Forum
PIšem že kr neki zgodbic. Niso glih uspešne in upam, da bo ta bolj.
********************************************************************************************************************************
Kri. Veliko krvi. Celo morje krvi. In polno temačnih senc. In smeh zlobe. Krki strahu. In nato me zajame tema. Popolna tema. Zakaj potem še vedno čutim to bolečino?! In mi po glavi odmevajo kriki groze, trpljenja?! Kaj se dogaja ?! Kje sem?! In KDO sem?! »Vuššš!« Au! Še večja bolečina. Še več krvi. Še bolj globoka rana. Še bolj strto srce…
********************************************************************************************************************************

Ali nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. februar 2012
Stojim v nečem steklenem. V nekakšnem laboratoriju. Hočem ven! »Gospa Swan? Gospa Swan?! Kje sem?! Kaj se dogaja?!« Vpijem. Kričim in udarjam s pestmi po steklu. Nemočno padem na kolena in po licu mi spolzi solza. Krvava solza. »Kaj hočete od mene?! Spustite me!« obupano vpijem. Luči začnejo utripati. Zaslišim svoj lastni krik groze in…………Se prebudim iz nočne more.
So bile to res le sanje?! Če so bile… zakaj potem še vedno slišim krike?! Pogledam naokoli in vidim ognjene zublje, ki se nevarno približujejo moji postelji. Ni izhoda. Dim je vse gostejši. Duši me. Ampak ne morem dovoliti, da moja skrivnost umre skupaj z mano!
Hitro pokleknem pred posteljo in jo rahlo dvignem. Izpod nje vzamem skrinjico v kateri se skriva vijoličen obesek… ali moja temačna preteklost… moja skrivnost. Še enkrat sežem pod posteljo, ker se mi zazzdi, da se je košček obeska odlomil. Tedaj pa zatipam nekakšno ročko. Hitro in brez pomisleka odrinem posteljo in pred mano je loputa. Poskušam jo odpreti. Ne gre, zaklenjena je. Sranje!
25. februar 2012
u46345
u46345
Wow.. Nadaljuj!! In obveščaj!!
25. februar 2012
tnx!
25. februar 2012
Neext.!
27. februar 2012
next!
20. april 2012
u85301
u85301
next! preberi ti mojo! http://www.igre123.com/forum/tema/ugriz-smrti/32749/1 pa hitr nadaljuj
20. april 2012
u85301
u85301
next in to hitro!
20. april 2012
u31282
u31282
nexttt
27. april 2012
u76183
u76183
next