Forum
u163134
u163134
Hej!

Ker sem imelaveliko idej, sem se odločila, da napišem še eno zgodbico. Mojo drugo.
Prva: http://www.igre123.com/forum/tema/summer-love-(one-direction-story-ft-harry-styles)/67057/
Trudila se bom po najboljših močeh, da ne bo slovničnih napak in da bodo daljši next!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. DEL

"Mama to ni pošteno!" sem ji že stotič rekla. "Mary daj no, saj se boš zabavala," je odvrnila mama.
Za cele poletne počitnice bom morala z mojo mlajšo sestro Katie iti v gore na nek ranč namesto, da bi šle na morje, kot vsi ostali sošolci. Mislila sem, da bodo počitnice fajne, ampak sem sedaj spoznala, da bodo pravi pekel. S Katie sva toliko načrtovale za poletje, na koncu pa tole. Mama gre na službeno potovanje in to je razlog zakaj so se nama poletne počitnice uničile. Mame nisem morala obsojati, ampak mi ni bilo vseeno. Nočem delati od jutra do večera na nekem neumnem ranču. Kaj je tukaj tako zabavnega?

Jaz Mary:

Sestra Katie:

Vozile smo se po cesti med neskončnimi gorami velike Montane. Res jih je bilo vredno občudovati. Poslušala sem glasbo in se kujala. Mama je trdno vstrajala, da ne bo spremenila načrta za poletje. "A je tukaj sploh kakšna črpalka?" je zastokala Katie. Videla je, da pri maminem števcu za gorivo kaže skoraj nula. "Prosim Mary, da vsaj za trenutek sodeluješ in da pogledaš na zemljevid kje smo," je živčno rekla mama. Z muko sem vzela zemljevid in pogledala. Čez 10 kilometrov je ena črpalka in postojanka. Mama si je vidno odahnila jaz pa sem zavila z očmi. Na mojo veliko žalost je avto zdržal do črpalke. Mama je odšla natočiti gorivo za na pot in povprašati, če se nismo izgubile. Midve s Katie sva medtem čakale v avtu.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
J-jaz, K-Katie
J: A tebi je tole vse skup fajn?
K: Raje bi šla na morje, če že vprašaš.
J: Jaz tudi. Ne pa gniti v gorah.
K: Saj morda pa ne bo tako slabo.
J: Zakaj naju ni dala v kakšno kolonijo?
K: To pa njo vprašaj. Jaz nevem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nato sva le molčali. Ko se je mama vrnila nama je povedala: "Samo še 50 kilometrov." Jooj še eno uro vožnje. "Samo 50 kilometrov!" sem sarkastično komentirala. Vožnja se je vlekla. Na mojem mobitelu in tablici je že zdavnaj zmanjkalo. Tako mi je ostal le še mp4, pa še ta je bolj ko ne bil prazen. Iatk je p zelo šteku, ker ni bilo signala.
"Prispele smo!" je zacvilila Katie. Zastal mi je dih.
Hiša:

Seveda to ni bil celotni ranč. Ko je mama potrkala ji je odprla prijazna gospa, močnejše postave in nas pospremila do jedilnice. Imeli so zelo čudno narečje v primerjavi z nami. Skoraj nič je nisem razumela. Mama je le prikimavala. Razkazala nam je najine sobe. Moram reči, da mi je bila kar všeč. Ampak to ni spremenilo dejstva, da bo tukaj neumno. Kaj bomo pa delai čez dan? Delati bom morala, ko živina. Kar nisem bila navajena. Vrnile smo se v jedilnico. "Daj, da nam predstavim še ostale člane družine. "Tako ali tako bo sedaj kosilo," je še dodala.

Poklicala je še ostale člane družine in jih predstavila. Vsi so bili zelo prijazni. Skoraj vsi. Oče, ena hčerka in dva sinova. Že na prvi pogled mi je bil všeč naj starejši. Ampak on za mene ni kazal dobene pozornosti. Med kosilom sem vsaj enkrat ujela njegov pogled. Mislim, da me je opazoval. Vedno sem čutila njegov pogled na sebi, a ko sem pogledala se je orbrnil stran. Mislim, da bodo tele počitnice še kar zanimive.
Vem, da ni kaj posebnega začetek ampak obljubim, da bo potem boljše!

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2014
u158463
u158463
next
25. januar 2014
next
25. januar 2014
next
28. januar 2014