Forum
u150899
u150899
Hej ime mi je Brina in dobila sem idejo za trailer.
ta bo govorila samo o Zaynu bo malo
drugačna.No pa bom kar začela.
---------------------------------------------------

"Uh novo mesto"sem pomislila,ko se je naš avto ustavil pred hišo,kjer naj bi živeli.Na prvi pogled ni bila nič posebnega.Odprla sem vrata avta in se po potki odpravila do hiše.Vrata so bila presenetljivo odklenjena in vstopila sem.
"Vao"sem pomislila,ko sem vstopila.Vse je bilo svetleče in pospravljeno-ne več dolgo.Sezula sem se in šla v zgornje nadstropje in poiskala svojo sobo.Usedla sem se na okensko polico in razmišljala.No naj se kar predstavim.Ime mi je Debie.Stara sem 17 let in prihaja s Slovenije natančneje Kopra.Z očetom in mlajšo sestro smo se po štirih letih preselili nazaj v London.Mama je pred dvema mesecema umrla in oče se je odločil,da se preselilo nazaj v Anglija,saj je v Kopru preveliko spominov nanjo.T o s e m j a z.

No in tako smo tu.Imam tudi mlajšo sestrico Nio.Stara je 7 let in je zeloo ljubka.No pa nazaj k zgodbi.Začela sem odpakirati in si vse zložila v svoje predale.Šla sem na fb in malo gledala obvestila.Začela sem se dolgočasiti in šla sem dol.
"Si že odpakirala?"me je vprašal oče.
"Ja,ja"sem zgolgočaseno rekla in si vzela mleko in ga pila kar s terapaka.
"Debiiiie"je v kuhinjo priskakala Nia.
"Kaj je ljubica"sem rekla in jo dvignila.
"Grema na sladoled"je vprašala in se ljubko nasmehnila.

"Seveda"sem rekla stekla v svojo sobo in vzela denarnico.Obula sem se in počakala Mio.Usedla sem se na stopnice in gledala ljudi,ki so hodili mimo.
"Niaaaaa"sem se zadrla in končno je prišla ven.London sem poznala kot lasten žep zato nisva imeli težav pri iskanju sladoleda.Prijela me je za roko in me potegnila naprej.Pri tem sem se skoraj zaletela v nekega fanta,ki je šel mimo.
"Oprosti"sem rekla in šla naprej,saj me je Nia potegnila,da sem skoraj že spet padla.
"Počasneje"sem ji rekla in se obrnila nazaj in videla,da ta fant še vedno gleda za nama.Predrzno se je nasmehnil in šel naprej.
"Čudak"sem pomislila.Ob njem me je spreletavala kurja polt.Stresla sem se in Nio potegnila v bližnjo kavarno.Presenečeno me je pogledala in se mi nasmehnila.
"Eno čokolado in vanijijo"sem rekla prodajalcu in se zvito namehnila Nii.Plačala sem in vzela sladoled.
"Pridi no"sem rekla in se skoraj že spet zaletela v fanta od prej.
"Pazi malo"sem mu rekla in se usedla na bližnjo klopco.On se je usedel zraven in naju opazoval.Ignorirala sem ga in se obrnila k Nii,ki si je s sladoledom pomazala nosek.

-----------------------
Tu je prvi del.
10. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. oktober 2013
next
11. oktober 2013
u151714
u151714
next
11. oktober 2013
u150899
u150899
Jej že ti bralke
next bo kmalu
11. oktober 2013
u149538
u149538
nextttttttttttttttttttttt
11. oktober 2013
next
11. oktober 2013
u150899
u150899
Okej ta next je za ŁadyTomłinson<3
-----------------------------------
∂σηт вє αƒяαι∂ 2.∂єℓ

*Zayn*
Sedela je na stopnicah in zdolgočaseno gledala mimoodoče.Ni me videla in ustavil sem se in jo opazoval."Kmalu bo moja"sem se nasmehnil.Skozi vrata je prišla majhna deklica in ji skočila v naročje.Dekle se je malo nasmehnilo in jo zavtelo po zraku.Šel sem nazaj in potem spet naprej,da sem se skoraj zaletel v njo-seveda namerno.Nič kaj prijazno me je pogledala in deklica jo je potegnila naprej."Oprosti"se je še opravičila,kot bi se šele zdaj spolnila.Obrnila se je in nasmehnil sem se ji.Šli sta v mesto in potegnila je punčko v kafič,kjer so imeli sladoled.Izbrali in plačali sta in hitro se je obrnila in že spet sva se skoraj zaletela.Grdo me je pogledala,se obrnila in se usedla na klop.Nekaj je delala na telefonu potem pa ga je dala delkici.Padel ji je na tla in hitro sem šel do nje in ji ga dal nazaj.Pogledala sem jo v oči in se nasmehnil.

*Debie*
Nii je padel telefon na tla in tisti fant v katerega sem se že dvakrat skoraj zaletela mi ga je podal.Zazr se mi je v oči in nekaj časa ni Umaknil pogleda.Umaknila sem se jaz.
"Amm hvala?"sem bol vprašala kot rekla in vzela telefon.
"Prosim,jaz sem Zayn"je rekel.
"Debbie in to je Nia."sem rekel in se polovično nasmehnila.malo sem se stresla bil je tako nekako...grozljiv.Obrnil se je k Nii.
"Lepo ime"je rekel.Ljubko se je nasmehnila.
"Mami ga je dala"je rekla.
"In kje je mami zdaj"je vprašal.
"Ni je"je skomignila z rameni.
"Kako je ni"je še naprej spraševal.
"Pridi Nia morava iti"sem rekla preden je sploh odprla usta.
"Adijo Zayn"sem še rekla se obrnila in potegnila Nio za sabo.
Nekaj je zamomljal potem,a sva bili predaleč,da bi ga slišali.Zazdinila sem in pogledala Nio.Prišli sva do hiše in šla sem v svojo sobo se vrgla na posteljo in začela neutožljvo jokati.Res sem jo zelo pogrešala.

----------------------------------------

-ναм נє νšєč؟
-мηєηנє؟
11. oktober 2013
u151714
u151714
next
12. oktober 2013
next
12. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. oktober 2013
u150899
u150899
∂σηт вє αƒяαι∂ ∂єℓ 2
"Debieeeeeeeeee"sem zaslišala očeta in se ustala in s tem močno zadela v rob postelje.Avvvv!Ustala sem se in počasi šla v spodnje nasstropje.
"Kaj je"sem zamomljala in se držala za glavo.
"
17. oktober 2013
u150899
u150899
okej next še pride
17. oktober 2013
neeeeeext
17. oktober 2013
u150899
u150899
ѕe oprαvιčυjeм ĸer ɴeĸι čαѕα ɴιѕм ɴeхтαlα ѕj veтe šolα... ɴo тυle
-----------------
∂σηт вє αƒяαι∂ ∂єℓ 2
"Debieeeeeeeeee"sem zaslišala očeta in se ustala in s tem močno zadela v rob postelje.Avvvv!Ustala sem se in počasi šla v spodnje nasstropje.
"Kaj je"sem zamomljala in se držala za glavo.
"Naše stvari so prispele iz Slovenije in pomagala mi boš"je rekel z glasom,ki ni pustil ukazovanja.
"Kaj pa Nia?"sem vprašala in se ubuvala.Nisem čakala na odgovor si na glavo poveznila kapo in stekla ven.Nia je veselo skakala okoli in nekaj stvari že znosila na stopnice.Malo naprej od hiše sta stali dve dekleti in se nekaj pogovarjali.Nia se je spotaknila in padla in hitro sem stekla naprej in jo dvignila.
"Si vredu?"sem jo vprašala.Požirala je solze in narahlo sem jih obrisala.
"Daj no"sem ji rekla in jo zavrtela v zraku.Začela se je smejati in kmalu sva skupaj prepevali in nosili stvari v hišo.

*naslednje jutro*
"Debie vstani v šolo moraš"je začela Nia skakati po moji postelji.Kaj šola?Zaspano se si pomela oči in se usedla.
"Kaaaaaaj"sem rekla in se ustala.Stekla sem dol in našla očeta,ki je za mizo bral.
"Kaj zakaj moram v šolooo"sem potožila.
"Nisi še končala šolanja zato moraš v šolo"je rekle ne da bi me pogledal.
"Ja ampak zakaj že"sem ga vprašala.
"Obleči se čakam te v avtu"je rekel.Namrdnila sem se in šla nazaj v svojo sobo.Oblekla sem se v srajico in kavbojke in si nanesla malo eye linerja.Ustnice sem si namazala z lipglosom in stekla dol.V kuhinji sem si namazala evrokrem in stekla v dnevno.Na mizici pred televizijo sem videla sliko mame očeta in Nio.

Ugriznila sem se v ustnico in stekla ven.Oče je že bil v avtu Nia pa je na zadnjem sedežu prepevala otroške pesmice.Torbo sem vrgla na sedež ozadaj in se vrgla na sprednji sedež.
------------------
Evo to je to kr nimam časa da bi nadaljevala.
17. oktober 2013
next
17. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. oktober 2013
u150899
u150899
Aja pa mnenje
Kaj se bo zgodilo?
17. oktober 2013
u138043
u138043
mnenje:the best story
zgodilo se bo pa toebbie ne bo vedela da Zayn hodi na isto šolo in pol bo spoznala k se bo vanga zaletela in ji bo pomagal pobrat stvari in pol čez neki cajta pa do Debbie pride ena blondinka in ji začne neki težit.Zayn pa to vidi in stopi do une blondinke in ona se umakne ker je Zayn the bad boi. Potem pa Zayn vpraša Debbie zakaj ga ne mara.in pol čez en mesec bosta najbolš prjatla in po počitncah bo vidla da ma Zayn drugo punco.Debbie je zaljubljena v Zayna in jo to zlo boli inn pol se z njim drgač obnaša kukr prej.In pol se bo s tisto punco skregu ker ga je varala in pol bosta z Debbie par!čez eno leto pa bo Zayn njo zaročil in bosta mela dva otroka!! jejjj
17. oktober 2013
u150899
u150899
fuul fajn
17. oktober 2013
u138043
u138043
neki sm fantazirala
17. oktober 2013
u150899
u150899
Hehe sj fajn
17. oktober 2013
u150899
u150899
ѕe oprαvιčυjeм ĸr dolɢ ɴι вlo ɴeхтα. poѕvečeɴ-miniyamaha
HoPe yOu lIkE It!!!
--------------------------------------------

We beautiful like damont in the sky"sem zapela pesem od Riane ravno,ko je oče ustavil avto pred šolo.
"Pozdravi Edija"je rekle in odpeljal.Edi je moj brat in že pred leti se je preselil v London.Star je 24 let in uči na šoli.Že dolgo se nismo videli in zeloo sem ga pogrešala.Kakorkoli.Vzela sem torbo in šla ven.Zavdihnila sem in stopila v šolo.Zavila sem v hodnik kjer naj bi bil ravnateljev kabinet.Potrkala sem in vrata mi je odprla tajnica.
"Živjo kaj lahko naredim za vas"je vprašala.
"Amm rada bi se prijavila"sem se rekla in se namrščila.
"Seveda Debbie ne?me je pogledala.Pokimala sem in vstopila.
"Kar naprej ravnatelj te bo sprejel."je rekla in izginila.Šla sem kamor mi je pokazala in se usedla na udoben stol.
"Debie"sem zaslišala in se obrnila.Videla sem Edija in ga objela.
"Kaj pa ti tukaj"je vprašal.
"Amm saj veš preselili smo se"sem rekla saj še ni vedel za mamo.
"Ja in zakaj"je vrtal.Pogledal sem v tla in takrat pa je v pisarno stopil ravnatelj.Še sreča!
"Gospodič Hans vrnite se v razred"je rekel in nasmehnila sem se.Obravnaval ga je kot učenca.Edi je nekaj zamomljal in šel ven.Prijavila sem se in šla ven ter gledal urnik.Prvo uro sem imela kemijo.Kako sovražim ta predmet!Zakaj bi na šoli za glasbo imeli kemijo,ni logike.Zavzdihnila sem in šla naprej.Vsi so me gledali kod da bi padla z Marsa in si nekaj šušljali.KONČNO sem našla učilnico in se usedla v zadnjo klop.V razred so začeli prihajati učenci jaz pa sem odrla zvezek in začela nekaj pisati.Zazvonilo je in v razred je prišel učitelj.Poznala sem ga učil me je že v osnovni.Preletel je razred in,ko meje videl se je nasmehnil.
"O gospodična Hans"je rekel"Dobrodošli nazaj"
"Kaj vas je pripeljalo nazaj v ta London"je vprašal.
"Letalo"sem skomignila z rameni.Videl je,da nočem govori o tem in začel z poukom.

*Po koncu pouka*
"I like your smile I like you stile"mi je zašel telefon.Javila sem se in bil je oče.
O-Heeej Deb kako je bilo v šoli?
J-Ah pa v redu.
O-Kaj lahko greš po Nio?
J-Ja seveda no moram iti čao.
O-Hitro pridita dijo.

"Hej Debie,počakaj"sem slišala,nikogar drugega kor Edija.Ustavila sem se in se nasmehnila.Pozdravil je nekaj učencev in končno prišel do mene.Bil je vitek imel je temne lase in kar veliko deklet je pogledovalo za njim.
"Uf kam se ti mudi"je vprašal.
"V šolo grem po Nio"sem rekla in začela hodit.
"Saj lahko grem zraven ne?Že dolgo jo nisem videl"je rekle in se pogledal.
"Seveda"sem rekla.Šla sva naprej in še nekaj učencev je pozdravilo Edija.
"Mister.Popularni,ne?"sem ga podražila in ga ruknila v rebra.

----------------------------------------------
je reѕ тαĸ ғαjɴ ĸr мeɴ ѕe zdι вedɴ

-вo deвιe ѕrečαlα zαyɴα?
-ĸαj ѕe вo zɢodιlo?
-ɴeхт??
21. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
ni beden
ja bo
nwm ti povej
ja valda to sploh ne sprašuj
21. oktober 2013
u28319
u28319
next!
21. oktober 2013
u150899
u150899
To je Edi:

22. oktober 2013
next
22. oktober 2013
u138043
u138043
next!!
22. oktober 2013
no moja teorija zgodbe
no debbie bo se zaletela v šoli v neko punco, ki je full popularna. Bla bo jezna na njo pol pa bo prišo njen fant (Zayn) pa bo pomago tej punci. In ker je tako lep <333 se bo Debbie zalubla v njega. In ta punca bo ful nesramna do nje in Zayn bo ugotovil da Debbie sploh ni tako slaba. In kar naenkrat se bo ta punca družla z Debbie. In Debbie ji bo povedala da ji je Zayn všeč in to bo ta punca drugi dan vsem na šoli povedala pa si ji bodo smejali. Nato bo odšla domov. Zayn bo po šoli prišu k njej in ji povedal da mu je tudi on všeč. In zalubla se bosta postala bosta par in čez dve leti jo bo zaročil in rekla bo ja in poročila se bosta dobila otroka in srečno živela do konca svojih dni....
aja in vmes še bo nekaj zapletov...
23. oktober 2013
prosim če preberete plisss
http://www.igre123.com/forum/tema/london-here-we-come-(one-direction-fanfic)/58997/54
oprosti za oglaševanje neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg