Forum
u135507
u135507
Živijo hejla že spet zgodba o one direction še ena hahah tako ali tako jih je že na miljone no pa sem še se jaz odločila,da napišmeno upam da vam bo všeč

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Don't worry everything's gonna be alright (part 1)
~Jules

''Kam vas odpeljem mlada gospodična?''me je vprapšal voznik taxija.''na letališče prosim'' sem mu odvrnila.''seveda''mi je še odvrnil ter pohodil plin.......sigurno se sprašujete kam grem no bom vam pa povedala.Grem k svoji najboljši prijateljici Hannah Parker v London.K nje pa grem zato ker sem večino časa sama v Miamiu no ja bom vam povedala zgodbo.Ko sem bila stara sedemnajst let sem izgubila mamo in očeta.Sigurno vas zanima kako sem ju izgubila no ondva sta bila zelo zaposlena človeka in vedno sta z letalom hodila v tuje drđžave ankrat mi je mama rekla da prideta pozno zvečer domo ampak jidva nikoli ni bilo in nisem izvedela od nobenega drugega kot od mojega brata Jansona on pa je izvedel preko interneta in zamislite si da naju nihče ni obvestil ali naju poklical od tistega trenutga sem se bil spremenila začela sem se grddo obnašat v šoli vsak večer sem bila na zabavah sem pila kadila druga je tudi bila vmes in seveta rezala sem si žile ne vem kako sem lahko delala to...huje še je bilo ko mi je umrl brat v avtomobilski nesreči ne vem kako sem sploh lahko preživela...no ja zahvaljujoči moji najboljši prijateljici Hannah seveda res ne vem kaj bi brez nje . Ona se je preselila iz Miamia v London in jo zares pogrešam zato grem k njej za nekaj časa ne zadolgo.........................Mislim da še se nisem predstavila sem Jules Lily Hoferman stara sem 18 let in Hannah je 20 let stara zelo se razumeva..živim v srednje velik stanovanju v Londonu in imam veliko ključavnic na vrati ker se bojim da bi kdo vdrl smešno a ne ? ja no o eni stvari ne rada preveč govorim tako da ja bom vam mogoče povedala

to sem jaz

Hannah : https://instagram.com/p/iuVU3/#
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Okej upam da bo vam zgodba všeč in da bom imela kaj bralcev in hvala če boste brali res;*

Boš bral/a ? ;)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. julij 2013
neext
14. julij 2013
u135507
u135507
https://gs1.wac.edgecastcdn.net/8019B6/data.tumblr.com/9f0ffd75c263e2e0561a8c8221c4cf0b/tumblr_metw4aNJn01r9164to1_1280.jpg
''Hvala'' se rekla vozniku ter mu plačala. Vzela sem še prtljago iz prtljažnika ter se odpravila v notranjost letališča pogledala sem kateri vhod je za London in bil je vhod 9 zato sem se odpravila proti temu vhodu neki prijazni gospe sem dala karto in že sem hodila na letalo no saj veste notranjost letala hahah.vsedla sem se zdraven okna in opazovala kako lepo je tukaj bilo no saj se bom vrnila mogoče čez par let ali mesecev namreč si bom morala poiskati novo stanovanje ker sem tegale prodala in bom živela pri Hannah.No to je ona predlgala da bi živela pri njej in jaz sem se seveda strinjala.''gospa boste kaj pili?''me je vprašala prijazna stavardesa.''amm ne hvala''sem ji odgovorila in ta je prikimala ter odšla.Vzela sem svoj telefon v roke in si slušalke vtaknila v ušesa ter začela poslušat tole muziko :

po kakšni uri ali ne vem kako dolgo smo se že vozili z letalom je stavardesa po mikrofoni rekla naj se pripasamo namreč smo skorajda prispeli.pripeli smo si pasove in sevda smo čez kakšnih deset minut res prispeli.''London tukaj sem'' sem zi zamomljala sam pri sebe.Moram reči,da je London zelo deževen ali ,ker namreč pada dež sovraži dež ahahah.Z prtljago sem se odpravla ven jaz bučka pa v kratkih hlačah ter majico z naramnicami nekateri ljudje so me samo gledala kaj pa naj nisem napovedovalka vremena da bi vedela kakšno je vreme tukaj v Londonu.Gledala sem kje je Hannah amapk je nikjer nisem videla.Zato sem vzela telefon jo po poklicala

Hannah: prosim
Jules: nič ne prosi raje povej kje me čakaš?
Hannah: upsii amm nikjer ker trenutno pada dež zakaj?
Jules: okej no potem pa se bom prehladila če bom šla proti tvojemu stanovanje mi je pač vseeno res pa prijateljica in pol.

sem se zadrla v telegon ter prkinil.Zakaj enostavno je tako nora ?? nima pojma.''Taxii'' sem zaklicala ter mahnila z roko ampak nič.''več sreče prihodnjič''sem si zamrmrala.Sama sem se raje peš odpravila do njenega stanovanja ko sem prišla v stavbo sem videla dviglo ter vstopila vanj in pritinila številko pet namreč njeno nadstropje.Prišla sem do njenih vrat cela mokra in premražena.''cin cin'' je zazvonil zvonec na katerega sem pritisnila.''že grem se je zadrla Hannah.Pohito no sem si mislila v svoji glavi.''želit-..Julessss0!!'' se je zadrla ter me močno objela.''zdravo sem rekla ter jo obljela in še dodala''ne misli si da ti bom oprostila!!'' ona je prekinila objem ter me čudno pogledala ter '' pa daj no Juels to ni nič prosim oprosti'' aha ne ne bom popustila ..'' nič ni bilo pa ti si nora veš kaj jutri bom najverjetneje imela vročino plus moja najboljša prijateljca si kaj če b me kdo lahko bil pa saj več no ,ker se mi je že bilo enkrat zgodilo...in nikakor ti ne bom oprostilaa!!!''sem jezno zakričala ter se odpravila prosti vratom kjer je pislao moje ime.Ja ta soba je moja že dolgo.....

next?????
14. julij 2013
u100166
u100166
next
25. julij 2013
u100166
u100166
http://www.igre123.com/forum/tema/america-s-ne-t-top-model/59165/1
✰ ѕσяу,∂α ѕмєтιм
✰ ѕαм נє ησν тσρ мσ∂єℓ
✰ ιη ηυנησ ѕє мσяαѕ ρяιנανιтι