Forum
u103583
u103583
*******************Lara************************************************************************************

Hoila...no z mojo frendico TinaStyles<3 bove pisale zgodbico. Veve da je že velik takih zgodbic amapk zakaj pa nebi bla še ena več hah. No bom js začela.
+
Js Lara pišem kot BELLA.
In Tina piše kot ALICE.
************************************************************************************************************

*No naj se predstaviva.
Js sm Bella Skys. Imam BFF Alice. Stari sva 17let. Js zlo rada rišm in sm na računalniku(valda). Mam mucka Louisa in ja seveda sem mu dala ime kot fantu iz skupine 1D. Kar lahko pove da sm zalublena v Louisa. Z Alice imave iste sanje...da jih nekega dne spoznave.

Js:

No js sm pa Alice Wade. Ja z Bello sve BFF. Js rada tečm po domače športam. Zlo rada pa jem sladoled. Tut js mam rada 1D. Js pa obožujem Harrya ne,ne pomota js ga lubm! in obedve z Bello rade jeve. Hah

Js:

************************************Bella*******************************************************************

Drin,drin Up all night,na,na,na... mi začne peti budilka od 1D. Joj sem si mislila spet šola. Poklicala sem Alice in rekla da čez 15min pridm do nje. Odvlekla sm se do omare sm neki zbrala,oblekla in odšla v kopalnco kjer sm se zrihta.
Odpravila sem se dol kjer sem se poslovila od mami in šla do Alice.

Me je že čakala.
Js:

Alice:

Odšle sve v šolo. Pouk je bil čista beda. Mel smo Slo,mat,ang,kem,fiz,bio. Vse je blo totalna beda. Edino Alice je dubla 5 pr fiziki.

Ko je blo konc šole sve odšle k meni domov. Bila sem sama na srečo.
Vsaka je odšla na računalnik. Nekaj sve si še naredile za jest. Amm seveda kruh pa nutello...kaj pa druzga. Gledale sve film in še en film. Pogledala sem na uro in bila je šele 15.50. Joj ta čs mineva počas je rekla Alice. Pogledale vse poročila in videle....

V-voditl pr poročilih

V: Izjemna novica za vse fanice skupine one diretion.... Imeli bojo koncert v Sloveniji in še bolje... prispeli so že danes ob enih. Ko so se sprehajali po enem mestu so že bili zasuti z oboževalkami.

A-alice B-bella

B:aaaaa Alice to je lahko najina priložnost ! (Sem bila zelo vesela)
A: jaaaa.

Kar kričale sve in kričale in kričale. Ko je blo poročil konec pa sve .............spet kričale.

Uzunaj sve zaslišale neko kričanje ki je bilo podobno veselemu kričanju.
Tisto kričanje pa je bilo vedno bol glasneje...

Nexta moja Tina! < 3

A boš brala tole zgodbico? :)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. oktober 2012
Neeeeeeeeeeeext
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
bi kdo bral mojo zgodbo o louisu iz 1D pliss
sorry za oglaševanje
http://www.igre123.com/forum/tema/louis-tolmison-in-jaz/41737/3
28. oktober 2012
u109734
u109734
Next,next,next
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
neeeeeeeext!
28. oktober 2012
neeeeeeeeeeext
28. oktober 2012
next!!
28. oktober 2012
u107790
u107790
neeeeext...
28. oktober 2012
u65741
u65741
nexttt
28. oktober 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttt!!
29. oktober 2012
u83773
u83773
neeeeeeeeeekst!
29. oktober 2012
u99346
u99346
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
29. oktober 2012
u109818
u109818
nneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttttt plisssssssss!!!!!!!!!!
29. oktober 2012
next!!! next!!! next!!!
29. oktober 2012
neeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttt
29. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. oktober 2012
hoj punce (: moj next za vs
***********************Alice*******************************
Tisto kričanje pa je bilo vedno bol glasneje... in kar naenkrat sva zaslišali da nekdo zvoni pri vratih. Bella je šla odpret. ''KAJ? OMG to ni res, to ni res...'' je govorila( vrata so mela steku skoz kerga se vid). Js sm se še kr sprašvala kaj je in slišala sem kako je odprla vrata. Slišala sem top udarec, kot bi nekdo padel po tleh. Js sm šla pogledat kdo je. In ja. Ne bote uganil kaj sem vidla! 1D. Ja, 1D.

Ležal so na tleh. Kako so se znajdl na tleh pa ne vem. Vem tut to da je Lou ležou na Belli. Nism se začela režat čeprav je bil to po moje najbolj smešen trenutek u vsem lajfu. Belli sem pomagala ustat. ''A men pa ne boš?'' je uprašal Harry. Js sm se začela smejat potem ko sm se nehala sm rekla: ''Ne. Sam ustan tko kokr si sam padu.'' Bella me je pogledala z unim 'Alicekajtinijasn' pogledom. "Bom pa pomagala." sm rekla. Harryju sm podala roko( zarad neznanga razloga niti ustat ni mogu). Ko so končn usi ustal smo šli v dnevno. Potem naju je Bella predstavla( sej smo v njeni hiši). ''Js sm Bella in to je moja BFF Alice.'' je rekla. ''In kaj vas je pripeljalo sem?'' sem vprašala. ''Nekam smo se mogl skrit pred oboževalkam...'' je rekel Liam. ''In Niall je bil lačen,'' ga je dopolnila Bella. ''Če ste že pršl, bi gledal film?" Vsi so se strinjal. "Dej Paranolmalno 3.'' sem rekla Belli, "najbl hecna grozlivka ever.'' Bella je pokimala.Vsi smo se usedli na kavč. Medve smo se nekak znajdle med Harryjem in Louisom. No in film se je začel. Mene niti ni blo strah. Harryja je pa blo tko, da se je na sred filma stisnu k men. "Harry, loh nehaš? Ta film je lih tok grozn ko žlica." sem rekla. Liam je reku da je od tega filma bl strašna sam še žlica. Zayna je pa tok skrbel kako je z negovo frizuro... no čas je bil že da grem domov. ''Dijo!'' sem rekla Belli in fantom. Ravno ko sem zavila na domače dvorišče pa me je nekdo poklical. ''Alice!" Obrnila sem se. Bil je Harry.

"Ja?'' sem uprašala. "A imate z Bello vstopnice? Mislim za koncert.'' je vprašal. "Pravzaprav ne.'' sem rekla, zmedeno kajti nisem vedela km vse to pelje. Harry je potem vprašal če želimo VIP ustopnce. "Harry, te so drage ko žafran res nimamo niti skupi dnarja za...'' Harry mi je pod nos pomolil dve VIP ustopnci. "Daješ jih zastonj?'' sem bila začudena. Pokimal je. "Am.... hvala... res ne bi blo treba...'' sem rekla, ''Se vidmo potem na koncertu." sem rekla in pomahala.
nexta moja Lara! < 3
29. oktober 2012
next!!!!!!
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
u106935
u106935
Neeeeeexttttttttt!!
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
u83773
u83773
neeeekst!
29. oktober 2012
u107790
u107790
neeeeeext...
29. oktober 2012
u83523
u83523
nextttttttttttttttttt nujno !! + nova bralka !
i love one direction !!
29. oktober 2012
u109734
u109734
Next!!
29. oktober 2012
next!!
29. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg