Forum
Okej odločila sm se napisat še eno zgodbico... Mal mi je blo dougčas pa sm se odločila, da bom napisala
Mam že kar nekaj zgodbic:
• Vampirsko Mesto
• Vampirsko Mesto 2. Del: Akademija
• ☆BFF☆
• Lisa in jaz: zaradi nje se mi je spremenilo življenje
• Od prave angleške gospodične do ameriške najstnice..?
• ♥Runaway for love♥

Ta zgodbica ne bo povezana s filmi o Drakuli. No nwm kr nobenga tega filma še nism gledala (;

◘ Zgodbica bo o:
Dveh sestrah Belli in Jade, ki sta povsem normalni. Z njuno mamo živita v majhnem stanovanju v New Yorku. Nekega dne se začneta spreminjati v vampirki. Tega pa ne vesta, vesta le da se spreminjata. Mama jima ni nikoli povedala o njej in drakuli. Potem pa ju njun oče z njima začne govoriti v sanjah. Pove jima, da lahko odrešita njiju samo tako, da ubijeta vse vampirje s posebnih količkom. Seveda pa je ta količek skrit v gradu najbolj temačnega vampirja Viktorja Sawadorya...

Bella:

Jade:

Tukaj sta pa še na eni sliki skupaj:

◘ Začetek:
"Oprosti to moram narediti" je rekla in zasadila količek točno v njegovo srce. Drakula je bil mrtev. Po zaslugi svoje žene. Anne ga ni mislila ubiti, samo ni vedela, da ima napačen količek.
15 let pozneje.....
DRRRIIIIIINNNNNN! DRRRRRRIIIIIIINNNNNN!
Odprla sem oči.
"Presneta budilka" sem rekla, ko se jo že šestič poskusila ugasniti, a ni in ni šlo. Dovolj mi je bilo vsega in zalučala sem jo skozi okno.
"Imaš spet probleme z budilko?" je vprašala Jade, ki je ravno vstopila v sobo.
"Ja" sem jezno zasikala. Dan se mi ni začel ravno najbolje.
"Naj ti trapasta budilka ne pokvari dneva" je rekla in sedla na posteljo k meni. No naj vam pojasnim tole: jaz in Jade imava že od rojstva nekakšno vez. Ona občuti vse kar jaz občutim in jaz občutim vse kar ona občuti. Poleg tega si lahko pošiljava sporočila v mislih. Ko vsa bili majhni naju je zelo motilo, ampak zdaj sva že navajeni.
"Torej zakaj si tako vesela?" sem jo vprašala in stopila do svoje omare.
"Saj veš? S Hannah gremo nakupovat" je rekla in se nasmehnila.
"Aha, z bogatašinjo" sem rekla in tokrat sem se tudi jaz nasmehnila. V tistem trenutku mi je Jade eno primazala.
"Auuuu!" sva rekli hkrati.
"No dekleti, če nočeta zamuditi na vajino nakupovanje se raje oblecita" je rekla mama, ki je stala pri vratih...

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. julij 2011
Mama Anne:

Hannah:

28. julij 2011
u14607
u14607
NEXT :*
28. julij 2011
u51311
u51311
next (:
28. julij 2011
next
28. julij 2011
u14607
u14607
NEXT NEXT NEXT NEXT LUCCY :*
28. julij 2011
u51714
u51714
next
28. julij 2011
next
28. julij 2011
sori danes sm bila večino dneva pri prjatlci in nextam, ko bom lahko (;
28. julij 2011
u54513
u54513
next.
28. julij 2011
Oblekli sva se in uredili. Spodaj v kuhinji naju je že čakal zajtrk. Okusen sobotni zajtrk. Iskreno vam povem, da nisem ravno marala Hannah. Ni bila kot vsi bogati ljudje, a kot normalni človek tudi ni bila. Bila je nekaj vmes. Z njo sem se družila samo zaradi Jade. Iz razmišljanja me je zbudila moja mlajša sestrica Lisbeth.

V obraz mi je vrgla njen jutranji korenček.
"Isbet naledila smesno Belo" je rekla in zaploskala.
"Ha ha zelo smešno Lisbeth" sem rekla in Jade, ki je ravno vstopila v kuhinjo mi je podala krpo in se zasmejala.
"V tem ne vidim nič smešnega" sem rekla in si obrisala obraz.
"Lutro Jada" jo je pozdravila Lisbeth. In tudi Jade je na obrazu pristal korenček. Podala sem ji krpo in moji sestrici vzela korenček.
"Ibet kolanja ne ne" je zaploskala. Lotila sem se zajtrka in Lisbeth je začela vame metati grozdje.
"Lisbeth to se ne sme" sem rekla in ji poskusila vzeti grozdje iz rok. V tistem trenutku se je začela dreti na ves glas: glodje! glodje! glodje!
V njena majhna usta sem ji zbasala dva grozdja in oba sta pristala na Jadinem krožniku. Pri zajtrku se nama je pridružila mama, to je bilo nenavadno saj je običajno jedla sama na balkonu. Nič nisem rekla.
Misliš, da je kaj narobe? me je vprašal v mislih Jade.
Neee, sem ji odgovorila. Do konca zajtrka si nisva nič rekle. Ko sem Lisbeth učila novih besed na kavču je pozvonilo. Mora biti Hannah, sem si mislila. Odprla sem vrata in imela sem prav.
Za Hannah pa je stala prava pravcata limuzina. V tistem trenutku se je moja volja še poslabšala.
"Si morala priti po nas z limuzino?" sem vprašala.
"Jah zmanjkalo mi je prevozov" je odgovorila in se nasmehnila. To je bil tisti nasmeh boljša-sem-kot-vsi-vi.
"Ti si ena..." sem začela ko sem dobila brco od Jade v nogo. Zdrznila sem se in dokončala svoj stavek: "Ti si ena prava gospodična."
Hotela sem reči, da je ena naduta bogatašinja a vedela sem kaj je Jadina brca pomenila.
28. julij 2011
next
28. julij 2011
lej nism vedeževalc ampak vem da boš nekoč pisateljica
28. julij 2011
next
28. julij 2011
Sedle smo v limuzino in Hannah je povedala vozniku kam naj nas pelje. Vožnja do nakupovalnega centra ni bila dolga, a še vseeno so nekateri ljudje začudeno gledali nas. Ko smo končno izstopile na srečo skoraj nihče ni opazil. Saj je bilo še jutri in ljudi ni bilo veliko.
(oprostite kr sm tok mal napisala)
29. julij 2011
jutro*
29. julij 2011
u51311
u51311
next (:
29. julij 2011
next
29. julij 2011
u55857
u55857
fejk. to je iz 'Lola' ko postaneta neke filmske zvezde je ta zgodba. (;
29. julij 2011
u51714
u51714
nexttt
29. julij 2011
next
29. julij 2011
u19911
u19911
next (:
29. julij 2011
u54513
u54513
next.
29. julij 2011
next
29. julij 2011
u14607
u14607
next
29. julij 2011
u42341
u42341
neeeext
29. julij 2011
нeaят. mogoče je kaj takega v tej loli ampak jst bom pisala to zgodbico. in če bom najdla kj o tej loli bom prebrala in napisala tko da ne bo povezano s tistim (:
29. julij 2011
u55857
u55857
naslou knjige je aplavz za lolo. (;
29. julij 2011
oki tnx
sm pogledala pa nism prou velik najdla tko, da ko bo knjižnca odprta grem pogledat za to knjigo (;
29. julij 2011
srečo mam kr ma moja mjhna sestrca to knjigo doma in sm mal prelistala pa na hitrco prebrala ostalo mi je pa ona povedala. in je kr podobn moji zgodbi :$
ena stvar se bo spremenila:
ne začne ju nagovarjati v sanjah ampak skozi čisto vsakdanje ljudi.
29. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg