Forum
нєєу ρυηcє!!
σ∂ℓσčιℓα ѕєм ѕє ∂α ηαριšєм ѕνσנσ ρяνσ ѕαмσѕтσנησ zgσ∂вιcσ
✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞
"Alice vrni mi moj telefon!!"sem zakričala na svojo sestrico."Kaj pa ce ne?"me je vprašala nazaj."Kaj pa če jaz povem mamici kaj si ti naredila?"jo vprašam."Neeeeee mamiii!!!!"zakriči ALice."Kaj je?"vpraša mami,ko pride gor v sobo."Ah nič nič"rečem."Oh ta mladina"reče in odide.
Aja pozabila sem se predstavit.Kje naj začnem?Ponavadi se začne na začetku ane?No potem bom tudi jaz začela na žačetku.Sem Kate,Kate Tiffany.Živim v Londonu,najlepšem mestu na svetu!Stara sem 17 let in kmalu jih bom dopolnila 18.Sem brezvezna najstnica.Polna sem energije,prijaznosti,iskrenosti in še kaj.Glasba je moje življenje.Brez glasbe jaz nisem Kate.Živim za kitaro in klavir.Ko sem žalostna sedem za klavir,zaigram nekaj not in že sem boljše volje.Valovi glasbe me popeljejo v svet kjer sem samo jaz.Nobene Lise in drugih duhcev.No naj vam razložim.Lisa je piflarka.Sovražila jo je vsa šola,ker se je imela za posebno kot da je nekaj več.Presrečni smo bili,ko smo izvedeli sijajno novico.Lisa se je preselila v Francijo.Skakali smo od veselja.Čeprav smo konec s šolo jo tudi izven šole ne bo treba gledati!Čeprav ne maram šole imam odličen spomin.Ampak šole zdaj nebom več omenjala,ker mi povzroča modrice.Tudi ples je nekaj brez katerega nisem jaz ,jaz.Najraje imam balet,plešem pa tudi jazz balet.Ampak oboje spada pod ples,da ne bom preveč komplicirala.Imam tudi sestrico Alice.Je najboljša sestrica na Zemlji.Moj cukerček!Preprosto jo imam najraje.Stara je šele štiri leta ampak obvlada angleški jezik.Tudi sama pleše balet,ampak ne z mano v skupini je še čisto pri majčkenih.Trenira prvo leto.Zaradi taga se še bolj trudim, zato,da ji bi bila dober zgled.No mislim da sem povedala kar dovolj o sebi.Veliko boste izvedeli skozi zgodbo.

jaz:

moj cukerček Alice:

za nadaljevanje potrebujem 10 nextou
ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ

тι נє νšєč؟вσš вяαℓα؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. marec 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. marec 2013
u127695
u127695
nekšt
30. marec 2013
neeeext
30. marec 2013
neeeeeeeeext <33
30. marec 2013
next
30. marec 2013
u110606
u110606
neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!
30. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <33
30. marec 2013
u124282
u124282
next
30. marec 2013
next
30. marec 2013
u120491
u120491
eko ti jih deset zdej pa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. marec 2013
нεεч σρяσƨтıтε ρυпcε αмρακ zɔεנ κмαʟ мαмı ρяıɔε-ƨεנ νεƨтε κυκσ נε тσ-мσяεš ɔσʟ z яαčυпαʟпıκα-ρα šε ɔσпƨ пıƨм пαяɔıʟα пč κεנ вʟ ραмεтпɢα
мσgσč мι яαтα ηαριѕαт єη кяαтк ηєχт αмραк ηє νяנαм,яαנ ∂αℓšєgα ηαριšєм ρα υ мιяυ ∂α вσ ѕαנ мαℓ ∂σвя

נυтя ѕкσяєנ ѕιgυяη ηєχтαм

ρяσѕм яαzυмтє мє

ѕє вσм ρσтяυ∂ℓα čє мι вσ яαтαм ∂α ηαριšєм кяαтк ηєχт
30. marec 2013
u120491
u120491
ok ti si kr vzemi čas samo ti tko popouno pišeš da hrepenimo po tvojih nexxtih madam horan !
30. marec 2013
hvalaaaaa <3333
ʀᴇs sı ɴısм мısʟɴᴀ ᴅᴀ вσм sρʟσн ᴅσвıʟᴀ ɴᴇхтᴇ.ʀᴇsɴσ sтᴇ мᴇ ρʀᴇsᴇɴᴇтʟᴇ(ρσzıтıνɴσ).нνᴀʟᴀ νᴀм κ вᴇʀᴇтᴇ тκσ вᴇᴅɴσ zɢσᴅвıcσ.ʟσνᴇ ʏσυυ
♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚
"Mi boš zdaj vrnila moj telefon?"vprašam mojo Alice."Jaaaa!"zakriči Alice in se mi vrže v objem."Ooo hvalaaa!"rečem in ga vzamem."Gleva na splehod?"me vpraša in naredi puppy face."Sevedaaa!"rečem in se ji nasmehnem."Jejjj,lada te mam Katy!"zavpije in mi da lubčka.Zasmejem se in jo dam dol na tla."Greva se oblečt"rečem jo primem za roko in greva v njeno sobo.Ko prideva v njeno sobo se ona vrže na posteljo jaz pa odprem njeno garderobno omaro.Pogledam skozi okno,da bi videla kakšno vreme je vzunaj.Sranje si v mislih rečem.Dež pada."Alice?"vprašam."Kaj?"vpraša nazaj."Si res želiš na sprehod?" jo znova vprašam."Jaaa!"zavpuje."Ampak zunaj pada dež,mokra boš".To ne govorim zato ker nebi hotela ven,ampak res ne želim da bi bila mokra,ker naja bo mami okregala."Ni vazno,bom pa mokla!"reče Alice in naredi mulo."Okej,okej pridi,da te oblečem.rečem.Veselo poskoči k omari.Na njo "navlečem"jopico,bundo in na koncu še palerino.Še sama se odpravim v svojo sobo,Alice pa za mano.Ko sem se oblekla,sva se odpravile po stopnicah dol."Mami midve greva na sprehod!!"zavpijem."Mami,lahko skacem po luzah?"vpraša Alice."Lahko samo če te bo Kate potem preoblekla.Alice me je proseče pogledala."Okej jo bom preoblekla"sem rekla."Uredu!"Adijo!!"zavpije mami,midve pa samo ponoviva za njo."Papa mami!"zavpije Alice."Papa pikica moja!!"nazaj zavpije mami.Odprem vrata in stopiva na hladen zrak.Pred vrati vzameva dežnike in se odpraviva na dež.Alice je začela skakati po lužah.Samo smejala sem se njenemu veselju.Prehodili sva skoraj cel center Londona.Po sprehodu sva domov prišle čisto mokre.Najprej sva šle pod tuš,da sva vso deževnico sprali iz sebe,nato sva se preoblekli v sveže oblačila.Ker sva bili pošteno utrujeni sva odšle v dnevno sobo in se pridružili mami ob gledanju televizije.Mama je že spala in zato sva z Alice začele gledati risanke.Alice je tako hotela in kot njena sestra se ji pač moram prilagajati tako ali tako pa sem že navajena.Po resnici povedano nimam nič proti risankam.Ulegla se je v moje naročje,jaz sem jo objela in tako sva gledali risanke.Kmalu je zaspala tudi Alice.Tudi jaz nisem zaostajala.
σρяσѕтιтє zα zєℓσ вє∂єη ηєχт.ηιѕєм мσgℓα ρяєgℓє∂αт ηαραк.
ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ
30. marec 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. marec 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
te pridem spet stepst !! ni beeeeeeeeeeeeeeeeeden !!!!!!!
30. marec 2013
u124282
u124282
next
30. marec 2013
u126497
u126497
neext!!
30. marec 2013
čє нσčєтє נυтя ηєχт яαвм šє υѕαנ Ч ηєχтє.z∂єנ ѕє ρα ѕαмє σ∂ℓσčтє.
(◕‿-)㋡
30. marec 2013
Neeext
30. marec 2013
u116985
u116985
nextttttt
30. marec 2013
u103529
u103529
neeeeeeeeeeeeeeexxxt! <3333
30. marec 2013
u127695
u127695
Neeeekšt
31. marec 2013
☯hvalaaaaa <333
popoldne najvrejtnejš bom nextala,ker je zdej treba še mal šolo okrog obrnt,čeprou morm sam še prštimat,naloge ni nč ampak useen,da še napišem.se bom potreudla čim ddalšega.☯

☯pa bom vesela če bo še kšn next dokler ne napišem☯
31. marec 2013
evo,da boste vedl kako zgleda Lisa:

čeprou nevem če jo bom še kej omenjala
31. marec 2013
u116985
u116985
nexttt
31. marec 2013
u126497
u126497
neext!!