Forum
u38947
u38947
Nekega nedeljskega jutra sem iz maminega trebuha prijokala na svet jaz! Ja,jaz Alina. Vedno sem bila nasmejana( še vedno sem) in živahna punca. Nikoli nisem upala biti na miru saj mi je vedno nekaj šlo po glavi in vedno sem nekaj morala delati. Niti pomislila nisem,da bi napisala komu,da mi je Dolgčas. Neeee,to sploh ni značilno za Alino Štrancar. Ja,čuden priimek in brez glasbe NI šlo! vedno sem morala nekaj poslušati.Saj sem že pri 3 letih pela pesmi,ki so angleške in zapletene.Ampak jaz,ki živim za glasbo in mi glasba pomeni vse je bila zame mala malica. Že od rojstva me spremlja glasba. Čeprav se nobeden od mojih v moji družini ne ukvarja z glasbo. Vsi skupaj smo navadna družina! Ampak jaz sem vedno verjela vase in nikoli nisem obušala.Tukaj pa je moja zgodba....
11. oktober 2011
u38947
u38947
Saj že veste glede rojstva in tako..Ampak na tisti dan sem bila stara 10 let. Bom kar začela.Čudno se vam bo zdelo zakaj deset let ne bom opisovala.Heh,to pa zato,ker takrat ni bilo tako zabavno kot zdaj..

''vse najboljše zate,vse najboljše zate!''
ta pesem se je prepevala danes zjutraj v moji sobi.Ajaaa,saj res.My Bday.danes je petek! yess,jutri pa vikend.Jutri imam žuuur..Yaaay! Ko sem se zbudila mi je mama v roke dala zavitek v katerem je bil čisto novi CD od Justina Bieberja! yeees.Zahvalila sem se ji saj sem njegova največja oboževalka in je on moj vzornik.Bila je že toliko ura zato sem šla v akcijo in sem se šla odpravit.Stekla sem k hiši kjer čakamo na avtobus.Vsi so mi voščili. Ko sem prišla v šolo je moja BFF pritekla k meni in me objela.V roke mi je dala zavitek v katerem je bila ogrlica: best friends

eno bom nosila jaz,drugo pa Melanie.Moja BFF.

objela sem jo in se ji zahvalila.In pogovarjali sva se.Potem mi je še veliko drugih čestitalo. moj dan je bil pač šolski dan z velikooo voščili. Ko sem prišla domov je na moji mizi pisal listek:
Pojdi v kopalnico do školjke.
Šla sem do tja in tam je bil še en listek:
Pojdi do kuhinje.Limone so kisle ampak zdrave.

Šla sem do limon in jih pogledala v njih je bil listek.
Tako je to šlo naprej. Veliko Justinovih stvari sem dobila.Kot so parfum,majice,verižice,...bila sem zadovoljna
ko sem prišla do zadnjega listka je bila zraven kuverta in listek sem prebrala:
Tukaj stojiš,bereš in gledaš mi v oči. prišla si do zadnje točke in končno boš dobila darilo,ki si nikoli ne bi mislila da ga boš dobila.Odpri ga lepo počasi.Ne hitro!!!!!!!!!
Vse najboljše!

počasi sem odprla kuverto,v njej je bila še ena,in v tisti še ena,tako sem odprla okrog 10 kuvert.Ko sem odprla zadnjo sem v njej dobila:

ŠLA BOM NA KONCERT JUSTINA BIEBERJA! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to je supercool darilo!

komaj čakam,da povem Melanie.Zgrabila sem mobitel,v imeniku poiskala Melanie in jo z velikim veseljem poklicala!
Seveda pa pod nobenim pogojem ne bom povedala trem KAO prijateljicam ki so: Maria,Lina in Mariša.NI GOVORA! enkrat so moje frendice enkrat ne.Pa naj one enkrat ugotovijo kako je...in ko sva se v ponedeljek z melanie nekaj pogovarjali so me spraševali kaj je bilo? ampak jaz samo,kaj vas briga...pa tko..komaj čakam....aaaaaaaaaaaaaaaaa
to je tako zelo fajn,moj dan sem preživela zelo veselo...
11. oktober 2011
u38947
u38947
to je bilo v kuverti:

To je Melanie:

To pa jaz Alina:

Lina,Mariša in Maria:

11. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg