Forum
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecccccwxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. oktober 2015
še 3
18. oktober 2015
u193093
u193093
next next next kaj se je zgodilo???????????????????????????
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttt
18. oktober 2015
ajde še 1
19. oktober 2015
skočila sem iz njegovega hrbta tako da sem padla vmes obeh zmajv ki sta letela zelo blizu.
stegnila sem roke in zgrabila oba jezdeca za majci,ker tega nista pričakovala sem ju z lahkoto potegnila h sebi.tako smo vsi trije skupaj padali k tlom.miselno sem zakričala na Šana:"
ZDAJ!!"
v tistem trenutku se je pod nami prikazal Šan in vsi trije smo padli na njegov hrbet.
vzela sem vru ki je bila na šanovem hrbtu in oba jezdeca zvezala,pri tem sem ugotovila da je en fant in ena punca.vzela sem ima orožje.punca je imela bodala,fant pa meč.
Šan je pristal na skalni polici.jezdeca sem vrgla iz Šanovega hrbta,ter ju vprašala
"kdo sta?"
še preden sta lahko odgovorila se je oglasil Quan
"to sta Nella in Will,zmajeva jezdeca,vse to je bil preizkus."
j:"kaj???"
q:" odveži ju,čas je da gremo v zmajev dvor."
///////////////////////////////////////////////
kako se vam zdi??'?
19. oktober 2015
u193093
u193093
hahahahahahaha next
19. oktober 2015
next
19. oktober 2015
Nella:

Will:

19. oktober 2015
Jaz (za prejšnji next):

19. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeext!!!
19. oktober 2015
u199215
u199215
neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxt!!!!!
19. oktober 2015
next
19. oktober 2015
Next
19. oktober 2015
Next
21. oktober 2015
Next
21. oktober 2015
teden po moji bitki z Willom in Nello
jaz in Nella sva si govorili šale medtem ko je Will pekel piškote.Naši zmaji so postali prijatelji tako kot mi trije.Nella prihaja iz gorovja Hisan,Will pa iz vojaške šole,
čeprav naj bi bili vojaki zelo surovi je on zelo hecen.Will je prišel iz kuhinje in začel pogovor(j-jaz,n-nella,w-will)
j:"si spekel piškote??"
n:"zeloooo sva lačni"
w:"punci saj vesta kako zelo dobri prijateljici sta,zato sem vama naredil piškote:"
iza hrbta je so se mu prikazali piškoti na meče bodala in puščice.
obe sva planili na njih.v minuti so ostali le meči,a tudi tej so izginili saj je Will postal lačen.
n:"mmmmmmmmmmmmmm odlično."
j:" ja bili so odlični."
w:"hvala,hvala o čem sta se pogovarjale?"
j:" o naši družini,jaz imam očeta in brata,Nella nekega BFF in ti?"
w:"imam sestro Blacky"
n:"kdaj bomo lahko šli domov?"
(prikaže se Quan)
Q:"takoj ko vaši zmaji naredijo zadnji trening"
j,n,w:"kdaj????"
Q:"danes,sledite mi"
odpeljal nas je v veliko dvorano za treninge zmajev
===============================================================
kakšen trening mislite da se bo zgodil???
22. oktober 2015
next
22. oktober 2015
piškotki

gorovje Hisan

dvorana

22. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
22. oktober 2015
u193093
u193093
nnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxttttttttttt
22. oktober 2015
Next
23. oktober 2015
Next
23. oktober 2015
next
23. oktober 2015
u198263
u198263
Next
24. oktober 2015
neext+ nova bralka+
a bi lahka kdo bral ko nas zelo zanima zgodba pa je pisateljica noče nextat brez 10 nextov plis
http://www.igre123.com/forum/tema/just-step-to-hell/104155/2
24. oktober 2015
*pa svetovno pišeš
24. oktober 2015
hvala
24. oktober 2015
next+nova bralka
24. oktober 2015
okb bom zdej bom napisala
25. oktober 2015
trije zmaji so stali v vrsti in čakali,to so bili Šan(moj)Riso(nellin) in Tela(wilov).
prišel je FanSan in šel k Quanu.(Q-quan,j-jaz,n-nella,w-will)
Quan je rekel:"vsi si želite iti domov,obiskat družino in prijatelje.toda vaši zmaji so kraljevi sovražniki zato se morate na učiti kako jih spremeniti v svojo dušo."
j,n,w"????????????????????????????????????"
Q:"pokazal vam bom"
položil je roko na FanSajev vrat ,pokazale so se iskre in zmaj se je spremenil v sovo.
Q:"spremenil se je v sovo saj sem jaz "moder" nezgledam močen čeprav sem.Will ti probaj tvojega zmaj spremenit."
Will je šel do Tele in položil svojo roko na njen vrat,minure so se vlekle toda kmalu so vzplamele iskre in Tela se je spremenila v čudovito belo kobilo.
W:"waw,Tela prekrasna si."
Q:"ti si konj saj si vstrajen in lahko si nevaren v trenutku.Nella ti probaj na svojem zmaju."
Nella je stopila do Risa.bilo je enako kot pri Willu le da je Riso postal orel.
Q:"ti si orel nikoli ne zgrešiš in hitra si.Layra ti si na vrsti."
Šla sem do Šana in položila roko na njegov vrat,zamižala sem in pomislila na trening,kako sem streljala z lokom,metala bodala in se mečevala,kako sem morala ujeti bodalo ko je letelo proti meni.v tistem trenutku sem začutila toploto in odprla sem oči in zagledala mladega volka.
j:"Šan?"
Š(v glavi):"lep sem kot volk."
Q:"reflekse imaš kot volk,poznaš živalsko govorico in znajdeš se kot volk.Zdaj lahko greste domov toda v Zmajev dvor se zatečite če kaj rabite."
Vsi trije smo se odločili da gremo domv toda šli bomo skupaj najprej h Nelli nato h Willu šele nato h meni.končno bom po enem letu videla družino.moj oče je kralj in on sovraži zmaje,kako bo to sprejel ali bom to povedala le Maxsu?
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg