Forum
Hey! Vem da je tuki ze ful zgodbic, sam jst sm se odlocila met svojo, ki ne bo o One Direction. Upam da vam bo usec
10. julij 2013
u140958
u140958
next
11. julij 2013
"Vstani že Charlie, zamudila bova vlak!" mi je na uho zavpil Paddy, in me skušal prebudit. "Samo še 5 minut", sem potarnala. Naenkrat pa je prijel za odejo in jo potegnil, tako da sem pristala na tleh. "Auuuč" sem nejevoljno zamrmrala. Počasi sem vstala in se prijela za nočno omarico. "OH SHIT!!" sem zavpila ko sem na budilki videla koliko je že ura. Vlak odide čez 12 min midva pa morava še priti do železniške! Hitro sem stekla do omare in iz tiste zmešnjave oblek ven potegnila zmečkano majico, na pisalni mizi pa sem našla še kratke hlače. Ah dobro bo moralo biti. Slekla sem si pižamo, tako da sem bila samo v spodnjem perilu. Paddy se je igrivo nasmehnil. "Stran se obrni!" sem mu zabrusila in se oblekla. Stekla sem še v kopalnico po svoje prstane in se še na hitro pogledala v ogledalu. "Groza", sem si rekla sama pri sebi. Ampak zdaj nisem imela časa. Hitro sem si popravila make up še od včeraj, las pa si sploh nisem počesala. Namesto tega sem si na glavo dala kapo. Paddyja sem potegnila za roko, vzela torbo in že sva šprintala do postaje. Uhhhh sovražim teči v petkah -.-

Ko sva končno prispela do postaje sva bila prepozna. "Krasno. Že spet." je nejevoljno rekel Paddy. "Uhh.. prfoksa bo spet tastarim povedala..." sem zamrmrala. Usedla sva se na klopco in par minut samo sedela tam kot dva kupčka nesreče. "Hey, dj greva na nasledni vlak do Londona pa greva do Vicky po mal jointa?" sem mu predlagala. "Hahah bad girl" mi je igrivo rekel in se mi nasmehnil. Vstopila sva na vlak in se usedla na sedeže čisto zadaj, tam kjer nikoli ni nikogar, ker sta se dva moška tam enkrat stepla in eden od njiju je drugega zabodel z nožem. Zato sva tam lahko počela kar sva hotela.Paddy je odprl okno in iz svoje torbe privlekel čisto nov zavojček cigaret. Zlobno sem se mu nasmehnila. Mmmmmmm vedno ve kaj potrebujem. Podal mi je cigareto in mi jo prižgal. Kadila sva in se smejala kot nora. Ja to sem jaz, Charlotte, ampak Paddy me kliče Charlie, ker nisem ravno dekliška. Stara sem 17 in živim z starši v majhnem mestecu, par kilometrov stran od Londona. Nisem ravno pridna punčka. Skupaj z Paddyjem kadiva, pijeva, se drogirava, žurava in se zalizujeva z vsem kar hodi po dveh nogah. In Paddy... Najraje ga mam. Je moj najboljši prijatelj in skupaj počneva čisto vse. Prijatelja sva že vse od vrtca. V resnici mu je ime Patrick, ampak jaz ga kličem Paddy ker je tako srčkan<3 Tudi on je 17, njegova mama je mrtva, njegov oče pa v zaporu. Živi pri svoji babi, saj je njegov oče pretepel njegovo mamo do smrti, ko je bil star 12. Ampak Paddy ni nasilen. Že res da ni priden vendar je še vedno je moj Paddy<33
jaz:

Paddy:

11. julij 2013
u140958
u140958
next
11. julij 2013
nekšt!
13. julij 2013
Ravno ko sva izstopila iz vlaka je močno zapihal veter. "Brrrrrr" sem zastokala. Paddy se mi je ljubeznivo nasmehnil in mi dal svojo jopo. Cute<333 Odpravila sva se proti avtobusni postaji in tam v dežju, brez dežnika, čakala na naslednji avtobus, ki naju bo peljal k Vicky. Vicky je moja sestrična in ima fanta Chrisa, ki preprodaja droge. Končno je prispel bus. Vstopila sva in se usedla bolj spredaj, saj je bil avtobus poln. Voznik naju je zelo čudno pogledal. Ah fuck him sem si rekla. Peljala sva se kakih 15 min. Pogovarjala sva se in Paddy mi je pokazal svoj nov piercing v ušesu. Cool. Zraven naju pa je sedela neko zelo čedno dekle. No, vsaj Paddyju se je tako zdelo. Ves čas sta se spogledovala in se nasmihala drug drugemu...Urghhh mislim, saj ne da sva s Paddyjem skupaj ali karkoli takega, ampak je moj najboljši prijatelj in sem zelo ljubosumn, ko pride do njega. Sicer pa tudi sama veliko flirtam z fanti hehe. Avtobus je ustavil, in odprla so se vrata. Še vedno je zelo močno deževalo. Izstopila sem iz avtobusa in počakala na Paddyja, ampak na koncu sem ga morala privlečt dol, saj je bil preveč zaposlen z številko tiste punce -.- "Si dobil številko, kaj?" sem ga kar malo jezno vprašala. "Hhahah a je še kdaj nisem?" se je zasmejal. "Ne vem. Toliko punc si že imel da res ne štejem več..." sem rekla jezno in ga pi tem niti pogledala nisem. "Hahah že res, ampak ti si moja najljubša" je rekel in me objel. Tako sva stala sredi ceste, na neki temačni ulici in se objemala. Nasmehnila sem se mu in mu rekla da bo bolje če greva noter. Bila sva namreč pred Vickyjino hišo. Bila je kar v slabem stanju. Odšla sva do vrat in jih skušala odpreti, ampak kljuka se je snela. Lol. Potisnila sva vrata in odprla so se. Ko sva vstopila je že zadišalo po cigaretnem dimu in kokainu. Mmmmm love it sem si rekla. Paddyjeve ustnice so se zazpotegnile v širok nasmeh. "CHAAAARLIE!!!" je zavpila Vicky. V eni roki je imela cigareto, v drugi pa zavojček. Pozdravila sva jo in nato naju je odpeljala v dnevno sobo. Soba je bila temačna. Zavese so bile popolnoma spuščene, blazine,steklenice in pločevinke piva, kondomi, britvice, cigareti in še marsikaj drugega...je vse ležalo po tleh. Na kavču je ležal Chris, (ki je, moram priznati full hoooooot!!) Vicky se mu je vrgla v naročje, še par drugih zadrogiranih modelov je ležalo po tleh, jaz in Paddy pa sva se usedla zraven njih. Vzela sva svak svoj kupček in začela snifati. Pokadila sva, vsak eno škatlico cigaret, pojedla ne vem koliko tablet, spila celo steklenico vodke in na koncu sva bila tako zadeta da nisva več vedela kje sva. Vse se je vrtelo, smejali smo se sami sebi, Paddy je ravno končal z eno punco na kavču, dihal pa je kot konj, jaz pa sem se zalizvala in otipavala z enim hudim tipom... Po tem pa se ne spomnim več. Zbudila sem se v naročju tistega tipa, samo v perilu, vsi drugi pa so še spali. Oz. ležali kot mrtvi. Mislim da en model sploh ni več dihou. Oblekla sem se in zbudila Paddyja. Tudi on se je oblekel. Ura je bila 20.36 zato sva samo vzela svoje stvari in stekla do postaje. Vicky sem napisala sms da sva šla in da še prideva. Ko sva za las ujela vlak sva se kot mrtva usedla in tam zaspala. Spala sva vse do doma. Ko smo prispeli, sva odšla k Paddyju domov. Njegova babi je spala tako kot ponavadi, zato ni nič slišala. Pri njemu sem se stuširala, zato da ne bi smrdela po dimu in vsem. Če bi moji starši izvedeli, bi me poslali v Kanado k stricu. Nikoli. Raje crknem. Ko sem se spet oblekla, sem ugotovila da nimam na sebi svojih hlačk!? Oooooooo shit sem zaklela. Slekla sem jih in jih vrgla stran, oblekla pa sem ene Paddyjeve. Kaj no, saj si vedno sposodim kaj njegovega. On že ve. Pospremil me je do doma. Objela sem ga in mu rekla adijo. Vendar sva še kar sedela na naši terasi in se pogovarjala.

Vicky:

Chris:

13. julij 2013
prekratki nexti?
preveč/premal podrobno?
kakšno se vam zdi?
13. julij 2013
u140958
u140958
nexti so dovolj dolgi
uredi podrobno
men je perfektno
next
13. julij 2013
NEXT!
beritee prosim! o 1d gre =) Hvala pa oprostite za smetenje! http://www.igre123.com/forum/tema/every-end-means-new-beginning-ft.-one-direction/58503/1
14. julij 2013
Okbo brala ce bi lahko kere se tole mojo mal oglasvala bi bla ful hvalezna♡♡♡
15. julij 2013
Vsa vesela sem, nato ko sva že dolgo sedela zunaj, ugotovila da staršev ni doma. Šla sta v gledališče. Tipično za moje tastare... Paddyja sem povabila noter in nama naredila skodelico vročega kakava. Njam. Paddy je nato počasi odšel saj je rekel da se dobi z nekimi svojimi kolegi. Ženskarji ki se drogirajo, u bistvu. Šla sem v svojo sobo in vzela ipod. Zavrtela sem si Lose yourself od Eminema in zraven na ves glas repala. I love that guy. Pripravila sem si torbo in v desnem žepu našla še ene stare žvečke. Ah dobre bodo sem si rekla in jih začela žvečit. Ravno ko sem se preoblekla in vrgla na posteljo pa sem dobila telefonski klic od Alexa. Alex je tudi eden mojih dobrih prijateljev vendar ves čas flirta z mano. Ampak saj me ne moti.

A - alex J - jst

A: Heyyyyyyyyyyy Charlie
J: Wats up dude!
A: Hehe ej sm mislu če bi šla z mano mal kadit?
J: A zdele?
A: Ummm ja. Eno ulco stran od tebe sm pa sm se nate spomnu
J: Hahah ti vedno name mislš (zavila sm z očmi) Ok. Ummm....se dobiva pr mostu čez
15 min?
A: Ok se vidva. Ajde bejba
J: Hah čaw idiot
"Oh S-H-I-T" sem rekla. Oblečena sem bila v pižamo z rozastimi slončki -.- Ja kaj čm mam jo že od kar sm bla 14 ker mami še zmeram misl da sm pridna punčka -_-
Leno sem vstala iz postelje in se na hitro oblekla.

Pograbila sem še škatlico cigaret iz torbe in odšla ven iz hiše. Hvala bogu da tastarih še ni blo doma. Stekla sem čez par temnih ulic, tam kjer so cipe pa te fore in kmalu sem že zagledala Alexa kako stoji pri mostu.

Alex:

16. julij 2013
u140958
u140958
next
16. julij 2013
next
16. julij 2013
neeeeextt
03. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike