Forum
Sem Sarah,stara pa sem 16.
V otroštvu-ko sem imela 5 let-sta mi umrla starša,strmoglavilo je letalo. Od takrat sem živela v sirotičnici.Ko sem nekega dne hotela pobegnit na svobodo,sem stekla na cesto,nakar je mimo priderjal nek norec in.....BOOM! Zbudla sem se v bolnišici,kjer sem ostala vsaj 2 tedna.Pristala sem na indvalidskem vozičku,saj nisem mogla več hodit.Še vedno sem navadna punca, le da nemorem več hodit.Hvaležna sem Bogu,da me ni peljal na pot norosti,sicer bi bila prizadeta.Zdravnica pa pravi,da moji možgani delujejo čudovito, le da nebom mogla nikoli več hodit.

Naj nadeljujem z zgodbo??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. maj 2011
To sem jaz:

08. maj 2011
moja pokojna starša:

in moja 2 brata:

moj starejši brat. Pa še moj mlajši:

Ona 2 živita pri neki gospodarici in tam služita denar.
08. maj 2011
Da še nekaj povem v mojih dveh bratih:

1.brat na sliki je sedaj star 20, torej je 4 leta starejši od mene.
2rat na sliki je star 15.

No, ko sta nam usem 3, umrla starša, nas je naša babica preden je umrla zaradi raka, odpeljala vsakega drugam:mene v sirotišnico,brata pa k neki naivni bogati ženski,ki je imela veliko posestvo,a je potrebovala nekaj delavcev.Tako,da moja brata služita pri njej,jaz pa sem po tej nesreči....

NEXT?????
08. maj 2011
u46153
u46153
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! love tis story!!!
08. maj 2011
hvala..aja pa če še koga poznaš od tu igre 123 ga povab da še prebere mojo zgodbico....

NEXAM:

..jaz pa sem po tej nesreči šla nazaj v sirotišnico.Morm rečt,da je hudo.Vsak teden pride vsaj 5 ljudi in pogleda,če bi koga vzeli k sebi domov na toplo in bi imeli novega sina/hčero.
Kako si želim,da bi me nekdo izbral in bi imela svoj dom..ampak zdaj imam od vseh otrok tukaj najmanj možnosti,da me posvojijo. Zakaj? Zato ker bi bila za ljudi, ki bime posvojili popolnoma neuporabna. Kaj, mislite,da bodo posvojili invalidko na vozičku? Seveda ne!,zato sem zdaj šibki člen vseh otrok tukaj.

Bog, zakaj prav jaz? Zakaj ravno JAZ nimam svojih pravih staršev, zakaj je prav MENE doletela invalidnost in zakaj PRAV jaz nemorem hodit na sprehode tečt ali iti na Triglav?! ZAKAJ JAZ?!
08. maj 2011
Vedno sem mislila,da bo prišla neka družina z 1 otrokom in bi si želela še enga družinskega člana in bi izbrala mene! Ampak to še takrat ko sem lahko hodila. Potem bi živela v lepi lepi hiši, imela bi muco in papagaja,heh, pa imela bi fanta, imela bi prijateljice in hodila bi v res fajno šolo. Čeprav se čudno sliši, RADA BI HODILA V ŠOLO, ampak verjemite mi,če si vsak dan zaprt v neko stavbo po imenu SIROTIŠNICA si želiš,da bi bil izobražen in,da bi kaj znal....dabi bil pameten! No jaz pač nimam takšne sreče in vsak dan ko je čas za spanje,počepnem ob postelji in molim. Moja največja želja je bila,da bi shodila. To je vse kar si želim od tega žalostnega,peklenskega,krutega sveta!
08. maj 2011
NEXT????'

??????
08. maj 2011
prosim, berte no pliis. Vsaj 2 nexta pa nadaljujem....no al pa prej. Prosim...
08. maj 2011

sirotišnica v kateri "živim"
08. maj 2011
u37399
u37399
next
08. maj 2011
tenx, no nadajlujem

No nek dan, mislim,da je bila nedelja je na ogled sirot prišla neka družina:oče,mama,hčerka in sin. Tako se mi je vsaj zdelo. Ko so prišli v mojo sobo sem ravno nekaj risala. Ko so potrkali sem dala risbo na posteljo in se usedla na voziček,saj sem ležala na sofi. Ko sem končno prišla do vrat sem odprla in neka ženska in moški ter punca in fant so vstopili v mojo sobo.

ž-ženska,m-moški p in f-punca in pa fant j-jst
ž:Zdravo,prišli smo posvojit kakšnega otroka
j:o,dober dan (govorila sem vljudno kot so me naučili)
m: rekli so da si invalidna,a si kot vidim zeloo...
j:kaj? (nisem vedela v čem govori)
ž:zelo si že odrasla in se tvoje invalidnosti sploh ne vidi.
m:ja res je
ž:no kakorkoli....(vsedli so se na mojo posteljo jas sem že itak sedela)
radi bi te spoznali...(kaj!? je rekla,da me bojo morda izbrali?!)
j: le zakaj bi me izbrali? Za nobeno rabo nisem.
m: o, pa nires..takšni kot si ti,
ži zaslužite lepo življenje
j:hočete reči,da ste zame odločili samo zato ker ne morm hodit?!
peveda ne. Ampak zato,ker si zelo nadarjena in bistra...
f: tako so nam povedali tisti upravitelji te sirotišnice.
j:ampak...zakaj bi kdorkoli hotel imeti pri hiši invalidca? No mislim, samo v breme bi vam bila.

ž:ni res, popolnoma enaka si kot drugi le,da imaš bolj strašno in bolečo preteklost.
m:tako je...no zdaj pa če dovoliš se lahko bolje spoznamo
jtako sem bila vesela! Morda bom končno našla svoj novi dom!)
08. maj 2011
se opravičujem skos se mi tisti smeškoti pojavljajo
08. maj 2011
next?
08. maj 2011
next
08. maj 2011
P.S. ko nrdiš dvopičje, dej presledek preden začneš pisat, da se ne bodo smeškoti pojavlal (:
08. maj 2011
ja hvala, sem že opazla. tenx

ok nextam! mal poznej. čawčy lp
08. maj 2011
NEXTAM:

s tistim gospodom in s tisto damo sem se pogovarjala kar nekaj časa.In resnično ju ni motila moja invalidnost,česar sem zelo vesela! Enkrat me je tista punca vprašala če nisem imela kaj možganskih poškodb, kar opmeni,da me je z lepšimi besedami vprašala: si prizadeta? Ampak vem da ni direktno mislila tega. Odgovorila sem ji,da sem čisto normalna le hodit ne morem. Enkrat pa me je fant vprašal:

"Te kdaj prideta obiskat starša?" Pri tem ga je utišala mama. Planila sem v jok,ker sem se spet spomnila moja draga starša. kako ju pogrešam! zelo,zelo,zelo,zelo....
Rekla sem:

"Žal starša nisem videla že od svojih petih let."
upašal me je zakaj jokam, pa sem se samo zadržala.
pa me je spet punca vprašala:

"Kako to?"

še bolj sem zajokala ko sem spomnila tistega butastega aviona.potem pa sem potiho rekla:

"kako to? Nimam stika z nebesi"
ženska me je objela prek ramen, punci in fantu pa je postalo žal....

next?
08. maj 2011
neki sm še pozabla napisat

...čez nekaj časa se je vse spremenilo! Moški in lepa dama sta se odločila,da me posvojita.
!!!!!!!juhu!!!!!!! Imela bom normalen dom in še psa imajo! No sicer nimajo muce imajo pa psa! Super, tudi nov voziček sem dobila....veliko lepšega!...

next?
08. maj 2011

ženska-dama

moški
08. maj 2011
narobe sem napisala 1.moški,pol pa ženska
08. maj 2011

punca

fant
08. maj 2011
next
08. maj 2011
u46040
u46040
next!
08. maj 2011
u46040
u46040
a bi kdo prebral moje zgodbice?
tole:
http://www.igre123.com/forum/tema/moje-zivljenje/17177/
in tole:
http://www.igre123.com/forum/tema/resitelji/16744/
obupala bom... nisem najboljša pisateljica in a bi mi kdo pomagal?
08. maj 2011
v Ponedeljek so prišli pome. Odpeljali smo se z avtom in čez 5 min.smo prišli.
WAW!prelepa hiša z bazenom!

Z moškim in žensko smo se pozabili predstaviti zato smo se zdaj:
moški: Ime mi je Simon
ženska: Sem Marjeta
punca:Meni je ime Klara
fant: Js sm Rok
jst: Js sm pa Sarah

Kasneje smo šli skupaj z Marjeto in Klaro po nakupih, da sem lahko dobila nova oblačila.Klara me je potiskala jaz pa sem skupaj z njo izbirala oblačila.

"Marjeta,saj ni potrebno toliko oblačil.Preveč denarja boste poabili zame" sem rekla dami.
"Ljubi otrok ne skrbi. To kar smo zdaj nakupile ni niti pol Klarine omare. Sicer pa smo z denarjem zelo na tekočem,saj smo ena redkih zelo bogatih družin" Mi je odgovoria.

Dobila sem nekaj super oblek,čevljev, nakita in nekaj kar še nisem poznala. Vprašala sem:
"Kaj je to?"
" to so ličila" Mi je odgovorila Klara
"In kako se to uporablja,je to zajest? sem spet vprašala.
"Vidim,da si bila res zelo dolgo v Sirotišnici,res se mi smiliš" je rekla Marjeta
"Ne, to si naneseš na obraz...vse ti bom pokazala." Je dodala Klara.
08. maj 2011
vsaj 2 nexta pa nadaljujem...kak komentarček ne bo odveč.
08. maj 2011
Em, nuša ne obupi! bom prebrala, pa ti lahk še kej svetijem pol na zasebcu!
lp
08. maj 2011
u37399
u37399
next zlo dobra zgodba!!!1
08. maj 2011
hvala res....še en next prosim
08. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg