Forum
Zgodba bo govorila o octavii. Skoraj 17. Letni punci ki je na šoli že leto ampak nima prijateljev zato je bila zelo zaprta vase. In ko je prišla nova družina v to vas je spoznala prikupnega fanta harry-a in de kmalu zaljubila vanj čeprav je bil leto starejši. In imel je sestro lucy ki sta se z Octavio takoj postali prijateljici. Ampak veliko bom opisala kasneje in upanvda vam bo zgodba všeč.
v zgodbi so:
Octavia:

Lucy

Harry
http://cdn.buzznet.cūom/assets/users16/pattygopez/default/hump-day-hottie-harry-styles--large-msg-134625878036.jpg
Niall
https://41.media.tumblr.com/4314b0eff5f631e209dfa44f3154a700/tumblr_n9uobsa20E1tvhq1eo4_500.png
4nexti
28. april 2015
Harry

Niall

28. april 2015
Oi! Bom kr začela da boste vidl kakšna sploh ta zgodba je. Upam da vm bo všeč govorila bo pa itd. O Harry-u. Upam da vm bo všeč I love u all.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Chapter 1/ I don't care for the past~Harry Styles ff
Octavia Elizabeth Ramos
Še eno leto v temu zaporu. V tem domu kjer bom morala spat in jest ker mi starši niso želeli kupiti hiše ali se preseliti (zelo zelo smo bogati) so me morali vstavit v ta napol porušen dom kjer he še pet fantov (piflarjev) moram bit kle spet 9-10 mescov. Upam da bom vsaj letos dobila cimro. Pogledala sem spisek nad vrati na katerem je pisalo kdo so skupi v sobah in dobila sem sostanovalko Lucy Styles. Vsaj nam sama. Šla sem proti ravnateljičini pisarni da bi prevzela svoje stvari in ključe. Tam sem videla rjavolaso punco in rjavolasega fanta s kravžlji. Waw končno bo en še kr hud v donu razn Niall ki je moj edin frend. In sm rekla ravnateljici za ključe ona je pa rekla naj jima razkažem sobe. In sem ju peljala. "Oi. Jst sm Octavia Elizabeta Ramos na kratko Oct." Najprej je odgovoril fant. "Oi. Jst pa Harry Edward Styles. Na hitro Harry" poj pa še punca. "Oi men je pa ime Lucy Styles." In jst sm jo veselo pogledala in ji rekla "potem pa sva cimri!"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*kaj bo na to rekel Harry?
* ali sta si Harry in Oct všeč?
2 nexta
29. april 2015
No hitro
01. maj 2015
Next
01. maj 2015
Tnx še 1
02. maj 2015
No bom kr nextala. Ta next je posvečen laurič. Moji prvi bralki! Upam da jiu pride več!
/don't care for the past ~ Harry Styles ff /chapter 2//
//Harry Edwars Styles //
"Potem sva pa cimri" omg lucy in... kdo že? Octavia? Ja Lucy bo cimra z Oct! Zanima vs zakaj sm vesel jp. No mal je lepa. Ops to nism jst reku. Ok . Dons jo bom uprašu če gremo vsi trije pogledat tower bridge experience (to je zelo strašna hiša strahov v londonu) in potem še v Starbucks. No onedve se malo pogovarjata zato sklepam da sta že bff. "Punci, a greva u bistvu gremmo v london bridge experience in še Starbucks? " in potem je oct rekla "ha z veseljek tam sem bila lasko leto vsako leto je drgač!" In ona se je nasmehnila. "Uuuuu Harry nekdo je pa vesel" woww kako lepo se octavia smeje. Joj kako je lepa. Ne! Tega niste slišali od mene! Harry zbudi se to nisi ti nikoli se nisi zaljubil in se ne boš! Potem je po stopnicah pritekel blondinec z modrimi očmi. Sklepam da je iz irske ah sj ni fore. "Oct! Kako sm te pogrešal" in potem io je objel in jo zavrtel v zraku. Ona mu je pa rekla "jst pa tebe!" Oh ona ma že fanta! Lohk bi vedu. Ah sj boš najdu bolšo harry ah sj ni fore. Najbrž bom zdj mogu še nega povabt v london bridge experience in na Starbucks. "No al pol greš še ti dons ob treh z nami d boš loh z oct k sta skupi" on pa samo pogleda proti meni in se začne smejati. Isto naredi oct. "Hahhhahah. Ti mislš da sva skupi ne bff sva in on nima punce jsr pa nimam fanta. Joj!" On pa reče "šel bom sam midva sva bff in noben nama ne more preprečit" je reku. Potem sem si oddahnil in šel sem v svojo sobo ki si jo delim z fantov. "Ime mi je Harry Edward Styles. Na kratko Harry. Moji sestri je ime Lucy Styles kratko Lucy. Tebi?" Sm reku on je pa reku "Niall. Niall Horan . Kratko Niall." Segla sva si v roke in slišal sem da je pri sebi zašepetal "super še en piflar" " nism piflar dobesedno sm mislu da si ti. Ampak sj ni fore. Uglavnm prectavu sm se po piflarsko. Ampak loh sm normaln." Sm reku. "Ok. Od začetka . Niall." Je reku jst pa. "Harry" prijatelsko sva se objela. In razpakirala kovčke.
*je ok?
* kaj se bo zgodilo potem?
*next?
03. maj 2015
Neeeeeeeeeeext
03. maj 2015
little*monster
little*monster
*je ok
*šli bodo v hišo
* jaaaa nujno!!!
NEEEEXT!!!
03. maj 2015
No ok bom nextala upam da vama bo všeč in upam da jih pride še več. Nextala bom pogosto in mogoče kakšen dan ne bom za takrat se vam pa upravičujem. Ta next bom posvetila little*monster ker je moja druga bralka in se ji zahvaljujem. Plis oglašujta ali povabita še koga. Tnx :*
/ don't care for the past ~ Harry Styles ff / chapter 3//
//Octavia Elizabeth Ramos //
Ko sta Harry in Niall odšla sem Lucy razkazala sobo in hišo. "Tukaj je malo otrok oz. Skoraj odraslih zato so zgoraj še sobe v katere gremo ponavadi na skrivaj. Z Niall-om sva se lansklet vsak večer šla resnico al izziv." Sm rekla . Ona pa "kul a kuko kulska je ta soba!" Zgleda mava isti ukus! Wow "kul vm ja lohk ti razkažem še ostale kasnej." Sm pripomnila nakar sca poklepetali malo o šoli pa o fantih... no u glavnem prjazna je zato sm komi čakala d gremo še tja v tower bridge experience in v Starbucks. Ko sva se uštimali in si nanesli make-up je bila ura že 15.00 in odpravile sva se urejene do fantovske sobe kjer sta se kartala. Hitro sem zaupila "Harry Niall pridta ura je že tri!" Niall pa je reku "no gremo sam da ga premagam!" No in čez pet minut je harry premagal NIALL-A pa je niall d best v kartanju. Wathewer no u glavnem je bil srečen in odpravl smo se. Najprej smo šli peš in pri vratih sm se ustavla bila so GROZNA. Glave so visele iz velikanskega zelenega obrobja. Stresla sem se in se ponesreči stisnila ob Harry-a oh le kaj si lahko misli! Ah wathewer no u glavnem že zunije blo strašn.

Ko sem hotela sm vidla Sophio (mojo dvojčico ki jo imajo za razliko od mene starši radi. Kupili so ji pet velikanskih obogatenih vil z dvema bazenoma. ) joj meni pa niti hiške dali sobme v skoraj free hišo. Ah sj je tm bolš no Sophie je popularna v naši šoli. In jst nism. Njej dajo vse kar hoče pa še povhn kreditnih kartic ima. No ona se boji vsega. Tko da komi čakam da jo bom vidla kuko se bo tm drla! No not je bla ena prectava in ona je Skoz kročala ker je blo strašn. No in pol smo šli po tunelih in pol so bli ukostnjaki pa eni so skakal iz zaves pa dela brrrb pa tko naprej ona je skoz kričala. Not so ble tud punčke pa tko naprej na konc ns jr pa en lovil z motorno žago. In pol sm na konc ugotovla d sm se skoz držala Harry-a in se stiskala k njemu da je bila Sophie kar ljubusumna. Oh nj kr bo. On pa mi je za vrat njegovo toplo sapo dihal da sem skoraj umedlela.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Soba od Oct in Lucy

soba od Harry-a in Niall-a

nadomesne sobe za fante in za punce

Mnenje/kritike
*ali se kaj plete med Harry-em in Oct?
*kaj se bo zgodil potem?
*next?
03. maj 2015
little*monster
little*monster
Wow lepe sobe
*jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa seveda!!!!!!!!!!!!!!!
*ona sestra bo ljubosumna......... In potem bo rom-pom-pom
*jaaaaaaaaa nujno!!!!!!!!!!! Čim hitreje
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. maj 2015
D best čloeeek!
Kera egendaa! OMFG!
NExxxxxxxxxt!
04. maj 2015
No next prihaja. In no u glavnem sm bla v londonu in sm bla v london bridge experience in jeful strašn. No pa še bla sm sStarbucks u in je kakav ful dobr. No uživejte v nextu. Posvečen je ana _styles <3 .Vsakmu bo posvečen en next.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
/don't care for the past ~ Harry Styles ff / chapter 4/ /
/ Harry Edward Styles /

Oct je bilo v london bridge experience ful prestrašena in se je stisnila k meni. Bila je tako... lepa. Ne Harry pozabi nanjo! Nikoli te ne bo želela! Samo fnt sm ona pa je hmmm.. angel. Ima prečudovite zeleno-rjave oči. Sprijazni se predobra je zate. No sj ni fore. Mogoče mi bo uspelo. Ko smo šli po londonu smo se peljali z podzemno železnico. Bilo je veliko folka zato sm stal točno pred oct. Pogledal sm jo ona je bila obrnjena pred njo in me ni vidla. Zato sm si lahko pogledal njeno isklesano postavo. Bila je prelepa. Ko se je podzemna ustavila se nikjer ni imela za prijet zato bi skoraj padla pa sem jo v zadnjem trenutku prijel za boke da ni padla. Pogledala me je in se mi zahvalila z objemom. Joj kako je bila topla in njene roko so me potreplaje. Ko smo prišli na željeno postajo smo istopili in niall in lucy sta skoz govorila uuuu in ooo. Iztopila.. popravej iztopili smo in poiskali Starbucks. Do tam nam je sledila tudi neka punca podobna oct in jo potegnila k sebi in ji rekla "pusti mojga bodočega fanta pr mir!!!" To je sicer rekla potiho a lahko sem jo slišal. Oct se je le obrnila in posrkala svojo kavo. Šel sem do nje in jo pobožal po njenih dolgih rjavih laseh. Pogledala me je v oči in videl sem da ima v očesu solzo. Objel sem jo in jo poljubil na lice. Niall in Lucy sta šla še na london eye (hotla sta iti sama vrjetn da se bova 'poparčkala') no u glavn midva z oct sva kr šla proti domu in šla sva še v park. Bila je jesen in listje je bilo rdeče in rumeno in rjavo. Usedla sva se na staro klopco ki je bila sicer z porezanimi z nožem srci. Prijela sva se za roke in Oct nama je prepletla prste. Zdaj sm pa res do ušes zaljubljen vanjo. Harry nehaj biti bebec. Ni zate. Ampak amak... pogledal sem jo v oči in šla sva iz klopce in se pod drevesom ustavila. Še kar sva se držala za roko. Roke je imela tople. Približala sva se da sva bila le še nekaj cm narazen. Takrat mi je zazvonil telefon in hitro sem ga izklučil. "Kje sva ostala?" Sm rekel kot v filmih. Ona je rekla "tukaj!" In se mi približala! Ko sva bila milimeter narazn sta na ulici muzikanta začela igrati romantično pesem z violino in kitaro. In potem je blo... sta se najine ustnice dotaknile in se spojile. Poljub je bil megastičen (mega in fantastičen). Poljubljala sva se nato sem uključil še jezik in poljubljala sva se nekaj minut in potem je vreščanje neke punce prekinilo najin prečudovit poljub. "Elizabeth! Pusti mojga fanta pr gmah!! Mislš da te hoče? Ne!! Le izkoristil te bo!! On je moj! Kajne srček" je rekla ta butasta punca "ne in niti ne vem tvojga imena! Oct mi je všeč in jst sm njej. Česa ne razumeš pr beseda nism prost in hejtam te!" Sm reku in ona se mi je practavila in povedala da je od Oct dvojčica in kr povedala mi je telefonsko številko. birigal me je zato sem spet prepletel moje in ocaviine prste in šla sva proti london eye kjer sva pobrala niall-a in lucy. Očitno sta se že poljubila saj je imel niall na ustih in zraven že nekaj šminke. Oct je šla do niall in ga uprašala "uuu sta napredovala tako kot midva?" On pa "mogoče ali sta se kušnla? Če ja ja." Očitno smo isto ker sta se onedva stoprocentno. No ona mu je prikimala in kmalu smo prišli v hišo kjer jo je največji piflar hotu poljubt a ona ga je klofnla in šla v sobo. Ko sva pršla z Niall-om v sobo mi je uprašu in mi rekel "kuko je blo? Pa nikol je nesmeš przadet čene se me pazi! Kot sestra mi je." Jst sm mu povedal od začetka do konca. Potem sem mu zagotovil da je ne bom nikol przadel in pustil me je živet hah. No pol smo šli v kuhunjo in Niall in Lucy pa jst pa Oct smo sedel po parčkih. Zvečer smo šli vsak v svojo sobo in v kopalnico ki sva jo imel jst pa niall skupi pa lucy pa oct tud skup. No uglavnm upu sm da se bomo šli flašo resnice. Ko smo se umili se oblekli v pižamo in se počesali smo vsi šli v najino sobo. Tam sta meni in Lucy Niall in Oct zavezala oči men je Oct, Lucy pa Niall in smo šli nekam po stopnicah. In pol sta nam odvezala oči in bili smo v prečudoviti sobi z modro steno in eno posteljo knižnjimi policami in pisanami slikami (soba št. 1 od sob ki so proste slika v prejšnem nextu). U glavn usedl smo se na preprogo in vrtel sem flašo tavrtrla se je ba Nialla in Mene . Rekel sem izziv. Rekel mi je da se morm vsaj 2 min zalizvt z Oct. Pogledal sem jo v oči in prikimala mi je. Šla sva bižje in bližje in se začela najprej pojubljat pol pa je še dodala jezik in najina jezika sta se združila v enega. Hitro je minilo in vrtel sem naprej. Prišlo je na Lucy in na Oct. Lucy je tudi rekla izziv. Oct ji je rekla da mora 4 mesece hodt z Niall-om ali pa... ah to je to. Potem je mogu niall spat v tej sobi z Lucy. Oct pa bo mogla spat v sobi z vojolčno -črno steno in z vijolčnimi zavesami in z posteljino z lunicami in z belo omaro in računalnikom na beli mizi z belim stole (soba št. 4 za nadomestne) jst pa bom mogu spat z njo. No to je nekako KUL. Joj dans zvečer jo bom vprašu če bi bla moja punca. Hitro sva se ulegla v posteljo.
#ali pišem ok?
#ali bosta hmghkm?
#ali bo oct rekla ja ko jo bo vprašal če bi bla njegova punca?
#želje kaj se bo zgodilo?
#next?
04. maj 2015
Slike

04. maj 2015
little*monster
little*monster
* ja ja
*ne še
*daaaaaa
*naj bota skup!
Neeext!!
05. maj 2015
#ali pišem ok? Ne sprašuj neumnosti! Ti pišeš fascinantnooooo!

#ali bosta hmghkm? Mogočee...koga slepimm...ITAK DA BOSTA!

#ali bo oct rekla ja ko jo bo vprašal če bi bla njegova punca? JAAAAAA!

#želje kaj se bo zgodilo? Mal še Lucy pa Niall's POV, kr bosta unadva itak tut...če ne bosta Hazza pa Oct, bota pa Niall pa Lucy, tk da smo zmenjeni! hah, LOL

#next?
05. maj 2015
P.S: ne odgovarjam, na butasta vprašanja, zato...NEEEEXT!
05. maj 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. maj 2015
Nova bralka
NEXT!!
08. maj 2015
nexttttttttttttttttttttt
08. maj 2015
Oi spet no med vikendan bom napisala za tor. Sre. Pa čet zdele pišem za pet. Ker je mal čez polnoč. No ta next je posvečen sarica2001 . Upam da boste užival v nextu.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ ~~~~
/ don't care for the past ~ Harry Styles ff / chapter 5/ /
/ Octavia Elizabeth Ramos / /
Hitro sva se vlegla in šla sem čimbolj proti drugi strani kot je bil Harry. Hitro je začel smrčati. Zato sem šla dol v mojo sobo in v nekoga sm zalezela. Ta oseba se je tudi prestrašila in prižgala luč. Bila je Lucy! "A nebi mogla bit pr niall-u?" Sm rekla. Ona pa "kaj pa ti? Pr Harry-u!" No in pol sm rekla "šššš spi. Izmuznila sm se. Zjutraj se bom pa spet pritihotapila" ona pa : "no jst hmm isto." In pol sva si zaželeli lahko nočko. Zjutraj sva se zbudili nekaj minut prepozno zato sva kar stekle v fantove sobe v upanju da se nista zbudila. Na srečo se nista zato sva se ulegli. Za njo nevem. Zase pa vem da sem kmalu zaspala. Ko je bila ura devet (dons je sobota v pon mamo pa šolo) sm se pretegnila kot nevemkdo in pogledala proti mestu kjer bi naj bil Harry. Ni ga bilo! Ojoj. Kje je ta potepuh. No počakala sm nekaj min in vseselo je prikorakal v sobo z skodelico kave. Prinesel jo je meni in hitro sem jo srknila. Bila je najbolša. Zaspano sem pogledala po sobi in odkorakala dol. Tam sta že čakala niall in lucy. Ko sem ugotovila da sem samo v kratkih hlačkah in majčki sem stekla v svojo sobo in se napravila. Gor sem dala premajhno majčko da se mi je videl trebuh ter hlače jeans ter jeckie. Ko sem se pripravila sem šla dol v kuhunjo in si namazala kruh z marmelado ter vzela torbico ter za klicala Lucy "pridi greva v shoping" in strinjala se je. Fanta sta šla z nami. Ko smo prišli do Starbucks smo se vsedli in harry me je vprašal : "oct emm a bi emmm b.l.a. m.o.j.a p.u.n.c.a emmm?" Jst sm ga samo objela in mu zašepetala "jaa!" Nato sva se poljubila. Vključil je jezik in bilo je popolno. Skoz sva se zabavala. Zvečer smo šli pogledat nov plesno zabavo pred začetkom šole kjer sva z lucy oblekle novi obleki (ki sva jih v shopingu kuple). Ko smo prišli so se vsi fantje vključno z Niall-om in harry-om pogledali naju. Ko so zavrteli počasen ples sem stopila k Harry-u in ga uprašala : "si za ples" prikimal mi je in na plesišču sva plesala. Kmalu sta se nama pridružilq še niall in lucy. Bilo je čudovito. In tudi niall in lucy sta skup. Kok je to kul. Upam da je vedni življenje tako preprosto.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
#kaj bo potem ?
#ok pišem?
#next?
09. maj 2015
Slike:
Kava

Kuhinja

09. maj 2015
OMFGGGGG!
D best!!
Skupi staaa!
AAAAAAA!!!!!
OMGGG!
Kako lepo!!
D best zgodbica človek!
Popounooo!
Pišeššš!
NEEEEEXT!
Še danesss!
09. maj 2015
Tor. Ok zdj pišem za nazaj poj bom pa dons še za sob. Pol bom pa jutr za sre pa čet pa ned (mogoče bo že dons). No ta next bi mogi bit posvečen ani ampak bo ★pikica★*
Nasledn bo pa ani!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
/ don't care for the past ~ Harry Styles ff / chapter 6/ /
/ Harry Edward Styles / /

Ko je bila ura pol polnoči smo šli. Po poti smo se držali v parih. Jst in oct sva se po poti poljubila na hitro. Onedva pa sta naju ponavlajala. Hitro smo pohiteli in končno prišli v hišo.
Šli smo v kuhinjo in si pripravili keksolino in se šli stuširat. Potem je Oct prišla k meni in me objela.objel sem jo nazaj in jo poljubil. Po eni minuti je oct prekinila poljub in sm reku "vem d si učer ponoč šla spat v svojo sobo." Jsm reku ter jo zamišljeno pogledal ter sva šla. Potem sej ji reku da izziv nisva upravla in d ga morva dons. Isto je blo z Niall-om in Lucy. Ko sva se ulegla sva se tokrat stisnila en k drugemu in se ubjela. Kako je bila topla. V objemu sva zaspala. Zjutraj sm se zbudil pozno in ugotovil da oct ni već z mano. Šel sem se preoblečt in si umit zobe. Ko sem se preoblekel sem šel pogledat v sobo niall-a in lucy. V objemu sta spala kot prej midva z oct. Slikal sem ju in sliko objavil na fb-ju. Šel sem dol kjer je oct pripravljala kruhke z nutelo in kavo. Pokazal sem ji na fb-ju in skupaj sva se zasmjala. Zbudit sem šel še njiju. Kmalu sta se zbudila in šla v kuhinjo. Niall je začel jesti in pojedel je pol več kot sem pričakoval. A Oct je točno vedela zato jih je naredila več. Vsak je popil svojo kavo. Danes je bla nedelja. Oct in jst sva se po kavi začela smejat ker sva se spomnila slike na fb-ju. Onedva sta spraševala kaj je. ni nama vspelo pogledat nič razen oct je rekla "fb poglejta hhhha" in spet sva popadala v smeh. Pogledala sta na fb in naju grdo pogledala. Midva sva se le še bolj nasmejala. Hitro sva pripravila torbo za jutr in sva z oct šla v muzej. Videla sva veliko stvari. Onedva sta delala isto kot midva le v zaostanku. Ko sva si malo pogledala sva šla v burger king. Tam sva hitro pojedla in šla v park. Tam kjer sva se učer poljubila. Zgodba se je ponovila ampak potem nisva šla domov. Šla sva v kino. Ko sva pogledala nek romantičen film se je oct stisnila k meni in na koncu ko sta se v filmu lika poljubila sva se tudi midva. Po koncu sva vzela stvari ter se odprwvila v hišo tam sva popadala v pojsteljo. In se preden sva zaspala poljubljala. V poljubih je bila strast in nehala sva se poljubljati ko sva zaspala. Ko sem se zbudil sem poljubil oct in jo s tem zbudil. Najino poljubljanje se je nadaljevalo. Šel sm do vrat in jih zaklenil zaradi niall-a in lucy ali kerga piflarja. Hitro sem šel nazaj na posteljo in poljubljala sva se naprej. Poljubi so bili strastni bolj kot kdajkoli prej. Hitro sem ji slekel majico in ona jo je meni. Hotela sva nadaljevati a sva postala zaspana. Odločila sva se da bova to dokončala. Slekel sem ji hlače in ona jih je meni. Medtem sva se poljubljala. Na sebi je imela samo še spodnje hlačke ter modrc. Požiral sem jo z očmi in pri njej ni bilo jič bolje. Poljubljala sva se in med njimi zaspala. Zjutraj sem se zbudil prvi in jo pobožal po stegnu. Zbudila se je me pogledala in se nasmehnila z njenim jutranjim glasom mi je rekla: "good morning. Kolk je ura?" Jst sm pogledu na uro ij ji pobedql da je ura dvejst čez 6. Ona je postala panična in hitro ustala in začela me je spominjati da je šola.hitro sva se preoblekel in se stuširal. Ona je naredila isto. Oblekla je kratko krilce ter krato majico. Obul sem si bele all starke ina pa črne balerinke. Uzela sva torbo in šla v sobo od niall-a in lucy. Ni jih bilo notri zato sva si šla naredit palačinke. Ko sva prišla v kuhinjo so bile že narejene. Dobila sva listek na katerem je pisalo da so za naju od niall-a in lucy. Hitro sva jih zmazala in šla. Po poti v šolo sva se držala za roko in pri šoli sva se pred usemi poljubila da so vedeli da sva par in da sva zasedena.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
#ok?
#želje?
#next?
09. maj 2015
Sliki:

09. maj 2015
Hitro
09. maj 2015
D BEST!
KAR TK NAPREJ!
VOLIM TO ZGODBICOO!