Forum

Hello še en ff Mogoče boste to zgodbico odkrile tud pod naslovom I'm different. Ja tam sem jo začela najprej pisat sam zdej sem si nardila nou račun... Upam, da vam bo prvi del všeč

1.Del

Ime mi je Talisa. Mojim sestram pa je ime Tajda, Tina in Teja. Le moj najstarejši brat Louis ima začetno črko L. Ja moj brat je Louis Tomlinson. Saj poznate One Direction. No pač on in njegovi štirje najboljši prijatelji imajo skupino… Imam 15 let. Hodim na umetniško gimnazijo. Z sestrami in starši živim v Doncaster-ju. Tok o men!
Gremo k zgodbici…
Urejala sem se saj me če približno čez pok ure pride iskat Louis. Skupaj greva v London, kjer bom na počitnicah. In nisem morala vrjet svojim ušesom, ko je rekel, da bom v hiši poleg Harry-a Stayls-a, Liam-a Peyn-a, Niall-a Horran-a, Zayn-a Malik-a. Saj mi po navadi ne dovoli, da bi se preveč družila z njimi, ne vem točno zakaj ampak mislim, da ga skrbi to, da bi se zapletla s kom iz med njih.
»Čez pol ure«
Zazvonilo je pri vratih. Še enkrat sem se pogledala v ogledalo potem pa odšla po stopnicah navzdol kjer je v dnevni sobi na kavču že sedel Louis. In v naročju držal Tajdo in Tejo. Najmlajši sta v naši družini. Poleg tega pa sta dvojčici. »Hei, si pripravljena?« je vprašal Louis. Ter prišel do mene in me objel. »Ja sem ja!« sem dejala v odgovor. »Saj sta lahko še malo tukaj no!« je dejala mama. Ki je ravno prišla iz kuhinje. »Ne fantje čakajo. Oprosti mama!« je dejal Louis in odšel do nje ter jo objel. Nato pa je objel še ostale potem pa sva odšla.
Bila sem nervozna. In zgleda je to Louis opazil ter dejal: »Saj so čisto navadni najstniki!« »Ja, ja saj vem ampak ne vem no!« sem dejala. Prispela sva pred veliko hišo. Iz topila sva iz avta. Iz njega sem vzela še kovček. »Lou ali mi boš posodil kakšno svojo pinki majčko. A-a? Prosim!« Zasmejal se je, nato pa sva odšla do vhodnih vrat. »Bo vse v redu?« je vprašal. Prikimala sem. Odprl je vrata hiše in vstopila sva. Na kavču v dnevni sobi so že pričakovano sedeli ostali fantje, Niall se je seveda zraven basav še čipsom. Harry pa je veselo sedel v gatah. Louisu sem šepetnila na uho: »Saj vem, da je to njegova navada vendar ne pred menoj!« »Herry! Obiske imamo.« Je malo bolj glasno dejal Louis. Harry pa se ni dal: »Pa kaj saj je punca!« Nasmehnila sem se mu on pa se je le zazrl vame. Ponovno sem Louisu šepetnila na uho: »Je že v redu, saj bom nekaj časa živela z vami.« »Zayn bi si vzel čas in Talisi pokazal kje je njena soba?« Pogledal je z malo bolj čudnim pogledom češ ne da se mi a vendarle je prijazno odgovoril: »Bom, vendar le sobo.« Usi so se začeli smejati Zayn pa je dodal: »Hecam te no.« Malo sem bila še sramežljiva zato kasneje, ko mi je pokazal sobo nisem hodila ven, vzela sem svoj prenosni računalnik ter se sesedla na posteljo. Lahko si predstavljate kako sem bila sramežljiva saj celo popoldne nisem iz topila iz sobe čeprav sem bila zelo lačna.
»Zvečer«
Ko je bila ura kakšne 11 zvečer nisem več slišala glasu v spodnjem nadstropju zato sem hitro stekla po stopnicah navzdol do kuhinje ter si vzela iz omare kosmiče, da bi hitro pojedla dokler kdo ne pride sem jih začela jesti kar z mrzlim mlekom, čeprav jih velikokrat jem tako ampak danes sem to naredila le zaradi tega, da bi hitro pojedla. Iz zunaj je prihajalo dovolj svetlobe iz mestne razsvetljave zato sem jedla kar brez luči naenkrat sem zaslišala, da nekdo prihaja proti kuhinji, ko je nekdo prižgal luč. Bil je Harry postalo me je zelo, zelo sram saj me je zalotil pri tem, da kar v temi jem, vendar to je le malenkost proti tem, da na sebi ni imel ničesar. Hitro je iz bližnje police je potegnil desko za rezanje, ter tudi on v obraz malo zardel: »Kaj pa ti tukaj tako pozno?« Nasmehnila sem se ter na svojem obrazu začutila zardela lička. Vendar ni mi boli čisto jasno zakaj se je vedno tako zazre vame ko se nasmehnem. »Oh, saj že grem.« Hitro sem stopila z stola ter stekla iz sobe, obraz sem si pokrila z roko, da ga nebi videla njegovo rit. Tako zelo me je bilo sram, da se je to naredilo vendar po eni strani pa mi je bilo vse skupaj smešno. Ko sem prišla v sobo sem še 1x spomnila dogajanja zdajle ter se začela glasno smejati, ko sem se v smehu spomnila da se sredi velike hiše smejim čisto sama in nikomur ni jasno zakaj sem se začela smejati še bolj glasno na koncu so mu po obrazu že tekle solze od tolikšnega smejanja ko je v sobo prišel Liam ter me začudeno pogledal ter dejal: »Si v redu, ali ti malo mede?« V smehu sem hotela razložiti vendar ni šlo, trebuh me je že močno bolel od smeha vendar nisem se morala nehati smejat. Z roko sem mu nakazala naj gre ven, po kakšnih 5 minutah smeha sem se umirila. Hitro sem odšla ven, da bi Liamu razložila kaj se je zgodilo a za manj ko sem ostala pri tem da je nekdo prižgal luč sem ponovno planila v smeh. »Saj mi boš lahko jutri razložila kaj se je zgodilo.« je dejal v smehu ter me prijateljsko boksnil v ramo ter odhitel v svojo sobo. Tudi jas sem stopila v svojo sobo ter začela razmišljati, da zdajle me sploh ni bilo nič sram pred Liamom.

Next?
06. julij 2013
next
06. julij 2013
u89740
u89740
next
06. julij 2013
neeeeeeextttttttttttttttt<3
07. julij 2013
nextttttttt
07. julij 2013
nextttt
07. julij 2013
next
07. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
07. julij 2013
Jutr pride next
07. julij 2013
neeeeeeeeext
08. julij 2013
u140958
u140958
next
08. julij 2013
Res vam hvala za vse nexte Eto tuki je nov del!

2.Del s
»Naslednje jutro.«
Hotela sem oditi v dnevno sobo gledat televizijo, ko sem pri vratih zaslišala Harry-a: »Louis, kako se mi je lahko to zgodilo, tvoja sestrica ima tako božanski in lep nasmeh…« Louis se je začel smejati: »Pred mojo tamalo, ona ima 15 let!«
Z začudenim glasom je rekel: »Pa kaj!« Med poslušanjem sem se naslonila na vrata, čisto sem pozabila, da so to drseča vrata na senzor ki se ti odprejo ko se približaš vratom a zgleda za takrat malo zaštekala in so se odprla šele po kakšnih 5 sekundah. V tej hiši pa se res dogajajo same smešne svari, no ali pa sem samo jaz tak štor! No v glavnem drsna vrata so se odprla in jas sem padla skozi vrata in se podrla naravnost na Harry-a >.<'', da se je podrl na tla še on na 1x sem se znašla na njem. Louis se je začel glasno smejati! Jas pa sem ponovno pred Harry-em izpadla kot budala. Hitro sem se pobrala iz Harrya v obraz sem bila rdeča,kot najbolj zrel paradižnik. Louis se je še vedno smejal, srepo sem ga pogledala. Nise zmenil zame ampak je še naprej umiral od smeha. »Kaj se tle dogaja?« pride Liam po stopnicah navzdol. Z Harry-em sva bila čist rdeča v fris, Lou pa je dobil še večji napad smeha. Liam nas je samo čudno gledal, nato pa odšel v kuhinjo. Zgleda pripravljat zajtrk.
»Pri zajtrku«
Liam je pripravil palačinke, seveda je bil Niall prvi v kuhinji. Kot zanlašč sem sedela nasproti Harrya. Ves čas sem gledala v svoj krožnik, niti za sekundo nisem upala dvignit pogleda. Vsi ostali so se sproščeno pogovarjali. Samo jas, Harry in Niall smo bili v svojih mislih. No Niall ne čisto saj se je basal že svojo deseto palačinko. Ko smo pojedli sva morala z Liam-om pomit posodo. Vsi ostali so se zleknili na kavč v dnevni sobi midva z Liam-om pa sva odšla v kuhinjo. »Kaj je bilo včeraj tako smešnega?« je kar na enkrat vprašal...

Ful mi je žou kr je tko kratek next. Jutr oblubem, da bo dalši sam zdele nimam časa ker sem s frendico

Next?
08. julij 2013
u140958
u140958
next
08. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttt<33333333333333
08. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
08. julij 2013
Next
09. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
10. julij 2013
Eto ful sori kr nisem nextala. In zeele sem na fonu pa pozn je tko,da tukile je neki bl na hitr. Upam, da vam bo všeč Res vam hvala vsem k berete mojo zgodbico :

3.Del
'Naj mu povem? Kako bo odreagiral?' Fak naj mi negdo pomaga in mi pove odgovor na vs moja vprašanja v moji glavi. Kar bo pač bo! Liamu sem povedala vse kar se je zgodilo včeraj. No ja izpustila sem to, da sem skoraj videla Harryevo rit (haha :'D ko bi jo le). Liam je me celo mojo pripovedjo umiral odsmeha Tudi jas sem pripoved velikokrat prekinila zardi histeričnega smeha....Ko sva z Liamom končala s pomivanjem posode sva eodpravila v dnevno sobo, kjer so na kavču ležali Harry,Niall,Lou in Zayn. Nepremično d
10. julij 2013
next
10. julij 2013
neeeeeeeeeext
11. julij 2013
Neeeeeeeeeeeeeext!
11. julij 2013
u140958
u140958
next
11. julij 2013
Next
11. julij 2013
neeeeexttt <3
11. julij 2013
neeeeeeeeext
13. julij 2013
Ful mi je žal k nisem nč pisala.....Ampak te zgodbice je konc! Ne bom je več pisala k mi je brezvezna. Ful vam hvala vsem k ste brale če hoče lohk kera nadaljuje zgodbico me nč ne mot...pa nč me ni treba spraševat če jo lohk...ker js se bm zbrisala in me nebo vč nazaj. Še stokrat vam hvala ker ste brale....najbolše ste :* Love ya :'D
18. julij 2013
Škoda da je konec ki je ful dobra zgodbica
29. januar 2014
u155250
u155250
Neeext
26. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg