Forum
Heloou!
Ime mi je Melly.Sovražim to ime,ampak ne vem zakaj.Stara sem 17 let.To ime se mi zdi zelo pogosto v Ameriki.No,živim v Ameriki,natančneje v New Yorku.Hodim na gimnazijo-Blue High School.Zelo rada berem,ampak sovražim šolo,da ne boste mislili,da sem "Piflarka".Sem tista vrsta najstice,ki se rada zabava in druži z prijatelji.Imam zelo veliko prijateljev na Facebooku,amapk tudi v realnem življenju.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem?Napišite next

Boš redno bral in dal/a nexte?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. januar 2012
next
16. januar 2012
Huala Nessy *_______*

Hitro se oblečem v zimska oblačila.To je moja najljubša kombinacija za zimski letni čas.

Stečem dol po stopnicah in vidim prazno stanovanje.Na kuhinjski mizi vidim pismo.Na njem je pisalo:
ŽIVJO PUNCA MOJA!
UPAM,DA SI SE VSTALA IN SE OBLEKLA TER POJEDLA ZAJTRK.ŽE ZGODAJ ZJUTRAJ SEM PREJEL KLIC IZ SLUŽBE.DA MORAM ODITI V NOVO ZELANDIJO.TAKO DA BODI PRIDNA IN SE UČI.IN NOBENEGA NE SPUŠČAJ V HIŠI,EDINO SVOJE PRIJATELJICE.DOMA BOŠ SAMA 2 TEDNA.
Z LJUBEZNIJO!TVOJ NAJBOLJŠI OČKA,KI TE IMA RAD IN TE POGREŠA.
Potem zaklenem stanovanje in sem se odpravila proti šoli.Pred šolo vidim moje sošolce in največje "Avše" Na šoli.Ki sedijo vmes med sanjskimi fanti na celi šoli.
16. januar 2012
neext
16. januar 2012
u58809
u58809
Next
!!!!
16. januar 2012
neeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!! like it
16. januar 2012
u64528
u64528