Forum
Vem,da je vlik zgodbic z 1D. Taku,da sem se odločila 1 napisat. I hope you like it

Zbudila sem se v hladen jesenski dan. Zlezla sem iz postelje in se pripravila za šolo. Svoje dolge blond lase sem si počesala in jih spela v figo."Driin driiin" je zazvonila budilka. Ura je bila 7:00 in jaz sem se na srečo zbudila prej. Budilka mi stalno zamuja. Oblekla sem se v topla oblačila,okoli vratu dala šal in se odpravila v nov dan. Imela sem minuto do avtobusne postaje. Ko je pripeljal avtobus sem vstopila in se odpravila do moje Bff. "Jutrooooo" sem jo zbudila iz sanj. Začudeno me je pogledala. "Ooo ti si Katy". " Si spet sanjarila sem se ji nasmehnila." Saj me poznaš" mi je vrnila nasmeh."Amm Sasha bi lahko umaknila torbo,da se usedem?" sem jo vprašala. "Haaa?? Aja ja" je rekla. Zavila sem z očmi. " Pa ne že spet no." sem rekla. "Dobro veš,da sem nora na njihh. Saj se lahko drugam usedeš,če ti ne paše" je odgovorila.

next??
06. julij 2012
Next!!!
06. julij 2012
Next!!!
06. julij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeext
06. julij 2012
neeext
06. julij 2012
nnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttt
06. julij 2012
next!!!
06. julij 2012
u84822
u84822
next!!!!!!
06. julij 2012
u68138
u68138
daj nexti no plosimmmmm
06. julij 2012
Po 15 minutah sva prispeli na avtobusno postajo pred šolo. "Sasha,Kate!" sva zaslišali. Kate je moj vzdevek. Obrnili sva se in zagledali najino prijateljico Anne. Bila je zeloo zadihana. Z Sasho sva krohotali."Haha res smešno" naju je grdo pogledala Anne. "Torej Sasha... Si že slišala More than this?" je vprašala. "NEEE ne že spet nooo" sem rekla. Vsak dan,čisto vsak dan imata te pogovore. Hodila sem precej hitro,da bi ima ušla. In uspelo mi je. Prišla v garderobo 3. letnika (stara sem 17,Sasha 18,ker ima prej RD). Odprla sem omarico in vzela ven zvezek za matematiko,učbenik in delovni zvezek. Beeda. Pri matematiki sem res slaba. Ne gre mi pa če bi se cel dan učila. Vse skupaj pa poslabša učiteljica. Nekateri jo kličejo "smrt" ker se zelooo poredko nasmeji in je zelooo stroga. Končno sta prišli tudi Anne in Sasha. "Kate za-kaj me ni-si po-ča-ka-la? je zadihano vprašala. "Ne delaj se neumne" sem ji odvrnila. Skomignila je z rameni in odšle smo proti učilnici za matematiko. V učilnici je bilo zeloooo glasno. Nič novega. Tam je sedela tudi Vanessa. Največja važička na šoli. "No in včeraj sem bila na koncertu 1D in Harry mi je pomahal. Po koncertu pa sem lahko šla do njih saj mi je očka zrihtal." je govorila. Punce okoli nje so se zahihitale. Ena pa je rekla: "Ti si taka srečnica" in Vanessa jo je pogledala kot,da ji je rekla,da je kraljica. Vanessa je neizmerno bogata. Ima use kar hoče. In ona je očijeva "mala princeska". Na bruhanje mi gre. "Driiiiin" O neeee.
06. julij 2012
u84822
u84822
Next!!!!!!!!!!!!
06. julij 2012
Next!!!
06. julij 2012
dejte povedat če dam slike zravn al brez slik :3
06. julij 2012
Neeext!!!

pa ni treba... domišljija je bolš (;
06. julij 2012
Vstopila je učiteljica. "Sedite" je rekla in se usedla.Vsi smo bili tiho in tudi najbolj "pogumni " fantje si sedaj niso upali govoriti. Jaz sem sedela zraven Anne. Sasha je sedela sama za mano in Anne."6 jih bo vprašanih" je rekla gospa Willman.O ne,o ne,o ne. Naj ne bom jaz naj ne bom jaz. "Anne,Laura,James,Caitlyn,Ryan in...." grdo me je pogledala "Katy". Razdelila je listke in pričeli smo. Anne je bila zeloo dobra v matematiki. Hotela sem plonkat ampak Anne je imela list B jaz pa A. Ok saj zmorem to.
Po 30 minutah je rekla " Dajte nazaj listke." Tako hitro je minilo. Rešila nisem skoraj nič.Vsi so pospravljali reči,ko je govorila ocene. "Anne:5,Jame,Ryan:4,Caitlyn:5,Laura:5,Katy:2. Za las" je rekla.
Phew. "Drin drin" Vsi smo prisluhnili zvočniku. "Danes odpade pouk za 3. letnike. Hvala". Vsi smo se veselili in zdirjali ven."Kaj gremo delat" me je vprašala Sasha. "Gremo v nakupovalno središče." Ko sva prišli sva se usedli v starbucks in pili kavo. Takrat je mimo prišel Justin. On ima use od kart za nevem kaj do sušalk in tako. Po šoli prodaja. "Hey" naju je pozdravil. "Kaj bi rad?" sem ga vprašala. "Imam 2 karti za koncert 1D.. Jutri ob 20:00." Nasmehnil se je. "Koliko?" je vprašala Sasha. "Za obe karti 100." "Ok na" mu je dala denar."No torej Katy,jutri greva na koncert 1D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"je zavpila in ljudje so naju čudno gledali. "Pff jaz ne grem.""Seveda greš kdo me bo pa s tal pobiral ko bom omedlela" je rekla v smehu.Morala sem se zasmejati. "Ohh no prav" sem privolila. "Ok torej v šoping!" je rekla in stekla. Denar sem odložila na mizo in stekla za njo.
06. julij 2012
tm k je smejko = James: 5
06. julij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeext čimprej
06. julij 2012
NEXT!!!
06. julij 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!!!!!
06. julij 2012
NexT!!
06. julij 2012
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
06. julij 2012
Na koncert sva prišli že 2 uri prej. "Važno je da sva v prvi vrsti." je rekla. V dvorani je bilo še nekaj drugih punc. Stopicala sem za Sasho v 1. vrsto. Po 30 minutah se je dvorana začela hitro polniti. In po 1 uri je bila že nabito polna. Na zaslonu se je prikazal video. 5,4,3,2,1!! In na oder so prišli fantje.Sasha se je drla. Ravno toliko,da ni omedlela. Skakala je kot nora in se drla na glas. Mladina danes sem pomislila.
Koncert je trajal 1 uro in pol. Potem sva šli v vrsto za autograme. Bili sva na koncu kolone. Sasha je začela jokati. "Nikoli jih ne bomo videle".Sesedla se je na tla. O moj bog resno. Zaradi 5 fantov? Počepnila sem in jo objela. Tako je pristopil k nama moški."Kaj pa je narobe?" je vprašal. "Ahh zeloo si želi govoriti z 1D pa misli,da jo bodo ignorerali in take" sem probala pojasniti. "Aha" je rekel moški. "Izvolita. Z to zapestnico bosta lahko po podpisovanju odšli v zaodrje in se pomenili z fanti." Nasmehnil se je. Sasha je dvignila pogled. Prijela je zapestnico,zelene barve,si jo nataknila na roko in spet skoraj padla v nezavest.
Minili sta 2 uri ko se je podpisovanje končalo. Midve pa sva se odpravili v zaodrje.Sasha se je tresla in momljala. Nekaj kot:" Spoznala bom 1D, spoznala bom 1D". Prišli sva do belih vrat in vstopili.V sobi sta bila 2 kauča,miza z polno hrane,kitara,mikrofon,... vsedli sva se in čakali. Ni bilo dolgo ko sva zaslišali korake in smeh. Fantje so prišli v sobo in se nama nasmehnili. Sasha je samo gledala in gledala. Potem je zakričala in začela teč po sobi. Fantje so se smehljali in jo gledali. Končno se je umirila in se vsedla. "Sta uživali na koncertu?" je vprašal Zayn. Imena znam na pamet zaradi Anne in Sashe. "Oooo ja. Bili ste najboljši" je rekla Sasha. Pogovarjali so se jaz pa sem bia tiho. "
"In zakaj si ti prišla na koncert?" me je vprašal Harry."Zato,da bom to žensko poberala s tal." sem odvrnila. Vsi smo se nasmejali. Pogovarjali smo se o vsem mogočem. Potem smo peli,Zayn in Sasha pa kar zaplesala.Tudi slikali smo se. "Katy tudi igra kitaro in nekaj pesmi je napisala" je rekla Sasha. "Molči " sem siknila. "Uauu igraš še kaj poleg kitare?" me je vprašal Niall. "Ja. Igrati znam tudi saksofon,čelo,flavto,kontrabas,violino,harfo,klavir in tudi pojem malo" sem rekla. "Daj zapoj nam nekaj" je rekel Liam. "Nee res nebii.." sem zardela. "In kako vama je ime?" je vprašal Louis. Upss res sva se pozabili predstavit. "Jaz sem Sasha in to je Katy" je rekla. " Veselilo nas je,da smo vas spoznali.Sedaj pa moramo it. Ampak obiščita nas. Tukaj je naslov." je rekel Liam in mi dal listek z naslovom. Na njem so bile tudi telefonske Nialla,Zayna,Harryja,Louisa in Liama.

06. julij 2012
Neeeekšt
06. julij 2012
neeexxxxxttttt
06. julij 2012
Next!
06. julij 2012
Next!!
06. julij 2012
V naslednjih dneh je Sasha govorila samo o tem kdaj bomo šle"Jutri okej??" sem ji odvrnila saj sem jo imela že poln kufer. "Ok ok ne se razburjat" je odgovorila.Popoudne sem doma "gnila" pred računalnikom. "KATE OBISKE MAŠ!" se je zadrla mami. Odšla sem v spodnje nadstropje kjer je stala mama, se smehljala pred vrati pa je stal...
*************************************************************************************************************
oprostite za kratek next.Bom zvečer dalšga

ok zdej pa ugibajte:
a) zayn
b)harry
c)niall
d) liam
e)louis
f) Sasha
06. julij 2012
Harry
06. julij 2012
harry