Forum
Haaj ;3.
Dreams oR really life !? - zgodba ni resnična. Za usako nadaljevanje potrebujem 4 nexte ali več.
Če želiš ti lahko napišem po zs ( zasebna sporočila) kdaj bo naslednji del, samo napiši pod komentarje če si to želiš.-> Zgodba pa govori o navadni punci, ki bi rada uresničila svoje sanje
+
zgodbo sem že enkrat pisala in nato sem naenkrat prenehala. Ampak sem se zaradi vas in sebe odločila da jo bom nadaljevala, zato upam da ste veseli ker jo bom obnovila in tudi upam da jo boste brali. Nekaj delov bom še enkrat napisala, nato pa bom pisala nove ... Have Fun :*
=============================================
1. del:

heej :] . Sem Molly Pathrew (15 let) , navadna najstnica ki živi z starši v Rimu. Kot vidite sem edinka. Od vedno sem si želela brata ali sestro vendar se mi želja nikoli ni uresničila. Moj oče Lucas Pathrew je producent, mama Meghan pa dela pri eni izmed najboljših modnih hiš, zato nismo revni. Lahko bi rekla da imamo denarja na pretek. Od nekdaj sem si želela da bi videla kakšen je Rim, vendar mi mama ni pustila v mesto, zaradi nevarnosti. Mama je vedno mislila samo nase in na svojo službo in ni razumela da nisem več majhna punčka ki jo je treba za roke držat. Na srečo mi zdaj to dovoli in ker staršev skoraj nikoli ni doma in mi je dolgčas sem se odločila da grem malček raziskovat. Vzela sem svojo majhno torbico in fotoaparat, ter hitro zaprla vrata in se podala na ulico. Odkrila sem veliko stvari, znamenitosti za katere prej sploh nisem vedla da obstajajo. Prišla sem na glavni trg. Na sredini trga je stala velika fontana, pred njo pa en fant. Stopila sem do njega in ga prosila če me lahko fotografira.Sprejel je in me slikau.Vrnil mi je fotoaparat in se predstavil.

Molly ( jaz ):

Naša oz. moja hiša:

Moja soba:

31. marec 2012
Nadaljujem :] ?
31. marec 2012
u84822
u84822
next
31. marec 2012
next
31. marec 2012
samo piši
31. marec 2012
next
31. marec 2012
u83973
u83973
next
31. marec 2012
next!
31. marec 2012
next
31. marec 2012
u83403
u83403
nextt!
31. marec 2012
next!
31. marec 2012
nexttt!!!!!!!!
31. marec 2012
Pa prosim obveščime po zs
31. marec 2012
2. del :

Rekel je da mu je ime Zac in da je domačin. Predstavila sem se mu še sama, nato pa sva šla na krajši sprehod. Izvedela sem še da je star 18 let, da ima eno leto mlajšega brata, da se ukvarja s petjem in da živiva v isti ulici. Peljal me je še v bližnjo slaščičarno, kjer sva pojedla sladoled. Povedala sem mu še nekaj malega o sebi in spet nadaljevala pot. Čas je hitro mineval in rekel je da mora iti. Poslovila sva se in odšla sem domov. Ker je bilo še zgodaj sem se odpravila v svojo sobo in tam pisala pesem. Od svojega 11. leta si želim postat pevka vendar mi je mama vedno to preprečevala. Hotela je da bi postala manekenka. Še nekaj dni sva se z Zacom družla in med nama je preskočila iskra. Ne iskra ljubezni, ampak iskra prijateljstva. Postala sva najbolša prijatelja. Z zacom sva se zmenila da se tudi danes dobiva in da greva v kino. A ko sem pogledala na uro sem vidla da zamujam. Hitro sem stekla iz hiše in na vso moč tekla proti kinu. A na lepem sem se zaletela...

Zac:

Nadaljujem ? (vam je zanimivo? )
31. marec 2012
next! Pa ja zanimivo je!
31. marec 2012
u82942
u82942
Next ful mi je ušeč pa prosim če me obveščaš po zs.
31. marec 2012
u64670
u64670
next.ja zanimivo je
31. marec 2012
u82660
u82660
next..
fhool dobr..pa spuroči pliss..
love'u
31. marec 2012
u40823
u40823
next
31. marec 2012
u40823
u40823
zanimiv
psi bral še mojo https://www.igre123.com/forum/tema/fant-iz-sanj/31608/
31. marec 2012
u50162
u50162
next
31. marec 2012
u84822
u84822
next
31. marec 2012
next!!
31. marec 2012
Naprej sj bi ocenla zgodbo sam k je ful mal delu in nemorm iz tega ocent. Ko boš mela mal več napisan ti povem ok? MysteriousGiяl:Nova na šoli^^
31. marec 2012
next!
31. marec 2012
next
31. marec 2012
Slaščičarna

3. del
Zaletela sem se v fanta ki je ravno prihajal iz gostilne.Kmalu sem padla na tla vendar me je nerodno ujel. Usa raztrešena sem ustala in začel se je najin pogovor.
( M= Molly ; N= Neznanec)

N: Pazi kako hodiš, nisi sama na ulici!
M: Oprosti, mudi se mi..
N: Je že uredu, izvoli.. ( pobral je torbo s tal in mi jo dal)
M: Hvala :] . Zdej pa res moram it..( obrnila sem se in hitreje začela hodit)
N: Ej počaki..usaj ime mi povej..prosim? ( je nekako kričal za mano)
M: Molly sm..( nasmehnila sem se mu in že sm odšla)
...
Hitro sem prišla do kina in opazila da me Zac že čaka. Stopila sem do njega, ga pozdraula in se odpravila do blagajne kina. Oba sva si vzela kokice in pijačo, ko pa sem hotela plačat sem vidla da nimam več denarnice. Z odprtimi ustmi sem pregledovala torbico in Zac me je opazil.
( M= Molly ; Z= Zac)
Z: Kaj pa je?
M: Denarnice ne najdem. Ko sem odšla od doma sem jo še imela..
Z: Ni problema js ti plačam.
M: Zac. Hvala..vrnila ti bom , obljubim.
Z: Ne zahvaljuj se, sej veš da te mam rad :].
Ko se je film končal sva še malo šla po mestu.Pogovor med nama je potekal tako ..
Nextam:]?
31. marec 2012
next!
31. marec 2012
nexttttttttt
31. marec 2012
u63958
u63958
next!!
31. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike