Forum
no tuki bom jest pisala eno izmišljeno zgodbico.bom kar začela.

živjo,moje ime je lea in imam zelo rada živali tudi doma imamo žival in to je pes.
moji bff je ime maja tudi ona ima rada živali ,a oni doma nimajo živali ker je njena sestra nina alergnična na vonj živalji.seveda imam tudi sovražnico ki ji je ime saša in me zelo jezi saj je najbolj popularna na šoli.

ali nej pišem naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. marec 2011
jast-

maja-

saša-

slika mojega psa-

14. marec 2011
pa če lahku mal nextau
14. marec 2011
u36434
u36434
next
14. marec 2011
u37781
u37781
next
15. marec 2011
next
15. marec 2011
next
15. marec 2011
nekega den ko sva z majo šle u šulo sva zagledale plakat da se začenja hip-hop,seveda sva rekli da se bova prijavili ,saj obe zelo rade pleševa.ko sva prišli v šolo so bila vsa dekleta okoli saše,kar mi pa gre zelo na živce.med poukom z majo sediva skupaj in skoraj celo uro samo klepetava.ko je bilo konec šole sva se z majo šle prijavt na hip-hop
tam je bilo veliko deklet med njimi je bila tut saša.bila je zelo dolga vrsta,potem pa sva končno prišle na vrsto.ko sva se prijavili sva se odpravili domou,med potjo vprašam majo če bi z mano peljala Ajšo-tako je ime mojemu kužku.maja je rekla da bo z mano peljala psa.ko sem stopila skozi vrata vidim ,da doma ni nobenega ,čudilo me je saj so bila vrata odklenjena.potem vidim razbito šipo in zraven šipe privezano mamo in očeta,nato ju odvežem ,potem pogledam kje je Ajša nasrečo se njen ni nič zgodilo saj je bila v moji sobi in lopou na vrh ni hodil.neto peljem Ajšo na sprehod zmano seveda gre tudi maja ,odločiva se da greva v park,ko sva prišli v prak tam zagledava.............
a nextam?
16. marec 2011
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
17. marec 2011
next
19. marec 2011

to je moja družina-mama sara,oče janez in zraven sem jest ko sm bla bolj majhna
20. marec 2011
u41866
u41866
next
20. marec 2011
ko sva prišli v park tam zagledava sašo in njene prijateljice (res ne štekam kako so lahko z njo prijatlce) sašinim prijateljicam je ime naja in soja.z majo greva mimo njih in me saša polije z sokom in potem se vse smejijo .jaz sem bila tako jezna da sem ji vrgla travo.potem sva z majo leteli ker nisva hoteli da naju saša opacka s travo.saša je popackala mojo skoraj najljubšo obleko,tok sm bla jezna na saše ej.potem tam zagledava sladoled ,jaz sem so ga zaželela ampak nisem imela denarja ,tudi maja ni imela denarja.šle sva le mimo ,potem prideva do mojega doma in jaz grem domou.Ajše je bila tokrat pridna na sprehodu in ji dam poslastek.potem pa grem v sobo mal na komp.čez čas me pokliče mama da je večerja ,sklukam računalnik in leti v kuhinjo za mizo.večerja je bila zelo dobra.potem sem šla gledat televizijo čez čas sem pogledala na uro in sm vidla de je že pozna.potem sm se šla umit in zobe umit nato pa spat.zjutr je me je ura zbudila pogledala se na uro in videla da je sedem potem sem vstala se oblekla pojedla zajtrk in šla v šolo,seveda sem šla v šolo z majo saj je moja bff.ko prideva v šolo tam zagledava eno novo učenko šle sva do nje in jo vprašale kako ji je ime rekla je da ji je ime hana.potem je zazvoniv 6zvonec in šli smo v razred ,z majo sva videli da je v našemu razredu tudi hana in rekli sva ji da se lahko k nama usede saj je bilo prosto mesto,tokrat je ura minila zelo hitro in je zazvonil zvonec ,šli smo iz razredou in nasprot nama gre saša in potem se saša in hana zaletita saj hana je gledala v tla saša pa v prijateljico.saši so padli zvezki na tla ,hana pa se je ustrašla in že takoj ja saša zasovražila hano,hano pa sašo.nekaj časa sta se prepirali potem pa...........
a nej nextam?
20. marec 2011
naja in soja-

to je hana-

20. marec 2011
hana-

20. marec 2011
u38138
u38138
next
21. marec 2011
next fuuul je the best
21. marec 2011
hvala Nikcy_Pikcy
21. marec 2011
se strinjam Nikcy_Pikcy .
21. marec 2011
u33366
u33366
zakon je ! next !
21. marec 2011
potem pa zazvoni zvonec in sta se nehali prepirat.šli smo h pouku in kmalu je zazvonil zvonec in bilo je konec šole .ko smo šle domou smo s zmenile da gremo popoldne v kino.
hitro sem šla domou in mamo vprašala če lahko grem v kino z hano in majo.mama je rekla da lahko grem v kino.tudi maja in hana sta šle domou uprašat.potem me pokliče maja in reče da lahko gre u kino,nato me pokliče še hana in tudi ona reče da lahko gre v kino.potem sem v park peljala Ajšo in se znjo tam mlao igrala saj sem s sabo vzela žogico.ko sva z Ajšo prišle z sprehoda ,sem se pripravila za v kino,oblekla sem majico in pajkice na vrh pajkic pa krilo.nato me pokliče maja in reče da sta z hano že pred mojo hišo.hitro sem odhitela in nato smo šle ,v kinu smo gledale smešen film.zraven mene je sedel neki fant ki mu je bilo ime tim,zraven maje pa je tudi sedeu en fant ki mu je bilo ime mihael,hana pa je sedela zraven mateja.ko je bilo konec filma smo odšle domou in potem......
21. marec 2011
tim-

mihael-

matej-

21. marec 2011
nina(če se jo spomnite ko sm na začetku napisala sestra od maje)-

21. marec 2011
u38138
u38138
next
22. marec 2011
next
23. marec 2011
next
23. marec 2011
nextnextnextnext
24. marec 2011
potem ko sm pršla domou sm bla toik zmatrana de sm se šal umit in spat.drugo jutro me je zbudila budilka in sem šla zajtrkuvati in potem sem se oblekla .zunaj že vidim majo in hano.šla sem ven in šle smo v šolo.ko smo prišle v šolo tam vidimo tima,mihaela in mateja.me se vsedemo na klopco in čakamo da se prične pouk.potem naproti pride saša in takoj leti h timu ,muhaelu in mateju.potem zazvoni zvonec in gremo urazrede.tim,mihael in matej pridejo v naš razred.ugotovimo da so navi na šoli.prosto mesto je bilo zraven hane.zraven hane se usede matej in jo upraša če je bila včćeraj v kinu.hana reče da je bila učeraj u kino.matej je rekel da se mu je zdelo saj je sedela zraven njega.zraven mateja se usede mihael in zraven mihaela tim.ko je bilo konec ure je matej hano povabil na sladoled po pouku.mihael je povabil majo na sladoled.potem pa do mene pride tim in me vpraša če bi šla z njim in z matejem in mihaelom in z mojima prijateljicama na sladoled.jas rečemja.ko je bilo konec pouka smo šli na sladoled.ko smo pojedli sladoled smo se odpravili domou .ugotovila sem da tim živi ravno dve hiši od moje.potem sem na sprehod peljala Ajšo.ko sva prišli domou sem šla v sobo na računalnik in bila malo na računalniku.nato me je mama poklicala da je večerja in sem šla večerjat.ko sem pojedla sem se šla umit in spta.drugo jutro ko sem ustala sem oblekla mojo skorja najboljšo obleko.ko sm pozajtrkovala sem šla zunaj in tam zagledam..............................
nextam?
24. marec 2011
u38138
u38138
next
24. marec 2011
next
24. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg