Forum
u49014
u49014
USEBE- njena družina USEBE- prijatelji
-Kevin
Lucy- Punca glavna igralka -Polly. Njena BFFL
Matthew-Njen enoletni starejši brat -Lizza- Važička na šoli
Emely in Tom- Njuna bratec in sestrica in sicer Dvojčka
Sisy- Njena mami Druge osebe bom še poj
Mike- njen oči PREDSTAVLA

Lucy-

[img]https://4.bp.blogspot.com/-p43CSw5pGyM/TqrTACgMI/AAAAAAAAAL0/JXHcYdVg2bA/s1600/taylor+swift+Hairstyles-shopstriped9.blogspot.com-2011taylor-swift-hai[/img]

Njen starejši brat

Njena mami:

Oči-

Dvojčka-

Kevin-

Polly-

Lizza-

Oprostite pisala bom popoldne ko bom doma. Lepo se mejte
28. januar 2012
u49014
u49014
Lucy- Sorite za napako

28. januar 2012
neext!!!!!
28. januar 2012
u49014
u49014
Lucy-L Mami- M

L- MAAAAAAMI
M- Kaj je no rada bi še malo spala
L- kje je moja črna jopicaa????
M- koko nej pa jst to vem gutou jo maš v umari!
L- ne niiimamm !!!

Mami je počasi ustala sicer je bila sobota... Šla v Luciyno sobo in rekla no vidš da je v omari!!! Čist nč se ti ne da pogledat...

L- Pa ne ta mami ta je tista za pogrebeee...
M- ne pa ne prou fletna je !
L- joooooj bom že sama pejt spat!!!
M- Ja hvala usaj to Kaam pa drgač ti šibaš sej je sobotaa!!!
L- jaaa veeemm... Naaa bazen greeem...
M- a me nauš nč prašala????
L- jaja a grem lohka pliiiiis???
M- okeeei nei ti bo

NEXT?
28. januar 2012
neeeeeext!!!!!!!!!!!
29. januar 2012
u49014
u49014
Penny: Heeei kok caita se že nisva vidleee.
Lucy: Jaaaa od učeri haha
P- sei ne važn haallo še do petka poj so pa pučitnce hallo?
L- jaja in poj pa u pru letnik... OMG komi čakam aveš kok bo kjuttt fantou?
P- jaaa veem komi čakam da kšnga spuznaam... hehe
L- Okei greva zei
P- ok

BAZEN:

Penny in Lucy sta se šle u garderobo se preoblečt poj sta šle ven na travo in se namestile pod senco pod borovci...
P-Faak no lejo Lizzo se tm praž kokr mačk na tistmu soncu... Ona sploh ne gre u vodo sam da jo fantje gledajo
L- Kr nawaad se ... Omgggg lej tega kjuuuuut fanta a vidš z unm zelenm kopalkam?!
P- ja pa res raj tistga pugleeeei!!!
Naenkrat je fant ki ga je omenila LUcy .... NEXT?
30. januar 2012
next nujno!!!!!!!!
30. januar 2012
u49014
u49014
hehe ok--->

Fant in še ta drugi Ki je biu Z fantam ki je bil ušeč Penny...
Šla sta prod nama... Rekla sta a mau ustaneta prosm ?
Midve sta ustale naenkrat sta naja pograbila in naja vrgla u bazen... MIdve sva kričale seveda iz zadovolsktva ... Poj smo se še not porival v bazen ... Zajebancije no...
Naenkrat se je pred bazen nastavla Lizza in grdo pogledala... Poj je šla nazaj it na pjačo... No poj smo šli ven iz bazena...

No to je še tist ta drug fant:

No poj smo šli ven iz bazena pa se usedl na travo... Rekla sta:
No jst sm Kevin on pa Alex Koko je pa vama ime:

Jst sm Lucy ona pa je Penny...
K: A gremo na pjačo pa na pico?

USI SMO SE STRINJAL...

Poj smo se pogovarjal zvedl smo da bomo usi v isti razred šli JUHEI.!
Penny je rekla : no jst morm na WC čez neki cajta je reku Alex jst grem sam še pu eno brisačo...

Z Kevinam sva ustala sama... Rekel je: tista avša je pa res čist rdeča hahaa
Šele zdj sm opazla da je Lizza čist rdeča po usem telesu... Mislla sm si HAHAHAHAHAHA!!
Ura je bla že 3 sploh nism opazila... Rekla sm no sej se vidmo an? Čau
Kevin je reku : ja neee še it!!!

Ko sm šla u garderobo sta se tm mečkala Penny pa Alex.!
Rekla sm Peeeen!!!!!!!
Opaa nč ja nč ni ja a a a No morm it Alex torej dones ob 4 ane?
Ja ja Itak...

NA POTI DOMOU.

Kaj je blo pa toooo?
nč nč nč...
Koko nč
Ja kaaaj če me je kr napaaadu
Hahaa a si ti njega?
A dej mir hahhahahha

Ok se vidva ju3 ok ? hahaha
OK
Pa svojga lubčka pozdrau heheh
Jajajajjaja bom hahaha

ZVEČER DOMA:
U pojstli sm premišljevala kaj bo in kaj ne bo....... O Kevinu in Alexu...
Potem sem zaspala...
Zjutraj sm se stuširala namazala in hotla it v šolo... Ko sem šla skozi vhodna vrata pa sem videla... Next?
30. januar 2012
neeeeeeeeext
01. februar 2012
u49014
u49014
Videla sem kako se Penny in Kevin poljubljata tako rečeno žvalita... Jaz pa sem obstala. V velik oči so se mi napolnile z vročimimi solzami ena solza je debela spolzela po lizu... Kevin in Penny sta se ozrla proti meni potem pa sta oba naenkrat hotela reci: Lucy ni to kaar mii...
In že sem tekla proti šoli.,... Hlipala sem in si rekla neha nehaj pomiri se potem sem se zatekla k bližnjemu štoru in se pomirila... Pouk se je že začel zdaj ne moram iti več v šolo, prfoksa mi bo dala neopravičeno... Ni mi mar špricala bom čeprav bom dobila več neopravičenih kot da bi zdaj prišla... Šla sem na k mojemu dedku njemu si lahko usee povedal... Čeprav mi je bilo malo narodno ko sem mu morala govorilti v Kevinu... Mojemu dediju je ime Victor zelo je prijazen doma je na kmetiji ozr. ranču no obe skupaj...
Opa pozabila sem omeniti mojo babico ja največ časa preživi v hiši ozr v kuhinji... Odlično Kuha...

DEDI&BABI

NJUNA HIŠA:

IN NJUN RANČ:

Vam povem zakaj imata toliko denarja?
Dedi se je pred 3 leti odločil da bo sodeloval pri Lotu...Bila je takšna sreča kot je še nikoli v življenju ni imel... Zadel je sicer 8 miljonov...
Usi smo bili tako veseli...Dedi me je poslal k babici naj ji pomagam narediti palačinke... Ko me je vidla mi je takoj rekla zakaj nisem v šoli potem sem ji morala use to razložiti...
Spekle sva slaastne palačinke z NuTeLLo. Ko smo usi trije pojedli smo šli na sprehod... Potem sem dediju rekla če bi lahko jahala... In šla sem znala sem že jahati saj sem že od otroštva jahala pri mamini kolegici.... Jahala sem mojega naljupšega: Arabca črne barve po imenu: Filix... Oja to je kot v pravljici galopirala sem po travnikih potem sem se sprehajala po gozdu... Naenkrat pa... Zagledam Alexa.
J-Heeei
A-Oj
J-Kwa si pa tko slabe volje? in zakaj nisi v šoli...
A- Kaj nisi slišala Penny in Kevin sta sta(mu je šlo na jok) par!!!
J-Ja wem tudi jst sem bila žalostna ampak sem šla k dediju in...
A- Waaaw ker lepotec je pa to( pokazal je na Filixa)
J- Hehe to je Filix
A- Od nekdaj obožujem konje tako lepi so in plem
J- plemenite živali sem mu okradla besede..
Samo nasmehnil se je ... Skočila sem dol iz Filixa....
A- Kaj nisi v šoli
J- Mislim da imava enako zgodbo heehe.
Nenadoma se mi je približal... NEXT?
01. februar 2012
neeeext!!!!
02. februar 2012
neeeeeeext!!!!!
02. februar 2012
u49014
u49014
Okei Nextam:

Približal se mi je in me poljubil... Tudi jst sem sodolevala divje me je porinil na tla in skočil name divje me je poljubljal... Skoraj sem se zadušila komaj sem se dvignila... Je kaj narobe? me je prašal Alex... Odgovorila sem: A ni mau prezgodaj no ampak stara sem 14 let... in ti tudi veeš strah me je...
Ak razumem in mi pomagal ustati... Povabila sem ga k dediju... Zelo smo se zabavali igrali smo se ACTIVITY... Potem je prašal... Ammm Lucy a bi tvoj dedi dovolil da greva jahat no veš rad bi da me naučiš...
Dedi se je strinjal... Tokrat sem jaz jahala belo lipicanko Lizzo on pa Filixa ki mu je bil zelo všeč... Jooj tako sem se smejala ko sva šla kas enkrat je še čmoknil dol zato sem ga dala na lonžo potem pa je šel še galop ga je pa premetavalo kot miško...
Kmalu je bila ura 3popoldne in oba sva se zahvalila bibi in dediju za super dan...
Alex me je pospremil do doma tam sva se poljubila in se poslovila... Šla sem v sobo in takoj zaspala... Kar srečna sem bila da sta Kevin in Penny skupaj... Zdaj sem lahko z Alexom...
02. februar 2012
u49014
u49014
Nextam:
Zjutraj sem se lepo uredila danes sem si zlikala lasje

ZLIKANA JAZ-

Pojedla sem kosmiče si omila zobe in šla ven uzunaj me je čakal Alex... Rekel mi je da sem ZELOOO LEPA... Jst pa sem se ponosno nasmehnila in mu pomižiknila... Rekla sem: Greva in ga brez obotaljanja prijela za roko... Najprej me je pogledal potem me se mi je pa široko zarežal... Bila sva popoln par... Prišla sva v šolo usi so naja debelo zjali...
Bil je zadnji šolski dan... Poslovila sva se in zažvalila... Šla sem do svoje popisane omarice in se še jaz podpisala ozr takole: 24.6.2010 Lucy+Alex in se nasmehnila... Penny je prišla do mene in mi je razložila in da ni bilo nič in tako.... Rekla sem: Sej nč ni hudga jst sm si svojga fanta dobila... Debelo je pobuljila: In rekla Kdo že*? Alex je ravnokar prišel do naju ona je hotla iti proti njemu in ga poljubiti(mislila je da je kar vse pozabljeno) Mislila da se Alex prebližuje k njej... Pa se je k meni in me divje zalizov ;$...
Se vidva drug odmor Beibi.Rekla sem itak in mu še enkrat jezik porinila a v usta.(Zanalašč)
Penny je samo kot kip zijala in nič ji ni bilo jasno... Rekla sem: Oppaaa sej res Jaa to je moj fant... Videla sem kako ji grena jok... Rekla sem: Kako gre pa vama z Kevinom?
Čist rdeča je bila v faco in me počila od jeze po licu nazaj sem jo...

Ko je bilo konec šole sem stekla Alexu v poljub in mu rekla: POČITNICE!!!
Povedala sem mu da sem sama doma 4 dni ker sta šla tastaredva na morje... in če bi lahko pri meni prespal...
Doma sem use pospravila in kupila vse potrebno tudi Zaščito!
Ko je prišel k meni sva naročila pizzo in jo pojedla poleg ko sva gledala v moji sobi Film: Francoski Poljub... Ko je bilo konec filma sem se poredno spravila nanj in mu slekla polover in majco... Tudi on je mene... Ja ne bom opisovala PODROBNOSTI hehe... Pač sj veste kaj sva delala... Potem svaa ZASPALA....
Zjutraj sem vstala in vohala vonj po palačinkah... Hitro sem ustala: Alex hitro se zbudi milim da je mami uspodaj palačinke peče... Alex? Ni ga bilo v pojstelji... Oblekla sem se v jutranjo svileno haljo in prišla dol... ALEX je pekel palačinke.! Kaaj? Kot v praljici...
Nasmehnil se mi je prišel do mene me poljubil in rekel- Jutro Srčk si dobro spala? Boljše kot nikoli sem odgovorila: On je bil v kopalnih hlačah in brez majce. ;$ Nenadoma je pozvonilo.... NEXT?
02. februar 2012
u49014
u49014
ENA SLIKCA:

;$

02. februar 2012
neeeeeeeeeeeext
03. februar 2012
u49014
u49014
Okei NEXTAM-

Z Alexom swa se debelo spogledala potem pa je rekel- Jst grem ti pa se peit oblečt oki ?
Alex je stlačil nase polovr in šel odpret- Bil je Kevin... KEVIN-K ALEX-A
A-Kaj pa ti tuki delaš?!
K-To sem hotu tebe uprašat!.
A-Ka pa je an ne bi smel bit pr svoji punci?
K-Punci? Ja kr laž!!! Lucy je moja!
A-Raj se vrni k svoji Penny predn te na gobc!
K-JaaaJaaa
A-Ja!
K-Lucy poklič Takoj!

Prišla sem dol v Alexovi jopci SuperMan... Kevin me je zelo jezno gledal... Najprej sem zanalašč poljubila Alexa... Potem pa sm rekla-
JST-J KEVIN-K

J-Kaj hočš?!
K-Tebe!
J-Sori sm zasedena sm se zarežala!
K-Ne pa ne!
J ke maš pa tvojo Pennny!?
K-To ni bilo nč!!!
L-Sam neki! To so moje zadnje besede o tem: Pust me pr mir JJst mam Alexa in tut njega pust pr mir! A ti je jasn?! Nočm te več vidt...

Zaloputnila sem vrata... Alex me je poljubil in pojedla sva Palačinkee Z NuTeLLo!
Potem swa spet gledala film v dnevni potem mi je slekel jopico in odprl modrčk potem swa spet KHM... Potem swa se oblekla in šla spet k dedku in babici... Povedala sem jima da je Alex moj fant... Spet swa šla jahat... Jst sm jahala Jessico:

Alex pa Sandro Boya tekomovalnega žrebca:
NEXT?
04. februar 2012
neeeext nujno!!!!!
04. februar 2012
NEXTI ŽEEEEEEE!!!!!!!!!
05. februar 2012
next noooooo....
13. februar 2012
neeeeeeeeeeeext < 33
13. februar 2012
u49014
u49014
Okj Nextam Haha kua ste usi neočakani
17. februar 2012
u49014
u49014
No ko sva šla jahat mu je šlo kr dobr jaa KR! Vidla sem kako se je trudil in vedela sem da je pošteno zmatran(ALEX)... Potem sem šla dol iz Jessice in ji dala dol uzdo da se je pasla...
Tut Alex je s težavo splezal dol ker je Sadro Boy pošteno ogromen. Ima 85cm... Viher)
Tudi on me je posnemal in mu snel uzdo... Pri bližnjem potočku smo si us potrešili žejo in jaz sem umila uzde... Splezala sem na drevo in odstrgala češnjo in si jo režeče vtaknila v usta...

SLIKA DA SE GA ŠE MALO SPOUNEMO ALEXA MISLIM...----------->

Tudi on je splezal na drevo zraven mojega in si odtrgal dva jabolka in in ju dal Jessici in Sandro Boyu... Tadva pa sta zadovolno žvečila... Naenkrat sm padla iz drevesa. Alex je priskočil k meni da bi mi pomagal jst pa sem se smejala... Spet sva se poljubila... Rekla sm... No ej grewa zej ok? Ok...
Konjama sva dala uzdi gor in se povzpela na konja... S težavo... Ko sva bila gor pa mi je začel vibrirati mobi... Uglasila sem se... Osuplo sem poslušala dedka... Ko sm odložila sem samo rekla HIJJAAAAAAAAA¨¨ Alex me je samo čudno gledal in gledal prah za Jessico rekel si je--- Okeei midva bova šla u miru stari ane? Ampak prepozno ko je Sandro Boy videl Jessico da dirja je začel še dirjati on za njo... Alex se je komaj obdržal gor...

Ko sva pristala pristala na ranču sem mu povedala---> Lizzie bo imela žrebička HITRO"!
Alex pa me je jezno pogledal in rekel KAAAJ ZATO SVA TAKO DIRJALAA??!!!
Jaz pa sem se samo režaalaa--> Ko sva prišla v hlev sva videla...... NEXT???
17. februar 2012
neeext nujnooo
17. februar 2012
neeeeeeeexxxt!!!!
27. februar 2012
u49014
u49014
Ok NeXtam--->

Videla sta Penny in Kevina in nekega moškega teh let kot Lucien oči...
Alex in Lucy sta se spogledala in ju ignorirala! Moški je spregovoril- Živjo vaša lepotička bo skotila saj vesta ane? No kakorkoli to je Kevin moj sin to pa je njegova prijateljica Penny upam da boste dobrri prijatelji... Usi smo Prhnili v smeh(Kevin Penny in midva z Alexom...) Kevinov Oči- Ahaaa... A se mogoče poznate?!'' Neeeeeeeeee a rees? Sm rekla... Potem je Penny pomignila z prstom kot--->Pridite!''
Šli smo za njo usi smo se zbasali na bale... Potem je rekla - Frendi?'' Jst sm se zasmejala in dala svojo dlan na njeno in rekla--- Itak! Alex in Kevin sta se obatovloče rekla--->Jaa... Itak... Potem smo se usi zasmejali... Potem je Steven(oči od Kevina) zaklicou---->Hitro nekj že ven gleda...Mi smo pritekli in že ga je položil na mehek obložen kup s slamo... Bil je TAAAKO srčkan---> Mislili smo da bo zdaj ležal 3 ure ampak neee... Žrebiček je takoj ustal in se nas ugledoval... Rekla se- Waaaw nikoli še nisem videla da je žrebiček tako hitro ustal... Usi so se strinjali---> Žrebiček

Mamica in žrebiček-->

No potem je Kevin rekel---> Ammm gremo jahat?! Ja Alex če znaaš...
Zarežala sem se in rekla---> Hoho profesonialec je že in itak so usi missli da se hecaam....
28. februar 2012
u49014
u49014
Penny je jahala: Kobilo Maggie

Jst sem jahala- Kobilo Soony

Kevin je jahal-Žrebca Jacka, Alex je pa jahal žrebca- Koopya
Kevin je jahal levega Alex desnega..

NEXT?"
28. februar 2012
neeeeeeeeeeeexxxxxxxxt
28. februar 2012
u49014
u49014
Ok Nextam...

Noo šli smo po gozdu naenkrat Penny zakriči... Mi smo se uzrli proti njej... Imela je pokrita usta z dlanmi in debele prestrašene oči.Z eno roko je kazala v smeri......

...............................
..........................
Kostkota,,,
Sploh ni bil kostko bil je še razjeden človek črvi so po njem lezli... Videla se mu je že lobanja... Tudi jaz sem zakričala in kobilo Sonny pognala v dir... Tudi usi so pognali v dir... Dirjali in dirjali smo... Prišli do ranča pa nihče doma... Usa zadihana sem izdavila-->Faak ke je dedi?! Pa Babi?! ... Ko je babica od Lucy slišala da jo Lucy kliče je ppritekla ven z peteršiljem v roki... Rekla je- Kaj se dogaja... Jaz sm vihtela po zraku z rokami in ji sproti pripovedovala... Bila je smrtno resna. Rekla je- Pojdite v sobo za goste...Najprej smo konje odsedlali in hitro pelali na travnik(kjer so se pasli drugi konji) Ni bilo časa za čiščenje... Šli smo v sobo--->

Usi smo se sesedli na pojsteljo in se spraševali---
Kaj je blo to
Smo prou widl?
Kdo je to?
Zakua je umrl in to sred gozda?
Kdo ga je ubil?!

Že smo slišali policijske zvoke(avte)usi smo se zaskrbljeno pogledali...
Potem je prišel Tovariš in nas spraševal...
Naenkrat je začelo v umari butati......... Next?
29. februar 2012
Neeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg