Forum
HHELOUUU! Pisala sem že zgodbo srhljivo potovanje okoli svet sam ni blo znimivo in ni melo vlko bralceu pa sem se odločla da napišm drugo zgodboo. zgodba bo neresnična... če morte glede zgodbe kj vprašat v vprašite (????). če hočete da nadaljujem napište nextt. če vam zgodba ni ušeč prosm povejte. če bi radi kaj spremenli povejte!!! če pa me sovražte+če vam je moja zgodba tko bedna da je nemorete gledat pa spokite doool!!! tak zdj pa gremo na bistvoo da nem predeuga......rada vas mam use pa prijetno branje vam želim.......................

to sm js Maruša:

Sem zelo samosvoje dekle ki nerada uboga na ukaze staršeu. borim se za svobodno življenje in pravico otrok. stara sem štirinajs let in en mesec in petnajs dni po mojem rojstnem dnevu se je rodila sestrica, ki sta ji oče in mama posvetila večino svoje pozornosti. to me je zelo jezilo. vse je bilo dokaj vredu dokler se ni začelo............

mama in oče: Klara in Marjan

bila ste dobra ztarša. precej sta se bala zame čeprav meni to ni bilo všeč ker sem bila prepričana da znam sama poskrbet zase.

mlajša seka:

nikoli si nisem želela imet sestre in ko sem se s tem že končno sprijaznla ste vse skupaj (zasrala) starša.

Moja bff Urška:

bili sva neločlivi prijateljici. bili sva isti starosti. bili sva eno nisva se ozirale na druge. bili so faušljivi da sma tko dobri prijatlci in so naju večkrat zmerjali z lezbiki..

Ali boste brali to zgodbo???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. avgust 2012
neeeeeext
19. avgust 2012
next
19. avgust 2012
še dva nexta pa nextam

hvala za nexte
19. avgust 2012
u97075
u97075
next
19. avgust 2012
next
19. avgust 2012
naxtam..........................................no! prišli smo z lepega sončnega dopusta (počitnic) bilo nam je lepo ampak ta trenutek takoj pokvari poved: čez en teden oziroma čez sedem dni bo šola. mama pravi da moram letos prinesti spričevalo brez kakršne koli štirke..... to je govorila čeprav je vedela da je to pri men nemogoče. no en lep teden je hitro miniu pobasala sem stveri in se napotila v deveti razred osnovne šole. v šoli smo se večinoma pogovarjali in si zapisovali urnik. bilo je dolgočasno pa je za moje pojme po dveh dneh končno zazvoniu zvonec din dooon ding doong. to pomeni takoj domou. saj tako sem mislila ampak sem se motila. moja mama je bila noseča. otroka se nisem preveč veselila ampak sem vedela da bom zdržala. odpravljam se na avtobus ko me oče pokliče po telefonu. kaj je spet?? ga jezno vprašam. pove mi da je mama v porodnišnici in da greva k njej.
pogovor je potekal tako:
jst: kaj??? mama bo rodila???
oče: ja pridi do prve bencinske postaje tam te poberem ok?
jst : če hočeš da grem pridi po mene do šole sem se razburjala.
oče: ohjoj prava napaka si mi je rekeu.
jst: (sem še bolj jezno odreagirala) sem ti povedala.

prišeu je pome. celo pot nisva izrekla niti besede. končno smo prišli v porodnišnico in videla sem.....................................................next???? štiri nexte če hočete da nextam
19. avgust 2012
next
19. avgust 2012
next
20. avgust 2012
še dva nexta pa nextam
20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
bom kr nextala ker od srede pa do ponedelka nem mogla pisat ker grem na morje
20. avgust 2012
u95766
u95766
next
20. avgust 2012
prišla sem v porodnišnico ni bilo dolgo tega sem že slišala kričeče zvoke in videla mamo z majhnim dojenčkom. bila je punčka kot je bilo tudi napovedano. očka jo je prijeu in nosiu po celi porodniški sobi sem ter tja. potem so prisili še mene češ da se je morem navadit. mama je še mogla dva dni ostat v porodnišnici z fotrom pa sva odšla domou. rauno takrat me je po telefonu poklicala urška imela je težavo to sem slišala po njenem glasu. takoj ko sva prišla z fotrom domou sem stekla k urški najina domova nista bila daleč narazen. vsa razjokana mi je butnila v obraz da sta se s fantom sprla in da to še ni vse tudi rašla sta se. jooj imela sem jo rada odločila sem se da to zadevo uredim zaj saj tudi nejc (od urške fant) ni biu slab. drugi šolski dan se je zopet začeu. tokrat se nisem usedla zraven urške ampak zraven nejca. zdelo se mu je čudno. na listek sem mu napisala oziroma ga vprašala kaj je bilo med vama z urško.
pogovor je potekau tako:

on: ojla maruša nič tekega, brezveze ralagat...
jst: pa povej mi urška bo crknla od žalosti ti pa tu veselo odgovarjaš z čist rezveznimi odgovori!!!
on: nism jst kriu no! tut jst jo ljubm
jst: zakaj pa torej ? a ona? al kej?
on: ja prjatli in prjatlce so mi povedal da je rekla da se sm zabava z mano.
jst::: a to so ti rekl? kdo pa ??????
on: Klavdija, Maja, Uroš in Matic
jst:: in ti tem golaznim verjameš?????
on: če pa?'
jst: urška se cele noči joče zarat tebe ker ti vrjameš njim????? omg res si kreten.!!!
on:: se bom zmeno z njo ok???
jst: ja zdj pa posluši prfokso

tako zelo sem bila jezna nanj saj sem vedla da urška tega že nebi storila. prve ure je bilo konec in začeu se je odmor. med tistim odmorom se pa je zgodilo nekaj.............................................................................................................................................................................................................................................next????' štiri nexte da nextam
20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
slike:

klavdija:

maja:

uroš:

matic:

še enkrat bi se rada zahvalila vsem ko berete pa use vas mam rada
20. avgust 2012
še tri nexte
20. avgust 2012
jaz imam tudi tebe rada
20. avgust 2012
tenx
20. avgust 2012
u95766
u95766
next
20. avgust 2012
še dva nexta
20. avgust 2012
u55962
u55962
next next next!!
20. avgust 2012
predlagam da preberete zgodbo od *.corɴ ғlαĸeѕ.* ker je zlo dobra
20. avgust 2012
u97075
u97075
next
20. avgust 2012
u70330
u70330
NEXT
20. avgust 2012
neextam...........................................res se je nekaj zgodilo moram povedat tudi da imam ful dobrga prjatla, ki mi je tut ful ušeč in danes med tem odmorom sva se srečala na hodniku ampak nisva se sm srečala ampak zaletela. opravičila sva se drug drugemu in potem me je poljubiu bilo je kot v edmih nebesih nisem se imela časa upret samo predala sem se občutkom ki so mi uresničevali moje sanje.

to je zgledalo tako:

ko sva stopila narazen name je zmanjkalo besed. zazvoniu je zvonec in vsak je morau vstopit u svoj razred gledala sva se dokler nista najini telesi izginili. pri uri matematike me je učitlva vprašala zakj sm tko zasanjana ali se slabo počutim saj sem pri pouku drugače vedno zbrana in dobro poslušam. nisem ji odgovorila poklicala je starše in prišli so pome. tudi doma nisem bila nič bolša. ko se je pouk končau sem poklicala miheja (tako mu je bilo ime) opravičila sm se mu čeprau nisem vedela zakaj.on mi je izpovedau svojo ljubezen in končno sem mu tudi jas lahko svojo. točno med pogovorom pa je pocingljau zvonec odprla sem vrata in videla sem................................................................................................................................koga????.................................6 nextou da nextam
20. avgust 2012
u97075
u97075
next
20. avgust 2012
u70330
u70330
NEXT
20. avgust 2012
upam da vam je zgodbica zanimiva pa če 4 nexte rabm
20. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani