Forum
u86697
u86697
Hej!
Odločila sem se da napišem svojo drugo zgodbo. Prve še nisem dokončala, ampak bom začela drugo. Pisala bom v obliki dnevnika.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za začetek se bom predstavila. Ime mi je Alicia in sem stara 11 let. Tole je moj prvi dnevnik, ki ga pišem. Dobila sem ga za rojstni dan od tete Jessie. Živim pri njej, ker sta mi starša umrla v prometni nesreči, ko sem bila stara tri leta. Imam še starejšega brata Michaela, starejšo sestro Sasho in mlajšega brata Davida. To smo bratje in sestre. Imamo pa tudi bratrance in sestrične. Torej, bratranec Cody, sestrična Anne in bratrančka Chris in Charlie. To smo otroci. Imamo ogromno hišo in vsak ima svojo sobo. Naša hiša:

Verjetno ste se vprašali, kako to, da smo imeli toliko denarja, da smo jo lahko kupili. Ja, naša teta ima dobro službo. To pa sem jaz v moji sobi:

Kot vidite na sliki zelo rada pojem. Obožujem one direction.

To pa je Michael:

Ima 17 let, ima punco in zelo rad bere, kot vidite na sliki. Veliko se druži z mano. Dobro se razumeva.

Sasha:

Čisto je nora na balet in mi gre že malo na živce. Obožuje roza barvo, samo ji teta ni pustila, da bi imela sobo roza barve. Stara je 15 let.

Pa še David:

Rad igra kitaro, čeprav je ne zna. Tolče in brenka na njo neznano melodijo. Ko pridem v njegovo sobo je zmeraj razmetana. Ima 7 let.

To pa je Cody. Naš najstarejši bratranec, star 16 let:
[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTEz8vhe6_-HRLc-gtHZC65a9mWj98d23PQ6Y5F34r7cCi9J_wIrN8QOmm-Iw[/img]
Sam je napisal že kar nekaj pesmi.

Anne:

Igra kitaro in je stara 13 let. Tudi z njo se dobro razumem, kot z Michaelom.

Dvojčka Charlie in Chris sta stara 10 mesecov. Zelo ju imam rada. To sta ona dva:

In še naša teta Jessie z možem Louisom:

Imamo sicer tudi psa Rexa, ampak se ne pusti fotografirati.
Vsi imamo radi glasbo.
To je bila moja predstavitev.

Next?

Ti je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. december 2012
u104838
u104838
next
17. december 2012
zakon next !
17. december 2012
u111038
u111038
hitro NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. december 2012
u86697
u86697
Next za vs tri.
--------------------------------------------------------------------------------------------
29. avgust
Dragi dnevnik!
Včeraj sem te dobila za moj enajsti rojstni dan. Predstavila sem se že na začetku, zato se ne bom še enkrat. Vračamo se iz morja. V avtu je zelo vroče. Imamo še eno uro vožnje. Charlie in Chris spita, Anne posluša glasbo po slušalkah, Cody piše pesem, David spi, kot Charlie in Chris, Sasha se dolgočasi, Michael bere, Jessie in Louis se pogovarjata in jaz pišem dnevnik.
Na morju smo se zelo zabavali. Tja smo šli za tri tedne. Hišico smo najeli blizu obale. Z Anne sva nabrale školjke, da jih bo še več za najino zbirko (imava jih že 960). Vsak dan je bil sončen. Vsi smo se potapljali, edino Chris in Charlie. Igrali smo se kdo v eni minuti nabere čim več kamnov. Sedaj, ko se vračamo, smo vsi utrujeni. Prosila sem Anne, če lahko tudi jaz poslušam glasbo, ampak mi ni dovolila. Na morju smo šli vsak večer na sprehod in na večerjo. Nek večer smo šli igrati golf. Res smo se zelo zabavali.
Prispeli smo. Otroci, ki smo budni se zapodimo na dvorišče igrati košarko, čeprav smo utrujeni. Vsi imamo poleg glasbe radi tudi šport. Louis se igra z nami tako, da so ekipe enakovredne. Zabavno je. Naša ekipa zmaga. Ta čas, ko smo igrali košarko je Jessie odšla v hišo in začela pripravljati kosilo. Charlie, Chris in David so se zbudili. Louis in Michael sta šla po bratrančka, David pa je sam prišel na dvorišče še ves zaspan. Ko sta Louis in Michael prišla, smo odšli v hišo. Dišalo je po kosilu.
Ko smo pojedli kosilo, smo šli vsak v svojo sobo. Jaz sem se vrgla na posteljo in zaspala. Ko sem se zbudila je bila ura pet popoldne. Hitro sem vstala in šla v dnevno sobo. Tam so bili še drugi, razen Michaela, ker je šel ven s prijatelji. Začeli smo se igrati družabne igre. Po družabnih igrah smo si ogledali animirani film Lorax. Potem se je Michael vrnil. Po filmu smo pojedli večerjo, po večerji pa smo si šli umiti zobe in telo. Potem smo se usedli na kavč in poslušali zgodbo, ki jo beremo (beremo jo Michael, Sasha, Cody, Anne, Jessie, Louis in jaz). Je zelo zanimiva zgodba. Ko smo prebrali odlomek, smo se odpravili v svoje postelje. Jessie nam je prišla dati poljubček »za lahko noč«, in smo zaspali. Tako se je končal moj današnji dan.

Prekratko ali predolgo?
Komentar?
Next?
17. december 2012
u111038
u111038
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. december 2012
u112645
u112645
next
17. december 2012
next....
17. december 2012
u86697
u86697
nextam jutr
17. december 2012
super je
pa next
17. december 2012
u104838
u104838
next
18. december 2012
u86697
u86697
Next dam pol al pa jutr ker mam dons še en nastop.
18. december 2012
next
19. december 2012
u86697
u86697
Next dam jutr. naj se nabere čim več bralcev
20. december 2012
u110644
u110644
nexz
20. december 2012
u86697
u86697
30. avgust
Ko sem se zbudila je bila ura že 11.30. Hitro sem vstala in odšla v kopalnico. Uredila sem se in odhitela v jedilnico. Pojedla sem zajtrk. Po zajtrku sem šla k Anne v sobo. Skupaj vadiva neko pesem, ki nama jo je napisal Cody. Zelo nama je všeč. Jaz pojem, ona pa igra kitaro. Obe obožujeva skupino one direction in si zmeraj prepevava in poslušava njihove pesmi. Pri tej pesmi tudi ona zapoje refren. Takole gre refren:
La, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la!
Vsi smo super
tudi naš pes Rex!
Ko končava refren zaslišiva Sasho kako prihaja po hodniku. Potrka na vrata sobe, odpre vrata in začne kričati: »Zakaj morata zmeraj takrat, ko jaaaaaaaaaaaz vadim tudi vidve vaditi! Jaaaaz, jaz imam 12. semptembra nastop in moram nujno vaditi! Vidve pa nimata nobenega nastopa!« zaloputnila je vrata in odhitela v svojo sobo. Ojoj. Zmeraj vadi, saj ne bi bilo nič narobe če bi si vzela malo pavze.
u112645
next
20. december 2012
u111038
u111038
next
20. december 2012
u86697
u86697
Če mate pripombe povejte
21. december 2012
u86697
u86697
še kkšn next?
30. januar 2013
u86697
u86697
no še kkšn next? še vsaj en next ma nextam
26. februar 2013
next
27. februar 2013
u111038
u111038
next še enkrat
28. februar 2013
u86697
u86697
No, saj ni važno. Ko sva končali, sva odšli v dnevno sobo. Tam je bil tudi Michael in David. David je rekel »Alicia in Anne ali se vama dá iti človek ne jezi se?« »Prav. Jaz se grem. Pa ti Anne, se greš?«, rečem. Anne: »Ja, saj ne vem kaj bi drugega počela.« In smo se začeli igrati. Zmagala je Anne, potem jaz in nato še David. Vsak eno igro. Ko smo končali je prišla Sasha. In je spet začela: »Zakaj ste tako glasni?!? Vi se že lahko igrate ČLOVEK NE JEZI SE, ampak jaz se jezim, čeprav sem človeeeeeeeek! In bodite T-I-H-O! Tiho! Ste razumeli???« Še sreča, da je sedaj prišel Louis. »Zakaj pa se tako jeziš Sasha?« je vprašal. »Am, am, ampak,…« je zajecljala Sasha. Louis: «Nič ampak! Povej zakaj se dereš!« Sasha: »Tudi oni so se drli pa so me motili pri vaji.« »Saj zelo veliko vadiš in si pridna in ne bo nič narobe, če si kakšen dan vzameš počitek.« je rekel bolj umirjeno. Nato nismo več slišali kaj sta se še pogovarjala saj smo odhiteli ven na igrišče. Lovili smo se. V hišo smo prišli že čisto utrujeni. Ta čas je Jessie skuhala kosilo. Mmmmm! Za kosilo smo imeli palačinke s skuto.
09. marec 2013
u86697
u86697
a je prekratko?
povejte
09. marec 2013
ne ni
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. marec 2013
sorry ker oglašujem sam bi kera brala ?
http://www.igre123.com/forum/tema/cheerleading-sisters/52585/1
24. marec 2013