Forum
u179056
u179056
Hєιнσι!
Šє єηα zgσ∂вιcα нαнα. Uραм ∂α ναм вσ νšєč ♥
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Živjo!
Sem Dorotheia Woodlout. Stara sem 15 let in živim v Californiji. Moji dve največji ljubezni sta ples in petje. To sem jaz:

Moja najboljša prijateljica je Louise Troy. Stara je 15 let, tako kot jaz. To je ona:

Imam starejšega brata Zaca. Star je 26:

Ima punco Claudio. Ona je stara 23:

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
V ηαѕℓє∂ηנєм ηєχтυ вσ νєč вєѕє∂ιℓα кσт ѕℓιк нαнα
ηєχт? :3

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. september 2014
u178926
u178926
Bom pa js prva hahaha <3 neext :*
13. september 2014
u179056
u179056
Ohvalaa <33
13. september 2014
u178956
u178956
GOOOSH BABE IM GONNA KILL U BECAUSE IM NOT THE FRST READER-.-" ANYWAY BABE NEEEEXT<333
13. september 2014
btw u basic bitchez i was first reading this :* perf je i guess :"3
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. september 2014
u179056
u179056
Hahaha maja: zadavi se hahha <333
Ana: oh vem ja + ty, next bo zvečir al pa jutr:****
13. september 2014
u178338
u178338
UHH TA ZAC PA RES ZGLEDA NEKAM MLAD ZA SVOJA LETA X'D
WELL NEVEM KAJ ŠE REČT ZA ZDEJ
AMM.. NEEEEEEEEXT X'D <33333333
13. september 2014
u179056
u179056
Pa faak če ni blo nobenga starega hahahaha tenkjuuu <33
13. september 2014
u178956
u178956
HAHAHHAHA ZATO BI BLO PA DOBER DA BI MENE UPRASALA TAK KO VEDNO KER DOBESEDNO NIMAS POJMA Z FANTI GOSH IM SO SMART HAHAH
13. september 2014
u179056
u179056
No ta next bom posvetila moji posiljevaljki Maji- cяαzу ƒυcкєя ✝
Because i love her <33333 enjoy bby :*
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Na vsezgodaj zjutraj me je prebudil moj mobilnik, ki je zvonil mojo najljubšo pesem. Pomela sem si oči in se pretegnila. Razkrila sem se in šla do omare. Deset minut je minilo lreden sem izbrala svoja oblačila! Oblekla sem si:

In obula bele All Starke. Bil je prvi šolski dan in komaj sem čakala da bom videla sošolke in predvsem Louise čeprav sem jo videla včeraj. Komaj sem čakala da bom videla Nicka, mojo simpatijo, s katero se sicer razumem dobro, a nočem da izve da mi je všeč. To je Nick:

V šolo hodim peš. Kot po navadi sem počasi korakala po osamljenem sivem pločniku, nakar sem za sabo zaslišala znan glas, ki je pravil:
"Hej! Dory, počakaj!"
(Dory je moj vzdevek)
Zasukala sem glavo in zagledala Nicka ki je napol tekel do mene. Na obrazu se mi je prikazal nasmeh in srce mi je bilo hitreje. Dolgo ga nisem videla, celo poletje!
Pritekel je do mene in pričakovala sem objem, a vse kar sem dobila je bila kepica s pestmi. Moj namseh se je razgubil, a vseeno sem bila vesela da ga spet vidim. Na poti do šole sva se pogovarjala večinoma o profesorjih, šolskih zvezkih in učenju, kar me je nekako dolgočasilo. Nisem bila otrok, ki bi se ves dan učil in delal le za šolo, rada sem se družila s prijatelji.
Nekaj minut po najinem prihodu v šolo se je začela prva ura: Biologija. Kot vsako leto poprej smo imeli ucitelja, ki je bil strah in trepet šole, g. Winkler. Sedela sem v drugi vrsti in poleg mene je sedel moj zelo dober, skoraj najboljši prijatelj Tim. Ura se je res vlekla, a preostali pouk je minil hitro. Po koncu pouka sem se takoj odpravila domov. Stala sem pri svoji omarici in pospravljala zvezke, nakar me je za ramo prijela hladna roka. Zmrazilo me je in počasi sem se obrnila. Bila je.............Franky! Največja važička in največja cipa na šoli. Včasih je hodila z Nickom in ravno zato je nisem marala.
Franky:" Kako lepo te je spet videti!" je rekla v sarkazmu.
Jaz:" Pusti me pri miru in se brigaj zase!"
Franky:" Pusti me pri miru!" je važno ponovila za mano.
Odkimala sem z glavo in zaključila pogovor. Iz WCja je ravno prikorakal Nick. Gledala sem v tla in se zaletela vanj.
Jaz:" Oh.. Oprosti."
Nick:" Saj je dobro."
Namenila sem mu nasmeh.
Nick:" Bi šla kdaj skupaj na sladoled ali v kino?"
Skoraj nisem verjela da je govoril meni. Bila sem popolnoma zmedena in brez besed.
Jaz:" J-jaz.. S-s tabo?"
Skoraj je planil v smeh a se je zadržal.
Nick:" Ja. V petek, ob 17h, tu, pred šolo?"
V trebuhu sem čutila metuljčke. Ahh kakšne metuljčke! Imela sem cel panj čebel!
Jaz:" Ja. Popolno!"
Nick: Dobro. Šibam, čau.
Čisto potiho, skoraj neslišno sem odzdravila:
"Adijo..."
Najraje bi skakala od sreče, tako visoko da bi predrla strop, a bi izpadla neumno, in nihče ne more skočiti tako visoko.
V šoku veselja sem šla domov, se zakopala v blazino in kričala na ves glas. Na srečo ni bilo nikogar doma.
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Haha Maja upam da je zatebe <333
Gdo bi next naj dvigne rokoo:3
Rabim pa 5 nextov ♥
13. september 2014
u178956
u178956
HAHAHAHAHAAHAHAHAAHA GOOOSH UMIRAM

TAM KO SI NAPIALA DA JI JE DAL PETKO S PESTJO SM PREBRALA KODA JO JE BOKSNU GOOOOSH HAAHHA

JA JA ITAK MAS TI TUD POLN ROJ CEBEL KO BLAZA VIDIS OOOP OOOP<----- JA LJUDJE RAZKRILA SM MASINO SIMPATIJO-HATE ME MASA
GOOOOOOOSH GRL TOLE JE NATPOPOLNO JN JUJ TI SI TAK DOBRA PISATELCA *000*

GOSH POVEJ MI SVOJ RECEPR PA NUJNO ZAHTEVAM INSTRUKCIJEE *00*

BBY I LOVE U IN PLISS NE ME UBIT ZAKA NI RASPISA AMPAK TRENUTNO S LENA+ 2× LENA XĐ

NEEEEEEEEEEEEXT POSILJEVALKA MOJA PA HWALCI ZA POSVECEN NEXT *0* ^.^

NEEEEXT+ STARA DOBRA FRENDICAPA PRJATLCA KI JI GA STROMA NA VSAKE TULK PA NE MORE ZADRZAT SMEHA PR MATKI POL JE PA SKOR UPRASANA XĐ HAHAH
13. september 2014
u179056
u179056
Omgg haha kepuco ji je dal zrnska + js mam cebele sovraztva hahahaha + vem da me ljubiiis <33333
13. september 2014
u179532
u179532
next
13. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg