Forum
u93404
u93404
„Si kje videla metlo?“ me je vprašala Rachel. V vrečo za smeti je hitro tlačila vse odpadke, ki so ležali po tleh. „Ne,“ sem ji odgovorila. Naša dnevna soba je zgledala obupno. Povsod so ležale prazne pločevinke, poteptani okraski, škatle pic, pozabljene jakne in druga navlaka. Potrudila sem se ter klubsko mizico porinila nazaj pred zofo, kjer je stala prej. „Starša prideta domov ob dveh. Do takrat mora biti hiša pospravljena.“ Jaz sem samo zavzdihnila. Nenazadnje si je sama kriva. Ona je organizirala zabavo. In zaradi nje je hiša kot atomska bomba. Še na stranišče nisem mogla, ne da bi mogla pospraviti zmetane listke toaletnega papirja in z zaščitnimi rokavicami pobirati higienske vložke. „Kar sama pospravljaj,“ sem ji hladno odvrnila, medtem ko so ji gosti rjavi lasje štrleli na vse strani. Še vedno je bila oblečena v oprijeto črno oblekico, ki je še njo naredila starejšo. Prižgala sem televizor in jo naslednje pol ure gledala kako sklonjeno pospravlja po dnevni sobi. Ko je končala je bila čisto enaka kot prej če odštejemo črn madež na robu preproge. Potem je oddirjala neznano kam. Najbrž pospravit še hodnik. Nasmešek se mi je na obraz prikradel že če samo pomislim kakšen izraz bo naredila mama ko opazi packo na preprogi. Glede nato, da me je za cel večer prisilila sedeti v sobi, ker sem še 'premlada' za take zabave sem ji čisto privoščila težave.

Moje ime je Elena. Elena Maxwell. Stara sem 14 let in živim v bližini Phoenixa v Ameriki. Moja mama ima avstralske korenine, in to je tudi razlog da sta z očetom pred tremi dnevi odšla obiskat naše sorodnike, mene in mojo starejšo sestro Rachel, ki je stara osemnajst let, pa so pustili sami doma. Včeraj je priredila noro zabavo, ki je trajala pozno v noč ampak je nisem mogla niti opazovati saj me je moja 'ljuba' sestra zaklenila v sobo. V bistvu nikoli nisva imeli dobrega ali trdnega odnosa. Zato ji tudi ne pomagam pospravljati tistega, kar je zakuhala ona. Vedno sva se le kregali ona pa me je vedno klicala 'mala', ker sem samo pet let mlajša od nje. In vedno misli, da sem premlada. Najverjetneje se me celo sramuje. A vseeno sem čisto navadna najstnica. V prostem času rada poslušam glasbo, pojem in ustvarjam. Ter hodim po trgovinah. Kot vsako dekle mojih let. Imam tudi najboljšo prijateljico Kim in čeprav sva nerazdružljivi sva si večkrat v laseh. Mislim, da sploh ne poznam nikogar s katerim se ne bi vsaj enkrat tedensko skregala. Zato v varnem zavetju svoje sobe še najraje rišem.

мe

racнel
ηεxт?
30. oktober 2012
u67720
u67720
next
30. oktober 2012
u67720
u67720
svetovnooo!!!
30. oktober 2012
u108218
u108218
neext
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
u70791
u70791
neeeeeext!!!
30. oktober 2012
neeeeeeeeeeeext,
30. oktober 2012
neeext
30. oktober 2012
I love u :*
neext! :** <33
30. oktober 2012
next!.!
30. oktober 2012
u93404
u93404
тale neхт poѕvečaм prvι вralĸi ƒσяєνєя.уσυяѕ♥ zraven pa še †roυвleмαĸer.☯
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Popoldne sta domov končno pripotovala starša. Mama me je objela, oče pa je z prtljažnika nosil vso prtljago. Medtem je Rachel v trenirki pritekla dol. „Zakaj si tako zadihana?“ jo je vprašala mama ter pogladila po laseh. Njen obraz je zalila rdečica, potem pa je odvrnila da je tekla na sobnem kolesu. Lažnivka! Še malce prej je drgnila ploščice v kopalnici. Bila sem malce jezna in malo je manjkalo, da ne bi vsega izblebetala. „Pripravit grem večerjo. Sta si v teh dneh sploh kaj skuhali?“ naju je vprašala. Da, pokovko iz mikrovalovke in mrzlo pico sem si govorila v mislih ter se nato odpravila v mojo sobo. Nočem spet poslušati blebetanja o tem, kaj se je staršema zgodilo na potovanju. Vrgla sem se na posteljo, kot ponavadi kadar mi je dolgčas. Včasih se res počutim kot najbolj bedno bitje na tem planetu.
Poklicala me je Kim ter me vprašala če jutri pridem na njeno zabavo. „Kakšno zabavo?“ sem jo vprašala. „Za moj rojstni dan!“ je odgovorila nazaj. Potem je začela blebetati o tem, kako jo je organizirala in o tem, da mi je že prejšnji teden dala vabilo. Kako sem lahko pozabila? „Prav,“ sem ji odgovorila ter se hitro poslovila. Nekje moram dobiti darilo. Sicer pa me v resnici čisto nič ni vleklo na Kimino zabavo. Že samo od včerajšnje, ki jo je imela Rachel me je začela boleti glava. Malce sem pobrskala med posterji in drugo kramo v moji sobi, če je kaj uporabnega za Kimino darilo. Kot ponavadi nisem našla nič drugega kot nekaj starih svinčnikov. Nato me je mama poklicala na večerjo. Utrujena sem se odvlekla v kuhinjo. Na mizi je ležal velik krožnik palačink, vendar se mi je ob pogledu nanje kar zasukalo v želodcu. „Jutri ima Kim zabavo in rabim darilo,“ sem načela pogovor. Oče mi je obljubil, da me lahko jutri pred zabavo zapelje v veleblagovnico. Vsaj nekaj dobrega. Spila sem kozarec mrzle vode, nato pa s praznim želodcem odšla v mojo sobo. Tam sem za pomiritev še nekaj 'risala' vendar je bilo vse skupaj bolj podobno kracanju. Sploh nisem bila zbrana. Kako pa naj bom? Podočnjaki so mi viseli že praktično do brade in utrujena sem zaspala za pisalno mizo.

ηεxт?
30. oktober 2012
jaa hočemm neext takoii! :** <33
30. oktober 2012
u107790
u107790
neeeeeeeeeeeeeext...+nova braaalkaa..:3
30. oktober 2012
nextt pa ta zgodba je nnnnnnnnnaajjjjj

Hehhe mwa :* zelo dobro pišeš
30. oktober 2012
u108218
u108218
neext
30. oktober 2012
neeeeeeeeeeext najboljša zgodba ;D!!
30. oktober 2012
neext
30. oktober 2012
nextt
30. oktober 2012
u70791
u70791
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nujnooo
30. oktober 2012
u108287
u108287
next c:
bi pogledli plis :?
na temo halloween: http://www.igre123.com/forum/tema/halloween/44116/1
30. oktober 2012
u67720
u67720
next
31. oktober 2012
u67720
u67720
http://www.igre123.com/forum/tema/najlepsi-profilcek!.*/44151/5
a si tak pikec da glasuješ za ►ρσкємση●
31. oktober 2012
u93404
u93404
Po zajtrku sem se zaprla v svojo omaro. Ne vem kateri človek se je spomnil, da se zabave začnejo že ob enajstih popoldne ampak Kim je bilo všeč. Izmed kopice majic, kavbojk, hlač, tunik, oblekic, in še ne vem katerih tisoč in enih modnih dodatkov sem izbrala navadne pajkice ter topel pulover, ker je bilo zunaj precej oblačno. Nato sem z gelom utrdila svoje lase v lepo frizurco. Res sem ga oboževala.

Ko sem bila urejena me je oče z avtomobilom peljal od veleblagovnice ter tam odložil. Med iskanjem po trgovinah sem našla kar nekaj lepih stvari, vendar nobena ni bila tako 'popolna' za Kim. Hitela sem med vsemi možnimi butiki ter trgovinicami, vendar res nikoli nisem našla ničesar, kar bi moji najboljši prijateljici bilo všeč. Najprej sem ji hotela kupiti nek lušten pulover, vendar nisem točno vedela njene številke oblačil. Nato pa sem skoraj obupana na oddelku z robo na razprodaji našla lep komplet ličil. Glede nato, da sem morala darilo kupiti s svojo žepnino in sem bila pozna je bilo darilo krasno. Pri blagajni sem izbrala še pisano darilno vrečko, potem pa pohitela na zabavo. Ker Kim živi v središču mesta sem morala k njej seveda peš. Čez deset minut sem končno prisopihala do novejše stolpnice, kjer je živela. Z dvigalom sem se odpeljala do njenega nadstropja, ter pozvonila pri vhodnih vratih. Odprla mi je njena mama in pospremila v dnevno sobo. Po njej so ležali raznobarvni baloni, v kotu pa ni bilo velikega kavča kot ponavadi, temveč prostor za plesišče. Vse me je nekako spominjalo na včerajšnje prizorišče. „O, El! Naj ti predstavim nekoga,“ se je pred mano pojavila Kim. Na sebi je imela krasno oblekico in videlo se ji je, da je bila danes vsaj dve ure pri stilistu. Nato sem ji čestitala ter izročila darilo. Z navdušenjem ga je sprejela potem pa nadaljevala. „To je moj novi fant Robert.“ Šele tedaj sem opazila visokega temnolasca, ki se je ves ta čas z roko oklepal Kim za boke. „Kar Rob me kliči,“ se je nasmehnil ter pri tem pokazal vrsto belih zob, ki so bili ravni kot tipke za klavir. Takoj se je v meni prebudila zavist, ker je dobila fanta. In to enega boljših, jaz se pa še zaljubila nisem. Kmalu sta odšla še k drugim in ostala sem sama. Zato sem se odpravila na plesišče, kjer sem se ob nekaj dobrih komadih divje znorela. V bistvu zabava sploh ni bila nič posebnega. Iz zvočnikov se je vrtela glasba, ljudje so plesali, lahko si vzel kos pice druge akcije pa sploh ni bilo. Moja najboljša prijateljica se je tako ali tako oklepala samo Roberta. Čez kakšne dve uri, ko smo bili vsi naveličani plesa se je sredi sobe pojavila bela mizica, na njej pa torta. Zapeli smo slavljenki, ki je praznovala petnajst let, potem pa sem jo objela ter pojedla kos torte. Končno se mi je vrnil tek. Med prvimi sem se poslovila ter v miru odšla domov. Seveda peš. Ne mislite, da sem bila slaba prijateljica vendar se mi na Kimini zabavi sploh ni dalo ostati. Vse je bilo čisto enolično. Ker sem tako kmalu prišla domov me je mama prisilila, da sem posesala hišo, ker se ji je zdela zaprašena. Takrat sem moj prezgodnji odhod obžalovala. Sploh ker je bila zaprašena zaradi Rachel! Ta se mi je le privoščljivo nasmehnila, potem pa izginila v svojo sobo.
ηεxт?
31. oktober 2012
u89857
u89857
next !!!!!
31. oktober 2012
u108287
u108287
nextt
31. oktober 2012
u108218
u108218
neext
31. oktober 2012
u73295
u73295
neeeeeext+nova bralka
31. oktober 2012
Nextt+to je naj zgodbica!
31. oktober 2012
nexttt
31. oktober 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/life-not-always-prfect/40933/1 bereš prosim? res ful ti bom hvaležna

Pa sori k oglašujm < 3 :*
31. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg