Forum
Hallu ;D
No am js sm se pač odločila da napišem eno zgodbico :3
In ja veeeem sa jih je že miljone sam sej nebo nič narobe če bo še ena več kaj ne? :$
********************************************************************************
No naj se vam predstavim.
Sem Kiki Sky.Stara sem 18 let in živim v majhni hiši v Kaliforniji (ZDA).Imam sestrico Kaylo.Nimava mame saj nama je pred 1 tednom umrla v prometni nesreči.Kako se je to zgodilo se sprašujete?
Mama in oče sta šla na "party" in tam se ga je oče kar precej napil mama pa tudi a ne tako močno kot oče.Oče je hotel peljati z avtom nazaj domov , čeprav mu je mama dopovedovala da ni trezen in da so spolzke ceste in se jima lahko hitro kaj zgodi.A oče je ni poslušal.Vesedel se je v avto in mama je mogla it pod prisilo zraven njega.Ko sta se peljala po cesti , sta prišla do ozkega ovinka in na tam sta naletela na avto .Ker se nista mogla nikakor izogniti , sta avta treščila. Mama je umrla na licu mesta , oče pa je preživel a je pristal na invalidskem vozičku priterjen za celo življenje.
Pojdimo k lepšim stvarem zdaj ko to veste....
Imam Bff ime ji je Kasy.
*JAS*

*SESTRICA KAYLI*

*MOJA BFF KASY*

NEXT? :*
Nextam ko bojo vsaj 3 nexti :3
14. december 2013
neeext < 3
14. december 2013
next
14. december 2013
u154996
u154996
next
14. december 2013
hvala kr berete :*

*Kiki*
Prej sem vam še pozabila povedati da so poletne počitnice in je fuking vroče -.- Poleg tega da nam je umrla mama in oče na ivalidskem vozičko s Kayli nimama nič za početi.Zato večino časa preživiva jas pri moji bff ona pa z prijateljicami iz vrtece pri "sleepover"jih.Res se sedaj dolgočasimo.Prej smo še vsaj hodilil na morje čeprav za tri dni sedaj še to ne gremo -.-.
"Seveda bom tvoja punca"
Oh spet govorim v spanju se zavedem se "rahlo" focnem in prebudim in na široko odprem oči.Spet sem sanjala da sem postala punca najbolj popularnega fanta na šoli.Harolda.
*Harold*

Čeprav ga sovražim ga ob enem močno ljubim.

Mali nextek posvečan vsem mojim 3 bralkam :*
NEXT?
14. december 2013
u154996
u154996
next
14. december 2013
neeext
14. december 2013
neeeext <3 <3
14. december 2013
u159148
u159148
neeeeeeeeeeeeeeext!!:**
+ nova bralka <3
16. december 2013
Hwala kr berete :* Res mi velik pomeni <33
///////////////////////////////////
*Kiki*
Spet je zazvonila ta presneta bodilka. » 6.30« . Zvlečem se v kopalnico kjer si umijem obraz in zobe.Nato grem v kuhinjo in pol ure buljim v hladilnik.Notri nisem našla niesar pametnega zato sem ga zaprla.Šla sem do košarice z sadjem in tam vzela eno banano. Res nevem kaj je z moji obsedanosti z bananami *.*.Ko jo pojem grem nazaj v mojo sobo. 2. Misija : OBLAČILA. Hm danes je ponedeljek ah , nič ne bom pretiravala pri oblačenju .Ven sem zgrabila:

Ko sem bila oblečena sem šla na moj majhni prostorček , kjer si uredim make-up in ga nosim istega že od dne ko sem se začela ličiti.Torej : rdeča šminka = rdeče ustnice , črna maskara=črne , dolge trepalnice.Standart...
Šla sem v Kaylino sobo in jo »poskušala« zbuditi.
»Kayli....zbudi se«
Nič.Počakam 5min če bi se slučajno zbudila.Poznam pa zvijačo ki jo bo 100 procetno zbudila. Je zelo nora na Taylor Swift. Oz. Če vam tako povem : Tay nebi odšla živa iz te hiše (če bi bila tukaj.Res je največja Swiftika al kko se napiše .
»Kay(njen vzdevek) ...... Taylor Swift je tukaj .Točno pred vratami stoji«.
Nič.
»KAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ?!?!?!?!?TAY JE TUKAJ? NE NE NE NE SME ME VIDETI.ŠE VEDNO SEM V PIŽAMI.Aaaaaah!«.
»HAHAHAH pomiri se no.Ni Taylor ... šala je bila oz. Zvijača da sem te lahko zbudila ker drugače se tako ali tako ne bi + tega moreš u vrtec zato se uredi in prosim po možnosti po hitrem postopku da ne bom jas zamudila v šolo , ti pa v vrtec«.
Vidim da me je poslušala in da je prikimavala na vsako mojo besedico čeprav ni vedela kaj sploh jas hočem od nje in kaj govorim.
»Oh oprosti«
Se ji lepo in nežno opravičim.
»Že vredu«.
Reče se nasmehne in se objamema.
»No pojdi se sedaj obleči, ko pa boš končala me pa pokliči«.
»Oki Ki«
Hih ja Ki je moj vzdevek ker se Kayli včasih ne da izreči Kiki hah.No če pomislim je kar prisrčno.
Odkorakala sem nazaj v sobo in prižgala računalnik.Prijavila sem se , in sem šla malo na YT, instagram , twitter in tako daljee.Pogledala sem še video od najboljše Youtuberke na svetu <33 Zlo jo mam rada in upam da bi se mi gdaj sanje (da jo spoznam v živo) uresničile.
»Kiki jas sem žeeee!«
Zakriči Kay .
»Prihajaaam!!«
Odgovorim , pograbim torbo , ugasnem računalnik ter že z Kayli korakava(ne dobesedno) po pločniku.
*10min kasneje*
Sedaj je Kayli v vrtcu jas pa v šoli. In prva ura predmeta je GVZ – glasbena vzgoja . Najbol dolgočasen predmet ever -.- .Z moj BFF Kasy si piševa in glih ko sem ji hotela odgovoriti na eno smešno vprašanje, je učiteljica James pričela :
»Kiki Sky in Kasy Blue ... kot vidim imata vidve pri glasbeni vzgoji negativno oceno«
»KAJ?« rečeva obe v en glas, razred pa začne s »pšt!«.
»Oh , vesta kajne , da se približuje Korajža Velja kaj ne?«
»Ja in?«
Se oglasi Kasy jas pa le poslušam.
»No in koliko vaju jas poznam in tudi učasih slišim imasta briljanten glas....«
»Mhm....niti ne » Še vstopim sedaj jas.
»O pa iin ker sta glih v razredu ki nimata nobene »razvajenke« ali »razvajenca« , predlagam da bi se upisle na to Koraža Velja in si tako tudi popravili negativno oceno«.
Ne jas in razred ni nič rekel.
Z Kasy sma se tako lahko »posvetovali«.
»Dobro bova nastopili«.
»Pa tudi če se osramotiva pred celim razredom« doda gdo drugi kot Kasy.
»Dobro. Sem zelo vesela.Do ju3 si zberit pesem a mora imeti karaoke na Youtubu«
»Ok.«
In zvoni.Z Kasy sma se zmenile da pride k meni da si izbereva pesem .Jas še skočim v vrtec po Kayli in tako smo že doma.
*After 10 min*
Dale sma že po vsaka zelo veliko idej a vedno se nisva obedve strinjale.
»Lahko jas nekaj predlagam?« vstopi Kayli v sobo.
»Oh pa daj nama se ne ljubi več«
Reče Kasy in se »Pokne« na posteljo.
Kayli vptipka v YT : Selena Gomez – Tell Me Something I Don't Know.

»Omg to je tak lepa pesem« reče Kasy.
To bo to ;DD Upam da vam je ušeč ;*
NEXT?
18. december 2013
u148477
u148477
neeeexttt
18. december 2013
itak da nam je všeč <3
neeeeext
18. december 2013
neeext
18. december 2013
Resnično vam hvala kr se berte , še posebaj ker je to moja prva zgodbico in mogče nardim še kako če bo ta imela velik uspeh :* Povejte če se strinjate<3

*Kiki Sky*
»Ja , pesem je res lepa samo jas sem že sedaj spet spomnila ene zakonse pesmi , in če se boš Kasy strinjala jo bi peli oki?«.
»Ja okj,daj vtipkaj na YT da jo slišim«.
Prikimam ji.In sedaj že tipkam. Vtipkala sem Little Mix- Little Me
»vav kaki glasi imajo *_____* »
»Mhm... in se strinjaš?«
»Jaa.Oh jas bi mogla iti sedaj domov , a bi mi lahko sprintala besedilo prosim?«
»Ja seveda«.
Rečem in jo pospremim do vrat.
»Dijo se vidiva ju3 v šoli«
»Čawči in ne pozabi na besedila«
»Ne bom«.
Se ji nasmehnem in se objemema.Stečem nazaj v sobo in hitro sprintam besedila da slučajno ne bi potem pozabila , in si jih dam v šolsko mapico v nahrbtnik.
*5 ur kasneje*
»Kayli v kopalnico pojdi potem grem pa js!«. Zakričim saj sem spodaj in gledam TV.
»OK!«
Reče nazaj.Ker sem postala lačna sem šla v kuhinjo in se spomnila da še je ostalo nekaj kosov pice si jih vzela in se poknila nazaj na kavč.Točno , ko sem pojedla še zadnji kos pice slišim :
»JAS SEM ŽE«
»OK«.
Samo rečem in ugasnem televizijo (čeprav cel čas ni bilo nič pametnega).
Sedaj sem že stušrana in sem v sobi pred računalnikom.Spomnila sem se da bi lahko šla preverita , da Kayli res spi.
»Kayli?A spiš?«.
Ker ni bilo odgovora sem vedela da spi.
»Sladke sanje sestrica«.
Rečem , no ji v resnici zaželim (<33) in zaprla vrata.
*Nekaj ur kasnej«
Oh , spet mi zvoni budilka.Kaj so noči res tako kratke?-.-.No pa ponovimo postopek : Grem v Kaylino sobo da jo zbudim.Grem v kopalnico kjer si umijem obraz in zobe.Grem nazaj v sobo kjer se naličim ( rdeče ustnice , črne dolge trepalnice).Tokrat sem si naredila kito , kot frizuro haha .Grem v kuhinjo in spijem čok. Mleko.Grem nazaj v sobo da si oblečem :

Vprašam Kayli naj pohiti ker zamujava.Pograbim torbo in s Kay hitiva po pločniku.Ona je v vrtcu , jas pa v šoli pri GVZ.
Učiteljica začenja :
»No , že imata pesem?«
»Ja«.Reče Kasy.
»Katero sta si izbrali?«. Je zanimalo učiteljico.
»Od Little Mx z novega albuma Slute , pesem Little Me«.rečem
»Ooo , to pa poznam« Se nasmehne učiteljica.
»Kako pa ?« vpraša Kasy.
»Moja hčerka , Miley je njihova oboževalka , no mixerka je«.
»Aaa« obedve ( jas in Kasy).
*Kasy*
Oh veste kaj , mene je zelo strah tega nastopa.Priznam , Kiki ima res prečudovit glas , toda jas nima takega in bi bilo celo mogoče bolje , če bi Kiki sama pela.... ne ne ne morem narediti tega.Phahaa ziher bi me ubila ... in jas bi še vseeno imela negativno.Oh , res nimam izbire -.-.
This is it for now
Kko je ? Je dober? Vam je všeč?
Next?
20. december 2013
u154996
u154996
supr next
20. december 2013
neeeeeeeeext
20. december 2013
supeeer next je
neeeeeeeeeext < 3
21. december 2013
Hvala kr berete :**

Oh torej .Danes je dan k se boma z Kasy osramotile pred celotni šolo-.-Najrajši bi ostala doma.Ne!Kiki !Ne prezri budilke!Gre se za tvojo oceno in tvojo prihodnost v ocenah in šoli.Se mi upira moj notranji glas ki sem ga kar poimenovala Težilka.Vedno ko imam jas carske ideje , ima ona nasprotje.Tako kot tole sedaj npr-.-.Ja , whatever sem si rekla in se z muko zvlekla iz postelje.Preden sem karkoli naredila sem šla do računalnika in vtipakala Little me od saj veste Little Mix.Zraven pa sem še dodala »karaoke«.Začelo se je predvajati , jas pa sem začela brati besedilo in prepevati.
*Kayli*
Lepo spim in se brigam za sebe ko se mi zdi da nekaj slišim.Ah , saj ni nič si rečem in se obrnem na drugo stran postelje in poskušam zaspati nazaj.Ampak ta glas ali karkoli že je ne neha.Odločila sem se da imam dovolj -.-.Po prstih sem šla do Kikijinih vrat sam je od njih prihajal ta zvok.Rahlo sem jih priprla toliko da sem lahko lepo videla celoten dogodek.In videla sem Kiki kako z listami v rokah sedi pred računalinkom , in čakaj?saj ne more biti res...ona vadi? . Neverjetno začela se je učiti haha.Omg ampak saj poje na karokah se pravi da je to njen glas.Ko bi le vedela kako lep glas ima....Nato se nič večč ne zavedam in vderem v sobo.
»Omg, Kiki ti imaš najlepši glas«.
Videla sem da je presenečena.
»Nehi kako si sploh vedela da jas pojem?«
»Ah , zbudila si me in sem pač šla malo pogledat hh«.
*Kiki*
Čisto resno me je moja 8-letna sestra poslušala celo pesem kako jas vadim in se mučim za današnji nastop in da si končno popravim to negativno oceno.
»Kayli , pojdi se obleči«
Ji rečem in jo dobeseedno nesem v sobo ( Grem v kuhinjo spije čok.mleko , ki sem ga prejele vzela iz hladilnika nato pa grem v kopalnico si umijem obraz in si kar tam nanesem makeup(rdeča šminka, črna maskara).Grem nazaj v sobo in si oblečem tole :

Ko sem konec pa mi zazvoni telefon.Klicala me je Kasy .Takrat ko me kliče Kasy imam za zvonenje : Emeli Sandé - Read All About It.

Oglasim se.
Hej Kasy kaj je?
Hoj Kiki.Eh nič.Sam bi te uprašala če imaš besedilo?
Ja imam heh.Veš da sploh ni tako teška pesem?
Super te(:
Ok.Se vidiva v šoli , ker jas še morem Kayli peljati v vrtec.
Ok(:
Čaw.
Bay.
Hah jo pa zlo skrbi:*
*In School*
Ja kot ste že pomoje ugotovili sem sedaj v šoli Kayli pa v vrtcu.Kateri predmet imam se sprašujete?Hja moj najhujši – moje fušenje.
»Sedaj pa bosta nastopili Kiki Sky in Kasy Blue s pesmijo Little Me , ki jo v originalu pojeje punce iz Little Mix«.
»She lives in the shadow of a lonely girl
Voice so quiet you don't hear a word
Always talking but she can't be heard
You can see it there if you catch her eye
I know she's brave but it's trapped inside
Scared to talk but she don't know why«.
Začnem nato se ustavim ko zapojem »why« in se spogledama z Kasy in skupaj zapojeva refren ki je :
»Wish I knew back then what I know now
Wish I could somehow
Go back in time and maybe listen to my own advice
I'd tell her to speak up, tell her to shout out
Talk a bit louder, be a bit prouder
tell her she's beautiful, wonderful,
everything she doesn't see
You gotta speak up, you gotta shout out
And know that I'm right here right now
You could be beautiful, wonderful,
anything you want to be, little me«.
In ko je še Kasy zapela zadnjo kitico :
»You gotta speak up , you gotta shout out
And know that right here right now
You could be beautiful, wonderful,
anything you want to be
oh oh Little Me«.
So nama presenečeno ploskali cela dvorana .
Vam je res ušeč?(:
NEXT?
22. december 2013
u154996
u154996
jp next
23. december 2013
u154996
u154996
http://www.igre123.com/forum/tema/kraljica-iger-2013-2014**/65537/1 sori res sam bom bla zlo hvaležna če zame glasujete!!!
23. december 2013
Next! (:
24. december 2013
neeeeeeeext
27. december 2013
neext
28. december 2013
u159148
u159148
neext
28. december 2013
zlo vam hvala kr berete , res ne morte si misliiti kok mi pomen hvala vam

*Kiki Sky*
Niti približno si nisma mislili da nama bojo ploskali.In to prav usi!Ravnateljica je celo stala in ploskala.Ko so prenehali ploskati so nastopili še 2 tekmovalki nato pa smo meli predvajano glasbo in čakali da žirija prešteje listke in naznani gdo je zmagovalec.Meli so kr kul muske.Med njimi so bilil Britney Spears , Michael Jackson , Elivis Presley , Katy Perry in kot zadna je bila pesem od Miley- 23. No ja saj vem da je samo zraven pela ampak ta je bila za konec.Punca iz žirije je uzela mikrofon , sprobala če deluje nato pa smo mi usi potihnili.
"Torej ... pohvaljeni ste prav usi nastopajoči , ker ste zbrali dovolj poguma da ste se sploh prijavilili in nato tudi sodelovali.Dobro lističi so prešteti".
Tišina
"3 mesto je zasedla Iris Krk!" pela je eno pesem od Brunuta Marsa in če mene uprašate bi si zaslužila 2 mesto -.-
"2 mesto je zasedla plesna skupina DanceBomb!" nort je 10 človečkov , 5 fantov in 5 punc in so zelo zelo dobri in tut z njimi sma mi2 frenidice no ja nekak.
"In pričakovano in zasluženo mesto sta zasedli Kiki Sky in Kasy Blu!!" OMFG OMFG prve sma! Od sreče se objamema in grema po priznanje in cvetje ki je bila glavna nagrada.
"A to še ni use... kot za glavno nagrado dobita tudi prijavnice za britanski šov X-faktor in karto za letalo v Britanijo ki pelja že ju3!"
Dvorana je še bolj ploskala , jas pa sem že dobesedno imela solzne oči in ker jo to Kasy videlaa me je objela.
"Prosili bi pa vaju da nam za konec zapojeta eno pesem.Katerokoli"
"Seveda!" rečem navdušeno in dobima mikrofon.Z Kasy si prigovorima in nato povema.
"Tudi sedaj vam boma zapeli od Little Mix in sicer pesem Something About The Boy".Napovem.

NEXT?
28. december 2013
u155895
u155895
neext
28. december 2013
u154996
u154996
neext
28. december 2013
neeeeeeeeeeeeeext < 3
04. januar 2014