Forum
˝Hudič,Anna prinesi robčke˝sem zaupila in se prijela za nos.Kmalu je ven pritekla Anna z robčki u roki ko me je zagledala je začela paničariti˝OMG Jes kaj si si nardila si uredu?...˝˝Ja no dei mi že te zabite robčke˝sem zaupila in ji iz rok pograbila robčke ter jih dala na nos in katerega mi je lila kri...Ko se je ukrvaviteu ustavila sem se odpravila noter da se bom preoblekla.Iz omare sem potegnila neko črne pajkice in razvlečeno belo majco ter se preoblekla.˝Čaj˝se je zadrla Anna jaz pa sem se odplazila dol.Na mizi me je že čakala skodelica z čajem in banano z nutello.Usedla sem se in začela počasi srkati čaj ter grizljati bananine rezine.˝Kaj se je zgodilo z tvojim nosom?˝je radovedno uprašala Anna.˝Mah,tisti zabiti sosedi so se igrali košarko in malo preveč vrgli žogo da je priletela v moj nos˝sem razjarjeno odgovorila in srknila še zadnje kapljice čaja.Pokimala je in pospravila mizo.
****************************************************************************************************************************
Ahoii!

Moie ime je Jessica Rose Walk.Okeii vem čuden priiimek amapk..kai češ.No kličejo me Jes.Hmm...no imam nai nai naibolšo prijateljico Annabelo krajše Ann.Obedve sva stari 18 le da je Ann starejša od mene 2 meseca in 5 dni.No...same živiva v Londonu v oogromni hiši...ko rečem ooogroomni hiši mislm resnično oogroomni hiši..no sem sladkosneda da ji ni para...obožujem glasbo in igram kitaro...še o najinih sosedih.Najini sosedi so One Direction..jajajjaa..si vas že predstavljam kako skačete po sobi..amapk to i ravno briljantno...no sei boste vidl u nadaljevanje zgodbe...če ša želite da nadaljujem napišite neext!
15. marec 2013
next
16. marec 2013
next
16. marec 2013
next
24. marec 2013
u87504
u87504
next
28. marec 2013
neext