Forum
To je mojaprva zgodbica tko da upam da vam bo ušeč.PA PROSM NA TO STRAN NE UGLAŠVT!!!!!!!!

_________________________________________________________________________________________
*Zala*

"Zalaaaa zbud se šolla je" se začne dret moja pol sestrca Lili. Moje ime je Zala in živim v Sloveniji. Imam pol sestrco Lili moja mami je samo hranilka jst ne poznam očeta, Lilin oče je zapustil mojo mamo. Imam dve najboljši prijateljici Liso in Rose. Stara sem 15 in končujem 9. razred, in juti imamo valeto. Plesala bom z Richie.

To sem jst
[url=http://shrani.si/?3T/s3/1EiDTKMB/2/257408934921855681jatf0c.jpg]

[/url]

To je moja polsestrca Lili
[url=http://shrani.si/?3k/WK/1xCfHjGQ/2/1251730520172294.jpg]

[/url]

To je Lisa
[url=http://shrani.si/?3d/v3/46xXN9qP/1/79235274664268817yz26vh4.jpg]

[/url]

To je Rose
[url=http://shrani.si/?1Y/Vw/1RD9TOfq/2/68820700526073396njckeng.jpg]

[/url]

To je pa Richie
[url=http://shrani.si/?3p/jn/4CebJWfi/2/ca5cc616ef80dab1175a4a20.jpg]

[/url]

Jst, Lisa in Rose smo nore na 1D. Jst se bom preselila v London en teden po začetku počitni ampa Lisa in Rose tega še nevesta.

moja oblka za valeto
[url=http://shrani.si/?33/NM/3LyKPrP5/2/37365871879052141c0bbcvd.jpg]

[/url]

odleki od Lise in Rose
[url=http://shrani.si/?v/Iw/3Xk1cTMZ/1/290200769708203856f2umxp.jpg]

[/url]

Od Lise je rumena od Rose pa črna. Ko je bilo valete konec so šli na aftrja.

naslednji dan

ob 12.00 sem šla do Lise. Rose je že bila tam saj smo s zmenile da se dobimo pri Lisi. "Ammmm neki vama morm povedat jst grem živet v London tja se bomo preselil. Mami je rekla da sta z mojim atijom skupi in končn bom spoznala mojga atija."onedve pa sta rekle v en glas "kajjjjj!!!!" "vem da je to grozn tud jst vaju bom pogrešala pa tm bom hudila v glasbeno šolo. Sej mamo še en tedn pa lh cel tedn pr men prespita pa bi lh šle mal nakupvt pa tko." Lisa pa Rose sta ble tko žalostne "sej vem da sta žalostne sej jst sm tud tm nm mela nobenga prjetla pa mami mi je rekla da ma on enga sina že prej k sta se spoznala. A gremo zej mal vn z rolkam?" ubedve sta veselo pokimale.
mi na rolkah

[url=http://shrani.si/?1m/NI/Z3YTQ7V/1/2220134566009151935pws4o.jpg]

[/url]

Potem sta sle uprasat ce lh cel tedn prespita pr men pa so ubema dovolil.
23. september 2012
Pol sta pa šle si spakirat. K sta si use spakirale smo šle k men in smo šle mal vn s kolesom kr mamo sam jst pa Lili kolo smo šle use skupi na moj kolo.
Zvečer smo bile tako zamatrane da smo se hitro stuširale in umile zobe se ulegle v pojstlo in zaspale.

naslednji dan

Zbudila sm se ob 11.00 Lise in Rose ni bilo več zato sem odšla dol kjer sta zajtrkovale. "No zaspanka si se končno zbudila." reče Lisain se zasmej, nato pa pride vn mami "sprememba plana, tvoj oči je klicou..." jst sm pa takoj rela" a še ne gremo u London?" mami pa je udkimala "ne dons že gremo ob 17.00" " ampak še nimam spakiran pa Lili tud ne" mami je pa odkimala "Lili sm že jst spakirala tep pa lh pomagata Lisa in Rose. Sej ji bosta?" ubedve sta začele kimat"ja ja bova" hitro smo šle gor in začle pakirat. Ko smo spakirale sta šle do ruzakov in vsaka je nekaj v potegnila. Dle sta mi vsaka eno verižico. Lisa mi je dala mikrofon Rose pa slušalke. "Nekaj za spomin na naju" meni so solze pritekle
[url=http://shrani.si/?T/qI/4FCeKN2E/405329491955267481611862.jpg]

[/url]
Okrog 15.00 sta šle domol saj nista hoteli biti v breme. Preden smo šle sm hitro spakirala lep top in mp4 pa polnilce s sabo sm še uzela mojo rolko.S taxijem smo šle do letališča in šle na letalo. Na letalu sm poslušala mp4 in zaspala. Čez nekaj časa me mmi zbudi in mi reče da naj se privežem zato ker bomo pristali. Na letališču nas je pričakal moj oče in nas pospremil do avta ubistvu je bil bl kombi in rekel naj gremo noter.K smo notr pršl me je skor kap. Notr je sedel Louis Tomlinson. " No to je tvoj pol brat" je rkel moj oči mene je skor kap jst nism mogla dihat. "Živjo" reče Louis. Jst sm komi spravla vn "hi" hitr sm se usedla. Pol pa me Louis čudn podleda pa reča "a si uredu?" jst sm pa čist u šoku rekla "ne". mami me je čudno pogledala "zakaj?" Jst sm pa rekla "zato k ni mogoče da bi bil Louis moj pol brat. Pa jst, Lisa in Rose smo nore na one direction." "Gdo pa sta Lisa pa Rose?" Upras Louis "onedve sta moje dve najboljše prjatlce pa tele verižce sta mi dale." Pol smo pa šli do njihove hiše. Šli smo noter jst sm uzela moje kovčke in jih nesla notr, Louis mi je pokazal kje je moja soba. Pol sm pa dala kovčke v svojo sobo in rekla mami da grem jst mal spat. K sem se zbudila sm vidla da je mola mami v moji sobi pa sm ji rekla " aveš kok sm mela čudne sanje da sm spoznala mojga brata in da je to Louis Tomlinson iz 1D." mami pa se je začela smejat "kva je pa tok smšnga tle?" sm jo uprašala"to je res to niso nč sanje ljubica." jst sm jo sam čudn pogledala in šla v dnevno in res louis je sedel na kaču in neki gledu po me je pa vidu "a si lačna " me je uprašu jst sm pa pokimala.Pokazu mi je kje je kuhna in mi naredu neki za jest.
23. september 2012
next
24. september 2012
nextt
sory ker oglašujem bi mogoče kdo bral?

http://www.igre123.com/forum/tema/stava-ljubezen-prijateljstvo-in-amp-se-marsikaj/42139/
24. september 2012
Kai§ha a nisi prebrala kaj na začetku pišeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. september 2012
Next za Lady♕Styles

________________________________________________________________________________

Pojedl sva palačinke k jih je naredu. Pol je pa en pozvonu, pa sm rekla da grem jst. "Jst na tvojmu mestu raj nebi šol udpret" je rekel Louis"zakaj"sm uprašala pa sem bla že glih pri vratih in jih odprla "Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!" "a sm ti reku da je bol če grem jst udpret" js sm pa sam začela kimat "živjo kr prite naprej to je moja polsestra Zala sej sm vam pravu da pride mal je u šoku." Jst nism mogla dihat jst sm se mogla usedt na kauč. Pol k sem se že skulirala sem komi spravla ven sebe "živjo" uni so me gledal tko kt da bi iz lune padla. "no jst sem Zala in vs ubužujm že k sm zvedla da je Louis moj pol brt me je skor kap." En je začel hodt po hiš in v dnevno je pršla Lili. "No Lili to so Liam, Naill, Zayn in Harry." "A to so tisti k jih noro obožuješ uni k si jih mela doma poleplene po celi sobi?" " ja to so tisti, no to je moja pol sestrca Lili." Pol smo se še mal pogovarjal. "ej Liam kdaj mamo vaje?" upraša Lou
"Ja ob 17.00 kok je pa ura" "16.30" "o fa**dej mormo it Zala se vidmo pol." No in pol so šli jst sem pa uzela lep top in se usedla na kauč.

[url=http://shrani.si/?e/mr/4zRWYuEH/422822505659379463432131.jpg]

[/url]

Pa sm šla mal na twitter in pogledala če mam kej novih sledilcev pa sem jih mela čez tisoč.Pol sem bla pa mal na netu pa je tko milna ena ura Lili je umes gledala risanke za mami pa atija pa nism vedla ke sta po sem pa ratala lačna pa sem šla v kuhno pa sem si naredila kosmiče in jih hitro pojedla. Čez neki časo je pa pršu Louis domol in je bla ura že tok da sem mogla dat Lili spat. Zvečer sem šla malo gledat televizijo . Nekje v začetku filma je prišel Louis in začel gledati z mano. "In kako je blo na vajah?""Dober, in kaj si ti kej delala?" "Ubistvu nč mal sem šla na twitter pa mal sem bla na netu." Potem pa pride moja "a bi lahko pazila na Lili en mesec zato da bi lahko jaz in tvoj ati šla malo na samo?" "Jaa lahko ni problema bova pa same. Ja sam Lili ma naslednji teden rojstni dan sej ji bosta čestitala a ne?" "Ja mislna sva ji prek skaypa" "Aha dober" Ko je blo filma konec sem šla spat Louis pa je ne kauču zaspal pa ga nisem hotla zbudit. Zjutraj ko sem se zbudila sem bila začudena da sem se sama zbudila ker po nevadi me zbudi Lili. Odšla sem v kuhinjo in videla listek midva z očetom sva šla lepo pozdravi Lili in Louisa lp mami. Odrezala sem si kos kruha in ga namazala z notelo in nalila kozarec mleka. Ko sem pojedla in popila sem šla v dnevno in tam je sedel Louis in gledal novice "Danes ponoči se je zgodila prometna nesreča in sicer vozilo se je zadelo v hišo z zelo veliko hitrostjo, voznik in sovoznica nista preživela..." zazvonil mi je telefon
jaz (J) klicatelj (K)
J: ja
K: dober dan ste vi Zala
J: ja vam lahko kako pomagam
K: vaša starša sta umrla v prometni nesreči moje sožalje, in prekinil je
začela sem se jokatin Louis pa me je objel in me začel tolažiti "Zala zakaj jokaš " se je zaslišalo iz hodnika, bila je Lili "pridi sem" semji rekla "moja in tvoja mami in moj ati sta imela prometno nesrečo in sta oba umrla " začela se je še ona jokati. Negdo je pozvonil in šla sem odpret. Bili so Liam, Naill, Zayn, Harry. "vidl smo novice moje sožalje" "kr pridte naprej"
24. september 2012
:'(
next
24. september 2012
Sooo sad... +nova bralka nexxxxxxt
25. september 2012
*Zala*
________________________________________________________________________________

Ko so prišli noter so se usedli na kauč. Bila je mučna tišina jst pa ne morem bit v takšni tišini ker mi gre na jok. "A se gremo flašo resnice?" sem uprašala da biprekilna tišino. Vsi so začeli kimati, Lili sem prižgala TV in ji poiskala risanko. Fantje so že bili v krogu in imeli že flašo na sredini. Sedela sem nasproti Harrya in sorej umrla k je tok hud no sej so usi sam Harry je še ta najbol. Vprašanja so bila brezvezana. Ko je pokazala name sem rekla resnica in Harry me je upašal " Ker izmed nas ti je naj bolj ušeč." Jst sem ratala taka kt paradajz po pa rekla "Harry" po sem pa še bl zakuhala u glavo. "Zala jst sem lačna " se je zaslišalo iz kavča. "Ja Lili grem kuhat." Sem ji odgovorila " Louis a mi prideš pomagat?" "A ti lahko gre Harry pomagat on je boljši kuhar?" "Ja lh če se mu da." "Ja ni problema." Pogovor med kuhanjem
jst (J) Harry (H)
H: In kero musko še kej poslušaš, razen ns?
J: Justina pa tko se kej bi se dal najdt.
H: A veš da nisem mislu da boš rekla da sem ti jst ta naj bolj ušeč sej si ti men luštna

a sem jst prou slišala da je reku da sem luštna, že spet sem zakuhala v obarz

J: Kerga si pa mislu da bom rekla?
H: Ja nisem mislu da boš mene.
J: Aaa .

No pol je bil pa kosil že narjen pa sva se uba naenkrat zadrla "kosilo je na miz." Najhitrej je bil Naill. Lili pa Louis pa sta tekmovala ker bo bil prvi pri mizi. No najbolj normaln sta pršla k mizi Liam pa Zayn. Po kosilu sem rekla Lili "Lili pridi greva spat." "Ne nočem spat." nemrdnila se je jst sem jo začela po celi dnevni loviti. Ko sem jo knčno ujela sem ji rekla da naj pošlje fantom lupča in jo nesla v njeno sobo in jo dala v posteljco dala sem ji še lupčka. Hitro je zaspala. Ko sem prišla v dnevno sem se hotela usesti na kauč ampak je Louis zakričal " a mene pa ne boš dala ajat?" pogledala sem ga on pa se je zasmejal in skomignil z rameni. Vstala sem iz kauča in se pognala za njim on je pa začel počasi tečti jst pa sem se pognala in skočila nanjin ga podrla na tla. Skočil mi je na hrbet in nesla sem ga na kauč v sobo sem stakla po dudo in mu jo dala v usta. Iz žepa sem potegnila telefon in ga slikala in dala sliko na twitter. Pogledala sem koliko imama sledilcev in sem jih imela zlo veliko in pogledala kdo mi kaj sledi in sem videla da mi usi fantje sledijo. Pogledala sem če Louis še spi ampak ga ni bilo pogledala sem malo po sobi in nekjer ni bilo nobenega od fantov.
25. september 2012
mal je kratek
25. september 2012
Nexxxxt
25. september 2012
next
26. september 2012
next
26. september 2012
Tale next je za Lady♕Tomlinson

__________________________________________________________________________________

Kar naenkrat me je Louis prestrašil in fantje so se začeli smejat. "Louis a te nisem jst dala spat?" "Nisi mi dala lupčka. Lili si ga pa dala. "Ja sam ona mi je tud dala lupčka na lička " naredil je žalosten obraz. "No nej ti bo sam glej da boš pol tud zaspal." Takoj je začel kimati in jast sem mu dala lupčka na lička po je pa še on dal meni lupčka na lička. Začeli smo se smejat. Harry je to semal in dal na twitter. Čez eno uro je nekdo pozvonil in šla sem odpret. Neka nora ženska je bla čist jezna in kr noter je prišla. Bila ja Eleanor.
In šla je do Louis in mu pokazala video kako sem jst dala Louisu lupčka in kako je on dal meni.
Eleanor (e) Louis (lou) jst (J)
loou: lahko ti vse razložim sam pomir se
e: sej zato sem tle da da mi razložiš a to je ona (in pokazala name)
lou. ja to je ona ampak je moja....
e: a tvoja nova punca
lou: neee to je moja pol sestra
e: aa sam zakaj si ji pa dal lupčka in ona teb?
j: zato ker mam jst pol sestrco Lili in sem jo dala spat in ji dala lupčka on pa men in pol se je Louis hecal in rekel da morem dati še njega spat po pa ni hotel spati zaradi tega
e: aaa jst sem Eleanor in sem Louisova punca
j: ja vem kdo si no jst sem pa Zala Louisova pol sestra imam pa še eno pol sestrico Lili ampak trenutno spi.

kratek in beden next
30. september 2012
nextttt
01. oktober 2012
Hvala za next.
01. oktober 2012
*Zala*

Lili se je čez nekaj časa zbudila in je prišla v dnevno sobo kjer smo sedeli jst, fantje in Eleanor. "Louis a bi lahko malo pazil na Lili da bi si šla malo ogledat London?" "Ja ja ni problema. " Šla sem se preoblečt v

Ko sem prišla nazaj v dnevno so se nekaj pogovarjali "lahko ti jst razkažem London" je rekel Harry. Jst sem se nasmehnila " če hočeš lahko sam a te nebojo zasul novinarji in fenice?" sem rekla i ga čudno pogedala on pa je skomignil z rameni. Šla sva malo po Londonu in mi pokazal veliko stvari. Nato sva šla v park in šla do slaščičarne "ker sladoled boš" me je uprašal Harry.

Nisem vedela katerega naj izberem končno sem se odločila za čokoladnega.
http://images.search.conduit.com/ImagePreview/?q=sladoled&ctid=CT2836015&SearchSource=2&FollowOn=true&PageSource=Results&SSPV=&start=0&pos=17
Nazaj sva šla po parku. Novinarji naju niso sploh opazili ker je mel Harry na glavi kapuco in sončna očala. Hitro sva prišla nazaj in ko sva vstopila v dnevno so naju vsi takoj napadli kako je bilo. 2Dobro " sva rekla v en glas. "Kako je šlo z Lili" sem uprašala. "Ni blo problema." je rekel Louis "ja ker sem jst ves čas pazila nanjo ampak je pravi anglček" se je oglasila Eleanor in se nasmehnila. "Lili pozno je že pridi z mano da te umijem in pripravim za spat potem pa boš še pogledala risanko na računalniku in šla spat." "Zala lahko grem zraven" je rekla El, jst sem ji pa pokimala in se nasmehnila.Šle sva v mojo sobo jo umile preoblekle in jst sem ji pripravila risanko. Ko je bilo risanke konec sem dala Lili spat midve z El sva se pa v moji sobi pogovarjele
El (e) jst (j)
e: a ti je Harry mal ušeč
j: ja mal..... joj no dobr full, ampak tega nesmeš nobenmu povedat tudi Louisu ne čeprou je moj pol brat.
e: ja nebom to ostane med nama ej a se men sam zdi al enden prisluškuje (to je rekla mal bol potih)
šla sem do vrat in jih odprla tam so sloneli na vrata vsi fantje. Jst sem mal zardela. Pol sem jih pa nadla ." Kaj se pa vi greste to je ženski pogovor jst tud ne prisluškujem vseh vaših pogovorov "zaloputnila sem z vrati in se jezno vsedla na posteljo. El me je pa pomirjala . Videla je kakšna sem in je šla ven da me nebi motila. Šla sem melo na twitterin pogledala če je kaj novega in šla dol iz računalnika. Ratala sem lačna in sem šla v kuhinjo in si naredila kosmiče, s kosmiči sem šla v sobo . Vsi so me vidli kako sem jezna in raje niso nič rekli. V sobi sem se usedla na posteljo in nista minili dve minuti ko je negdo potrkal na vrata, vstopil je Harry. Jst sem ga grdo pogledala on je pa prišel do mene in mi uzel kosmiče iz rok in postavil skledico na nočno omarico. Jst sem ga samo čudno pogledala. Hotela sem nekaj reči a me je v tistem trenutku poljubil. Bila sem čisto v šoku in nisem vedela kaj narediti. "A veš ti si men tud full ušeč. Zato sem tud šel s tabo malo po Londonu. " Full je zardel in se nasmehnil. "Zakaj ste prisluškovalI" "to ni bila mja idea ampak od Louisa." je rekel nedolžno. Začela sem se mu približevati on pa meni čutila sem njegovo sapo na moji kožin in poljubila sva se in še enkrat in še enkrat. Potem sem se pa hitro odmaknila in zardela sem.
01. oktober 2012
nextttttttt (:
02. oktober 2012
nexxxxt
02. oktober 2012
nova bralka + nexxtt
21. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg