Forum
u109005
u109005
Tema govori o punci,ki se ji vse sanje uresničijo.Ima 1 sestro dvojčico in sta najboljši prijateljici.V glavni vlogi bojo bile dvojčici in fantje.Zgodba bo govorila kako je Sanja spoznala nekega fanta v katerega se je zaljubila.Spoznala ga je na morju,ko sta bili s Jasno(njeno sestro dvočico) na plaži in jedli sladoled.Fant se je zaletel v njo in da bi se ji oddolžil ji je kupil nov sladoled... .Da ne bom preveč že zdej puvedala bom pučakala na usaj 4 nexte.
24. oktober 2012
u109005
u109005
bom kr začela
Bil je še zadnji teden pouka.Učiteljice so spraševale še zadnje učence.Bil je ponedeljek.Zjutraj sem se zbudila in vstala.Pogledala sem če je Jasna(moja sestra) že budna. Spala je še zato sem se odločila da jo bom zbudila. Prestrašila se me je jaz pa sem se zasmejala.Zasmejala se je tudi Jasna. Skupaj smo šle v jedilnico kjer naju je že čakal zajtrk. Bil je kruh namazan z nutello to imam najraje. Po zajtrku sem se odpravila v svojo kopalnico urediti,Jasna pa v svojo. Uredili sm se v 30minutah. Nato smo se skupaj odpravile v šolo. Ko smo se odpravljale do najinih oomaric v šoli sma zagledali najino največjo sovražnico. Ime ji je izabella (usi jo kličejo iza). Je 3. narbolj popularna na naši šoli. Verjetno še nisem omenila da sma z Jasno nabolj popularni punci s šole. Vedno ko naju zagledajo na hodniku se nama usi umaknejo. Zvonilo je in pouk se je začel. Z Jasno sedima vedno skupaj. 1. uro smo imeli matematiko. Bilo je dolgočason ampak sem bila vesela da bojo kmalu počitnice. Naenkrat pa sem zaslišala glas g.Mars. Sej vem ma zloo čudn priimk. Jasna me je 'ruknila' v rebra ter mi povedala da bom vprašana matematiko. Uzela sem zvezek in se odpravila do table. Dobila sem 2,saj se nisem nič učila. Vedela sem kaj bo sledilo doma. Pouk se je vlekel in vlekel. Ko je zvonilo po koncu pouka smo se vsi gužvali iz razreda. Seveda naju je z Jasno pred šolo že čakal limuzina. Pripeljali sma se do doma,kjer sma iztopili. Odpravila sem se v jedilnico,saj sem mislila da je mama doma a je ni bilo. To se mi j ezdelo čudno saj je vedno doma ko pridem v jedilnico. Ozrla sem se še po kuhinji kjer sem videla gospodinjo ki je že kuhala kosilo. Videla sem listek na katerem je pisalo da bo mama prišla pozno domov saj ima nujen sestanek. Stekla sem v sobo in to povedala Jasni.
za next bi pa prosla usaj za 2 next
26. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg