Forum
u107875
u107875
14. november ob 22.00, na postelji.
DRAGI B,
vem, da je ura že ogromno, ampak resnično ne morem zaspati. Razmišljam, ali ima moje življenje sploh še smisel? Večkrat sem tako jezna, da bi se najraje pojavila v nebesih. Ampak ne, jezo umirim le tako, da se s krtačo drgnem po telesu. Res je, da boli, ampak ni mi mar. To pusti tudi naslednje dni ogromne bolečine in velike rdeče sledi. Mojim domačim, lahko rečem, je prav malo mar zame, moja najboljša prijateljica se je začela rezati, zato se je popolnoma spremenila, fant mojih sanj pa hodi z navadno bajso! Kako naj potem ne bom jezna? Vse ostale sošolke, razen Kate (moja bff) me sovražijo! Sedaj si mi ostal le še ti, dragi B. Ne vem zakaj sem te tako sploh poimenovala, a verjemi, če si z mano, si v dobrih rokah. Zelo sem že zaspana, a vseeno ti bom še kaj povedala. Prisilila se bom, da bom bedela vso noč, pa če takoj moje trapaste momente mojega bednega življenja zapisujem vate. Točno! Nisem se ti še predstavila.
Sem Annabele Style, krajše Anna. Stara sem 16 let, živim z tako imenovano nerealno familijo, u glaunem moje življenje je kretensko, če se lahko tako izrazim. Mogoče še bolj bedno, kot najbolj bedno, ampak saj razumeš...

Moja bff Kate je najboljša oseba na svetu, no bila je...stara je 16, enako kot jaz, zelo lepa, prjazna, njej sm lahka use zaupala, a odkar se je začela rezat...

Tu pa je še David, fant mojih sanj. Star je 17 let, eno leto starejši od mene. Je zelo popularen na šoli in ma punco bajso, kot sem že povedala.

Ja, lep je. Saj ne da bi govorila, da cele dneve prejokam zaradi njega ... Nekateri res ne razumejo, zakaj sem tako zamorjena. Svoja čustva, ki jih gojim v teh najstniških letih lahko zaupam le tebi, dnevnik. Le ti me potem ne boš več zafrkaval in se norčeval iz mene, da sem prava budala, ki je svet še ni videl! Dovolj mi je vsega! Če te že ravno zanima, zakaj sem tako sebična in čudna, ti že ravno lahko povem. Pred tednom dni smo se preselili iz Avstralije, iz Grace Pointa v Španijo. Saj ne da mi Španija ne leži, rada imam filmske igralke, ampak raje bi se preselila v London! Nikoli me noben ne posluša! Noja, mogoče pa se bomo preselili v london, ker MAMI - ne vem če je sploh vredna te besede - menja službo kot spodnje perilo. Oči pa - veliko bojši od mame - službe sploh ne menja. Nimam pojma, če je sploh še kje zaposlen! Vidiš, NIČ ne vem o mojih lastnih starših, toliko smo povezani! Sedaj vsaj veš, kakšne trenutke preživaljm! V novi šoli je GROZNO, ne moreš si predstavljati, hvala bogu, da sem imela vsaj en teden prijateljico Kate, tako ali tako me vsi sovražijo. Najraje bi se spremenila v odpadek, ki ga kasneje spremenijo v plastiko. Zakaj zdaj jokam!? Res sem trapas ... Oprosti, mami prihaja preverjat, če že spim! Lahko noč in se slišiva jutri.!!

22. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.< 33
c:
22. november 2012
u107875
u107875
Hahaha, gracias.**
22. november 2012
next in to nujno.! Carsko je < 333
22. november 2012
u89857
u89857
nextt!!!!
22. november 2012
u107875
u107875
huala, res mi fhulj pomeni.< 33
22. november 2012
u113261
u113261
nenenenext :3
22. november 2012
če ti res pomen se sprau nextat ;**
22. november 2012
u107875
u107875
sm dujela, nastja. xđ
22. november 2012
u93404
u93404
neeext
22. november 2012
u107875
u107875
gracias a todos - ane ana? ;*
nej grem nextat al ne? o;
22. november 2012
JA.!
22. november 2012
u107875
u107875
sej kaj sploh sprašujem, ne? xđ
22. november 2012
mislm halo.?
22. november 2012
u105994
u105994
neeext
22. november 2012
u107875
u107875
16. november ob 21.00, na postelji.

DRAGI B,
ne vem še, o čem naj ti pišem. Zgodilo se je toliko stvari! Saj se bom počasi postavila na noge. V šoli me vsi zaničujejo, po vrhu vsega pa sem dobila še dve pri zgodovini! Ja, vprašana sem bila, občutek pa sem imela, kot da vse znam. Ta neumna poduprašanja so mi zbila dol preklete odstoke. Vsi so se mi posmehovali, jaz pa sem trapasto gledala učiteljico, ki je v moj zvezek vpisovala mojo slabo oceno. "Saj bo," mi je rekla. Ja bo ja, kaj pa drugega? Ko sem prišla domov in sem že začela govoriti moji 'preljubi' mami, da sem skoraj zabila zgodovino, je bila že na robu živčnega zloma. Zabrusila mi je, kako slabe imam ocene že na začetku šolskega leta, kaj še bo. Dala mi je misliti. Obljubim, da se bom od sedaj naprej trudila in v redovalnico pisala samo še dobre ocene. Odšla sem v sobo. Razjokala sem se. Spet. In nisem se mogla ustaviti. Kaj bi dala, da jutri ne bi šla v šolo.

Moji občutki o vsem tem so mešani. V bistvu ne vem kaj čutim. Pravzaprav vem, čutim, kakšna gniloba sem odkar smo se preselili. Ker nikomur drugemu kot tebi ne zaupam bolj, bom večkrat pisala vate. Veš, moja babi je tudi pisala dnevnik. Nekje na podstrešju bi se še našel. Jutri ga bom zagotovo poiskala, da vidim, če sploh razumem prav, kako naj ti pišem. Verjento ima vsak svoj stil in dnevnik piše iz nekakšne 'dolžnosti' ali potrebe. Jaz pa pišem v tebe zaradi tega, da imam zvestega prijatelja, ki mu lahko zaupam prav vse, ki me posluša, čeprav nič ne reče. Danes sem ti napisala bolj malo, a moram pohiteti s projektno nalogo za kemijo. Čau, se slišiva.!
22. november 2012
u93404
u93404
neeeext!!
22. november 2012
next.!
22. november 2012
u113261
u113261
next c:
22. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.! zakoooon! *w*
22. november 2012
u89857
u89857
next!
22. november 2012
u107875
u107875
Uff... huala! Tko js pogledam, verjetn sm dobla en next, sam tk pol cela vrsta, hahah :'D
22. november 2012
u105994
u105994
neeeext
22. november 2012
;* < 33333333333
22. november 2012
u107875
u107875
18. november ob 21.21, na postelji.

DRAGI B,
sprašujem se, zakaj ti pišem na dva dni in ne vsak dan. Pravzaprav menim, da se mi ne ljubi pisati, ampak moram, ker si ti moja dolžnost. Sliši se okrutno, ampak ja, mislim, da ne moreš biti moj prijatelj. Če v šoli komu razlagam, da te imam že skoraj za boga, se mi začnejo smejati. To moram ukiniti tako, da ti ne pišem več! Ali pa da te nimam več za prijatelja! Rada bi te vprašala kaj misliš, a ne morem, ker ne govoriš. Ti samo poslušaš in premišljuješ. Verjetno veš, kako mi je, ampak nič ne rečeš. Zakaj mi to delaš!? Zakaj si postal tako neumen da mi ne odgovarjaš!?
Oprosti, da sem se znesla nad teboj, ampak sem na robu obupa! Tako neumno, bedno in prestrašeno se počutim. Zakaj prestrašeno? Ker se bojim, da bom kdaj kaj narobe naredila, ali rekla, se mi bo cela šola smejala. Prav tako me imajo na piki tudi učitelji. Zakaj ti absolutno vedno pišem samo o tej posrani šoli!? Saj obstajajo na svetu še lepe stvari. Veš, danes sva se z mojo muco Tigerčkom igrali skrivalnice, haha. Ja, ime mu je Tigerček, ker me spominja na tigra. Jaz pa sem najbolj nenavadna oseba, da se igram skrivalnice z 'mačkom'.! No ja, ampak to so najlepši trenutki mojega življenja.

Še nekaj ti moram sporočiti. V šoli - vem, spet, ampak je dobra novica, sem Kate prepričala, da se ne bo več rezala. Čez teden dni bom videla, če bo še imela brazgotine po rokah in telesu. Mislim, da mi bo zelo hvaležna.
Pa saj če tako pomisliš, današnji dan res ni tako slab! 'Moj' David se je ločil od une bajske in spet je prost, a žalostno je, da ga obletavajo punce iz višje družbe. Ohh, saj vem, nadležna sem, ker samo stokam, ampak kaj češ. Taka sem in nihče me ne bo spremenil, niti ti, 'dragi' dnevnik! Mi daš prosim kakšno idejo, vsaj eno o čem naj ti še govorim? Pa prosim, ne reci o svojih čustvih, moji ljubezni ali trapasti šoli! Imej kaj bolj pametnega, če že želiš povedati in izraziti svoje mišljenje - tako bi rekla učiteljica za zgodovino. Celo odkritje! Kmalu bodo počitnice, mi pa kot 'najboljša' družina ne gremo nikamor, si moreš predstavljati!? Vsi bodo odšli smučat ali pa v toplice, mogoče samo na vožnjo po njihovi vasi. Mi, naša družina, pa se ne bomo premaknili od televizije, računalnika in teh škatel, ki te zasvojijo! Jaz bom mogoče celo pisala vate, ti bukva čudna (xđ). Žal mi je, a na trenutke se mi zdiš res trapast, dnevnik! Ne morem verjeti, da tako močno trpim, ko zapisujem vate! Še huje je, kot v šoli. Kdo bi si mislil ... Grem delat domačo nalogo, verjetno te niti pogledam več ne vsaj eno leto, pa ne čudi se, zaboga!
23. november 2012
u105994
u105994
neeeext
23. november 2012
u93404
u93404
neeeeeext!!
23. november 2012
neext
23. november 2012
u107875
u107875
Okeej, vem da je ful bedno, zato bom tole zgodbice verjetno ukinla. Sam tri nexte dobim, no! Če hočete da se zgodba nadaljuje, malo oglašujte, ok? ;*
24. november 2012
u113261
u113261
next :3
24. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg