Forum
u124282
u124282

*flashback*
--------------Rebecca -------------
»Mami, zakaj smo se preselili? Tukaj ni mojih prijateljev in….« sem žalostno rekla, ko mi je mama podajala šolsko torbo. Pobožala me je po mojih rjavkastih kodrih in rekla »Saj boš našla nove« rahlo sem se zasmejala, spustila njeno roko ter vstopila v svojo novo učilnico. Vsi so že sedeli v svoji klopi, zraven svojih prijateljev. Učiteljica je prijazno rekla »Dober dan učenci, dobili smo novo učenko Rebecco Wilson« z roko je nakazala name in vsi pogledi so se uprli vame. Moje oči so begale od enega do drugega, vendar niso videle tega kar so želele. Hotela sem videti svoje stare prijatelje. »Rebecca, sedi k Niallu, fantu v zadnji klopi« je rekla učiteljica ter me narahlo potisnila tja. Odložila sem svojo torbo, se usedla zraven njega in gledala predse. Ta ura je hitro minila, saj je učiteljica govorila o nekem športnem dnevu, ki bo kmalu potekal. Med odmorom pa me je ta fant ogovoril »Živjo, Becca. Kako si?««vredu, pa ti?« sem čim bolj prijazno odgovorila in ga pogledala. Nasmejal se je ter preostanek pouka ves čas govoril. Mami me je prišla iskat pred šolo in mi je že od daleč mahala. Stekla sem ji v objem. »Kako je bilo v šoli, ljubica? « je vprašala med hojo do avta, sama pa sem začela »Morala sem se usesti zraven nekega fanta, ki ves čas govori. « Mami se je glasno zasmejala ter speljala s parkirišča.
*čez osem let*
Zagledala sem ga na letališču, naslonjenega na steno. S kovčkom v roki sem stekla v njegovo smer in ga vsa vesela objela. Tudi sam me je močno objel. »Pogrešal sem te« je rekel medtem ko mi je iz rok vzel kovček. »tudi jaz tebe« sem rekla, potem pa sva skupaj odšla k taksiju. Naslonila sem se na njegovo ramo, sam pa me je nežno poljubil. »Ta dva tedna sta bila prav mučna, ker tebe ni bilo zraven. Nikoli več te ne spustim za tako dolgo k očetu« je rekel z njegovim otroškim glasom. Šoferju je potisnil v roke nekaj denarja, potem pa sva skupaj odšla k meni domov. »Rebecca« je veselo vzkliknila moja mama in me potegnila v medvedji objem. »živjo Kate« jo je pozdravil Niall in odnesel kovček v mojo sobo. Sama sem prišla za njim par sekund. Skočila sem na posteljo, vendar me je Niall prijel za roko in me potegnil dol. »zakaj pa to?« sem užaljeno vprašala, sam pa se je nasmehnil »pojdiva pod najin drevo, na najino mesto« »okey, če si prvi tam ti dam poljubček« sem rekla že med tekom čez vrata. Vendar sva na koncu vseeno prišla obadva naenkrat tja, zato je dobil dolg poljub. »še vedno sta tukaj« sem veselo vzkliknila in pokazala na najini začetnici vrezani v deblo drevesa. »in vedno bosta, ker midva sva večna«je rekel Niall in me potegnil k sebi. Preostanek popoldneva sva preživela objeta pod najinim drevesom.

»pikica moja, zbudi se« je nesramno rekel moj brat ter me zvlekel iz moje postelje. »nehaj!!« sem rekla in zacepetala s svojimi nogami kot majhen otrok. Pogledal me je, porinil v kopalnico ter kar čez zaprta vrata zakričal »spet boš zamudila trening« Hitro sem se oblekla in uredila. Med potjo ven sem iz police vzela svojo torbo in stekla v smeri telovadnice. Spet sem bila pozna, edina. »Rebecca, spet zamujaš!« je jezno kriknila Amber. Opravičila sem se ji, se postavila k ostalim in začela plesati. Ko smo nekajkrat ponovile splet, ki ga plešemo že zelo dolgo, nas je Amber napodila v garderobo. »prej nas je spustila« sem veselo rekla in objela Christino. Preoblekla sem se, počesala lase in si jih na hitro spletla v kito. Ko sem prišla ven, je vame butnil hladen veter, ki je bil prav prijeten na ta vroči dan. Vzela sem si čas, mirno in počasi sem hodila domov. Torbo sem vrgla v kot, sama pa sem odšla v kuhinjo. Iz hladilnika sem si vzela mrzlo vodo, ko sem začutila Niallove roke na mojih bokih. »heii« sem rekla in se obrnila proti njemu. Zasmejal se je, me poljubil ter začel brskati po hladilniku. Sama pa sem prižgala televiziji in se udobno namestila na kavču. »Niall, hitro mi prinesi list papirja in svinčnik« sem zakričala, ko sem zagledala reklamo. Niall je ves paničen pritekel k meni. Na listek sem nakracala številko in ga potisnila Niallu v roke. »Pokliči« sem ukazovalno rekla ter ga usmerila proti telefonu. »Kaj, zakaj, kako?« je presenečeno vprašal, zasmejala sem se. Prijela sem slušalko in rekla »Kliči, spet bo potekal X-Factor in ti greš na avdicijo««ampak, Becca, jaz….« je začel, a sem ga takoj prekinila »nič jaz, ne boš zavrgel tega talenta« zasmejal se je in me stisnil k sebi. »zdaj pa pokliči« sem spet bolj ukazovalno rekla ter se mu nasmehnila, potem pa še dodala »in ne upaj se upirati« »okey, že kličem« je rekel in utipkal številko. Videla sem, da je ves nervozen… »dober dan« je rekel Niall,vendar glasu z druge strani nisem slišala. Spet je nervozno rekel »rad bi se prijavil na avdicijo«
*X-Factor*
--------------Niall-----------
Ves živčen sem sedel na stolu in čakal, da me pokličejo na oder. »Niall, vse bo vredu. Popolno poješ in vem, da ti bo uspelo« je rekla Becca, ki je sedela zraven mene ter me ves čas držala za roko. Kmalu je do mene pristopil nek moški in me odpeljal do odra. Takoj ko sem stopil nanj, sem slišal ploskanje. Najprej sem se predstavil, potem pa sem začel peti. Na sredini pesmi so me ustavili. Kaj zdaj? Živčno sem pogledoval k zaodrju, kjer sem videl Becco, ki je držala pesti. Nasmehnil sem se in skušal nehati misliti na njihove komentarje. Ko je Simon rekel ja, sem nekako pozabil na vse. Vendar sem spet postal živčen, ko sem dobil še en ja, ampak tudi en ne. Na koncu so me le sprejeli naprej. Ves vesel sem odšel z odra, kjer me je vsa navdušena objela Becca. »Vedela sem, da ti bo uspelo« je rekla napreden sem jo poljubil.
1. Kaj mislite o začetku?
2. Next?
13. maj 2013
u132397
u132397
neeext!!!
pa ful dober začetek
13. maj 2013
neeext
13. maj 2013
Neeeeeext
13. maj 2013
u128648
u128648
Neeeeextek za Pio *____*
Sej veš,da mi je začetek zelo všeč
13. maj 2013
Ušečno zelo...
Neeext
13. maj 2013
nextt ful mi je všeč začetek <3
13. maj 2013
next
13. maj 2013
neeeeeeeext najboljše : D
13. maj 2013
Full mi je všeč...
neeeeext
14. maj 2013
svetovno pišeš
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttt
14. maj 2013
next
14. maj 2013
u87504
u87504
next
14. maj 2013
u113306
u113306
neeeeeeeeeeeext
14. maj 2013
next
14. maj 2013
Nnneeexxxxttt, fuul mi je všeč začetek sam pač za Becco si vse bolj podrobno napisala, za Nialla pa tak na hitro
14. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
14. maj 2013
u122991
u122991
Neeeeext
14. maj 2013
u96670
u96670
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..!
14. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
14. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3
15. maj 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
15. maj 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeext
15. maj 2013
u124282
u124282
Res full hwalla za vse nexte, ta next je posvečen vsem vam

----------------Rebecca ---------------
Zaslišala sem neko trkanje, zato sem odšla odpret vrata. Tam je stal Niall, s šopkom rož v roki. »danes je najina obletnica, dve leti« je veselo rekel in me močno objel. A še napreden sem lahko kaj rekla, me je za roko potegnil ven iz hiše. Peljal me je k njemu. »kdor bo zadnji v tvoji sobi, ne bo dobil sladoleda« sem navihani rekla in se zapodila po stopnicah, Niall pa za mano. »Pustil sem ti zmagati« je ves zadihan rekel, sama pa sem skočila na njegovo posteljo. V roke je prijel kitaro in rekel »napisal sem ti pesem« zasmejala sem se, Niall pa je začel igrati in peti.
Skočila sem mu v naročje ter ga poljubila. »waw, Niall to je bilo popolno. Hvala« sem presenečeno rekla. Prevrnila sva se na posteljo in nekaj časa v tišini ležala drug ob drugem.
*X-Factor*
---------------------Niall----------------
»ljubim te« je rekla Becca medtem, ko me je objemala ter dodala »Uspelo ti bo« Zasmejal sem se in počasi odšel proti odru. Živčno sem stal tam, gledal žirante, enega za drugim. Našteli so nekaj imen, potem pa rekli »Ostali žal niste dovolj dobri, zato ne greste v naslednji krog«Skupaj z ostalimi sem razočarano zapustil oder. Becca mi je že od daleč namenila vprašajoč pogled, sam pa sem le odkimal. Prerinila se je skozi ostale tekmovalce, meni naravnost v objem. »Tudi, če ti ni uspelo zdaj, bo prišla druga priložnost« je žalostno rekla in me prijela za roke. Skupaj sva tako z roko v roki že želela oditi, ko me je nekdo poklical. »Prosim da Niall Horan, Harry Styles, Zayn Malik, Liam Payne in Louis Tomlinson pridete nazaj na oder« Vprašljivo sem pogledal Becco, ki se je nasmehnila in sedla na stol. Skupaj sem z ostalimi fanti odšel nazaj do žirantev. Spet je nastala tista mučna tišina, ki je trajala v nedogled. Potem pa so nam predlagali »Niste dovolj močni kot posamezniki, ampak mislimo, da si zaslužite drugo priložnost kot skupina, če se strinjate?« Pogledal sem ostale, ki so kimali in isto sem storil tudi jaz. Vsi skupaj smo se objeli ter že drugič ta dan zapustil ta oder. Becca je stala in živčno gledala proti vratom. Stekel sem ji v objem. »Dali so nas v skupino« sem ji zašepetal v uho in še močneje me je objela. »Uspelo ti je, Niall«je veselo rekla, zraven pa še zaploskala. Ostali fantje so jo pogledali in se mi nasmehnili.
-----------Rebecca---------
Kmalu so do naju prišli še ostali fantje. »Harry« je rekel tisti skodrani, za njim pa so se predstavili tudi ostali »Liam, Louis, Zayn«
*par tednov pozneje*
S fanti smo postali kar dobri prijatelji in tudi sama skupina je kar precej znana.
Sedela sem na klopci ter čakala Nialla. Kmalu je prisedel k meni, brez objema…«Je kaj narobe?« sem ga zaskrbljeno vprašala, on pa je le odkimal. »Rebecca, morava se pogovoriti« je resno rekel in zdaj obrnil svoj pogled k meni. Tudi sama sem ga pogledala. Počasi je začel »zadnje čase se zelo malo vidiva in res je težko za naju oba. Skupina postaja vse bolj slavna, odpravili se bomo celo na turnejo in… « takrat sem ga prekinila »Niall vse to vem in si želim, da bi še bolj uspeli, ….« sedal je on prekinil mene »počakaj, da povem do konca. Saj veš, da razmerja na daljavo ne uspejo in obadva sva zelo mlada in res mislim, da bi se morala posvetiti karieri, šoli in…««torej, hočeš reči, da greva narazen, da me zapuščaš« sem na robu solz rekla in se obrnila stran od njega. Prijel me je okoli bokov ter mirno dodal »Rebecca, prosim razumi me, še vedno lahko poskusiva kasneje« »Ne, Niall…ni mi treba dajati lažnih upanj, je že vredu, ne ljubiš me več« sem izjecljala med jokom in stekla stran. Slišala sem njegovo vpitje mojega imena, vendar se nisem zmenila zanj.
*dve leti kasneje*
»Rebecca, prideš malo sem« je zavpila Amber iz drugega konca telovadnice. Počasi sem se primaja do nje ter jo vprašajoče pogledala. Zasmejala se je, potem pa rekla »saj te ne bom pojedla. Zdaj bo potekalo neko tekmovanje in ker si veliko vadila kot solo, sem mislila da bi obedvi s Christino šla tekmovat««in kje natančno je to tekmovanje?« sme vprašala, medtem ko je do naju prišla Chris. Amber je zavzdihnila in počasi rekla »V Londonu« »ne grem, ne grem in ne boš me prepričala« sem rekla in odšla v garderobo. Nočem ga nikoli več videti! »Ellie, prosim pojdi zame« je rekla Chris, ko je prišla za mano. Zasmejala sem se, potem pa nesigurno rekla »kaj pa če…««ne boš ga srečala, London je ogromen in če ga slučajno boš, sem jaz tvoj bodyguart« je rekla in s tem povzročila smeh. Prijela me je za roko in skupaj sva odšli nazaj do Amber, kjer sva potrdili udeležbo.
1. Kaj se bo zgodilo? Razpišite se, hočem teorijo!!
2. Next?
15. maj 2013
u124289
u124289
1. verjetn se bosta srečala, pol pa zaljubila
(vem bedno, sam se mi res neda pisat)
next
15. maj 2013
1. Kot vedno se bo upirala in upirala in bo prisegla če vidi Nialla, da se ne bo zmenila zanj, nazadnje pa bo šla...Na letalu bo ji slabo mogoče ga bo videla in spet bo imela dnevne-spalne more o našemu ljubemu Niallu... On je ne bo prepoznal in bo rekel, da je ne pozna kar bo tudi ona rekla... Čeprav se bosta na skrivaj dobijala (vmes bo ona z frendico na X-factorju šla naprej) Frendica je ne bo hotela izdati...
2 Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. maj 2013
1. srečala se bosta
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. maj 2013
u120491
u120491
1. nepisala boš next ;D
2. pa sevedaa! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. maj 2013
1. Kaj se bo zgodilo? Razpišite se, hočem teorijo!! sori teorije ti neznam dat sam pišeš prfektno.itak se bota srečala in pole bla bla bla...ti boš naredla tk da bosta spet skup
2.Next?ja itakkkkkkkkkk
15. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg