Forum
Ko pogledamo strahu v oči in izgubimo najdražjo osebo padeš in se zelo težko pobereš pozneje pa te tvoj fant zamenja za svojo bivšo je vse težko ampak morda pa na celem svetu obstaja oseba ki ima moč tvojo bolečino spremenit v le bled spomin.

Prosila bi če bote toliko prijazni in mi napisali mnenje o uvodu če vam kaj ni všeč samo napišite prosim pa da niste žaljivi.za objavljanje drugih zgodb nimam nič proti in z veseljem bom prebrala kako.

boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. januar 2014
Hi sem Jade Brocklin in sem stara 17 let.prihajam iz Slovenije v kateri živim od očetove smrti torej bo kmalu 2 leti.preselila sm se z mamo in njenim novim možem Samom zaradi njega sva se preselili po moje se nebi ker sem v Angliji pustila veliko prijateljev kateri so me razumeli.
Zbudila sm se ob 7:00 ob zvokih dead memories od slipknot-a,vstala sm iz postelje in se od pravila v kopalnico opravit jutranjo turo ko sem se zrihtala sm se še oblekla v črne kavbojke in črno majico z napisom FOR HEAVY METAL,WE WILL DIE morate si predstavljati kako je bilo seveda bil je prvi dan šole in spet se je začelo zmerjanje ampak se na to nisem preveč ozirala.pozdravila sem svojo prijateljico ki je dve leti starejša ime ji je Katja bilo je še 10 min do začetka pouka in v usta je dala cigaret ponudila in seveda sm sprejela pogovarjale sva se o vsem mogočim in povedala mi je da je s tipom šla na ne otoček ki je bil čisto osamljen in tam sta bila mesec dni.zavidala sm ji ker ima tako popolnega tipa sama si želim le da bi bil vredu in da bi me razumel ker nemaram preveč romantike morda ker mi nihče še ni naredil česa res romantičnega.
(Slike dam naslednič)
09. januar 2014
neeext (:
10. januar 2014
neext
24. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg