Forum
Bilo je tistega usodnega dne. Hitela je po temni ulici, ki jo je osvetljevala le šibka svetloba ulične svetilke. Zaradi mraza ji je pri dihanju iz ust vel bel dim. Ni marala poti domov. Tema je zelo skrivnostna. Povsod tišina. Slišalo se je le njeno zasoplo dihanje in udarce petk ob pločnik. http://www.google.si/imgres?q=scary+street&um=1&hl=sl&biw=1092&bih=514&tbm=isch&tbnid=UevY1fIS7DuWFM:&imgrefurl=http://www.ericmondschein.com/2012/04/05/intrusion/scary-street-3/&docid=QHtVEgDZ6n7-zM&imgurl=http://www.ericmondschein.com/wp-content/uploads/2012/04/scary-street2.jpeg&w=500&h=375&ei=4rZYUIvCKIne4QSq0oCQCw&zoom=1&iact=hc&vpx=635&vpy=67&dur=1586&hovh=195&hovw=260&tx=124&ty=135&sig=114124803448855641573&page=1&tbnh=148&tbnw=152&start=0&ndsp=10&ved=1t:429,r:3,s:0,i:75
Bila je utrujena od dela v službi. Ob smetnjaku je zagledala 15 letno punco, ki si je prižigala cigareto. Stopila je do nje, ji vzela cigareto iz ust jo vrgla na tla in jo pomečkala s svojimi bleščečimi čevlji. »Ej!« je zakričala. »Neveš koliko so stale in kako težko sem jih dobila?« Ona je le odgovorila: »Neveš, da cigarete povzročajo raka na pljučih?! Zaradi tega sem izgubila ljubljeno osebo. Če si želiš živeti, kajenje opusti!« Vse to je zdrdrala tako hitro, da je punca je privzdignila eno obrv: »Kdo misliš, da is ti? Uničiš mi težko pridobljeno cigareto nato mi paše soliš pamet? Haloo?!« Obrnila se je in jezno odšla. Sarah je le zmajala z glavo in nadaljevala svojo pot domov. V parku je zapihal veter in krošnje dreves so se zazibale. V grmu je zašumelo. Bilo je zelo srhljivo. Slišala je tihe korake za seboj. Obrnila se je in zagledala moškega, ki je prihajal proti njej. V temi ga ni prepoznala. Pričela je teči. Moški pa za njo. Tekla je hitro kolikor je mogla, vendar je bilo v petkah to težko. Ko je prispela do svojega bloka je zdirjala po stopnicah v pritličje in v dvigalo. Ko so se vrata dvigala zapirala je videla moškega, kako je že vstopil v blok. Stopalo je dal med vrata dvigala, da se niso mogla zapreti. Sarah je v histeriji pritiskala tipko za zapiranje vrat, vendar je zaradi varnostnega sistema ni ubogalo. Moški je vstopil v dvigalo. Na glavi je imel kapo in šal, da se mu je videlo le oči. Globoko je dihala. Čutila je hitro bitje njenega srca. Zmerom bolj se ji je približeval. Nato je videla le še meglo in odmev: Sarah..Sarah-….Sarah…
18. september 2012
u45697
u45697
Next
18. september 2012
u70391
u70391
neext
18. september 2012
Zbudila se je v beli sobi. Zelo jo je bolela glava. Ko je bolečina popustila se je razgledala po sobi. Priključena je bila na razne aparature zato je domnevala, da je v bolnišnici. V mislih se ji je postavilo vprašanje: Kako sem sploh prišla sem? Od razmišljanja se je bolečina povečala. Naslonila se je nazaj…. Zbudil jo je tresk vrat. Vstopila je medicinska sestra. Imela je kratko pristrižene rjave lase in čudovite bele zobe. »O! Gospa Sarah! Zbujeni ste! Tega bo Tom gotovo zelo vesel!« »Oprostite, kdo je Tom?«
»Danes popoldne bo gotovo prišel. Vsak dan pride.« Nasmehnila se ji je, nekaj zapisala na zapisnik in odšla iz sobe. » Kdo za vraga je Tom?« je zašepetala.
18. september 2012
u70391
u70391
next
19. september 2012
Na omarici so bile njene stvari. Torbica, ključi, oblačila.. Nobene od teh stvari ni prepoznala. Torbica je bila zelo modna, ključev ni prepoznala, oblačil prav tako. To se ji je zdelo neznansko čudno. »Le kaj se dogaja z mano?«
Čez nekaj ur je prišel moški. Ko je videl, da je budna je bil sprva začuden, vendar so se mu kmalu ustnice raztegnile v očarljiv nasmešek. »Sarah, budna si! Oh, kako sem si oddahnil.« Pristopil je do njene postelje in se nagnil k njej, da bi ji dal poljub. Vendar je Sarah obrnila glavo, da je poljub pristal na licu. Odmaknil se je in jo zaskrbljeno pogledal: »Kaj je narobe ljubica?« Sarah mu je sramežjivo odvrnila: »Oprosti, toda…Kdo si?« Nasmešek se je zamenjal za prestrašen obraz. »Jaz sem. Jaz. Toma. Tvoj Tommy.« Ko je uvidel, da ga res ne pozna, se je obrnil in odšel iz sobe. Sarah se je počutila krivo, da ga je razočarala. Toda saj ga ne pozna!
Tom je odpešačil v stanovanje. Ulegel se je na zofo, ki jo je imela Sarah najraje. Obraz je zakopal v vzglavnik, ki je še zmeraj dišal po njej in pričel neustavljivo jokati. Vzglavnik je bil ves moker od njegovih solz. »Vsaj zbudila se je,« si je mislil. Utrujen od joka je zaspal.
Zbudili so ga sončni žarki, ki so ga požgečkali po nosu. Zaspano je pogledal na uro. V trenutku je bil buden. »O neee,« je zatarnal. »Spet sem zamudil v službo!« Še nikoli se ni tako hitro odpravil v službo kot tisto jutro. V službi ga je pričakal šef z jeznim obrazom. »Kje si bil? Sestanek si zamudil! Bila je zelo dobra ponudba, in zaradi tebe je propadla!!!« je kričal nanj. »Najraje bi te odpustil, vendar te ne bom, ker si predober v poslu.« Tom si je oddahnil. »Prisežem, da se to ne bo več ponovilo.« »To si rekel že prejšnič,« je slabo volje odvrnil. Tom se je odpravil v pisarno. Na mizi je bila Sarahina fotografija. Smehljala se je in to je Toma spravilo v še večji obup,saj ga j e spomnilo na to, da ga Sarah ne pozna. Fotografijo je dal v predal, da ne bi mislil nanjo. Sedaj mora šefu dokazat, da je najboljši.
http://www.google.si/imgres?um=1&hl=sl&sa=N&biw=1092&bih=514&tbm=isch&tbnid=cZaCZjx6UvGceM:&imgrefurl=http://cemernewsandmore.blogspot.com/2012/08/prom-hairstyles-for-men-mens-short-hair.html&docid=fy1V75M6YHvYgM&imgurl=http://1.bp.blogspot.com/-xVmncAATup4/ThtBGhFV6WI/AAAAAAAAAVo/YOuVoY76FHc/s1600/prom%25252Bhairstyles%25252Bfor%25252Bmen.jpg&w=293&h=473&ei=dQhaUOa6D6_b4QS30oGYBA&zoom=1&iact=rc&dur=10&sig=114124803448855641573&page=1&tbnh=130&tbnw=80&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:7,s:0,i:117&tx=35&ty=55 Tom
19. september 2012
Joj, slik mi noče prav dat. Se opravičujem
19. september 2012
u70391
u70391
neeext
19. september 2012
u104412
u104412
next
21. september 2012
Medicinska sestra ji je naslednje jutro prinesla kavo in časopis. »Zdravnik je rekel, da lahko berete. Prinesla sem vam časopis.« »Hvala.« Pričela je listati. Nato ji je pogled zdrsil na datum. Nepremično je buljila vanj in ni mogla verjeti. Letnica 2012. Kaj?! Hitro je pritisnila na gumb za klicanje medicinske sestre. Ko je ta prihitela v sobo jo je Sarah hitela spraševati: »Koliko časa sem bila v komi?« »Tri leta gospa. Zakaj?« Sarah ni mogla verjeti. »Tri leta?! Ampak, ampak…« je jecljala. Bila je tako razburjena, da ji je morala sestra prinesti pomirjevalo. Toda Sarah še zmeraj ni bilo jasno.
Popoldne je v njeno sobo prišel psihiater. Pogovor je poteka večinoma o tem, česa se Sarah nazadnje spomni. Pojma ni imela. Popolna tema. Psihiater ji je predlagal, naj se pogovori s Tomom.
Driii, driiin je zazvonil telefon v Tomovi pisarni. »Halo?« »Pozdravljeni. Tukaj osebni psihiater Sarah. Za njeno zdravje bi bilo zelo dobro, če bi se pogovorila.« »Ampak ne želi se pogovarjati z menoj!« »Če ji želite dobro, se zglasite v bolnišnici,« je dejal psihiater in odložil slušalko. Tom je zavzdihnil in odšel iz pisarne.
Ko je vstopil v bolnišnico, je vanj butnil vonj po razkužilu. Vstopil je v veliko dvigalo in pritisnil številko 6. Odbrnel je navzgor. Odpravil seje proti sobi št. 15. Preden je potrkal je malo postal pred vrati. Zrl je v njeno ime, napisano na tablici. Nato je le zbral pogum in vstopil.
21. september 2012
Rabim 4 nexte da nadaljujem.
21. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg