla jaz.Mami je sedaj že poklicala policijo in najbrž sedaj raziskujejo za prstne odtise ali kaj podobnega.Sedaj sem vedela celo zgodbo,a naenkrat se mi je zamegllilo pred očmi.Spomnim se,da sem padla iz stola,potem pa padla v nezavest...
15. julij 2012
n
e
x
t
15. julij 2012
u54764
u54764
Bom jutr oblubm!
15. julij 2012
oki ampak ful je dobr
15. julij 2012
neeeeexxxxxxtt
15. julij 2012
next
15. julij 2012
u54764
u54764
Zbudila sem se na bolniški postelji,zraven mene pa je sedela mami.Bila je sasanjana...Ja!To je bilo to!To je bila samo šeena od mojih nočnih mor...Toda ni bilo tako.Ker so pri nas doma še vedno preiskovali umor,smo šli spati k babici.Seveda sem se spominjala vseh mojih in očitovih najlepših trenutkov,zato sem še bolj jokala.Nisem mogla jesti večerje,gledati televizije in brati.Celo ob moji najljubši glasbi se nisem sprostila.Mogla sem se z nečem zamotiti,da ne bi razmišlala o očiju.Zato sem začela razmišlati o NJEMU.Tako ga kličem,ker nevem niti kako mu je ime,kaj šele,da bi se z njim kdaj pogovarjala.Nikoli ne bo moj.Ob tej misli sem bila še bolj žalostna.Poklicala sem svojo najboljšo prijateljico Saro.Seveda je o vsem že vedela,a me ni hotela poklicati,ker je mislila,da imamo delo,z pogrebom in vsemi temi stvarmi.Joooj,saj res še pogreb bom mogla zdržati!Ko je Sara slišala,da ihtim je zamenjala temo."Hej,imam dobro novico.Ime mu je Alex in živi nekaj ulic stran od vas." Spet sem se spomnila na naš dom..."Res!?Super,kako kul ime ima,čeprav vem,da ne bo nikoli moj." Sara je bila tiho.Še nekaj sva se pogovarjali,potem pa sva nehali.Šla sem gledati TV. Bella je že spala,babi in mami pa sta bili v kuhinji in se pogovarjali.Premikala sem kanale in prišla do Disney Chanel-ja,kjer je bila oddaja Wizards of Waverly place,in bil je prizor,ko je oče ravno pohvalil svojo hčerko Alex,ker je dobro izvedla urok.To me je spomnilo na dve stvari.Kako je oči vedno mene pohvalil,ko sem naredila kaj dobrega in pa na Alexa,najlepšega fanta na svetu,ki ne bo nikoli moj.Premaknila sem kanal.Prišla sem do Zone Reality,kjer so ravno preiskovali umor.NEE!Saj veste na kaj me je to spomnilo...Šla sem v posteljo,nisem razumela kako je Bella že spala.Čez nekaj časa sem začela jokati.Pravtako mami.Pravtako Bella...
16. julij 2012
Next (:
16. julij 2012
u54764
u54764
Naslednji dan mi je mami pustila,da ostanem doma.Spala sem do 12ih,saj sem pol noči prejokala.Babica mi je rekla naj grem malo ven,v mesto,da se nadiham zraka.Šla sem.In je res pomagalo,sploh nisem mislila na očija,saj sem šla v trgovine in se tako zamotila.In srečala sem...Alexa!!Nisem vedela ali naj grem do njega in ga ogovorim.Bila je moja velika priložnost,saj je bil sam.Naenkrat pa se je zgubil v gneči.Šla sem proti njegovi speri,ga iskala...in bum!Zaletela sem se prav v njega. "Sori,sori!Nisem te vidla,sori res!" "Haha,sej je kul no." Imel je takooooo lepe modre oči,in najlepši nasmeh kar sem jih kdaj videla. "Jaz sem Alex.In ti si?" seveda nisem mogla reči,da vem kako mu je ime,zato sem se vedla kot da nevem. "Jaz sem Emma.Toda vsi me kličejo Em." pokimal je.Nobeden ni vedel kaj naj rečeva,dokler..."Hej,veš,hmm...to je malo čudno,ampak,vem da sva se šele spoznala,ampak ali bi šla jutri z mano na pijačo?" mislila sem da se bom onesvestila.Ker sem hotela biti čim bolj sproščena,sem samo prikimala in sem komaj zadrževala nasmeh.Ko je Alex to videl,se je zasmejal in mi dal njegovo številko (in jaz njemu,mojo). A na poti domov se je zgodilo nekaj čudnega...
16. julij 2012
Next!!
16. julij 2012
neeeeeeexxtttt
16. julij 2012
u54764
u54764
Hodila sem domov,vsa vesela in si mislila,da mi nič ne more pokvariti tega dne.Naenkrat zagledam starejšega moškega okoli 35-40 let,ki je imel po obrazu dve brazgotini,na spodnji ustnici in nad desnim očesom.Gledal me je...pravzaprav je strmel vame.Ker se nisem počutila več tako varne sem zavila v drugo ulico in hotela iti domov.A srečala sem Saro in moje tri sošolke Alice,Bina in...Vanessa!Čudno sem pogledala,saj sem mislila,da se Vanessa in Sara ne razumeta,saj Vanessa je pač...nesramna do nje,tako kot do mene.Ko so me opazile so si začele nekaj šepetati med sabo,le Sara je bila videti prestrašena.Končno so prišle do mene. "Glej no glej" je začela Vanessa. "Če ni to naša uboga Emma.Najprej te ni v šolo,potem te pa srečamo takole v mestu.Oh,saj res nimaš več očeta,ki bi ti to prebovedal." Zahihitale so se.Razen Sare.Nisem mogla verjeti,da je Vanessa TAKO ZLOBNA!Saj bi ji vrnila a na to kar je rekla nisem imela reakcije.Spet se mi je zameglilo pred očmi,a sem naprej rekla: "Sara,kaj delaš tukaj z temi kurami?!Mislila sem,da jih ne maraš,saj poglej kakšne so.Nesramne in hudobne,kar ti nisi!" Sara je bila prestrašena in zmedena.A je odkovorila: "Ni te bilo v šolo pa sem si izbrala nekoga drugega za družbo.Sploh pa niso tako slabe,zato ne govori tako o mojih PRIJATELJICAH!" Ko sem to slišala sem jo začudeno pogledala in stekla domov.A spet sem zagledala tistega možaka,a bilo mi je vseeno,če mi bo sledil domov in me pretepel.Hotela sem čim prej priti domov.Pravzaprav...k babici.Zaklenila sem se v 'svojo' sobo,šla na You Tube in poslušala glasbo zelo zelo naglas.Nisem hotela,da bi me babica slišala jokati,saj bi mi spet postavila na tono vprašanj.Dobila sem sms.Bil je od Sare...
16. julij 2012
nexxxxxxxxtttttt
16. julij 2012
next
16. julij 2012
u99745
u99745
next
16. julij 2012
u54764
u54764
''Oprosti,res lej bla je ena stava...nebo ti ušeč...šli smo se js,Vanessa,Maya pa Laura in smo šle pač kera bo prej osvojila...Alexa.Sori res,ampak so me prisill in pač smo šle stavt in ker je Vanessa hotla bit še bolj nesramna do tebe je šla stavit,da če zmaga ona,da bom mogla jaz se cel teden družit z njo in NE s tabo...in je pač zmagala,dobila je zmenek z njim,nevem kako in zdej je pač kar je,saj bo ta teden hitro minil.''
Ne!To ne more biti res.Nisem vedela zaradi česa sem bolj jezna.Ker se moja bff ne sme družiti z mano ali ker je ta neumna Venessa imela zmenek z ALEXOM!Hitro sem ga poklicala a se ni javil,ko pa sem ga poklicala drugič se je oglasil z njegovim nežnim glasom,zato nisem mogla biti jezna nanj. "Ali je res,da imaš z Vanesso Rick zmenek?!Sploh veš kakšna je!Vrjetno se ti je zelo prilizovala,in bila prijazna,ne pa takšna kot je v resnici,imeli so stavo in...Saj nisem jezna nate..." Ustavil me je.
"Kaj? O čem govoriš?Nimam nobenega zmenka z Venesso Rick!Nevem kdo ti je to povedal,ampak se ti je zlagal...hej,umiri se vse bo v redu.Saj za jutri velja kajne?" Pritrdila sem mu a bila sem tako jezna na Saro,da nisem vedela kaj naj storim.A poskusila sem upoštevati Alexove besede.Umirila sem se,šla na večerjo,gledala TV in šla spat.A kmalu sem se zbudila.Ura je bila 3:56.Imela sem nočne more.Tokrat je prišel tisti možak iz mesta do mene in mi grozil,da bo ubil vso mojo družino,po tem pa še mene.Ko sem se zbudila,sem šla spit vodo in zagledala televizijo,ki je bila prižgana.Prestrašila sem se.Morda je tisti možak res prišel,a sem vedela,da je to skoraj nemogoče.Šla sem nazaj spat.Naslednje jutro sem šla v šolo.Namenila sem se naravnost k Sari a sem videla nekaj kar me je še bolj šokiralo...
16. julij 2012
u69332
u69332
neeeeeeeeext!
16. julij 2012
u54764
u54764
Sara,Alex,držita se za roke in se pogovarjata.Skoraj sem začela jokati,a bila sem močna.Šla sem do njiju. "Alex?!Sara?!K-kaj?" Več nisem mogla reči.Niti onadva,kar tudi ni bilo potrebno,saj sem vse že videla.Sara je tekla za mano a me ni dohitela.Šla sem v razred.In vidim,da me vsi gledajo.Nisem točno vedela zakaj.Ali so se med tem ko me ni bilo kaj pogovarjali o meni,ali pa zato,ker je bilo glede umora mojega očija po poročilih.Tiho sem se usedla.Imela sem solzne oči,a noben si ni upal k meni in se pogovarjati.Pomislila sem na očija in še bolj zajokala.Ko je učiteljica to videla,mi je rekla,da bi bilo boljše,če bi šla domov.In sem šla.Na Facebooku sem Sari napisala najdaljše sporočilo kar sem jih kdajkoli.Po šoli mi je odgovorila...

NEXT?
16. julij 2012
NEXT
16. julij 2012
u54764
u54764
no vsaj še 3 nexte pa začnem pisat
16. julij 2012
NEXT
16. julij 2012
NEXT
16. julij 2012