Forum
u95154
u95154
hey
moje ime je julija...
in s prijateljico sva se odločili da bova napisali zgodbo o 1D...
vem da jih je že veliko ampak hotele sva imeti svojo...
na tej temi-forumu so pa tudi pravila ki jih morate upoštevati

PRAVILA
-ne pišeš kletvic
-če kaj ne razumeš vprašaš
-ne uničuješ foruma-teme
-ne pišeš bu,beda...
-če ti kaj nepaše spokaj
-grde komentarje obdrži zase

ko bosta 2 nexta napišem 1.del

ali boš bral/a zgodbo???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. februar 2013
djmo vidt kaj bo...nexty!!! <33
15. februar 2013
u95154
u95154
ok....bom kr napisala 1.del čeprav še nista 2 nexta...tenx
15. februar 2013
u95154
u95154
1.del
začelo se je tako da sva se z mamico odpravljali na morje.želela sem si da bi šla moja bff zraven ampak ni mogla ker ji niso pustili starši.bila sem zelo žalostna zato sem prižgala tv (24 ur)in slišala da imajo 1D nagradno igro.ko sem to slišala sem poslala vesela in poslušala dokler niso sledili oglasi.po oglasih sem poslušala dalje in slišala da bo nagradna igra potekala 25.6.2012 v stožicah ob 15.00 uri.nagrada pa je bila potovanje za 1 mesec v london z one direction ter potovanje na morje na hrvaško.seveda sem se takoj upisala.prijavilo se je lahko le 100 deklet izžrebana pa bo bilo samo 1 dekle.

nekaj dni kasneje.....

danes je 23.6.2012 prvi dan počitnic in 2 dni do tekmovanja.bila sem zelo vesela da bo tekmovanje tako kmalu hkrati pa sem bila živčna ker nisem vedela kaj bo če bom žrebana ker imam obupne navade:grizem si hohte,med kosilom govorim...bila pa je še 1 težava ta je bila najhujša bila sem zaljubljena v nialla iz skupine 1D.nevem kako toda ljubim ga!!!
želela bi da bi me vsaj nekdo imel rad takšno kot sem.ko sem mislila na to da me nihče razen moje bff in moje mame nemara sem zopet postala jezna in odšla spat.zbudila sem se šele 2.dan torej 24.6.2012 ob 12.41,še nikoli nisem spala tako dougo.prižgala sem računalnik in šla na fb pogledat če imam kakšno obvestilo.imela sem jih veliko med njimi pa je bil tudi tabveščamo te da nagradno igro od 1D prestavljamo iz 25.6 na 24.6.2012

tam moraš biti od 13.00 uri.ŠIT kako naj v 19 minutah pridem v stožice,res je da živim skoraj zraven njih toda jaz porabim 30 minut za make up,10 minut za izbiro oblačil in 5 minut da se oblečem in obujem to je veliko preveč da bi prišla pravočasno na nagradno igro.vendar ker mi 1D toliko pomenijo sem se odločila da se nebom naličila.hitro sem si izbrala oblačila,se oblekla ter obula,vzela sem še torbico in odšla.po 2 minutah sem prišla v dvorano.manjkala so še 3 dekleta ,ki so jih diskvalificirali.na tekmovanju pa je bila tudi moja največja sovražnica loti.toda zdaj nimam časa da bi mislila na loti kajti svetlobni žarek se že premika!!!
na kom mislite da se bo ustavil žarek?

za nadaljevanje potrebujem +2 nexta
15. februar 2013
nexty!!!
mislim da nate al pa na loti!!!
lahko eno slikco od tebe???
15. februar 2013
u95154
u95154
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR8Aiscgbgrrrer3aOAvz9qaZCp50FZ4C5GsOcSxiOOwIi-pIRu[/img]
jaz...(v zgodbici,ne zares)

tenx...
15. februar 2013
okej...huala
16. februar 2013
u95154
u95154
ni za kaj..tebi hvala ker bereš zgodbo....
16. februar 2013
nzk
16. februar 2013
u119075
u119075
super zgodbica! Next!
17. februar 2013
u95154
u95154
tenx
17. februar 2013
u95154
u95154
žerek se je ustavil na klari.klara je dekle ki hodi na isto šolo kot jaz in je najbolj poznana pod vzdevkom piflarka.klara ima očala z okroglimi lečami(al kok se že reče) in dolge rjavo-črne lase,zelo je bila podobna grdi rački(film,serija).voditelj nagradne igre je klari rekel naj pride na oder da ji izročil karte za let,ker leti v london kjer jo pričakajo 1D,potem pa gre z njimi na hrvaško na morje.kakšno naključje tudi jaz grem tja na morje in to danes z avtobusom tako kot oni(one direction).na hrvaškem bo klara nastopala z njimi med tem ko se bom jaz dolgočasila na plaži.iz stožic sem odšla žalostna ker ni žarek pokazal name hkrati pa sem bila vesela ker se res neželim osmešiti pred fant iz 1D.ko sem prišla domov sem spakirala stvari(za na morje)in si v dodaten kovček dala še list papirja,kuli,barvice,denar,prenosnik in telefon..mami pa sem naročila še naj s seboj vzame veliko denarja da si bom lahko kupila lepe in drage večerne obleke.mama me je upoštevla in res s seboj vzela kuverto z 30.000 evri.

ČEZ 1 URO:
zdaj je prišel čas da odidemo na avtobusno postajo čakat avtobus,ki naju bo odpeljal na morje.na avtobusu je bilo veliko potnikov zato je bilo praznih le še nekaj mest.z mamo sva se vsedli vsaka na svojo stran oziroma sedež(jaz sem se vsedla na čisto zadnje sedeže moja mama pa na sprednje).kar nekaj časa smo se že peljali ko se je avtobus ustavil na njega so vstopili...

za nadaljevanje potrebujem 2 nexta
17. februar 2013
next
17. februar 2013
u119075
u119075
next!
17. februar 2013
u95154
u95154
na avtobus so vstopili one direction,ki so se vsedli po parih.niall je bil prepozen ker je jedel hamburger zato so mu ostali zasedli vsa mesta.edino prosto mesto je bilo na sedežu zraven mene.ni mu preostalo drugega kot da sede,seveda me je prej vprašal.seveda sem privolila ker sem videla da je zardel,tudi jaz sem zardela.niall je prisedel,začela sva se pogovarjati in se potopila v globoko debato.kar naenkrat pa sem jaz zaspala.ravno ko so se mi začele lepe sanje sem začutila roko okoli mojih ramen,prestrašila sem se zato sem se zbudila.zraven sebe sem zagledala nialla,ki je imel svojo roko okoli mojih ramen.ko je videl da sem se zbudila je roko hitro odmaknil,videl je da sem začudena in prestrašena zato je rekel-oprosti nebi smel tega storiti,upam da nisi jezna...potem sva se začela pogovarjati J(JAZ-JULIJA) N(NIALL)
j-zakaj bi sploh bila jezna?
n-nevem mislil sem da imeš fanta...
j-ne nimam ga
n-pa si ga že imela kdaj?
j-ne,pa ti?
n-kaj?
j-ali že imaš punco?
n-ne tudi še ne
j-(nisem odgovorila)
n-julija veš jaz...
j-kaj?
n-jaz te...nemorem....preveč bi bil potrt kr že vem odgovor,mogoče kdaj drugič
j-no prav nebom te silila da mi poveš,mi boš že kdaj drugič.
n-ja prav imaš!
j-ha ha ha ha ha
n-kaj je tako smešno?
j-poglej harry-ja.
n-what?
j-poglej na harry-jovo majico.
n-o,ne
j-ha ha ha
n-oprosti,harry si včasih zmišljuje naresnične stvari(harry je na svojo majico napisal niall si je našel novo punco)
j-saj ni nič hudega
n-ok,hvala
j-zakaj pa hvala?
n-ker si tako razumna!!!
j-o,hvala
šofer-izstopite potniki.
n-o,še dobro ravno sva se nehala pogovarjati
j-ja,to imaš pa prav
šofer-samo še vaju čakam izstopita!!!!!!!!
n-julija če imaš jutri čas pridi na plažo.
j-seveda ga imam
n-prav,tukaj imaš mojo telefonsko(mi da telefonsko,v sanjih)
j-hvala,no zdaj pa moram iti
n-tudi jaz moram iti adijo
j-adijo

za nadaljevanje potrebujem +3 nexte
17. februar 2013
next
17. februar 2013
next
19. februar 2013
u95154
u95154
še najmanj 1 next
hvala
19. februar 2013
neext
21. februar 2013
u95154
u95154
julija&niall <3
julija&niall <3
03. avgust 2012 16:42
ko sma z mamo prišli v hotel se ji je čudno zdelo zakaj sem tako vesela.zato me je vprašala.m-mama j-jaz(julija)
m-zakaj si tako dobre volje?
j-niall iz tiste skupine ,ki jo kar naprej poslušam mi je dal telefonsko!!
m-aaaaaaaaaaaaaa za to si pa lahko vesela.
j-vem
in tako smo končale pogovor,vsaka sva šle svojo pot(jaz na recepcijo,ona pa na plažo,čeprav je bila že tema)
pri recepciji sem srečala nialla ves čas me je gledal.ko sem bila na vrsti(pri recepciji)sem dobila sobo z številko 198.nehote pa sem slišala tudi da ima niall sobo z številko 202.yes sem si mislila,narazen sva le za 2 sobi.ko sem prišla do svoje sobe in jo odklenila sem si naročila večerjo.strežnica mi je za večerjo prinesla piščanaca v zeljenjavni omaki,za sladico a bananino torto.zraven bananine torte je bil listek na katerem je pisalo :
SEM DOLGO UPAL IN SE BAL,SLOVO SEM UJEL STRAHU DAL,SRCE JE PRAZNO IN SREČNO NI NAZAJ SI UP IN STRAH ŽELI
julija to pesem sem napisal samo zate.veliko mi pomeniš odkar sem te prvič videl!!!tvoj skrivni oboževalec factor .res nisem vedela kdo bi lahko napisal to pismo,zato sem poklicala nialla in ga vprašala če kaj ve j-jaz n-niall
j-hey oprosti,da te kličem tako pozno(ura je bila 22.16)
n-oj,kaj je?
j-ali kaj veš o pismu,ki sem ga dobila danes?
n-ne ravno,vem le,da jih utegneš dobiti še zelo veliko.
j-ok,hvala
n-ni za kaj
j-adijo
n-čaw
prekinila sem,res mi ni bilo nič jasno.zdelo se mi je kar predsej čudno kako to da mi je niall rekel da utegnem dobiti še veliko več pisem.zaradi pisma sploh nisem bila več lačna,zato nisem pojedla večerje.šla sem si umiti zobe in se stuširati ko je nakaj v moji sobi zaropotalo.kar napol gola sem šla v spalnico pogledati kaj je ko sem na postelji za gledala...

(ubistvu je to moja prejšnja zgodba dreams my love (1D)...ampak jo bom nadaljevala še potem...zato zdaj pišem prejšnji del...da boste vedeli o čem se gre)

21. februar 2013
neeeexttt a lohhk čimm preej?
21. februar 2013
u95154
u95154
hvala,da bereš zgodbo.......ko dobim še najmanj 2 nexta
21. februar 2013
next
21. februar 2013
u95154
u95154
še najmanj 1 nexte
21. februar 2013
next
22. februar 2013
u95154
u95154
ok.......nisem mogla takoj nextat ker ni bilo intenetne povezave....
23. februar 2013
u95154
u95154
TA NEXT JE POSVEČEN VSEM MOJIM ZVESTIM BRALKAM IN BRALCEM
kar napol gola sem šla v spalnico pogledati kaj je ko sem na postelji zagledala prelepo rdečo vrtnico.od sreče in navdušenja sem skoraj padla skupaj.od vseh presenečenj in daril pa sem bila že zelo izmučena zato sem dala vrtnico v vazo,nato pa odšla spat.imela sem grozne sanje zato sem se zbudila.pogledala sem na uro in videla da je že 08.32.šla sem se urediti.ravno ko sem se uredila in šla v kuhinjo je na vhodna vrata nekdo potrkal.šla sem odpreti vrata,ko sem jih odprla ni bilo pred njimi nikogar...potem sem pogledala k tlom in videla škatljo z roza pentljo.vzela sem škatlo in si jo kar nekaj časa ogledovala.potem pa sem se le odločila,da jo bom odprla.ko sem jo odprla sem v njej zagledala...
v škatli sem zagledala malega mucka.vzela sem si ga v naročje in opazila da ima okoli vratu ovratnico za katero je bil zataknjen listek na katerem je pisaloAMO ZATE!!!FACTOR .bila sem zelo srečna,ker sem dobila malega mucka in to od skrivnega oboževalca.vendar mi ni bilo jasno kako factor ve da sem si želela malega mucka.to je res čudno,ampak je vsekakor super!takoj sem odšla do najbližje trgovine in si v nakupovalno košaro dala:hrano za muce,ovratnico in igrače.preden sem prišla do blagajne pa sem se spomnila da moram na plažo ker me na njej čaka niall.hitro sem se prerinila čez gnečo in prišla do blagajne.plačale sem vsoto denarja,ki sem jo morala in odhitela domov.doma sem mucku naredila posteljico,in mu nadela ovratnico,da je imel 2 čeprav sem mu tisto ovratnico za katero je bil zataknjen listek snela.skoraj pa sem mu pozabila dati ime.ko sem se spomnila da mu nisem dala imena sem žačela še bolj hiteti in razmišljati.odločila sem se da bo mucku ime whiskas.
odhitela sem po kopalke,si jih oblekla,vzela za whiskasa mačjo košaro in ga dala vanjo.ko sem to storila sem hitro šla na plažo kjer me je že čakal niall.niall mi je rekel če greva plavat ker je videl da imam oblečene kopalke,privolila sem ampak nisem vedela kam naj dam whiskasa,ko pa sem se spomnila,da ga lahko čuva moja mama.in res z niallom sva whiskasa nesla k moji mami potem pa odšla plavat.v morju sva delala vse živo(zelo sva se zabavala)dokler ni mimo mene kar naenkrat priplaval...

kdo mislite da je priplaval mimo mene????

23. februar 2013
next
23. februar 2013
u95154
u95154
še +2 nexta
23. februar 2013
nnnnext
23. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike