Forum
Pač živita 2 bfff in pišeta o vsakdanu. ( bo zelo zanimivo in napeto!)
Če hočeš vedet pa beri!

Ali želiš nadeljevanje?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. april 2012
u82970
u82970
Heloou.!
No pač to ube piševa....bom kr jašt začela.!
Prvo neki o men pa mojm lajfu.!
Torej ime mi je Alex nič kaj posebno ime....stara sem 15 let in živim v Londonu...obiskujem navadno šolo. Plešem hip-hop....nočem se hvaliti vendar mi gre kar dobro.! Moje življenje je pa gdaj pa kdaj navadno SRANJE.! Razen seveda da poznam naboljšo osebco na svetu , ki je tudi moja BFF.! Ime ji je Anna... Jaa..imam pa tudi mlajšega sestrico (pravi hudičk) in seveda mamo ter očeta.! (ki sta pa kdaj tok zatežena.!) Poslušam One Direction in imam tudi simatijo Marca.! Popoun je.!
Pixne:

Jašt.!

Tina.! (sestrica)

Marc.!

Anna.!
Dragi dnevnik.! 22.4.2012 7.41 (na poti v šolo)
No danes se je dan začel kakor po navadi.! Zbudila sem se umila in oblekla našo grozno šolsko uniformo...

(tko nekak je če jo narišš)
se oblekla odšla se obula in odšla do busne postaje, med potjo sem si uzela še kavo in muffin....mljask.!

Ter počakala na bus.! Do šole potrebujem približno 20 min z busom...ostalao dobiš po šoli.!
Bay
22. april 2012
Jst nextam k dobim 3 lajke!
22. april 2012
next
22. april 2012
neeeeeeeexT
22. april 2012
u85640
u85640
neextt
22. april 2012
u88841
u88841
neext
22. april 2012
next!!
22. april 2012
next!!
22. april 2012
nextt
22. april 2012
ok hvala........
Jst sm Anna. Živim v Londonu. Natančno ,sem soseda z mojo najboljšo prijateljico Alex. Obe trenirava hip-hop. Oz. vse delava skupaj. Torej Danes ni bilo v šoli nič posebnega, skoraj sem bila vprašana ker sem med poukom pisala dnevnik. No njegova vsebina pa je..

Dragi dnevnik!
Vstala sem ob kot ponavadi. Oprosti, ampak danes sem preskočila veliko stvari do sedaj, ko sem v šoli in sem bila skoraj vprašana ker sem pisala vate moje stvari, pač. Danes se dobiva z Alex po pouku in greva za šolo na en čik. Saju veš kako radi kršiva pravila, hehe!. Zdaj pa te pospravin da te ne dobi učiteljica. Se vidiva ko ti povem, kaj se je dogajalo. In , verjemi mi veliko bo za povedati! čaw =*
In tako sem prenehala ter spala do konca pouka. Komaj čakam da se dobim po šoli z Alex!!!!!
22. april 2012
u82970
u82970
Mal nexntou poj pa ju3 nextam.!
22. april 2012
dej nexti!
24. april 2012
u82970
u82970
Dragi dnevnik.! Moja soba, 20.30
Vem mal sm pozna...dans je blo res najbol.! Z Anno sva šle po šoli enga pokadit (ne kadva pogodto sam takrt ka nama res paše..) in poj sva šli u meka...nažrle sva se in šle mal po štacunah...na žalost sva si sam ogledvale stvari ka trenutna sm suha (ko govorimo o dnerju..: P) in poj sm widla mojga ampak sam mojga Marca.! ooo kaj je lep...kr tupiš se ub njemu...waa... Yes you know I'm in love baby.! No uglaunm me je uprašu če bi se dobila pa šla u kino...misnla sm skp zlest.! Seveda ker sm postala rdeča je Anna uskočila (only my supergirl.! My superboy is Marc.!) in rekla Seweda..kar poklič jo... in mu dala fonsko...Lov ya anna.! No uglaunm je pršla k men in sva takoj šle brskat po omari...nč pametnga (usaj zame Anna se topi ub mojih cotah...) Uglaunm hvala bogu da je konc mesca da dubim žepnino...jupiii...poj pa takoj u šoping.!
Zdej pa se morm zrihtat...adijo za jutri...mua;*
24. april 2012
u82970
u82970
slikce bojo naslednič...ka mi neki šteka..:/
24. april 2012
next
24. april 2012
Neext
25. april 2012
Dragi dnevnik! 20.20
Živjo! nemoreš verjet kaj se je danes zgodilo? Alex se je spet neki začela pecat z enim tipčom tam in zdej bosta kar hodila ven. jst sm šla u trgovino po darilo za Marca ker ima seveda rojstn dan. Upam da se je tega spomnila tud Alex. če je ne bo na rođen dan, jo mo marco ubil. danes sem jo 3-krat klicala pa se mi ni oglasila. verjetno žura z unim fantom, in se ima lepo. no, seveda pa ni edina ki se ima lepo. Tudi jast sem spoznala nekoga ki sem ga videla v trgovini. Slikala sem ga z mojim fotoaparatom, zato ker mora imeti eno posebno mesto v mojem dnevniku. in to mesto je tu:

Torej ime mu je Tone. Ne zajebavam se, ime mu je max, in je doma blizi Alex. torej se bova lahko videvala. Zdaj pa moram it.
in tako sem zaprla moj dnevnik ter se odločila da bom šla pogledat Alex kako ji kaj gre. Prehodila sem celo pot do njene bajte in videla kako hodi Max po pločniku čisto zatopljen tja v 3 dni. Pomahala sem mu in odšla do stopnic pred alexino hišo. nisem imela namena potrkati ker itak nikoli ne. odšla sem po vseh prostorih, a o alwx ni ne duha ne sluha. Nazadnje sem šla še do spalnice in hotela potrkati, saj to je pa že oseben prostor. Nikoli mi ni dovolila, da hodim v njeno spalnico. Zaslišala sem čuden zvok. Takrat pa me je prešinilo. o ne. Odprla sem vrata in po vsej sobi so bile marcove slike. z prečrtanim obrazom in grdimi besedami poleg te čečkarije.oči so se mi kar same razprostile po vsem prostoru in nazadnje še po postelji v kateri je bila alex. In tisti fant. In seksala sta. :' Alex! sem rekla. Ni me slišala ker je spuščala zvoke:' ALEX'! obrnila se je.....
25. april 2012
oooo hudo fuuul dobr piss next!!!!
25. april 2012
u89426
u89426
NEEEEEEEEEEEXT, FUUUL DOBR!!!!!
25. april 2012
u82970
u82970
nextam po počitncah ka bom odsotna...uživite.! ;*
25. april 2012
u89426