Forum
Če ne razumeš tega naslova (predvidevam, da razumete), pojdite na translate in preverite kaj pomeni ta naslov. Ko ugotovite, kar se da hitro spokajte s te teme.
08. marec 2017
Zopet se opravičujem, da tako dolgooo ni bilo nexta. Obljubim, da se bom potrudila, da bodo nexti vsak dvakrat na teden.
Dala bae<3 hvala za komentar in Next ^_^
ana sixx1 hvala za Next
zoe6056 hvala za Next in komentarček ^_^
Skratka, vsem hvala <33
Bila sem pred stanovanjem. Obotavljala sem se, kaj naj naredim. Naj odprem vrata in pustim, da me pretepe ali pa vse pustim in pobegnem? Odločila sem se za prvo možnost, saj nimam kam, niti nobenega ficka nimam. Življenje je popolno, pa kaj še. Prijela sem ključavnico oziroma ročaj na glavnih vratin in jih obrnila, ter odrinila vrata. Počasi sem vstopala protu sobi, z vsem strahom, kar jih je v meni. Še nikoli me ni bilo tako strah.
Kot sem pričakovala, me je na naslonjaču kot kralj čakal oče oziroma gospod z mrkim pogledom.
"Da vidim, koliko si prodala," mi je mrko rekel. Z vsem strahu... Ne! Nobenega strahu več! Odločno sem mu rekla: " Očka, nič nisem prodala, ker se je nekdo zaletel vame in so se nakiti zlomili." Ob besedi očka se je hudo razjezil. Tako hudo, da me je močno pretepel, kot še nikoli. Delno zaradi tega, ker sem ga poklicala očka in delno, ker nisem bič prodala. Vae to skupaj ie ena velika, močna bolečina. Po pretepu me je pustil na tleh kot, da sem nekakšna smet in odšel. "Pojdi k vragu!" sem zakričala za njem.
08. marec 2017
Zopet se opravičujem, da tako dolgooo ni bilo nexta. Obljubim, da se bom potrudila, da bodo nexti vsak dvakrat na teden.
Dala bae<3 hvala za komentar in Next ^_^
ana sixx1 hvala za Next
zoe6056 hvala za Next in komentarček ^_^
Skratka, vsem hvala <33
Bila sem pred stanovanjem. Obotavljala sem se, kaj naj naredim. Naj odprem vrata in pustim, da me pretepe ali pa vse pustim in pobegnem? Odločila sem se za prvo možnost, saj nimam kam, niti nobenega ficka nimam. Življenje je popolno, pa kaj še. Prijela sem ključavnico oziroma ročaj na glavnih vratin in jih obrnila, ter odrinila vrata. Počasi sem vstopala protu sobi, z vsem strahom, kar jih je v meni. Še nikoli me ni bilo tako strah.
Kot sem pričakovala, me je na naslonjaču kot kralj čakal oče oziroma gospod z mrkim pogledom.
"Da vidim, koliko si prodala," mi je mrko rekel. Z vsem strahu... Ne! Nobenega strahu več! Odločno sem mu rekla: " Očka, nič nisem prodala, ker se je nekdo zaletel vame in so se nakiti zlomili." Ob besedi očka se je hudo razjezil. Tako hudo, da me je močno pretepel, kot še nikoli. Delno zaradi tega, ker sem ga poklicala očka in delno, ker nisem bič prodala. Vae to skupaj ie ena velika, močna bolečina. Po pretepu me je pustil na tleh kot, da sem nekakšna smet in odšel. "Pojdi k vragu!" sem zakričala za njim.
Ko sem se pobrala, se mi je zavrtelo in sem padla po tleh, kjer sem se udarila v glavo z ostrim predmetom. Logično, da mi je glava začela krvaveti kot, da bi imela moja glava menstruacijo. Zaklela sem in se zopet pobrala in se napotila proti kuhinji, da bi ustavila menstruacijo na glavi. Vzela sem krpo in jo pomočila z hladno vodo, ter si jo položila na mesto, kjer je tekla kri. Potipala se si rano in na srečo ugotovila, da ne potrebujem šivanja. Verjetno se sprašujete, kako vem to. No, hotela sem postati zdravnica, zato sem se še posebej učila za to, čeprav proti volji očeta. Mama me je vedno podpirala. Bog, kako jo pogrešam.
Šla sem v kopalnico (skupinsko), da bi si očistila rano. Predtem pa sem se pogledala v ogledalo in videla, da je kri pobarvala moje lase, saj je bil del las čisto rdeč. Zahihitala sem se, a sem se kmalu zresnila in si na hitro očistila rano, potem sem se odpravila v mojo sobo, da bi vzela najnujnejše, ko sem se spomnila, da itak nimam ničesar, zato sem cse skupaj pustila k vragu in se napotila skozi vrata na ulico. Naproti noveva življenja.
08. marec 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg