Forum
u71017
u71017
Zdravo!,sem punca kateri se je lajf spremenil v hipu.Zakaj?------------->Ubila sem svojega fanta.Ja,prav ste slišali!Zdi se mi,kot da bi se zgodilo včeraj,pa vendar ... se ni.Zgodilo se je pred letom dni v New Yorku.Moje ime?Brigitte.
13. januar 2012
u71017
u71017
Ponedeljek,1.Maj,2007

Z prijateljico Ann sva se po dolgem času odločili za obisk kina.Zakaj?Ker je imela rojstni dan,je lahko izbirala kraj praznovanja.Ann je bila izvrstna organizatorka in ni stvari,ki je nebi organizirala dobro.V kino je povabila mene,par sošolk ter njenega fanta Marka,brez katerega ni zdržala več kot en dan.Pred kinom sva se stuširali in druga drugi naredili božnske frizure za to priložnost.Po slovesu od njene mame,sva se odpravili proti kinu.Ves čas sva govorili o poteku praznovanja,seveda ni šlo brez Anninega zbadanja z fanti.Ko sva se bližali kinodvorani,pa mi je zazvonil telefon.Bila je neznana številka,le kdo bi lahko bil?Javila sem se,glas pa me je ogovoril:>>Gledam te>>.Obstala sem in prekinila.To je on,mi je zadonelo v glavi.Nemorem verjeti,kako?,zakaj?Ann me je začudeno pogledala in zaskrbljeno vprašala:>>Brigitte,kaj se dogaja?Kdo te je klical?>>.Kaj naj rečem Ann?Resnico?Odvrnila sem:>>Oprosti Ann ...>>Tekla sem.Kolikor so me noge nesle.Od Ann sem bila oddaljena pol kilometra in čudež je bil,da sem toliko pretekla,v šoli se mi tudi 100m ne da preteči.Bila sem 200m oddaljena od doma,naenrat pa ...
13. januar 2012
am...nekst :'o
08. junij 2012
u87462
u87462
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT! Super zgodba, vendar če bi lahko rekla še nekaj nasvetov:

~Piši daljše dele
~Piši bolj doživeto
~'Zavlačuj'
NJEEEEXT!
08. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg