Forum
u64926
u64926
No pisala bom mojo stoto zgodbo.

Skakal sem za miško, ki je tekla okoli votline. Bila je sive barve, imela je velike plašne oči, njene nogice pa so se sunkama odrinile v zrak.
"Ess, pazi, veš, da je tuki dolina!" je mama 'zaklicala' mama.
Nisem se zmenil in še naprej preganjal prestrašeno miš. Končno se je ustavila, in jaz sem izkoristil ta srečni trenutek. Žal pa nisem opazil, da je to storila načrtno, saj se je ustavila skoraj ob črti, ki je ločevala prepad in posest. Tekel sem in jo zgrešil.
Padal sem v prepad. Poskušal sem vzleteti, a od mojega stresa in presenečenja mi ni ostalo nič drugega kot oprijeti se bližnje skale. Padal sem hitro, a vseeno sem izgubil moj ritem. Zaprl sem oči, saj mi je veter spuščanja prediral tudi pod luske.
"A si v redu?" me jenekdo vprašal.
Po glasu sodeč je to bil fant mojih let. Priprl sem oči, a nisem videl nič, razen teme.
"Kje sem? V nebesih?" sem vprašal, a zdaj ta vprašanja globoko obžalujem.
"Ne! Haha! V nebesih? Ta pa je dobra!" se je zahihital glas, "Padel si! Zdaj si v našem raju!
"Zakaj nič ne vidim?" sem vprašal.
"Liste za blaženje imaš na njih. Počakaj, da ti jih snamem," se je oglasil ženski glas.
Snela mi jih je in pred sabo sem zagledal raj. Pred mano sta stala dva zmaja, kot sta se predstavila, Lil in Domm.
next?

ps slike

Jaz:

Mami:

Lil:

Domm:

Raj:

17. julij 2012
u64926
u64926
ne morem čakt teh nextov
17. julij 2012