Forum
нєу тυкι вσмα zgσ∂вιcσ ριѕαℓє נѕ ιη šє Mrs. Horan. zαčєтєк ∂αм נѕ, ηα∂αℓנυנє σηα.

тα zgσвιcα вσ gσνσяιℓα σ:
∂νєн Ιб - ℓєтηιн ρυηcαн, кι ѕє σ∂ρяανιтα ν ℓση∂ση ѕкυραנ z ∂яυgιмι υčєηcι, кι ѕσ 2. ℓєтηιкυ αηgℓєščιησ zαкℓנυčιℓι ѕ Ƽ. кσ gяєנσ ηєкєgα ∂ηє ηα яαѕтανσ мєтυℓנєν, ѕє ρυηcι ιzgυвιтα, ιη кαנ кмαℓυ zηαנ∂єтα ν σяαηžησ вєℓєм кσмвιנυ. нммм, ℓє кנє вσѕтα ρяιѕтαℓι..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

***************Lucy*****************

Hejj. Moje ime je Lucy, stara sem 16 let. Moja bff (best friend forever) je Anna. Obe družini sta zelo bogati. Anno imam zelo rada, saj mi pomaga tudi v najtežjih trenutkih. Skupaj se smejiva, jočeva, žalujeva za kom itd. Za razliko od nje jaz nisem edinka, ker imam mlajšega bratca Alexa (Aly - a).
Z Anny (Anno) komaj čakava, da bo prišel 18 junij. Učiteljica za Angleščino nam je namreč obljubila, da bo vse tiste, ki imajo zaključeno s 5 za mesec dni odpeljala v London.
Ko je povedala to novico, sva se Z Anny po pouku zakadile k meni domov in se začele učiti angleščino. Zdaj imava že obe zaključeno s 5. Danes je že 12. junij. Še samo malo, samo malo pa gremo. Šli bomo z letalom (jeeej) in si najprej ogledali muzej voščenih lutk itd. Ampak naju z Ann (Anny, Anno) ne zanima to. Naju edino kar zanima v Londonu to, da vidima, srečama in se spoznama z One Direction. Harry! Ljubim teeeeeeee.

נαz (ℓυcу) ιη мσנα вƒƒ αηηα: http://data.whicdn.com/images/29447230/392541_316350765096930_588747648_n_large.jpg

נѕ ℓєνσ, αηηα ∂єѕησ

---------------------------------
му ℓιттℓє вяσтнєя: http://data.whicdn.com/images/29287184/34480753367094727_CajzE46p_c_large.jpg

ѕє тι z∂ι υяє∂υ, ιη ѕє ѕтяιηנαš, ∂α Mrs. Horan ηєχтα؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. maj 2012
nextejjjjj!!!!
28. maj 2012
next!!!
28. maj 2012
u63958
u63958
neext
29. maj 2012
no jst nextan
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
********************************************anna************************************************
z lucy sva se tako veselili obiska v london,da sva pozabili da jaz težko prenašam vožnjo ko sva(končno) to ugotovili sma se dogovorili da bova mojega očija prosili da nama posodi svojo kamero(da bom posnela nialla če ga srečam
31. maj 2012
no jst nextan
********************************************anna************************************************
z lucy sva se tako veselili obiska v london,da sva pozabili da jaz težko prenašam vožnjo ko sva(končno) to ugotovili sma se dogovorili da bova mojega očija prosili da nama posodi svojo kamero(da bom posnela nialla če ga srečam
31. maj 2012
no jst nextan
31. maj 2012
neki šteka!!!!!
31. maj 2012
no jst nextan
31. maj 2012
no jst nextan
z lucy sva se tako veselili obiska v london,da sva pozabili da jaz težko prenašam vožnjo ko sva(končno) to ugotovili sma se dogovorili da bova mojega očija prosili da nama posodi svojo kamero(da bom posnela nialla če ga srečam) in mp4(z vsemi pesmi od 1D)da nama med letom ne bo dolgčas(kar se nikoli ne zgodi kadar sva skupaj)no in tako sem previdmo prikopitljala da očija in mo rekla:
J-jaz O-oči

Jči saj veš da gremo z ANG v london
O:ja in???
J:veš tudi da težko prenašam vožnjo?
O:ja!
J:no razmišljala sem če bi lahko.......si spisodila tvojo kamero in mp4???
O:ne
Jaj no........
O: ne pomeni NE!
Jrosim...prosim...prosim...prosim...prosim...prosim...?
O:ne konec!
J:no ampak saj nočeš da bi mi bilo slabo na letalu?.....pa še ANG mam zaključeno 5!!!
O:no dobro zdaj me pa pusti za službo delam!
poskočila sem od veselja in takoj poklicala lucy!!!povedala sem ji da se bova lahko snemali in še bolje poslušali 1D!!!!!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
31. maj 2012
zdj mi je pa naredlo ok!!!
31. maj 2012
u63958
u63958
neext
31. maj 2012
next
31. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike