Forum
No to je zgodba o deklici, ki je že v otroštvu zelo lepo pela. Zdaj je stara 13 Let in si želi ustvariti pevsko kariero nekateri otroci v njenem razredu pa so ljubosumni nanjo, ker zna tako lepo peti. Seveda pa je to tudi ljubezenska zgodba, o njen in fantu iz razreda.

Ali naj nadaljujem ??

Ali naj nadaljujem ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. november 2010
u29016
u29016
da
13. november 2010
Čakam še dva comentaa
13. november 2010
u29016
u29016
sej useen no daj next
13. november 2010
u29016
u29016
kr bo zihr zanimivo
13. november 2010
Ok
13. november 2010
u29016
u29016
kr dej ja
13. november 2010
No ime mi je AnaSpophia Robb. vsi me kličejo Anny.

To sm jst :

Vsako sredo hodim k pevskem zboru. Včasih pojem solo ali v skupini. Čez dva tedna bo v new Yorku koncert, kjer bom pela v duetu s fantom, ki mi je všeč. Ime mu je Josh Hutcherson. Ima Modre učkee pa je ful luštkan. Že od 5. classa sm vanga. To je on :

Komii čakam koncert.

Nadajujem ??
Jaa / Nee
13. november 2010
u31594
u31594
JA
JAJA
JAJAJA
JAJAJAJA
JAJAJAJAJA
JAJAJAJAJAJA
JAJAJAJAJAJAJA
JAJAJAJAJAJAJAJA
JAJAJAJAJAJAJAJAJA
JAJAJAJAJAJAJAJA
JAJAJAJAJAJAJA
JAJAJAJAJAJA
JAJAJAJAJA
JAJAJAJA
JAJAJA
JAJA
JA
13. november 2010
Jutr je sreda. Vaja za koncert. Prvič bom pela z Joshom. Nikol ga nism slišala pet, ker je mal sramežjiv, sam se je za koncert mal opogumu. Zloo me je strah. Upam, da bosta najina glasova pasala skupi. Moja BFF je včasih hodila z njim, sam zdej ne več, prav da on ful lepo poje. Na žalost pa nekatri otroci iz naše šole ne znajo lepoo pet. Te so pa ljubolsmni name. Ne sam zarad petja, ampak tut zarad ocen. Nap. pr Glasbi ( zarad lepga glasa ) vedno zbere mene za glavno vlogo, drugi me pa sam grdo gledajo. No dons je Tork. Po zadnji uri me je Josh prosu če po kosilu mal ustanem, ker me more neki uprašat. Uprašuu me jee ......

Moja BFF :

Nextam : Jaa / Nee
13. november 2010
u24588
u24588
jaaaaaaaaaaa
14. november 2010
u29720
u29720
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
14. november 2010
Jutr nextam
14. november 2010
u31594
u31594
ne dons

NEXT
NEXTNEXT
NEXTNEXTNEXT
NEXTNEXTNEXTNEXT
NEXTNEXTNEXTNEXTNEXT
NEXTNEXTNEXTNEXT
NEXTNEXTNEXT
NEXTNEXT
NEXT
14. november 2010
u30147
u30147
nextiiiii
14. november 2010
Ok.

.... če bi hodilaa ???? Aaaaaaa. Itak sem mu odgovorila jaa.Zdej vem da je on tut vame. Dons je sreda. Vaja za koncert. Ko sva bila sama mi je zapel eno kitico neke ljubezenske pesmi. Zloo lep glas ma. Pol me je uprašu če bi kr zdele skupi zapela, pa sva in zloo pašeta najina glasova skupi. Po drugi uri je vaja. Glih takrt mamo zgodovino, pa sprašuje, midva pa še neki pevcev iz našega razreda nebo tam , zato so vsi ljubosmmni pa ns grdo gledajo. Na vaji pa je šloo vsee čist narobe. Nč ni blo narobe z mano pa Joshom pa drugimi pevci. Vsee je blo narobe z delavci, ki so tm delal. Sloh niso znal opravlat svoje službe, zato se je zgodila velika nesreča ......

Nextam ??
14. november 2010
u29720
u29720
NexT!!
14. november 2010
Vdvorani ze je zanetil požal. Prej sem pozabila povedat, da sm mela pred letom dni astmo, zdaj se je malo pomirila. Med požarom sem težko dihala, ker nism imela tiste napravice, zato sem na sredini odra omedlela. Vsi drugi so takoj začeli tekati ven, Josh pa me je nesel štuporamo ven. Naslenji dan sem se zbudila v bolnišnici. Povedali so mi, da moram od zdej naprej vedno met pr seb tisto stvar(se ne spomnm imena), ker bi lahko dobila srčni napad. Naslednji dan nism šla v šolo, ker so starši menil da rabm več počitka. Šele v petek sem šlaa v šolo. Ker sem prišla malo prej se vidla Josha, ki se je poljubljal z ......

Nextam ??
14. november 2010
u29720
u29720
NexŠT!!
NujNooo
14. november 2010
..... MOJOOOO BFFFFFFF !!!!!!!!!!!!!!!!!! Na hodniku sm se tok zadrla, da so vsi pršl vn iz učilnce in sta se onadva nehala polublat. Od tega trenutka naprej sm obadva sovražla. Ko so me vsi učenci gledal sm sam stekla v WC in se tm jokala. Tok mi je blo hudo. Ko se je pouk začel sem v učilnco prišla samozavezstna- Josha pa mojo BFF(zdej več ne) sploh nism pogledala. Začela sm se pogovarjat s neko novo punco v našem razredu, ki je bolj sramežljiva. Zdej me čist briga za ljubezen. Posvetila se bom samo petju. In res sm se zadnje dva tedna se nism več pogovarjala z njim al njo sam pela sm pa prosila učitlco za druzga partnerja in mi ga je dala. Jutr pa letim v New York. Komii Čakam. Na letalu se je pa zgodil neki zgodil. Pršlaa sta .......

Nextam ??
14. november 2010
u29720
u29720
Nexttt
obvezno!!!!!!
14. november 2010
Bom jutr ka se morm it neeki učit za šolo
14. november 2010
u29720
u29720
PŁizz NexT
15. november 2010
u6488
u6488
next
15. november 2010
nextt!! dons je že dva dni od tega k nisi pisalla.
16. november 2010
next !!
16. november 2010
Oprostite morala sm se učit šolo. Zdele bom.
17. november 2010
u31809
u31809
next nujnooooo!!!!!!!zdej je že 7 minut od tega!!!!!!!!!!!!!
17. november 2010
...... moja BFF pa Josh. Najprej ju sploh nism opazla, ker sm poslušala muziko, pol sm ju pa vidla pa pogledala stran. Zraven mene je bil przn stol, pa sm ful upala da se ne bosta usedla, al pa probala z mano govort. Ampak nažalost staa. Oba sta govorila da jima je ful žouu in da še vedno neki čututa drug do druzga. Pr teh besedah so mi pritelkle rahle solze. To sta vidla in nehala govort. Josh me je prosu če lahko usen poje z mano in povedu mi je da me ljubi več kot mojo BFF in me uprašuu Če bi se pobotala pa bla prjatla. S tem predlogom sm se strinjala. Na vrsti je bla moja BFF. Na kolenih me je prosila če bi lahko ostale prjatlcee. Nism ji mogla reč ne ker je bla na kolenih. Ampak useen jima nism 1oo % Oprosila in to vesta dobr. Na koncu mi je Josh še zapel in .......

Nextam ??
17. november 2010
u29720
u29720
NexT!!!!!
17. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg