Forum
Hy! tole je moja prva zgodbica pa upam da vam bo ušeč. Če vam pa kej ne paše pa lahka to pokomentirate pa bom poskusla spremenit. Drgač pa bom pisala o punci Alexis, ki je stara 16. Pa se je zdej preselila iz San Francisca u London.

''Alexis,pogovoriti se moramo.'' mi nežno reče očka. ''Ja ka je?'' sam molim,da ne spet šola. naj ne bo šola,naj ne bo šola,o prosim,prosim,prosim... ''z mamo sva se odločila da ne bo šlo tako naprej.'' gledam ga. ''glede česa?'' se nasmehnem. ''glede naju z mamo. odločila sva se da se bova ločila.'' nasmeh ni zbledi.''Kaj? Ne, ne moreta. Zakaj?'' solze so se mi nabirale v očeh. ''Zaradi problemov ki jih imava. Z mamo gresta čez dva dni v London.''
''Kaj?!'' sem zavpila. To je še huje. ''U London?! Kaj za vraga bom tam počela? Tam je dež skor usak faking dan! No way da bom šla u tako turobno mesto. Sej če sm jst kriva mi kr povejta ne pa me zarad pošilat u nek London.'' odhitela sem u sobo zarila obraz, ne, ne obraz, celo glavo u povšter in jokala. Kak mi lahko to naredita. Tuki mam prfektn lajf.
Čez nekaj trenutkov je prišla u sobo mami, se usedla zraven mene in rekla:''Ljubica, pod nobenim pogojem nisi kriva ti. tako ali drugače bi enkrat prišlo do tega. Rada te imava oba, ampak midva se nimava več. ko se boš umirila pridi dol, da boš spakirala.'' ustala je in odšla. pa tak sm se veselila poletnih počitnic. ko bi lahka z mojimi BFs uživala celo poletje. pa moj James. kak mu naj to razložim? jst ga ljubim. Pošlem mu sms da se morma dobit. Ob štirih sma se dobla u parku in sma šla na sprehod. ''James? Neki ti morm povedat.'' u grlu sm mela ogromen cmok. ''ja, ka je Alexis?'' je rekel sočutno. James je tak prijazen. ''veš moja starša se ločujeta.'' Ustavu se je in me pogledu. ''ka zej to pomen?'' pogoltnala sm slino.''selim se u London.'' Sm hitr rekla, s pogledom u tla. Zgledal je ko da si je oddahnu. ''no, to pa je fajn.'' Pogledala sem ga. ''kak to misliš fajn?'' ''priznajma si. Midva pač nisma za skup.'' ''kaj?!'' pa ne da me namerava zle pustit. ''ja res, tk ko sm reku. Pa še eno drugo sm spoznau.'' ''kaj? Koga?'' šit res me je pustu. ''ja uno tvojo frendico madeline. Zadnč sma se srečala na žurki pa sma pol plesala pa take fore. Sej veš.'' ''madeline? Ona te sploh ne mara. Pravi da si nek razvajenček pa take.'' ''očitno ne misl več tak glede na sobotno obnašanje.'' Tih sma. ''okey,adijo.fajn se mej u Londonu'' Reče in me pusti samo. Usedem se na klopco in razmišlam. Neki u men bo počl. Začnem se histerično smejat. Ljudje me gledajo ko da nism pr seb. Ko se umirim grem domou. ''doma sm!'' Zavpijem na ves glas. Sezujem se in grem u kuhno. ''mami a mi daš prosim kouček?''rečem pouna energije. ''si vredu? A si mogoč kej kadila al pa kej?'' zaskrbljeno reče mami. ''ne, sam vesela sm kr grem u London.'' Sej sm res. Če sam pomislm na moje 'prjatle' pa use mi gre kr na bruhanje. Moja BFF me je totalno izdala. Če bi mogla Jamesa sam še enkrat pogledat bi najbrž bruhala. ''kje si bla?'' me upraša mami. ''ne skrb mami sam z Jamesom pa me je pustu zarad ene druge in zdej sm tko zlo vesela da grem nekam drugam.'' ''kaj? O moj bog. James te je pustu? A si vredu?'' ''ja mami, relax. Prau vesela sm da sma šla narazn. Mislim zdej ga usaj ne bom pogrešala.'' ''okey če si ti vesela sm tut jst.''
In zdej dragi dnevnik sedima na letalu, usmerjenemu u London…
09. september 2014
sorry pozbla dodat:

to sm jst:

naša hiša u San Franciscu:

kreten James:

09. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg