Forum
Tu bom pisala dnevnik in svoje vsakdanje življenje.
14. oktober 2013
14.10.2013
Živijo sem Sara.Pouk je bil full bed.Vendar ne zadolgo.Kmalu nam je učiteljica sporočila da gremo v petek v naravoslovni park Zelenci v četrtek pa na slap Orglice v Kamniku(živim v Kamniku).Povedala nam je da bodo z nami šli učenci iz podružnic naše šole.Takoj sem dobila metuljčke v trebuhu ker sem se zavedala da bom spet srečala Jakata.Jaka je fant v katerega sem zaljubljena od 1. razreda.Skupaj smo bili na morju v Savudriji ker je šel tja cel razred prav tako pa Neveljčani(Jaka je eden izmed Neveljčanov),Mekinjčanov in Tunjiščanov).Postalo mi je slabo hkrati pa me je prelival občutek sreče in sramu saj cel razred ve da sem v Jakata.Moji sošolki Nika in Lara(z Laro sva nekakšne best friends)mi ko delamo domačo nalogo govorita tole:Jakaaaaaa.Takrat vedno zardevam Pa mi reče:Rdeča si kot kuhan rak.Groza.Zdaj sem v svoji sobi kjer to pišem.Naj vam predstavim svojo družino.Mama Maja,oče Darko,sestrica Lili ki hodi v 3.razred,sestrica Iva ki hodi v 1.razred in moja dvojčica Anja.Ravno gledam film z mojo sestrico.Imena mojih sošolcev:
Lara(my BFF)
Anja P.
Anja J.
Ela
Ismeta
Jure
Klemen
Kiar
Luka Žan(ima dva imena)
Luka Lev(Lev je njegovo drugo ime)
Maja
Maj