Forum
u117636
u117636
╰ žiujo! še ena zgodbica na temo glasbe. ♪ ♩ ♫ ♩
╰ zgodbica bo vsebovala tudi slike da si boste lažje predstavljale nadaljevanje.

pravila že verjetno vsi poznate: ~ne oglašvat
~če ti je všeč napiši next

◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡
◠ ◡◠ ◡ I H O P E U L I K E I T ! ◠ ◡◠ ◡
◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡◠ ◡
⇨Araxie:

⇨Marelita:

⇨ Kaleo:

⇨ Otto:

⇨Galina:

Arexie ni imela mame. Ko je bila Arexie še dojenček jo je mama zapustila. Deklico je dala znancu po imenu Darel, ta jo je sprejel in postal njen oče. Arexie je odraščala v majhnem stanovanju nato pa sta z očetom kupila staro, a veliko kmetijo in se preselila. Arexie je morala v šolo. Pot do avtobusne postaje je bila dolga. Na avtobusu je bila samo ona in še 3 drugi otroci, ki jih je prvič videla. Vsedla se je k deklici in jo pozdravila.''Živjo, jaz sem Arexie. In kako je tebi ime?'' ''Živjo, jaz sem Marelia.'' Deklici sta za trenutek vtihnili nato pa se je nasproti Arexie vsedel fant, ki so ga klicali Otto. Bil je drobne postave. Marelia se ga je prestrašila in Arexie zašepetala na uho: ''To je Otto. Ne približuj se mu.'' Arexie je pogledala Marelito in ji nazaj zašepetala: ''Zakaj pa?'' Marelia je izdihnila in ji zašepetala da ji pove pozneje. ''Glej jo Marelita, imaš novo prijateljico?'' se je oglasil Otto in se zasmejal. Marelia je bila tiho. ''Ti je muca pojedla jezik?'' Otto se je še še glasneje zasmejal. ''Otto, si lahko še bol glasen? Bodi tiho! Ne morem se učiti.'' se je z zadnjega sedeža oglasil punčkast glasek. Arexie je vprašala Marelio kdo je tam zadaj, ta pa ji je povedala da je Ottova sestra Galina. ''Tako otroci, le hitro v šolo!'' se je oglasil šofer avtobusa. Galina je hitro pobrala roza torbo, roza puščico in šla iz avtobusa. Ko sta Arexie in Marelia stopili iz avtobusa ju je čakala Galina in pozdravila Arexie. ''Me veseli da sva se spoznali. Jaz sem Galina. in kdo si ti?'' Pri tem je nakremžila obraz. ''Jaz sem Arexie.'' ''Veš... Ali si se doma počesala?'' Arexie se pogledala Marelio. Galina je stekla v šolo. V razredu se je Arexie vsedla poleg Marelie. Po pouku sta šli skupaj domov. Marelia ji je me tem pripovedovala o Ottu in Galini, da sta doma iz bogate hiše, kako sta razvajena in nesramna... Arexie je doma očetu vse povedala. Po skromnem kosilu se je šla gugat na gugalnico, ki je visela iz hrastove veje. Gledala je sončni zahod in med visoko travo opazila da se nekaj premika. Pogumno je vstala in se odločila da gre pogledat kaj se skriva v travi. Blizala se je in bližala. Arexie je bilo strah saj se je zunaj že mračilo. Počepnila je in opazovala dečka, ki se z kužkom podi v travi. Arexie ga je pozdravila. Kuža je zarenčal in zalajal. ''Pššššššt Biba!'' deček je kužka prijel za ovratnico. ''Živjo, jaz sem Kaleo. In ti si Arexie, kajne?'' Arexie se je začudila. ''Kako to veš?'' '' Marelia mi je vse povedala. Ona je moja soseda. Danes me ni bilo v šolo ker sem očetu pomagal na kmetiji.'' Arexie je stopila k Bibi in jo pobožala. ''Arexie!!! Arexie!!'' ''Joj oče me kliče, se vidiva jutri'' Arexie se je obrnila in stekla k očetu.
NEXT..? <33
07. april 2013
next
07. april 2013
u114991
u114991
next
07. april 2013
u114991
u114991
ful dobr pišš res <333
07. april 2013
next
07. april 2013
Next
07. april 2013
u114991
u114991
se bi katera prijavila na fotografsko tekmovanje? druga sezona je http://www.igre123.com/forum/tema/fotografsko-tekmovanje-2-sezona!/53439/
09. april 2013
u57082
u57082
Next.
24. april 2013
u114991
u114991
dodejte me na tem novmu profilu huala : ) ----------> http://www.igre123.com/cokieland
06. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg