Forum
Teja, tvoja soba je katrastrofa!
Babica je že spet predavala o njeni čistoči in čistilih... Tokrat je nisem poslušala, razmišljala sem o selitvi- o naši novi hiši, in o moji novi sobi k jo bom imela sama zase! Najbolj so me zanimali moji sošolci,kakšni so, me bodo sprejeli v družbo ali me bodo imeli za naivno deklico kot v ljubljani bom imela zvezte prijatelje in ne samo tiste ,ki hlinijjo prijateljstvo z mano samo da bi me izkoriščali? ta vprašanja so se kar naprej ponavljala v moji glavi.A da neboste mislili da sem bedna punca, ki kar naprej tarna o svojem bednm življenj. Seveda imam v Ljubljani tudi tiste prave frende, ki jih bom pogrešala bolj kot zanč pizze k jih delijo v šoli.

teja

a boš bral/a ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. julij 2012
next!
25. julij 2012
''me sploh poslušaš?'' je rekla babi ko sem končala z prenašanjem škatel v avto. ''ne'' sm ji rekla in nato smo se odpeljali. Moj mlajšii ''bratec'' Niki je celo pot pel pesmice za otroke in to mi je šlo zelo na živce. Najhuje je bilo ko sta starša začela ponavljati za njim. Takrat sem zavzdihnila in prižgala moj ipod.
Ko sem zagledala morje sem vedela da smo že skoraj prispeli. Približali smo se tabli na kateri je pisalo Koper. V avtu je postajalo nervozno saj smo prispeli v naš novi dom. takoj ko so se avtomobili vstavili sem stekla na našo novo verando in si ogledovala našo novo okolico.Mislim da bi tukaj lahko začela novo življenje brez sovraštva in zamer, tukaj bodo poznali drugačno Tejo kot v Ljubljani.
''Hej'' poskočila sem in pogledala v smer iz katere je prihajal ta glas. ''Živ..'' ahh ne kaj pa sem mislnla,da me bodo že po 5 minutah v Kopru že pozdravljali. Utopila sem svojo jezo nad tem razočaranjem in se raje posvetila fantoma, ki sta se pogovarjala. Za trenutek sem se spomnila na najlepšega fanta iz lj, najinih šal in smeha,ki ga nikoli ni bilo premalo. Solze so se mi iz nenada prikradla v oči a sm jih hitro skrila.
''ej asi ti nova tle?'' je rekel glas iz neposredne bližine. Prestrašila sem se ker je bila oseba zelo blizu. Ozrla sem se samo zaradi radovednosti, saj sem vedela da tega negovorijo meni, le kdo bi ogovoril tako grdo osebo kot sem jaz? Zagledala sem enega od fantov,ki sta se prej pogovarjala. Takoj ko sem ga pogldala v oči je začel nakladati ''men je ime Sebastjan, kličejo me Seba, nasledn let grem v devet klas pa ti ajaa sj ress tole je Tim..,'' takrat se je oglasil še Tim '' ne skrbi ne grize sam punco potrebuje hehe '' Seba ga je tako pogledal da sem že mislila da se bosta stepla, zato sem na hitro rekla ''ja hmm jst sm Teja in tud jst grem v devetga''
Še enkrat sem pomislila,da bo tukaj zelo lepo živet

SEBA

http://hartmanarena.com/images/content/images/cody_simpson__pub2__andrew_zaeh.jpg

TIM

http://data.whicdn.com/images/11698767/tumblr_lntfiiGakA1qgyrrro1_500_large.png?1310053062

next?
25. julij 2012
u94182
u94182
next
26. julij 2012
next
26. julij 2012
u89788
u89788
nextttttttttttttttttttt
26. julij 2012
razkazala okolico, da ne bi okol hodla kot izgubljena kura!'' naprej smo se usi skupaj zasemejali. Ta fanta sta mi postajala vse bolj simpatična. Zveseljem sem privolila. Mami sem zaklicala, da bom kmalu nazaj in odpravili smo se proti morju.
''Upam da imaš s sabo zalogo kopalk'' je veselo rekel Tim, medtem ko smo se z kolesi peljali po obali.Seba ga je dopolnil ''če jih nimaš, ti bom pa js svoje posodu.'' Tim je zmajal z glavo in reku '' joj kok si ti zabit. A ne vidš, da je 2x bl suha k ti? hehe'' na hitro sem se nasmehnila Tim ima res lep nasmeh sem si zamislila sama pri sebi. Seba mu je odvrnil ''pravi se oglaša bajs!'' Začel se je pravi besedni boj. ''ti men da sm debel boš že vidu!'' seba mu je brez pomisleka odvrnil ''kaj bom vidu tvoje trmasto osvajanje Ise v šoli?haha '' ''fanta fanta nehajta z temi neumnostimi rajš mi pokažta kje se zbirate'' ''prou sledi mi '' je zavpil Tim,ko je zdrvel proti manjšemu gozdičku. Tam sta Seba in Tim ''odskočila'' iz koles in se priblaževala manjšini ljudi, ki je poležavala na klopci.Počasi sem jima sledila. Ko smo prišli sta se Seba in Tim začela prijateljsko ''tepsti'' z ostalimi fanti iz skupinice. Po 5 minutah izrednega bojevanja so se spomnili name saj je en od fantov prekinil igro in uprašal ''kdo je ta lepotica? '' uff a te fantje še niso vidl kkšne punce. Že spet sem čutila vročinski valj v moji glavi. Učitno se mi bo tukaj to dogajalo nonstop.In morm priznati da mi je to všeč. ''To je moja nova lepa soseda!'' je rekel Seba z popolnim zadovoljstvom in ponosom v glasu. Lepa soseda? to mi je reku? usi tuki so popolnoma prizadeti! Mogoče bom pa glavna lepotica na šoli. Ahh ne, to je glupo! Te komplimenti so mi že stopili v glavo.Ahh ne nesmem biti samoušečnica, moram met velik prjatlov če ne bom umrla sama. Joj ne seveda, da pa bom sama umrla če sem tok sm smotana in naivna,iz mene se zajebavajo,nikjer na tem svetu ne obstaja tok prjaznih fantov kot so teli! Iz mojega preklemanskega razmišljalnja me je zbudil Seba ''Fantje to je Teja, Teja to so Harry,Liam,Niall,Louis in Zayn in ne niso iz one direction!'' ''hmm one direction to ime mi je znano? aja sj res to so tisti popolni fanti,ki jih usi omenjajo objavljajo slike na facebook in mi gredo zadnje čase zaraditega malo na živce!'' sm naglas razmišljala. Zdi se mi, da me je prikinil Niall ''končno edn k razmišlja enak kot mi'' ''mi ne razmišljamo,da so popolni Niall!'' je rekel Tim. Usi smo se zasmejali,ko je k nam pridrvel norec na motorju. Hitel je naravnost v našo skupinico in se ustavil tik pred mano. Z hrbtom se je ubrnil k meni,si snel čelado in rekel ''sem kj zamudu?'' za trenutek mi je zastal dih. Imel je isto frizuro ter lase in zelo podoben glas kot Žan-najlepši tip v Ljubljani...
26. julij 2012
kopirajte linke
26. julij 2012
Tako smo se nekaj sekund samo opazovali, ko je Seba iz nenada odprel usta,da bi nekaj povedal. Tim je to tudi upazil ter mu zakril usta ter začel sam '' nekaj cajta bod tih a hočš,da že spet ostaneva sama brez take lepotičke kot je ona? hehe'' zardela sem, prvič so mi podali kompliment v Ljubljani so bili zame komplimenti ''spaka, grdoba'' Tim se je obrnil proti meni in dejal '' kaj če ti bi razkazala okolico, da ne bi okol hodla kot izgubljena kura!'' naprej smo se usi skupaj zasemejali. Ta fanta sta mi postajala vse bolj simpatična. Zveseljem sem privolila. Mami sem zaklicala, da bom kmalu nazaj in odpravili smo se proti morju.
''Upam da imaš s sabo zalogo kopalk'' je veselo rekel Tim, medtem ko smo se z kolesi peljali po obali.Seba ga je dopolnil ''če jih nimaš, ti bom pa js svoje posodu.'' Tim je zmajal z glavo in reku '' joj kok si ti zabit. A ne vidš, da je 2x bl suha k ti? hehe'' na hitro sem se nasmehnila Tim ima res lep nasmeh sem si zamislila sama pri sebi. Seba mu je odvrnil ''pravi se oglaša bajs!'' Začel se je pravi besedni boj. ''ti men da sm debel boš že vidu!'' seba mu je brez pomisleka odvrnil ''kaj bom vidu tvoje trmasto osvajanje Ise v šoli?haha '' ''fanta fanta nehajta z temi neumnostimi rajš mi pokažta kje se zbirate'' ''prou sledi mi '' je zavpil Tim,ko je zdrvel proti manjšemu gozdičku. Tam sta Seba in Tim ''odskočila'' iz koles in se priblaževala manjšini ljudi, ki je poležavala na klopci.Počasi sem jima sledila. Ko smo prišli sta se Seba in Tim začela prijateljsko ''tepsti'' z ostalimi fanti iz skupinice. Po 5 minutah izrednega bojevanja so se spomnili name saj je en od fantov prekinil igro in uprašal ''kdo je ta lepotica? '' uff a te fantje še niso vidl kkšne punce. Že spet sem čutila vročinski valj v moji glavi. Učitno se mi bo tukaj to dogajalo nonstop.In morm priznati da mi je to všeč. ''To je moja nova lepa soseda!'' je rekel Seba z popolnim zadovoljstvom in ponosom v glasu. Lepa soseda? to mi je reku? usi tuki so popolnoma prizadeti! Mogoče bom pa glavna lepotica na šoli. Ahh ne, to je glupo! Te komplimenti so mi že stopili v glavo.Ahh ne nesmem biti samoušečnica, moram met velik prjatlov če ne bom umrla sama. Joj ne seveda, da pa bom sama umrla če sem tok sm smotana in naivna,iz mene se zajebavajo,nikjer na tem svetu ne obstaja tok prjaznih fantov kot so teli! Iz mojega preklemanskega razmišljalnja me je zbudil Seba ''Fantje to je Teja, Teja to so Harry,Liam,Niall,Louis in Zayn in ne niso iz one direction!'' ''hmm one direction to ime mi je znano? aja sj res to so tisti popolni fanti,ki jih usi omenjajo objavljajo slike na facebook in mi gredo zadnje čase zaraditega malo na živce!'' sm naglas razmišljala. Zdi se mi, da me je prikinil Niall ''končno edn k razmišlja enak kot mi'' ''mi ne razmišljamo,da so popolni Niall!'' je rekel Tim. Usi smo se zasmejali,ko je k nam pridrvel norec na motorju. Hitel je naravnost v našo skupinico in se ustavil tik pred mano. Z hrbtom se je ubrnil k meni,si snel čelado in rekel ''sem kj zamudu?'' za trenutek mi je zastal dih. Imel je isto frizuro ter lase in zelo podoben glas kot Žan-najlepši tip v Ljubljani...

evo to je cel del uzgori se je zbrisal !
26. julij 2012
u89788
u89788
neeeeeeext
26. julij 2012
Ne to ni mogoče.Kako? Žan vendar živi v Ljubljani. Srce mi je hitro utripalo, ko je Seba z velikim ponosom rekel ter pokazal name ''Ja si. Ravno sem predstavil mojo novo LEPO sosedo!'' Fant se je obrnil in rekel '' Živjo jst sm Alex'' v obraz ni bil podoben Žanu- bil je lepši. Imel je najlepše modre oči kar sem jih kdaj videla, in njegovi temni lasje so se podali k njegovemu obrazu. ''Živjo umm jst sem... Te ja'' sem zmedeno rekla. ''na kero šolo pa boš šla?'' je zanimalo Alexa. ''umm na osnovno šolo Antona Ukmerja tuki blizu.'' čudno so se spogledali med seboj... sem kaj narobe rekla? ''kaže, da boš naša šošolka.'' je rekel Alex in se prikupno nasmehnil. Srce mi je že spet začelo hitro biti,in tla so se zatresla pod nogami. ''Alex nehaj se smejati če ne boš priklical še kakšno hujšo narvno katastrofo.''je rekel Louis usi smo se zasmejali. uff ugotovila sem, da je bil samo potres in se mi tla niso zatresla zaradi nasmeha- čeprav bi bilo to mogoče. '' ob potresih postanem lačen gremo na pico'' je rekel Niall. ''njahh do šole morem malo shujšati'' je rekel Harry. ''Da boš dobil punco aa'' ga je začel izivati Zayn. ''Tudi jaz nisem kaj preveč lačen!'' je rekel Liam. ''Jaz nikoli ne bi šel z Niallom na pico še posebej takrat, ko reče da je lačen.'' se je oglasil Tim. Vsi so se zasmejali, mene pa je zanimalo zakaj se tega usi bojijo. Zato sem rekla '' Niall če želiš grem lahko jst s tabo!'' vsi so čudno pogledali in sebastjan je v lažjem smehu rekel ''no v tem primeru boš lačna''. Aha dojela sem Niall veliko je. Čez nekaj trenutkov se je oglasil Alex '' no gremo mi trije jst častim!'' Kot bi mignil so ostali fantje pozabili na svoje probleme in smo odšli na pico.
27. julij 2012
neeextt
28. julij 2012
u89788
u89788
neeeeeeeeext
28. julij 2012
u94182
u94182
neeeeeext
28. julij 2012
Naslednji dan:
Ker sem se včeraj pozno vrnila domov, mi je mama prepovedala iti vn po 7 uri zvečer. Da bi bila kazen še hujša, me je prisilala, da greve skupaj po nakupih. In ti nakupi bodo trajali celo večnost. To je postalo še bolj bedno, ko je omenila '' greve v Ljubljano, ker sem drugje čist zgubljena'' Kot, da na Primorskem nimajo nobene trgovine-.-. Nimi prostalo drugega, da se vsedem v avto in neham sitnarit. Med nakuovanjem in med usemi temi oblekami mi je čas dejansko hitro minil. Res pogrešala sem ta BTC. Največ časa sem preživela v trgovinicah nasproti impuriuma. Mamica si je domislila najboljšo kazen. Naslednjič bom vzunaj ostala še dlje, a le če bo kazen enaka, sem si celo ''potovanje'' govorila v svoji glavi. Ko z mami nisve več morale stati na nogah sve odšle na k moji stari prijateljici- lahko bi rekli celo najboljši. Potrkale sve na vrata dvonadstropne hiše. Čez nekaj trenutkov nama je odprla njena mama. Rekla je ''Žive ni doma. šla je v kino z nekim Žanom, s katerim se že nekaj časa dobivata. Ali ji kaj sporočim?'' Bila sem zelo presenečena, saj mi je vedno govorila, da je Žan ne zanima. No, res je več tednov pred selitvijo vedno, ko smo se kaj dogovoeili, odpovvedala, a se mi to takrat ni zdelo nič čudnega, saj je bila zelo zaposlena s pripravami na nastop v glasbeni. Ali mi je ves čas lagala '' Ja,'' sem ji odgovorila ''povejte ji da je navadna hinavka!'' ter odhitela k avtomobilu. Mami so se samo čudno pogledali, nato pa sve z mamo odšle domov. ''kaj pa je blo to? veš, da je to grdo!'' me je celo pot nadirala mama. Jaz pa nisem poznala odgovora.
28. julij 2012
u94182
u94182
neeeext
28. julij 2012
Ko sem prišla domov sem razpakirala moje stvari, ter šla spat, saj bom šla naslednji dan prvič v novo šolo. Takoj sem zaspala, ko me je nekaj zbudilo. Mislila sem, da se mi je samo zdelo. Ko sem želela ponovno zaspati sem prav razločno slišala dva glasova, ki so se tiho prepirala.
1.: Pazi da neboš okna razbiu z temi kamnčki!
2.: Po tem pa jo provi ti zbudit, k si tok pameten!
1.: Bila je tvoja ideja!
2.: Kako pa nej jo zbudiva, če spi?
1.: Mam idejo.
2.: Kakšno, gospod velegeni?
1.: Splezu boš po drevesu, šov v sobo in jo zbudiu!
2.: In če je to napačna soba?
1.: To je tvoj problem. Ti si se spomnil, da jo zvlečeva na tisti žur!
2.: Tim! Saj veš da me je strah višine!

Nisem si mogla pomagati,da se nebi zasmejala temu neumnemu kreganju, med Sebasom in Timom. Odprla sem okno, in ju zagledala. Bila sta zelo urejena. Po pravci povedano sta bila v teh oblačilih prav seksi! Naslonila sem se na okno in ju tako nekaj časa opazovala. Sebas je privolil v Timov načrt, pod pogojem, da bo prvi ples njegov. počasi je začel plezati po drevesu. Ko je skoraj priplezal do vrha, je zpihalo in Seba je pristal na tleh. Najprej sem bila zleo zaskrbljena, a ko je začel polglasno prekklinjati sem se naglas zasmejala. Tim je rkeu '' Am, kok časa si ze pokonc'?'' odgovorila sem ''Dovol,da se nemorem nehat smejat. No o kakšnem žuru sta govorila?'' Seba je rekel '' ''No ja z fanti smo se zmenl, da bomo naredl žur za konc počitnc in ker nm je tvoj oči reku, da po 7 nesmeš nikamor smo te pač pršl iskat!'' ''
J:'' tepc pa če nesmem it mt bo popizdila''
S:''am kaj natančn je rekla ?''
J: ''da po sedmi uri nesmem vn!''
S:''čes par minut bo polnoč nov dan, ni ti rekla do kere ure zjutri nesmeš vn!'' (in je pokazav na uro)

Zamislila sem se njegovi domislici,hitro sem se uredila in se po drevesu odpravila dol. Pristanek mi ni ravno najbolje uspel, a me je Seba ujel. Opazila sem, da se je naparfumeral, a kaj ko je ''malo'' pretiraval. Objela sem še Tima, ki dejansko ve kako se uporablja prfum. Odločila sem se, da bom Sebastjana ob prvi prložnosti porinila v vodo. In ta želja se mi je takoj izpolnila, saj smo se peš odpravili na plažo.
Tam so že bili tudi ostali fantje in par deklet. Opazila sem tudi, da je tam parkiran tudi Alexsov motor. Torej nemore biti daleč, sem si mislila in nasmehnila sama sebi. Ko sta me Tim in Seba predstavila vsem dekletom, je Alex iz nekje prrivlekel prenosno Dj-jevsko opremo. ''Sprejemamo glasbene želje '' je rekel. Še preden je Alex zaperl usta mu je Seba predlagal glasben željo ter me povabil na ples. Posnemali so naju še drugi. A midva nisva še zaplesala , ko se je Harry oglasil '' zakaj pa ne bi plesala z mano, saj sm dokaj lepši!'' In nato so se vsi začeli prpirati. Glasba pa se je še vedno vrtela, zato je vse skupaj izpado zelo smešno. Potihoma sem si rekla ''kakšni otroci'' in se vsedla na bljižni hlod. ''se strinjam'' je rekel Alex, na katerega sem skoraj čisto pozabila. Usedel se je zraven mene. Med tem ko so se fantje prepirali, dekleta pa so jih skušala pomiriti, sva se midva pogovarjala o vseh mogočih stvareh. Predlagal mi je, naj se pred vsemi učitelji vedem kot nekakšen angeljček, saj ga je ravno to večkrat rešilo pred kaznijo, ko so učenci sprožili vsesplošno katastrofo v vseh pomenih te besede. Odgovorila sem '' Ta trik vedno uspe, tudi, ko si zares ti kriv.'' Alex se je zasmejal in rekel '' Če želiš, se lahko usedeš zdraven mene, saj e moj šošolec ponavljal. Že spet!'' Spet sva se zasmejala. pomislila sem, da Alex sploh ni tak kot ostali fantje. Bil je dosti bolj zabaven kot ostali, čeprav je Seba po obnašanju bolj podobem opici, ne pa človeku. Z Alexom sva se pogovrjala, dokler se fantje niso umirili, kar pa je teajalo. Tim je rekel '' majpametnejše bi bilo, če se odpravimo domov, saj bomo morali jutri trdo garati, razen če se ne zgodi čudeš in nebomo imeli matematke, fizike al angleščine. zato pa so možnosti manjše od 1%'' z obrazov sem jim prebrala, da je v prepiru zmagal Seba, saj je bil naj bolj potrt zaradi Timovega predloga, s katerim so se večinoma vsi strinjali. Alex se je ponudil, da me bo peljal domov. Sebastjan je že hotel ugovarjati, a ga je Alex tako grdo pogledal, da je takoj zaprl usta. Preden sva odšla sem odšla do Sebasa in ga vrla v vodo ''Pretiravaš s parfumom'' in vsi so se zasmejali.
29. julij 2012
neext! zalubla sem se v Tima in Alexsa!! Ta Seba pa je itak tak prikupno zmedn !
29. julij 2012
29. julij 2012
Z Alexsom sva se usedla na motor ter se odpeljala domov. Želela sem si, da se nebi nikoli ustavila, saj je bilo tako romantično. Ampak, ker se mi ta želja nebi nikoli uresničila, saj bi mu itak zmankal goriva, me je odpeljav naravnost domov. Preden sem splezala v svojo sobo, mi je zaželel lahko noč. Zasanjeno sem se vrgla na posteljo. Ta fant mi je zmešal glavo,a on se po vsej vrjetnosti tega ne zaveda. Zaprla sem oči, ter odvihrjala v svet sanj.
Zjutraj sem bila zelo živćna, kako bo. Na hitro sem se oblekla, saj sem skozi okno opazila Sebasa, kako me čaka.Ko sem prišla ven me je objel in lepo pozdravil, med potojo sva srečala Tima. Ko smo prišli v šolo sem zagledala tri dekleta, kako so se šopirile pred šolo. Že na daleč se je videlo, da mislijo, da so najbolj pametne na šoli ali celo na celem svetu. Tim in Seba sta mi predlagala, da se z njimi ni pametno pogovarjati ker so krave. ''dobesedno'' je dodaal Niall. Ozrla sem se in opazila, našo skupinico. Z njima sta bili dekleti, ki sem ju videla že sinoči. Zdi se mi, da jima je ime Nina in Isabella. Tim se je začel dobesedno začel vrtet okrog Ise, ki se ni preveč zmenila zanj. Mu je pa zato toliko več pozornosti posvečala Nina. skupaj smo se odpravili k telovadnici, kjer smo imeli slavnostni sprejem. Preden smo vstopili, se nam je pridružil Aleks. prosil nas je, da ga pretihotapimo noter. Zledal je, kot da so že bili dogovorjeni, da mu pomagajo. Ko smo prišli v telovadnico mi je Liam razložil '' Se spomniš tistih krav pred šolo? No, ta glavna, Rosanna, se je lani odločila, da je Alexova punca in zato ga noramo tihotapiti mimo nje. H sreči, ji ni pršlo na pamet, da mu mi pomagamo.'' najprej sem se zasmejala, nato pa rekla '' Kaj ni opazla. da ste najboljši frendi?'' Zayn mi je odgovoru '' Zato je prevelika krava.'' spet smo se zasmejali, nato pa se odšli usest. po koncu prireditve, smo dobili urnike ter odšli v učilnice. Moje mesto je bilo med Sebastjanom in Alexom, zdraven katerega je sedela Isa. Pouk je bil zelo dolgočasen, razen, ko smo imeli gasbeno, saj je bila gospodična Unzan zelo prijazna.
30. julij 2012
TEJA IN ALEX NA MOTOTRJU

ISA

NINA

ROSANNA

ROSANNINE PRIJATELJICE

30. julij 2012
u94182
u94182
neeext
30. julij 2012
Pouk se je kmalu končal, in učenci so se kar usuli po hodnikih. Jaz pa sem jih opazovala. Moji sošolci so bili res ''kul'' imela sem srečo, da sem pristala ravno v tem razredu... Danes smo se morali zmnt za pare za valeto. Vsi so bili že poparčkani. Le Seba je nekako ostal brez soplesalke. V odmoru me je z malce nerodnm vprašanjem, ki ga je nevem kako spravil skupaj, prosil če bi na valeti plesala z njim. Z veseljem sem privolila. Vesela sem , da me imajo tukaj radi, ter, da tukaj ne tavam kot izgubljen kužek. Tim mi je razkazal šolo. Ta šola je bila v boljšem stanju, kot naša. Ni razpadala, in čez strop ni tekla voda in rastla plesn. V prejšni šoli so na to samo pomignili z prstom ter vzpodaj dali brisače ter vrč. Razredi so bili manjši, a lepši in bolj domači. Vsi so bili okrašeni z izdelki učencev.
ČEZ NEKAJ TEDNOV
Alex,Alex,Alex.. ležala sem na postelji in gledala v zrak. Ta fant mi je premaknil koleščke v glavi. Razmišljala sem kako lepo je bilo prve dni, ko smo se zelo veliko družili, sedaj pa skoraj kdaj vidim,vidim ga samo v šoli,a tam se z mano ne pogovarja,kvečjemu se me izogiba. Nevem kaj mu je . Najhuje je to, da se z NAMI torej z našo skupinico noče niti pozdraviti, huje pogovarjati. Pogrešam njegov smeh. Rada ga bi nazaj, a nevem zakaj. Že stotič sem ga poklicala na telefon, a se mi že spet ne javi. Najhujše je pa to, da fantovska logika deluje na principu če on noče tudi mi nočemo-v vseh primerih. Tako se o Alexsu z Sebasom in Timom ne morem pogovarjati, tudi z ostalimi ''1D guys'' ne. No ja razen z Niallom on bolj pozna Alexa in ve, da se nas izogiba z hudičovim dobrim razlogom. Prekleto!, tudi njemu ni povedal kaj se dogaja. Niallu, ki je njegov najbolši prjatu. Temu bom prišla do konca. Zlepa ali zgrda!!
31. julij 2012
u94182
u94182
neeeeext
31. julij 2012
šee kšnn nextt !! hehe
31. julij 2012
evo neeeextt
31. julij 2012
u89788
u89788
neeeeeeext
31. julij 2012
tnx ker ste zdržal do zdej, kr se bo zgodbica dejansko začela
----------------------------------------------------------------------------------
"Jst se tega me grem!" je rekel Niall, ko sem mu obrazložila moj genialni načrt. Alexsa sem hotela dobesedno pregovoriti, da bi se spet družil z nami. Začela sem takoj, ko sem ga zagledala. Nisem prepričana, da je kaj razumel. Mir sem mu dala, le med poukom. Ko smo odšli domov, se je obrnil, me pogledal v oči ter rekel "Ah, utihni že!" res sem utihnila, on pa je odšel. K meni je pristopil Seba ter rekel "Ni vreden truda." na poti domov, sva se s Sebastjanom veliko pogovarjala. Šele ko sva stala pred našo hišo, sem opazila, da Tima ni. seba je reku "Z fanti zasleduje Eleanor in Louisa, ki se mi kr smilsta, kr jim nedajo mira" "Kakšni otroci" spomnila sem se, kako sem taisto stvar rekla Alexu, ko sva se pogovarjala na žuru, pred začetkom šole. Kaj se je zgodilo z njim? Najraje bi ga pred celo šolo pretepla in naj takrat prizna kaj za vraga se dogaja.! Zdelo se mi je čudno, ker ob tem nisem postala žalostna, tako kot vedno, ko sem pomislila na alexa. Dejansko sem bila dobre volje. Mogoče, ker sem bila s Sebasom. Ta mi je želel nekaj reči, ko so mimo pritekla Tim in Harry. Takoj za njima sta bila Liam in Zayn. Par metrov za njimi je skakljal Niall in kričal "Počakajte! pleast Save My soul-SMS." Kot da nebi bil prizor dovolj smešen, je zanjim tekel Louis, ki je bolj spominjal na divjega vraga. z Sebasom sva se tako močno smejala, da sva padla. Zabolela me je trtica in tik za tem še trebuh,saj je nanj priletela Sebasova glava. Rekla sem ''Kot da tla niso dovolj trda''. In nato sva se šebolj režala. Ko je moj oče prišel mimo, naju je pogledal tako, kot da bi bila oba nora. ''Nikoli ne odrastejo'' je bolj kot nam zagodrnjal sam sebi. Ko sva se zasilo umirila, sva se poslovila. Tik preden sem odprla vrata naše hiše mi je poslal poljubček. V smehu sem zmajala z glavo, ter mojo dlan pritisnila na kljuko.
--------------------------------------------------------------------
Sorry k je tok mal ampak mi mt teži
01. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg