Forum
u85301
u85301
»Ne!« sem zakričala in se obrnila proč.«nikamor ne grem« Pravkar sem izvedela, da se preselimo v neko čisto neznano okolje na drugem koncu sveta. Oče naj bi dobil v dediščino hišo od nekega daljnega bratranca. »ne« sem še enkrat zakričala. «midve ne greva nikamor« objela sem svojo sestrico.«lučka no spametuj se malo« je rekla in me odrinila«Ubogi očka je hotel samo dobro, kajne oči?«Seveda Jana« ji je odgovoril in jo pobožal po laseh.«hahaha« se je zasmejala Jana«ker si dve leti

Kaja Podgajski

8.2.2012
uvod
Sedaj smo v letu 2512. Jaz pa vam bom povedala zgodbo o neki družini. Nekoč je pred 3000 leti v majhni hiški na robu velikega mesta živela tričlanska družina. Nekega dne je oče te tričlanske družine dobil pismo v kateri je pisalo, da je bila neka hiša v drugem mestu njihova las od dediščine. A ta hiša ni bila prav lepa……. narejena je bila iz lesa in kamenja……bila je strašna. O tej hiši so govorile mnoge, mnoge legende, čeprav nobena o njih ni bila lepa. Vse legende so bile drugačne pa jih je vseeno nekaj povezovalo. Strahotnost. Ena legenda je govorila da so tam pred mnogimi leti sežgali čarovnico in preden je umrla je zagrozila: »Vrnila se bom in se maščevala.« Potem se je njeno telo spremenilo v krokarja in odletelo. Mnogi modreci in starešine mislijo, da je bila to prerokba. Potem je tukaj še druga legenda. T a legenda je bila bolj znana, mnogi starši so jo pripovedovali otrokom, da bi bili bolj pridni, V hiši naj bi živela stara, ki ni imela otrok. bila je vsa mrka in hudobna saj je imela otroka , ki je trdila da je nje a njenega pravega otroka ni bilo več saj se je izgubil v gozdu in najverjetneje so ga raztrgale zveri. zato je nekega dne vzela deklico sosedov in jo imela 3 leta pri sebi. lepo je skrbela zanjo a deklica je zbežala in vse povedala domačim. Starko so vsi zasovražili zato je ona sovražila tudi njih, če so se otroci igrali pred njeno hišo jih je nadrla in vanje metala kamenje. vedno je govorila, da jim bo dala lekcijo, ki si jo bojo zapomnili. potem je dala okoli hiše narediti trnovo ogrodje in zid. nekega dne pa o starki ni bilo več slišati, mislijo da je umrla a njenega trupla ni bilo nikjer. namesto tega pa je bilo na steno z krvjo napisano: »maščevanje!!!!«. starka naj bi hodila k porednim otrokom strašit. A 1000 let se ni zgodilo nič takega na spregled ni bilo ne čarovnice, ne starcev in ne zlobnih škratov iz drugih legend…….do danes. Sedaj vam bom povedala zgodbo o deklici iz te tričlanske družine, imela je sestro in očeta, ki ni bil prav dober oče,odkar je mati otrok umrla se je za družino pričelo težko življenje. Ta zgodba o tej deklici je malo srhljiva, a nič zato. ime ji je bilo Lučka in mislim, da bo bolje, da vam zgodbo pove, kar sama pa stopimo nekaj stoletji nazaj.
1 poglavje
»Ne!« sem zakričala in se obrnila proč.«nikamor ne grem« Pravkar sem izvedela, da se preselimo v neko čisto neznano okolje na drugem koncu sveta. Oče naj bi dobil v dediščino hišo od nekega daljnega bratranca. »ne« sem še enkrat zakričala. «midve ne greva nikamor« objela sem svojo sestrico.«lučka no spametuj se malo« je rekla in me odrinila«Ubogi očka je hotel samo dobro, kajne oči?«Seveda Jana« ji je odgovoril in jo pobožal po laseh.«hahaha« se je zasmejala Jana«ker si dve leti starejša od mene nikar ne misli da si pametnejša.« »ne!« sem zakričala in stekla po stopnicah. a nič ni pomagalo čez teden dni sem se že peljala v stari Mašini. »Ne bom se premaknila« sem zarenčala ko smo se ustavili . Toda Jana me je zvlekla iz avta ko je trošeče rekla da si sama ne upa po poti. »naj ti bo« sem zatarnala in vstala ko sem se obrnila sem jo razumela zakaj je rekla, da jo je strah. Pogled bi lahko opisala z smo eno besedo, besedo:……………………………………….groza…………………………………………………………………………….sedaj sem razumela vse tiste pripovedke o tem kraju. Res je bil srhljiv. »Ah« sem se delala pogumno »pridi nič se ne boj, saj je samo hiša« »ampak kakšna« je zatarnala. «nekaj na njej mi ni všeč« napotili sva se do hiše ko sem prestopila prag je na predpražniku namesto dobrodošli pisalo«nasvidenje« tam naju je čakal oče, videti je bil živčen. »no« je rekel »malo bomo preuredili pa bo kot nova.« hahaha res smešno sem si mislila. ko sem odšla v hišo me je po hrbtu oblila kurja polt. izbrala sem si sobo z razgledom na gozd, bolj goščavo, saj si Jana ni upala spati na tej strani. Ponoči nisem mogla spati, zato sem se napotila po stopnicah v kuhinjo po mleko........

30. marec 2012
u85301
u85301
tri nexte pa nextam
30. marec 2012
u85301
u85301
ok bom vseeno nextala ki je drugi del bolj zanimiv: . Ponoči nisem mogla spati, zato sem se napotila po stopnicah v kuhinjo po mleko. Stopnice so škripale pod mojo težo, veter pa je nevarno pozibaval hišo. Ko sem nehote pogledala skozi okno sem videla nekaj groznega. Pred mano je stala ženska bila je stara z mnogo gubami. Zakričala sem. A ženska je še vedno molče bolščala vame…… »k-k-kako si prišla noter?« sem jo s tresočim glasom ogovorila. Potem sem zakričala. Oči ženske so se začele spreminjati. postale so rožnate, potem pa še krvavo rdeče. zakričala sem. starka se je nasmehnila in mirno rekla: » lučka ne boj se, ostani z mano prosim. Nič ne bom storila ne tebi in ne tvojim domačim, če boš prišla k meni.« ženska me je proseče pogledala. Jaz pa sem kričala in kričala in kričala. Starka je še poltiho rekla: Lučka vse lahko storim tebi in tvojim prijateljem.« potem je izginila. Stekla sem po stopnicah in se napotila v Janino sobo nje ni bilo v postelji, ko sem odkrila pregrinjalo sem videla samo kosti. Ko sem kost dvignila, sem videla da so človeške…………. Kričala sem in kričala ko sem zaslišala odpiranje vrat in ko sem se obrnila sem videla vrata a niso se odpirala škripanje pa še vedno ni ponehalo, namesto tega sem videla roko iz zidu zakričala sem ko sem prepoznala očeta za njim so prišle še moje prijateljice in sestra, a kaki so bili njihova koža je bila razvlečena in porumenela, bila je odurna. »Lučka poglej kaj si mi storila poglej kaj mi storila kaj si storila vsem nam!« je rekel oče potem sta v sobo prišli moji najboljši prijateljici v rokah sta držali torto ampak kakšno! Okrašena je bila s kostmi in na vrhu je bila lobanja vsi so tiho čisto tiho peli vse najboljše zate.«kaj je!« sem zakričala » rojstni dan imaš Lučka« je rekel oče « to je tvoj zadnji rojstni dan.« zakričala sem ko so skočili name in kričala sem in kričala in kričala in kričala………………………………………………………………………. »Lučka lučka zbudi se« je govoril oči.«si dobro?« ko sem odprla oči je pred mano stal oči a ne tak okostnjak oči pravi oči iz mesa in krvi.« samo sanjala si« mi je zašepetal oddahnila sem si bile so le sanje. Že sem hotela vstati ko sem se zavedla da nekaj držim v rokah ko sem pogledala kaj je sem onemela………niso bile le sanje, bilo je svarilo. v mojih rokah je namreč ležala porumenela kost……..
30. marec 2012
u85301
u85301
sorčy neki se je pokvarlo to je link za sestro od lučke
30. marec 2012
neeeeeeeekkssssstttttt nexajte ful kul zgodba!!!!!!!!!
30. marec 2012
u85301
u85301
nexateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
30. marec 2012
NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!
01. april 2012
neeext kuj !
01. april 2012
PLIS NEXT!!!!! SEJ MAŠ ŽE 3 NEXTE! PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS:
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
01. april 2012
u85301
u85301
bom v pondeljk prej nemorm žau
01. april 2012
zakaj ne moreš?
01. april 2012
Haj :3 prosim si prebereš? upam da ti bo ušeč
https://www.igre123.com/forum/tema/dreams-or-really-life/31601/
01. april 2012
u85301
u85301
nemorm prej se morm ful učit pa tekme treningi in tako. saj bom kmalu mogoče še danes zvečir
01. april 2012
u85301
u85301
bom nexstala: Že sem hotela vstati ko sem se zavedla da nekaj držim v rokah ko sem pogledala kaj je sem onemela………niso bile le sanje, bilo je svarilo. v mojih rokah je namreč ležala porumenela kost…….. Zakričala sem in stekla na hodnik v Janino sobo. Našla sem jo na tleh in jokala je, ko sem stopila k njej je dvignila glavo in mi zašepetala:«grozne sanje sem imela….« »kakšne?« sem jo uprašala. »Sedeli smo za mizo in jedli večirjo.« mi je govorila,«potem sem pogledala na krožnik, jedla sem piškote in pila sem mleko. Potem so se začeli oglaševati cerkveni zvonovi in oče je ustal in ti si izginila, tekla si in kričala. Oče je vstal in mi rekel« Ne oziraj se za Lučko, ona nas je izdala, pridi.« to mi je rekel in potem je ustal nisem želela iti za njim a me je nekaj vleklo, ko sem se ozrla proti moji hrani sem zakričala na krožniku ni bilo mleko in piškoti, bila je kri in kosti. Oče je rekel: Pohiti na pogreb se nam mudi.« »kakšen pogreb?« sem ga uprašala. Nič ni rekel samo žalni spev je postal glasnejši in oče se je spreme postal je okostnjak iz rok pa so mu viseli koščki mesa…….ko sem pogledala moje roke sem videla samo kosti. Potem sem se znašla v krsti . Neka starka je prišla do mene in očeta odprla krsto in potem sem videla njene oči, bile so krvavo rdeče, potem je dvignila moje kosti in jaz sem šla ven iz krste, moje kosti je nesla na mojo posteljo, oče pa me je povlekel v zid. Potem sem videla kako si ti prišla v sobo in zakričala ko si videla moje kosti. Oče me je povlekel za seboj v sobo in govoril: « Lučka poglej kaj si mi storila poglej kaj mi storila kaj si storila vsem nam!.« je zakričal potem sem se ozrla videla sem vse tvoje prijateljice in v rokah so držale torto iz kosti potem so začele peti in potem se ne spominjam ničesar več.« tako je hitro končala s svojo pripovedjo« samo sanje so bile Jana« sem ji šepnila.« vem ampak mene je tako strah« je jokala. »Jana danes bova očistili robidovje iz hiše potem pa bova očistili vrt in posadili rože« sem jo tolažila.« ja!« so se ji zasvetile oči. Po zajtrku sva pozabili na vso tragedijo, kost sem zažgala in pozabila nanjo, vzeli sva lopate in škarje ter se odpravili na vrt. Potem sem zaslišala Janino kričanje. Kaj je že spet sem si mislila, ko sem prišla do nje sem onemela. Bili so grobovi, ogromno grobov. Potem sem objela Jano »nič ni to je le staro pokopališče za hišo, nič drugega« »vseeno se bojim« mi je rekla hitro sem ošinila prvi nagrobnik na njem je pisalo: Jeanine Samantha Smith 1644-1455…………….
01. april 2012
u85301
u85301
pokopaljišče:

01. april 2012
u85301
u85301
če kliknete gor vam pride moja soba
01. april 2012
u58203
u58203
Next! OMG ful dobr!
01. april 2012
neeext kuuj!
01. april 2012
u85301
u85301
hvala! to zgodbico sem začela pisat kar iz dolgčasa in potem mi je pa postalo to ful dobr!!!!!
01. april 2012
svetouno NEEEEXT!!! NAJBOLŠA ZGODBICA!!! NEXT!!!!
02. april 2012
u53261
u53261
next next next next next next plis ker je ful dobra zgodba pa prosim da me obveščate
02. april 2012
vov!!!!!!!!!!!!! kar kurja polt me obliva.............. nexst!!
02. april 2012
u81120
u81120
next &
prosim, če preberete: http://www.igre123.com/forum/tema/my-life-3/29901/1
02. april 2012
u85301
u85301
bom samo malo nadeljevala: hitro sem ošinila prvi nagrobnik na njem je pisalo: Jeanine Samantha Smith 1644-1455… kljub vsemu sem predlagala da bi odšle v hišo na malico, ko sem Jani pripravila sadno kupo sem odšla v svojo sobo. jah seveda sem šla po tistih starih stopnicah ki sem jih takoooooo sovražila, vedno ko sem se sprehodila po njih me je oblila kurja polt, "tukaj je spalo nekaj zlega" sem razmišljala "in sedaj ko smo prišli se je to zlo prebudilo.........." tako sem razmišljala in odprla svoj novi dnevnik, prej ga nisem pisala a ko smo se preselili sem me je nekaj prisililo naj ga pišem. tako sem se naslonila na veliko ogledalo , ki je stalo v kotu in zaprla oči, potem sem začutila da padam. dnevnik mi je zdrsnil iz roke in preden me je zajela tema je bila moja zadnja misel to: to ogledalo se vendar odpira!!!!........ in potem me je pogoltnila tema.
02. april 2012
u53261
u53261
next
02. april 2012
NEEXT!!!!!
02. april 2012
neext!next!next!neext!next!next!neext!next!next!neext!next!next!neext!next!next!neext!next!next!
03. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg