Forum
H E Y T H E R E
torej začela bom s fanfictionom o punci, ki se ne more odločit med dvema fantoma in konec bo malce nepredvidljiv. Probala bom čimvečkrat updejtat je pa tud odvisno od vaših nextou(: loh bi kr začel(:

c a s t
----------------------------------------
➤ Harry Styles as himself
➤ Louis Tomlinson as himself
➤ Sophia Bush as Skylar Scott
----------------------------------------

>>Glasovi v glavi mi pravijo, da vedo, kaj je najboljše. Spravili so me na rob, in še me potiskajo. Ne morem izbrati, zmedena sem. Kaj vse to pomeni? Hočem svoje sanje.<< -by one of my friends.

1.
''Pa življenje ni disneyev film, trapa.'' se oglasi eden izmed sošolcev.
''Vem, ampak...'' začnem, vendar me prekini profesorica.
''Skylar je le dobila idejo za zgodbo, in ne zdi se mi nerealistična ali trapasta. In nihče ni rekel, da mora biti takšna kot resnično življenje.''
Hvaležno sem jo pogledala. Bila sem dobra v izmišljevanju zgodb, le drugi so jih vedno zaničevali. Ampak bilo mi je vseeno. Pisala sem zgodbe, kakršne sem si želela, da bi se zgodile meni. Moje življenje je bilo vse prej kot iz zgodbe. Že od svojega desetega leta, torej že šest let živim pri svoji rejniški družini s nadomestnimi starši in z mlajšim 'bratom' ter 'sestro'. Stara sta dvanajst in deset. Imam prijateljico, Haley, vendar se ne druživa preveč pogosto. V nižjih razredih sva si bili zelo blizu, potem pa je ona dobila svoje pankerske prijatelje in si skozi ustnico naredila pirsing. Saj ne, da imam kaj proti temu, vendar ni moja stvar. Zato se zdaj držim bolj zase in vsi me poznajo kot 'a veš, tista punca, ki je posvojena'.
''Okej, začnite pisat.'' nam naroči profesorica.
''Hej, meni se zdi, da imaš super ideje.'' zašepeta nekdo za mano.
Sunkovito se obrnem in zagledam fanta v črtasti majici in z rjavimi lasmi. ''Am, hvala.'' se prisilim v nasmešek ter se obrnem naprej.
''Hej, Skylar,'' zdaj zašepeta nekdo na moji desni.
Obrnem se in dva sedeža desno se naprej sklanja skodran fant, da bi me bolje videl.
''Saj si Skylar, ane?''
Sramežljivo pokimam in opazim, kako skodran fant namrščeno ošine tistega za mano.
''No, tudi meni se tvoje ideje zdijo dobre in sam neznam tako pisat, zato sem mislil, da bi mi pomagala. Mi dala kakšno idejo.''
''Am, seveda, zakaj pa ne.'' rečem in se nasmehnem, fanta pa se spet grdo ošineta. Na listek mu na hitro načečkam osnutek za zgodbo, ki sem si jo izmislila že dolgo nazaj. V zahvalo se mi nasmehne in mi pomežikne. Pogled spet uperim v svoj zvezek.
Kaj se je pravkar zgodilo?
000000000000000000000000000

to bo to za dons ker res morem it in uglaunem hočem povedat da bojo naslednja poglavja daljša ta je biu ubistvu bol za uvod(: hope u liked it(:
opinions?
18. december 2016
Next and ofc we do not like it but we loooove it
pa aaaawww kuk kjuuut +_+
18. december 2016
Čak mal... pa ne da bo mogla zbrat med Harryem pa Louisom
18. december 2016
StarGalaxy
StarGalaxy
Omg, to je že zdej perfektno *O* Res je popolno Next Next nexttttt
19. december 2016
Next!!
19. december 2016
ful vredu pišeš *w* nexttt
19. december 2016
n-e-x-t popolno!!!!
19. december 2016
hvala za vse komentarje ful cenm res(:

2.
Ravno zaklepam omarico, ko za sabo zaslišim korake. Obrnem se in zagledam Haley. Nasmehnem se ji.
''Hej, kaj pa ti tukaj čisto sama?'' mi vrne nasmeh.
''Ravno domov se odpravljam.''
''Daj, pridi z mano, danes je tekma, si pozabila?''
''Tekma? Kdo pa igra?''
''Ja, tekma. Fantje imajo košarko. Ah, ti res nisi z ničemer na tekočem.'' se nasmehne in zmaje z glavo. ''Daj, pridi.''
''Ampak tvoja družba te čaka. Je že vredu.'' jo poskušam odslovit.
''Ah, kje pa! Moje 'družba' bo že preživela malo brez mene. Daj, cela šola je tam. In res te pogrešam zadnje čase.''
''Res?'' jo nejeverno vprašam.
''Ja, pa pridi že!'' reče in me potegne za roko ter z njo stečem na tribune.

Ko se tekma začne Haley k sebi potegne nahrbtnik in ga odpre. V njem ima na kupe sladkarij. Od kitkat čokoladic, do mentos bombonov. ''Boš?'' me vpraša.
Pokimam in v naročje mi natrese polovico svojih zalog. Nič mi ni bilo jasno, a nisem se upirala. ''Te lahko nekaj vprašam?''
''Sure.'' reče mirno vendar me ne pogleda. Njene oči sledijo nekomu na igrišču.
''Od kdaj te zanima fantovska košarka? Kakršnakoli košarka?''
Ona le skomigne z rameni in poje nov bombon.
''Povej mi, zaradi česa sva res tukaj? Naj se popravim, zaradi koga?''
Sunkovito se obrne k meni ''Koliko veš?''
Zasmejem se ''Nič ne vem. Le sklepam.''
''Dobro, no. S teboj sem tu ker sem se hotela pogovorit s tabo, ne z mojo skupinico prijateljev. Super se imamo in vse, a z nikomer si nisem tako blizu, kot sva si bili včasih midve, saj veš...''
''Dobro no izpljuni že!'' se zasmejem.
''Jake Brown. Številka osem.'' mi zašepeta, se skloni k meni in ga pokaže s prstom.
''Pa on ve, da obstajaš?'' jo zbodem in se nasmehnem.
''Ja, ve. Skupaj imava dramski krožek.''
''Kul.'' se nasmehnem.
''Kaj pa ti? Je kdo poseben v tvojem svetu?'' me igrivo vpraša.
''Niti ne, mislim...''
Vendar preglasi me zvok sirene, ki oznani polčas.
Takrat Haley vstane on brez pojasnila odskaklja dol na igrišče do Jakea. Zmajem z glavo in se sama pri sebi nasmehnem.
''A ti pa kar sama?'' reče glas poleg mene in zdrznem se.
Obrnem glavo in zagledam fanta, ki pri angleščini sedi za mano. Danes ni imel črtaste majice. ''Ah, samo ti si.''
''Ja, samo jaz.'' se nasmehne. Opazim, kako prelep je njegov nasmeh. ''A lahko malo?'' pomigne na kitkat ki ga držim v roki.
Odlomim mu polovico in se nasmehnem. ''Oprosti, ampak kako ti je že ime?''
''Louis sem.'' reče in spet pokaže svoj bleščeči nasmeh.
''Jaz sem Skylar.''
''To sem že vedel.''
''Vem, da si.'' rečem in vrnem nasmešek.
''Hej Louis.'' reče Haley, ko se vrne na tribune.
''Živjo, Haley.'' ji odzdravi. ''No, počasi bom šel. Se vidiva, Skylar!'' reče ter se odpravi ven.
Nasmehnem se in pomaham.
''Kaj pa je bilo tole?'' reče Haley in me dregne pod rebra.
''Au. To boli. Kako je bilo z Jakeom?'' ignoriram njeno vprašanje.
''Ne vem. Tako prisrčen je. In objel me je. In ne bi mogla biti bolj srečna, čeprav zdaj grozno smrdim.'' zdrdra, da jo komaj razumem. ''Kaj pa se dogaja zadnje čase med tabo in fanti sveta?''
''Kaj?'' zmedeno vprašam.
Z glavo pomigne proti desni ''Harry gre.'' , in ko pogledam tja, vidim skodranega fanta od včeraj, ki se nama približuje.
''Živjo.'' mu rečem ko se vsede poleg mene.
''Hej. Bi stopila malo ven z mano? Nekaj te moram vprašat.''

Ko stopiva ven na mrzel zrak, začne hitro hoditi v smeri, kjer je avtobusna postaja. Komaj ga dohajam. ''Kam pa greva?''
''Okej tu bo kul.'' reče ter pogleda proti bližnji klopci.
Tudi jaz pogledam v tisto smer in opazim Louisa. Pomaham mu, on pa mi nameni prisiljen nasmešek. ''Kaj si me hotel vprašat?'' se obrnem k Harryju.
''No, am, všeč si mi. Že nekaj časa. In, no... a bi šla ven z mano?''
''Am, seveda, zakaj pa ne.'' se mu nasmehnem.

''A se ti hecaš? Harry, eden izmed najbolj hudih tipov na šoli je povabil ven Skylar, punco, ki - brez zamere - sploh še ni imela fanta.'' nejeverno reče Haley.
''Ja, vem, ni logično, sploh. No, to pa je kot v disneyevem filmu. Take stvari se v resničnem življenju ne dogajajo.'' ji odgovorim. ''Kakorkoli, domov moram. Se vidiva.'' se ji nasmehnem in odidem.
Med potjo domov razmišljam, kako bo na zmenku s Harryjem in če me mogoče le zafrkava. Takrat pa mi zazvoni telefon. Novo sporočilo. Neznana številka. Odprem ga. Preberem: 'Hej, bi šla v petek zvečer z mano ven? -Louis.' Kaj? Ne. Ne, ne, ne, ne. To se nemore dogajati. V celem življenju me še nihče ni povabil na zmenek, zdaj pa dva v enem dnevu. Ne, preprosto ne verjamem.
Odločim se, da ne odgovorim na sporočilo. Ne še. Ko pridem domov, najprej na chattu najdem Haley in jo povprašam za mnenje.
''Poglej, kaj pa če greš na zmenek z obema, potem pa boš videla, kateri ti je bolj všeč.'' mi napiše. Okej. Lahko poskusim.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
okej, vem, da tud ta poglavje ni nevem kaj ampak zdj bojo počitnce in bom mela ful več časa pisat(: tko da ja, oblubm da bojo dalša poglavja(:
20. december 2016
Next sj je čist dobr. Pa ja daljša poglavja pa nujno rabmo ampak že vem da se nau končal dobr če gre z obema c:
20. december 2016
Next
20. december 2016
u218339
u218339
neext *_* omfg i luv this story asf! prosim cimprej mi nextiiiiii <3
20. december 2016
nexttttt
21. december 2016
Next!!! :")
21. december 2016
A bo to kej kmal... no rush(deeej poohit) no pressure
21. december 2016
Next+nova bralka
27. december 2016
nekšt*-*
27. december 2016
colleen ciara
colleen ciara
O moj bog. Samo ne rečt da bo fight
Neextt *-* <3
27. december 2016
Neexxt!
29. december 2016
Next
29. december 2016
u219670
u219670
nekst *-*
30. december 2016
A/N
res mi je žou ker tole ni dejansk updejt ampak hotla sm vam povedat, da je 3. poglavje pretty much že napisan in da če ne prej, ga objavm v sredo dopoldne(:
+tisti, ki mate wattpade mi jih prosm pustte tukej ker rabm še koga za followat pa kj zanimiuga prebrat (: pa btw moj je erased-wonderland (: drop ur wattpads pls(:
02. januar 2017
jaz sem se pa tako veselila da je Next ampak dobro komaj čakam na nekšt*-*
aja pa moj wattpad je dream-all-day
02. januar 2017
Moj wattpad je PatricijaJaric
03. januar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg