Forum
Does they mean serious? ~ Onadva mislita resno?

Jenny -

Elena -

---------------------

Sedela sem na okenski polici in gledala skozi okno. Končno je prišlo dolgo pričakovano poletje. Neizmerno sem se ga veselila, no, še bolj pa počitnic. Bil je junij, 24. junij. Konec šole!! Te počitnice bodo res super, veliko časa si bom vzela za prijatelje in branje ... in namen imam osvojiti nekega hudega tipčka, Jesseja. pa na morje gremo ... omg, te počitnice bodo SUPER! Iz zasanjanosti me je prebudil telefon. Videla sem, da me kliče moja B.F.F. - Elena. Oglasila sem se. "Hejla, kaj dogaja?"
"Jeeeeny!!!" Nekaj ti moram povedati!" je komaj izdahnila in komaj dihala.
"Ja, kaj?" Bila sem radovedna.
"Jesse me je povabil na zmenek!" KAJ? Ona to resno? Hja, super, ane. Verjetno ni vedela, da sem gla ljubila jaz. Super!! POPOLNO, pa mi ga bo speljala. Kur*a. Prekinila sem zvezo. Ulegla sem se na posteljo in se zjokala. Šele zdaj mi je postalo jasno, koliko mi Jesse sploh pomeni. Res ga ljubim. Vendar me on očitno ne ... ljubi je drugo, moj najboljšo prijateljico, Jenny. In tudi ona ga, očitno. Prijateljstva med nama je bilo konec. Zasovražila sem Jenny. Kuvala sem načrte, kako bi jima prekrižala poti, a mi ni uspelo ... premagal me je spanec. Veke so na koncu le obubožale.

--
nextam?
21. junij 2012
aja, pa še jesse.

< 3
21. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg