Forum
Tako zgodbo prvič pišem zato se ne čudit če bo čudna.
.........................................................................................................................
Bilo je neke zimske noči. Bilo je zelo mrzlo. Toda neka psička je ravno na tisti večer skotila 7 majhnih psičkov. No ena izmed njih sem bila jaz. Jaz sem Sky Love. Kličejo me Sky.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/98/81/5f/98815f641a6291b86485bbd263ebbe6f.jpg
To sem jaz.
http://pitbullsarea.com/wp-content/uploads/2013/12/5-Facts-About-Husky-Puppies-You-Should-Know.jpg
To pa so moji bratje. Veste jaz sem najmlajša. Toda neke noči nas je mama zapustila. Vsi smo ubogi tavali po ulicah. Dokler nas ni posvojila neka prijazna družina. Imeli smo na pretek hrane in vode. Le družine ni bilo nikoli doma. In ker jih ni bilo sem bila kot izobčenka. Nihče me ni maral. No razen Luky. On se je edini družil z mano. No potem pa je tudi on začel biti nesramen. Zato sem se odločila da bom odšla poiskat mamo.
.........................................................................................................................
A se vam zdi vredu??? Next???
13. december 2015
u156631
u156631
Ja v redu je next...
13. december 2015
u156631
u156631
aja naslov si napisala narobe
13. december 2015
hvala
14. december 2015
pa kaj pol
14. december 2015
aja rabim pesem za č.b.
14. december 2015
u156631
u156631
aja, ti jo bom ju3 poslala, sam melodije še nism točno določla...
pa piši že neeeeeeext!
14. december 2015
ok ok sej bom
14. december 2015
u156631
u156631
ok
14. december 2015
Nextam
....................................................................................................................
No napotila sem se po temni ulici. Seveda sem sledila mojemu smrčku. In kar naenkrat sem zavohala nekoga. Mislim da je človek toda nisem sigurna. Sledila sem vonju in tam je stal strah vseh psov...... KONJEDEREC!!!!!!!!!!!!! Skrila sem se za smeti toda ni mi pomagalo. Prijel me je in vrgel v kombi.
To je kombi.
No odpeljal se je saj veste kam. V nočno moro za pse. To je ZAVETIŠČE. No tam je zalučal v kletko in odšel. Tam sta bila dva psa. No hotela sem ju spoznati zato sem vprašala:" Kako ti je ime??"
"Jaz sem Mars," mi odgovori.
To je Mars. "Jaz pa sem Kara. Kako je pa tebi ime??" me vpraša.
Jaz:" Jaz sem Sky Love."
Kara:" Lepo ime zdaj pa se moramo spraviti od tukaj."
Mars:" Ja ampak kako??"
Jaz:" No ključi visijo na tej steni. Samo nekako moramo priti do njih in smo rešeni." Ko dobimo ključe se rešimo toda ravno ta čas pride v sobo čuvaj..
................................................................................................................
Next??
16. december 2015
u156631
u156631
Neeeext, a Mars je howi?
16. december 2015
ja
17. december 2015
u156631
u156631
se mi je zdelo... pisi next
18. december 2015
ja ga bom ti pa tud
18. december 2015
u156631
u156631
Bom, pa dej tud pri dragon story... jz bom tud...
18. december 2015
Nextam
................................................................................................................
No ko nas je zagledal smo se skoraj pokakali od strahu. No ampak Mars je zbral pogum in pobegnil čuvaju pod nogami. To sva storili tudi midve. Toda vrata so se zaprla. In sva se zaleteli vanje. Čuvaj naju je zgrabil in vrgel nazaj v kletki. Mars pa naju je čakali in čakal toda nič. Prišel ja pogledat kaj se dogaja toda tudi njega je ujel in ga vrgel v kletko. Žalostni smo sedeli v kletkah dokler se ni oglasil znani glas.
Glas:" Od tukaj ne boste prišli če se boste tako pustili ujeti."
Mars:" Pa saj je od tukaj nemogoče priti."
Glas:" Je mogoče nekomu je že uspelo. In vsi ga poznamo."
Kara:" Nekoč sem slišala da se je nekemu mladičku uspelo izmuzniti in je pobegnil. Toda ko ga je mama odšla iskat so jo ujeli in Še zdaj je menda v tem zavetišču. Toda to se je lahko zgodilo v katerem koli zavetišču."
Glas:" Ne to se je zgodilo točno tukaj. Kajti jaz sem tista mama ki ji ni uspelo pobegniti. Ta mladiček pa je Sky Love."
Vsi so me začudeno pogledali in jaz sem bila tako presrečna da sem našla mamo da sem kar prebila vrata kletki in skočila ven.
Next????????????????????????????????????????????????
21. december 2015
u156631
u156631
Nextt
21. december 2015
u156631
u156631
Dej že Next... ej komi čakam na new year!!!
Pa veš, da bom skobčevko dobila??
Že februarja
Komi čakam, da te vidim, pa za čb ti bom poslala.
A s sabo prnesem školjke pa računalnik?
24. december 2015
u156631
u156631
Ko pridem k tebi...
24. december 2015
Nextam
.......................................................................
No iz kletke se prišla vsa srečna in pomagala sm še drugim. Začeli smo lajati in ko je varnostnik prišel smo stekli ven in bili smo svobodni in jaz sem mami povedala kje so moji brati in sestre in odšla z Marsom in Karo. Postali smo najboljši prijatelji. In odpravili smo se novim dogodivščinam na proti.
.....................................................................
Next?? Pa sori ker ni blo tok dolg nexta pa ker je ta kratek
27. julij 2016
Jaaa nextt!!!!!!
27. julij 2016
Tnx
27. julij 2016
Nexttttt + nova bralka sem dej piš naprej
30. julij 2016
Ok bo danes en Next sam nevem kdaj
30. julij 2016
A maš čas mogoče popoldne
30. julij 2016
Ja sej takrat vrjetno bo. Pa če rada bereš take zgodbice ti priporočam Wolf story ka jo piše Kay RaimbowGirl
30. julij 2016
Pa a bi plis mogoče pogledala mojo zgodbico če bom slučajno začela pisat. Ne vem še če bom sam mogoče bom začela pa če bi pogledala pol
30. julij 2016
Jooo zaka mi dels reklamoo .-.
30. julij 2016
Hahaha
30. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg