Forum

Cover by
xShuttersx
Hvala xShuttersx ker si si vzela čas za tole naslovnico ♡
Prvi next po posvečen tebi :3
Let's go
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Predstavitev kdo je kdo
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Troian Bellisario as Spencer M.
Friend~ Lucy Hale as Aria K.
Friend~ Ashley Benson as Hanna F.
Friend~ Shay Mitchell as Emily J.
Friend~ Sasha Pieterse as Alison C.
Friend~Bianca Lawson as Emma S.
Indiana Evans as Phoebe S.
Anne Hathaway as Mia B.

Cody Christian as Chris D.
Drew Van Acker as Kevin F.
Tyler Blackburn as Calleb J.

Teachers
Chad Lowe as Mike H.
Ian Harding as Ezra F.

Ps. Dala sem jim nekaterim enaka imena kot jih imajo v PLL, da si boste lažje zapomnili ♡.
Zgodbo bomo začeli še 1×
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
PROLOG

Končno lahko začnem živeti. Iz ven mesta se je preselila ta Phoebe Sweety uničila mi je že 1. letnik. Vsem na šoli je govorila lažne govorice o meni. No, ja na srečo jaz ostajam tukaj. Samo prešolala se bom na šolo M. Harta, upam da bom tam sklepala nova prijateljstva, kajti nisem prav zgovorna.
Prižgala sem televizijo in šla v kuhinjo po ledeni čaj. Gledala sem Castla, in kmalu so prišle reklame. Ko je bilo vsega zanimivega konec sem ugasnila televizijo in šla v sobo. Zaslišala sem kričanje
>>Pusti me pri miru! Kdo si ti? Sovražim te!<<
Pogledala sem skozi okno in videla blond punco, z nekim fantom, ki je bil oblečen v črno. Zgledalo je, da sta par. Pogledala sem na mobilnik, ura je bila petnajst čez enajst. Čez pol ure sta prišla starša. Šla sem na stopnice nakar sem slišala,
>>Misliš, da bo Spence všeč? Hiša ima še 200m več kot naša.<< je rekla mami. Še nekaj sta se pogovarjala jaz pa sem odšla počasi v sobo. Nekdo je potrkal na vrata sobe...
>>Kdo je in kaj hočeš?!<<
sem jezno a žalostno vprašala...
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
4 nexti
Mnenja, teorije?
25. julij 2016
nexttttt
25. julij 2016
Še 3♡
A lahko oglašuješ, čeprav dvomim, da je komu zanimiva
25. julij 2016
Next
25. julij 2016
Še 2
25. julij 2016
u213544
u213544
Next
26. julij 2016
u213544
u213544
meni je ful piši naprej bae<33333
26. julij 2016
Hvala bae♡
Oki še 1 Next?
26. julij 2016
u209548
u209548
nextt
26. julij 2016

Tu je Next in upam da vam bo všeč. Probala bom čim bolj zanimivo in dolgo (:
No, kot sem že zgoraj omenila je ta Next posvečen punci, ki mi je izdelala naslovnico
xShuttersx
Upam, da dobim čim več bralcev. Prosim, za oglaševanje ♡. Rada vas mam.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
>>Kdo je in kaj hočeš?!<<
sem jezno a žalostno vprašala...
>>Samo odpri<< je rekla mami. >>Jutri boš spakirala stvari, ker se selimo 1km dlje, hodila boš na Right Underwarth<< V bistvu če pomislim, se ne sliši slabo.
Zbudila sem se okrog 9. Spakirala sem stvari, selitveni kombi je bil že pred hišo. Videla sem mami, ko nosi lučko, oči pa nizko omarico izpred dnevne sobe. Oblekla sem se v kratke hlače in majico, hotela sem si nadeti še nakit ampak, v redu, saj samo stvari znesemo.
>>Pohiti, danes se bomo preselili, na ogled hiše pa sva šla včeraj z očetom. Prekrasna je, ima bazen, fontano lahko prizidamo, in ogromen vrt. Kot majhna si si želela muco, kužka in konja, sedaj imamo lahko vse,<< pri zadnji povedi sem zavila z očmi. Pa saj ve, da nisem več stara 8 let.
Kosili smo v restavraciji. Mami je naročila škampe in zelenjavo ter vino, oči ribe z limono kasneje pa tudi pleskavico in pivo, jaz pa lazanjo in ledeni čaj.
>>Samo na stranišče skočim,<< sem rekla. Pokimala sta. Ko sem odprla vrata na notri, sem se zabila v blond punco. >>Oprosti, nisem hotela,<< sem hitela z opravičevanjem.
>>V redu je,<< je rekla in se zasmejala. Bila je stara približno kot jaz.
>>Sem Hanna, ti pa...?<<
>>Am... ja...<< in spet se je pojavila moja sramežljivost. >>Spencer, lahko me kličeš Spence,<< sem bleknila na hitro.
>>Stara si 17? Samo ugibam,<< je rekla in se mi nasmehnila. Samo pokimala sem. >>Predvidevam, da si se preselila? Na katero šolo boš hodila?<<
>>Ja, ni še dokončno. Jutri se bomo preselili. Na šolo Right Underwarth?<< sem rekla in zardela v lica, nisem bila prepričana ali sem prav rekla.
>>OMG! Tudi jaz hodim tja!<< je rekla Hanna. >>Ko smo že pri tem. Z prijateljicami organiziram zabavo pri meni. Starša oz. mami je šla na službeno potovanje. In, ja preden vprašaš, ločena sta. Boš prišla?<< me je vprašala. Pokimala sem. >>Pridi sem, da ti dam vabilo. Potegnila me je za roko, šle sva do njene mize. >>Oprosti Calleb, ampak sva se z Spence pogovarjale in tudi ona pride na zabavo.<< je rekla fantu, ki je sedel za mizo. Pobrskala je po torbici,
>>Aha tukaj je, ne pozabi začne se ob 18.uri. Če še kaj rabiš imaš spodaj moj naslov, in seveda telefonsko.<< je prijazno rekla in se nasmehnila. >>Si tukaj sama?<< >>Ne z starši, groza<< sem rekla, >>saj vem, kajne, usedi se, če pa moraš k staršem pa te ne bom zadrževala.
>>Ne bom vaju motila<< sem rekla, Calleb in Hanna pa sta se mi nasmehnila jaz pa sem odšla k staršema.
>>Kje si bila tako, dolgo? Oče je že pred 10 minutami poravnal račun, natakarji so že 5× prišli vprašat kaj bova, tebe pa nikjer, potem pa sva morala spiti še en koktalj<< se je potihem drla mami. Jaz sem samo zavila z očmi. >> Spoznala sem prijateljico, ki bo hodila na isto šolo kot jaz. Ampak, vidva mi itak vse vzameta.<< sem ji odgovorila in resno odšla ven. >>Spence takoj pridi nazaj!<< nisem se ozirala. >>Prav pa si sama poišči prevoz.<<
Odprla sem vrata. Pred vrati je bila Hanna. >>Kje pa imaš Calleba?<<
Sem jo vprašala. Bila je zaskrbljena.
>>Rekel je, da mora urediti še neke stvari v mestu. Te zapeljem domov?<< me je prijazno vprašala.
>>Glede tega kar se je zgodilo, najraje ne bi šla domov.<<
>>Kaj pa praviš na to, da te zapeljem k meni? Saj sem sama doma. Lahko povabim še Ario, Ali(son) in Emily. Pa mi med potjo razložiš, kaj se je zgodilo, če želiš. Brez skrbi tvoja 'skrivnost' bo pri meni na varnem.<< je rekla, ko sva hodili proti avtu. Usedli sva se v črn avto, na poti sem ji vse razložila.
Ko sva bili doma, je poklicala še ostale punce. Vse so rekle, da bodo prišle.
>>Še preden pride Ali, ti moram nekaj nujno povedati...<< pozorno sem poslušala.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
4nexti
Mnenja, teorije? Teorije lahko sklepate po PLL ;
26. julij 2016
neeext
26. julij 2016
u209548
u209548
nexttt
26. julij 2016
Hvala ♡♡
Še 2 heh gre pa hitr (:
26. julij 2016
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. julij 2016
Evo pa šeen Next, pejt zdej pisat
Komi čakam da napišeš nadaljevanje
26. julij 2016
Hvala <33
Kera bi mela posvečen Next?
26. julij 2016
js!!!!
26. julij 2016
Oki (:
Če še kera, ji posvetim Next po nextu za Avril Music <3
26. julij 2016
Dobis (: prblizn ob 2? K se mi je fon spraznu. Na fonu posm
26. julij 2016
jeeeeej hvala
26. julij 2016
Heh ni kej <3
26. julij 2016
Zdele bom začela pisat ♡
26. julij 2016
supeeer !!
26. julij 2016

Next posvečam
Avril Music <3

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
>>Še preden pride Ali, ti moram nekaj nujno povedati...<< pozorno sem poslušala, z cmokom v grlu. Mislila sem si gotovo najslabše stvari kar lahko. Začela je govoriti naprej >>Veš Ali, je... med slavnimi na šoli, za to ji ne zameri če te bo sprva ignorerala. Tudi Mono ignorera.<< cmok se mi je stopil v grlu in kamen odvalil od srca, da je spet začelo biti normalno. >>A...ha, sem si mislila kaj hujšega<< sem rekla, in globoko vzdihnila. Hanna je dobila SMS od Arie, da bodo čez približno dvajset minut tu.
>>Pridi, ta čas lahko pripraviva za jest, in oh... ne...!<< je živčno rekla. >> Je vse v redu?<< >>Niti ne... Ali je povabila skoraj celo šolo sem...!<< je rekla. Skrbno sem jo pogledala. >>Pa saj to ne more biti res. Še moji sovražnici Phoebe in Mia.<< je zavzdihnila. Čakaj... je rekla Phoebe??? Misli Phoebe Sweety!? Samo ne ona. Ne. Mogoče obstaja v 2 malih mestih več oseb po imenu Pheobe? >>Čakaj... misliš Phoebe S...weety???<< sem rekla. Pokimala je. Sesedla sem se na tla in pričela jokati.
>>Je vse v redu? Lahko odpovem!? Povej kaj se dogaja<< je zaskrbljeno rekla Hanna.
>> V 1.letniku je ta Pheobe vsem govorila lažne govorice o meni, recimo, da sem vlačuga, da živimo v kleti in take<< še bolj sem bleknila v jok. >>Ah pusti jo, pa saj te ne bo ta prasička, ko se mora mami kregat namest nje, žalila<< je rekla. Pozvonilo je.
Bila je še doooolga noč. Spoznala sem par fantov, Ario in Emily in še z Ali sva se poštekali.
Naslednji dan je bila šola. Spoznala sem sošolce, in med njimi so bili celo tisti fantje iz pred večera. In tudi Hanna, Aria, Em(ily) in Ali. Bil je pol urni odmor. Sledile smo Phoebe, šla je v učilnico Arienga očeta. Pogledale smo skozi male zarezice (take, ki jih imajo v pll) . Videle smo, čisto preveč...
4nexti = nadaljevanje
Mal kratk Next sam dobr
26. julij 2016
u209548
u209548
Nextttt
26. julij 2016
Še 3nexti (:
26. julij 2016
Next Next Next evooooo haha
26. julij 2016
Hehe... Oki se 1 hehehe