Forum

Heylαααα! Tαĸe тeмe še ɴιѕeм zαѕledιlα, če pα je pα мι ɴe ɴαjedαт dα ғejĸαм! Kαpιš؟!
ɴo, тle вoм vαм jαz poмαɢαlα prι ĸαĸršɴιĸolι ѕтvαrι. мoɢoče ιмαš proвleм pα ɢα ɴe veš rešιтι? ɴe ɴαjdeš prαve ѕlιĸe? ɴe veš ĸαj podαrιтι мαмι zα rojѕтɴι dαɴ? rαвιš vιc αlι verz? ɴe veš ĸoмυ poѕlαтι lιɴĸ zα тvojo ѕvežo zɢodвιco αlι тop мodel? ...
če ɴe veš odɢovorα ɴα vprαšαɴje, ĸι ѕι ѕι ɢα zαѕтαvιl, ɴe ɴαjdeš ɴιč prιмerɴeɢα αlι ɴe veš ĸαм oɢlαševαтι ѕι ɴα prαvι ѕтrαɴι! тυĸαj je dovoljeɴo vѕe, rαzeɴ oɢlαševαɴje ιɴ prepιrαɴjα! če želιš, dα oɢlαšυjeм тvojo тeмo мι pošljι lιɴĸ po zѕ-jυ ιɴ jo вoм oвjαvιlα ɴα тej тeмι тer jo doвro opιѕαlα. ɴo, тo вι ɴαj вιlo тo. zdαj pα ĸαr ѕ тežαvαмι ɴα dαɴ!

02. november 2012
u98660
u98660
okey a mi prosm poveš če je ta slika na internetu/če se jo da tm dobit:
https://static.igre123.com/uporabniki-slike/velika_mrss.styles_v3/40668.jpg
02. november 2012
u98660
u98660
prosm ne uprašat zkj!!!
02. november 2012
○ ι ♥ ℓσηdση ○o:
VPRAšANJE: okey a mi prosm poveš če je ta slika na internetu/če se jo da tm dobit:
https://static.igre123.com/uporabniki-slike/velika_mrss.styles_v3/40668.jpg
ODGOVOR: мιѕlιм, dα ѕe dα... oproѕтι, α ɴe verjαмeм, dα je ĸαĸɴα pυɴcα тαĸo ғoтoɢeɴιčɴα ĸoт ѕo ɴα ιɴтerɴeтυ. мιѕlιм, dα ѕe dα...
02. november 2012
u98660
u98660
ok tnx
02. november 2012
ηzк, нєнє ♥
02. november 2012
02. november 2012
u98660
u98660
02. november 2012
u98660
u98660
tema!!!!
02. november 2012
u98660
u98660
oglašujemo naprej??????(!)
02. november 2012
u109005
u109005
мєη נ єη ƒαηт υšєč ιη נ тυ∂ ηα ƒв-נυ ρα мυ ηє υραм ρυνє∂αт ∂α мι נ υšєč ρα ∂α ѕм zαℓυвℓєηα υ ηנєgα.α мι ℓσнкα кαкυ ѕνєтυנєš؟
02. november 2012
u98660
u98660
mam 3 problem:
zaljubljena sem v X in on me dostkrat pogleda, na 1 spletni strani me je dodal(sprejela sm ga),men gre to fhool na živce,nwm kk odreagirat...
VPRAšANJE 1: kako nj zwem če je wame al ne?????
VPRAšANJE 2: kaj nej nrdim ko me pogleda(se obrnem stran,vrnem pogled...????)
VPRAšANJE 3: mami me NON STOP sprašuje če mi je gdo ušeč... nwm kaj nj ji rečm...povedala ji nbom kr nimam tok poguma(kaj nj nrdim????)!!!!!!
sorry wm da je dost za odgovort...!!!!
02. november 2012
u109005
u109005
jst mam iste prubleme ku ○ ι ♥ ℓσηdση ○o
02. november 2012
u98660
u98660
* 3 probleme
02. november 2012
u58486
u58486
Mi lahlo kera pomaga:
1.VPRAŠANJE: že 3 leta sem zaljubljena v enega fanta!!!enkrat je bi vame pa me je uprašal in sm rekla ne (ker sm bla smotan in to zelo!!!!!)!!!!! Potem sva bla neki dni skregana !!! Potem pa je začel hodit z eno drugo in jest sm to prenašala pol leta!!! Pol pa se je z uno skregou !!!! Pol pa je začela njegova sestra (moj bff) govort d me skos omenja in povrh še cela vas govori da je vame!!!! Mi lahko katera pove kako nej vem če je vame!!!!!
02. november 2012
Zaljubljena sm !!!!
Govorimi da nism več v enega pa tkoo ...
a mi je všič
vem da sm tut jaz njemu sm ne vim kij naj naridim
Prosim pomigaj mi .....
Poljubčki iz Canade vaša Lia mwa <3<3<3<3
02. november 2012
u58486
u58486
Priznej da si vanga (frendom pa tko)!! Pa ti bojo oni kj povedal !! Ker jest sm pa v eni mal drgačni situaciji!!
02. november 2012
u40060
u40060
No, jst mam en velik problem. En fant mi je ušeč že eno leto. In zdej cela šola ve, da je on u eno punco, s katero se jst ful ne razumem. Kaj naj nrdim? O.o
02. november 2012
u40060
u40060
Aja, in še če bi plis malo oglaševala: http://www.igre123.com/forum/tema/a-ali-b/35469/24

Hvala za oboje < 3333
02. november 2012
u58486
u58486
Sm bla vi isti situaciji pol leta!!! Al pa uno upraš v koga je p mu pol povej pa mogoče nebo več v njo!!
02. november 2012
u111151
u111151
problem 1:mene zanima, kk nej oglašujem, d bom čim manj ljudi 'ob žiuce spraulala'.
problem 2:rada bi ratala mou bul 'popular' v šol, pa nwm, kko.
problem 3:men je en fant ful ušeč in sm to povedala prjatlci in se mi zdi, d mu je ona to naprej zgobcala in zdj se jst bojim, d zarad tega noče nobene moje objave na fb lajkat, pa mi noče poslat tistga:lajk pa ti po zs povem, bi šu s tabo u kino... drgač je pa tko, d se ne poznava. mislm, sva isti letnik, sam nč ne govoriva. še gledava se ne nč
02. november 2012
to je od selenica
02. november 2012
pa je napisal če mu gdo lahko pomaga
02. november 2012
ϟ .нαlloweɴ.ϟ:
PROBLEM: мєη נ єη ƒαηт υšєč ιη נ тυ∂ ηα ƒв-נυ ρα мυ ηє υραм ρυνє∂αт ∂α мι נ υšєč ρα ∂α ѕм zαℓυвℓєηα υ ηנєgα.α мι ℓσнкα кαкυ ѕνєтυנєš؟
ODGOVOR: Jaz bi na tvojem mestu se mu nekako približala. Sprva bi postala njegova prijateljica. Mogoče bi videla, da te bo zaljubljenost minila, če ne pa mu odkrito povej.
○ ι ♥ ℓσηdση ○o:
1. VPRAšANJE 1: kako nj zwem če je wame al ne?????
ODGOVOR: Zate bi povedala isto kot za ϟ .нαlloweɴ.ϟ. Ljubezen, ljubezen... Približaj se mu! Ga mogoče poznaš še tudi v živo? No, odlična priložnost! Po 'nesreči' se zaleti vanj in se mu opraviči ter se nasmehni. Nato pa povej "Čakaj malo... A ni tebi ime... (nwm pač kko mu je ime ). 100 in 1 način je da se mu približaš in s tem ugotoviš ali je wate.
VPRAšANJE 2: kaj nej nrdim ko me pogleda(se obrnem stran,vrnem pogled...????)
ODGOVOR: Če imaš to srečo, da te pogleda... Odkrito mu vrni nasmeh in se obrni. Začni klepetati s prijateljicami in vmes ujemi njegov pogled. Odkrit nasmeh pove vse!
VPRAšANJE 3: mami me NON STOP sprašuje če mi je gdo ušeč... nwm kaj nj ji rečm...povedala ji nbom kr nimam tok poguma(kaj nj nrdim????)!!!!!!
sorry wm da je dost za odgovort...!!!!
ODGOVOR: če svoji mami zaupaš ji povej, če ne pa zapiši vse stvari v dnevnik (če ga nimaš si ga nujno kupi!). Ni keeej! rada pomagam, hihi ;*
katčy_merlak:
VPRAŠANJE: že 3 leta sem zaljubljena v enega fanta!!!enkrat je bi vame pa me je uprašal in sm rekla ne (ker sm bla smotan in to zelo!!!!!)!!!!! Potem sva bla neki dni skregana !!! Potem pa je začel hodit z eno drugo in jest sm to prenašala pol leta!!! Pol pa se je z uno skregou !!!! Pol pa je začela njegova sestra (moj bff) govort d me skos omenja in povrh še cela vas govori da je vame!!!! Mi lahko katera pove kako nej vem če je vame!!!!!
ODGOVOR: Po toči zvoniti je prepozno... Pravijo. S tvojega problema lahko sklepamo, da res... Glej, mogoče je zaljubljen vate. Pozanimaj se pri tvoji bff (če je že njegova sestra to more vedeti). Če ni, si najdi nekoga, ki te bo imel rad in te spoštoval.
✝мιη∂.вℓσωєя✝: Eno leto?! Prava stvarca... Očitno bom iz stopnje "zatrapanost" prišla na stopnjo "enostranska ljubezen". Če veš, da je v drugo... Zakaj ga ne poskusiš pozabiti? Težko je, vem... A poskusiti ni greh! v morju je še dosti svežih rib
mяѕ.∂єℓєтє:
problem 1:mene zanima, kk nej oglašujem, d bom čim manj ljudi 'ob žiuce spraulala'.
ODGOVOR: Link jim pošlji po zs-ju. Mogoče ne bodo jezni ;*
problem 2:rada bi ratala mou bul 'popular' v šol, pa nwm, kko.
ODGOVOR: Mogoče moraš malo pobrskati v svoji garderobi oblek in se odločiti za novo? Ali pa moraš zamenjati frizuro? Ni nujno obiskati frizerja! Lahko si narediš prečko samo na drugo stran. No, da ne bomo toliko o zunanjosti... Mogoče ni kriva ona! Tvoja notranjost je včasih lahko šibka točka... Ne izdajaj se za to, kar nisi! Povej po resnici in tvoje prijateljice/sošolke vprašaj če jim kaj na tebi ni ušeč...
problem 3: men je en fant ful ušeč in sm to povedala prjatlci in se mi zdi, d mu je ona to naprej zgobcala in zdj se jst bojim, d zarad tega noče nobene moje objave na fb lajkat, pa mi noče poslat tistga:lajk pa ti po zs povem, bi šu s tabo u kino... drgač je pa tko, d se ne poznava. mislm, sva isti letnik, sam nč ne govoriva. še gledava se ne nč
ODGOVOR: Enostavno! Pozabi ga! Očitno mu ni mar zate... Še veliko je rib u morju! ;*
OGLAŠEVANJEEE:
✝мιη∂.вℓσωєя✝ ima temo "A ali B?". V tej igri preprosto določiš lepšo oziroma boljšo slikico s tem da napišeš "A" ali "B". No, pa še link, če te je pritegnilo: https://www.igre123.com/forum/tema/a-ali-b/35469/24
~~~~~~
A rabi katera kaj posebnega čemu namenim eno poglavje.? JUST SAY
~I hope I help you... ?
02. november 2012
u40060
u40060
Omg, hvallaaaaaaa!!!!!! Ti sploh ne veš ku sm ti hvaležna : ))
Na to nisem nikoli pomisnla in zdej k sm to prebrala, se mi je to zdela super zamisel!
Hvala, hvala, hvala 1oooooooooo-krat hvala, res!
02. november 2012
hehe! sej je samo nasvet... ;* ni keej drgaač ;*
02. november 2012
u109005
u109005
нναℓα
ѕαм тυкι נ š єη ρяσвℓємčєк: ηє нσ∂να ηα ιѕтσ šσℓσ ρα тυ∂ žινινα ηє υ ιѕтм кяαנι.ρč נѕт gα νι∂м ѕαм кυ gям ѕ ρяנαтℓcαм υ υη кяαנ кנєя נ ∂υмα.ѕαм тм ση νє∂ησ ѕкєנтα z ηєgσνιмι ƒяєη∂ι.кαкσ ηαנ ѕє мυ ρσℓ ρяιвℓιžαм؟
03. november 2012
u58486
u58486
Hvala!!!!!!!!!!!!!!!
Ful sm ti valežna!!!!!!Res hvala!!!!
03. november 2012
u98660
u98660
tnnnnnnx!!!!! ampk pr men je to problem: starejši je in... sploh si ga neupam pogledat,kaj da bi se zaletela vanga...
03. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg