Forum
u61785
u61785
Si pripravljen/a?
Tukaj se bo odvijalo fantastično tekmovanje za najboljšo pisateljico ALI najboljšega pisatelja! Za pisatelja je potrebna samo ena stvar in to je VOLJA! Ni važno če imaš v šoli slovenščino 2 ali pa vse spise pišeš 1! Tukaj je važna VOLJA! Misliš da imaš dovolj volje da zmagaš? Misliš da si dovolj močen/ močna da se boriš do konca? Potem se mi pridruži na tekmovanju!
V čem boste tekmovali? V pisanju zgodb. No ne celih romanov ampak kot nekakšen kratek spis, odlomek! Upam da se mi pridružiš! Najprej pa par pravil:
~ se ne kregamo
~ lahko se opravičiš v naprej če imaš veliko naloge, učenja,testov
~ izivi so med vikendom,takrat tudi dobite ocene
~ Avtomatsko izpadeš če en narediš iziva AMPAK to ne pomeni da pri izivu ne izločim še koga
~ če se prijaviš bodi resna/resen!
~ v nekaterih primerih te lahko izključim ( navedem razlog)
~ če se bo prijavila kakšna moja BFF ji bom pošteno sodila. Ti BFF pa prosim en zameri.
~ Če se prijavi manj kot 8 punc bodo izivi na točke to pomeni da nobena ne izpade
~ še prijavnica. In prosim naj se imena in slike oseb ne ponavljajo.
Ime:
Priimek:
Slika:
Kakšne zgodbe najrajši pišeš:
Tvoja najljubša pesem: (navedi prosim SAMO eno)
tvoj najljubši kraj: (navedi prosim SAMO enega)
Moja slika:

Upam da boste uživali in da ne bo to tekmovanje pozabljeno tako kot moje prejšnje!

Se boš prijavila/prijavil? *-*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. december 2011
Ime:Kerti
Priimekahk
Kakšne zgodbe najrajši pišeš:Ljubezenske, kriminalke
Tvoja najljubša pesem: What makes you beautiful
tvoj najljubši kraj: London
Slika:

15. december 2011
u66921
u66921
Ime: Kimberly Brookly
Priimek:
Kakšne zgodbe najrajši pišeš: Detektivke, dnevnike
Tvoja najljubša pesem: rain over me
tvoj najljubši kraj: Vrh Eifflovga stolpa, pa veter, ki piha...popolnost!!!
Moja slika:

15. december 2011
u60429
u60429
Ime: Anny
Priimek: Styles
Kakšne zgodbe najraje pišeš: Najstniške,grozljive,žalostne
Tvoja najlubša pesem: Skylar Grey- Invisible
Tvoj najlubši kraj: London
Moja slika:

15. december 2011
u61785
u61785
Vse 3 sprejete ^-^
Še vsaj 2 do začetka!

XoXo Ari (:
16. december 2011
Ime: Maya
Priimek: Ugh
Kakšne zgodbe najrajši pišeš: čisto odvisno od razpoloženja ... učasih drame, učasih ljubezenske, ZF, ...
Tvoja najljubša pesem: tudi odvisno od razpoloženja ^^ mogoče mi je trenutno Perfect - Simple Plan
tvoj najljubši kraj: kjerkoli, samo da sem s prijatelji < 3
Moja slika:

Love ya
16. december 2011
u66921
u66921
Men plis po zs-ju izzive!
16. december 2011
Tina
AnŽTin
Kakšne knjige najrajše pišem? No nobene še nisem napisala, ampak rada mam tiste v katerih lahko omenjam 1D
Naj pesem: One Think One Direction
Naj kraaj: uhh Definitivno moja soba. Velik je prestalaaa...

Slika je nujna.?
16. december 2011
u61785
u61785
Slika ni nujna Tina :3
Pa vse po zs dobivate izive
16. december 2011
kok še?
16. december 2011
u61785
u61785
No nas je že 5 in to pomeni prvi iziv. Za vsak iziv imate od 5-7 dni časa. Ker vas je komaj 5 pri izivih NE boste izpadale ampak dobivale točke. Točkovnik pride pri prvih ocenah.
Łepo da ste se tako hitro zbrale. Prijavite se lahko še če želite!

Za vaš čisto prvi iziv bo naloga čisto preprosta. Napišite kratko zgodbo na temo ljubezenskega pisma! V tej zgodbi pa morajo biti nekatere stvari in to so:
~ Občutki dekleta ko je dobila pismo
~ Kako je reagirala na to pismo
~ Dodajte še sliko tega ljubezenskega pisma
To je vse. Želim vam veliko sreče in ustvarjalnega pisanja.

Časa imate do petka 23.12.2011 do 20.03
Good luck Ari! (:
17. december 2011
Sedela sem na zofi, še vedno v pižami in pila kavo. Bil je prvi dan poletnih počitnic in privoščila sem si pošteno lenuharnjenje. Mama in oče sta bila že v službi, zato sem bila v hiši čisto sama. Moje razmišljanje pa je zmotil zvonec in zagodrnjala sem:
"
17. december 2011
u60429
u60429
Utrujena in premražena od zimskega kepanja, sem prišla domov.Pozdravila sem svojo mamo in bratca Timija.Mami me je povlekla za roko in mi prišepnila na uho: »Monika pismo si dobila.Na tvoji mizi v sobi je.Mislim, da je ljubezensko.« Debelo sem jo pogledala in odhitela v sobo.Slekla sem si moker plašč in ga dala v omaro.Zagledala sem pismo.Živčno sem ga prijela in ga dala na posteljo.
Veliko vprašanj se mi je vrtelo v glavi.Res je zgledalo, kot ljubezensko pismo.
»Nič Monika.Ničesar ne boš zvedela, če ga ne odpreš,« sem si govorila.
Počasi in živčno sem se usedla na posteljo in začela odpirati pismo.
V grlu se mi je naredil velik cmok in hitro sem ga pogledala.Bil je lepo okrašen in dišal je po kakšnem parfumu.

Narahlo sem se nasmehnila in ga prebrala.Bil je od Aleksa, moje simpatije.Začela sem skakati od veselja.Hitro sem pograbila list papirja in nalivnik, ter mu začela pisati nazaj.

Upam da bo vredu
17. december 2011
Joooj odrezal mi je, pa use sm že mela napisan
Sedela sem na zofi, še vedno v pižami in pila kavo. Bil je prvi dan poletnih počitnic in privoščila sem si pošteno lenuharnjenje. Mama in oče sta bila že v službi, zato sem bila v hiši čisto sama. Moje razmišljanje pa je zmotil zvonec in zagodrnjala sem:
" Kdo je pa to?" Odvlekla sem se do vrat in jih počasi odprla.
"Dobro jutro, pismo in reklamne revije" je pozdravil poštar.
"Hvala lepa," sem bila kratka in jedrnata, iz rok sem mu izpulila pošto ter mu pred nosom zaprla vrata. Revije sem vrgla na tla, saj me tako ali tako niso zanimale.
Naveličano sem se naslonila na kuhinjski pult in pogledala pismo.
"Pismo, zame?" sem se začudeno na glas uprašala, ko sem na pismu zagledala svoje ime. Obdal me je čuden, pa vseeno lep občutek in z zanimanjem sem odprla pismo. Takoj zatem se je iz njega usulo na tisoče rdečkastih srčkov.

Nevem zakaj, ampak pri srcu mi je pilo prijetno toplo. Iz ovojnice sem prevido vzela list papirja. Začela sem brati. Napisanih je bilo le nekaj vrstic, a teh nekaj je povedalo vse.
Kako me ljubi, kako njegovo srce bije samo zame. Pogled sem premaknila na podpis in pismo mi je podzavestno padlo iz rok. Z roko sem si pokrila usta in po licih so mi stekle solze sreče. Spodaj je bila namreč podpisana moja simpatija. Nisem vedela naj skačem, kričim od veselja, se jokam ali kar vse hkrati. Občutkov ni bilo mogoče opisati. Bila sem presrečna.

Pismo hranim še zdaj in ga včasih preberem, da nikoli ne bi pozabila kok lepo mi je bilo takrat.
17. december 2011
u61785
u61785
Obe imata zelo super!!!
17. december 2011
u66921
u66921
Bil je petek, ko sem vsa vesela prišla iz šole, saj se se že veselila vikenda, ki ga bom preživela sama¸saj gremoja družina smučat jaz pa sem jimnatvezila, da se imam ogromno za učit. Smučanje me tako ali tako ne privlači kaj preveč. No torej najprej pridem v hišo in ugatovim, da so že odšli. Super si rečem in grem v dnevno sobo, da pregledam kaj je po televiziji. Ko pa se usedem na kavč pa zagledam revije, ki so danes prišle po pošti. Ker se približuje božič jaz pa še nevem kaj si želim jih pograbim in začnem prelistavati najprej eno nato drugo tretjo takrat pa zagledam pismo. Nam je naslovljeno počasi ga odprem in tam piše:
Draga Kim!
Že dolgo ti želim povedati, samo si ne upam osebno. Vem, da sem strahopetec vendar pač tak sem. Torej naj ti povem kar sem mislil. Ti si moje sonce, ti si vse kar potrebujem ti si vse kar si želim ti si moje življenje ti si moja LJUBEZN.
love and kiss,
Michael.
Ko sem to prebrala mi je vtrepetala ustnica in solza mi je stekla čez lice. Bila sem tako srečna, da mi je Michael tako iskreno povedal kaj čuti, do mene. Takrat pa sem pomislila ali ga tudi jaz ljubim ni to le prevara sres želim spustiti v to...

moja je mal krajša a bo o.k?
18. december 2011
u61785
u61785
Super je. Še 2
18. december 2011
"Super! Upam, da bo danes še slabši dan" rečem svoji najboljši prijateljici, ona pa se samo skrivnostno nasmehne.
Ja imam simpatijo. Pač je popolen človek. Ni, da ni.! Kot kakšna lepa različa Edwarda Cullena, ki ga opisuje Bella v knjigi Twilight. Pred njim se delam strašno nedosegljiva. S prijateljico vzameva šolsko kosilo in se vsedeva za mizo. Za njenim hrbtom sedi njegov najboljši prijatelj, nasproti njega pa ON. Ostanem brez besed in se ozrem po jedilnici. Vse je tako glasno. Ker sem živčna na svoj drobni prst začnem navijati lase. Nekako mu je uspelo poiskati moje oči. Nisem čisto prepričana, ampak zdi se mi da sva se v oči gledala 3 minute. Ker me je mil tek do kosila sem vzela pladenj  z ogabno šolsko hrano in ga nesla v kuhinjo. 
Še vedno sem bila v sanjah. Sama pri sebi sem zavzdihnila in odšla do omarice. Na mojih čevljih pa čaka pismo, ki je naslovljeno name. Upala sem, da bo kaj dobrega. Pogoltnila sem cmok v grlu in ga odprla. Na njem je pisalo:
"Saj bi ti to povedal v obraz, a kaj ko si tako zaposlena s svojo prijateljico. Všeč si mi, ja. In bom kar iskren-vem, tudi jaz sem tebi. V čem je problem? V tvoji sramežljivosti. Vedno, ko ti želim kaj povedati pobegneš v knjižnjico, ki jo bom zaradi tebe zažgal.

Saj veš kdo sem"

Bila sem besna. Za vse sem kriva jaz. Seveda. Dežurni krivec za vse sem. Z hitrimi koraki odidem do njega.
"Kaj je to.?!" besno vprašam.
"To je pismo." odgovori
"Zakaj v njem vsega obtožuješ mene?! Ko ti jaz kaj želim povedati, puncam igraš svojo prekleto kitaro!"
"Ja, ampak bistvo je, da imaš ti čas, da bi me poslušala, pa se začneš delati da si zaposlena..." mirno reče, ampak ga prekinem:" Nemogoč si"mu zabrusim in želim oditi nazaj v garderobo, pa me povleče za roko.
"Zakaj vedno prekinjaš? Bistvo je, da se delaš, da si zaposlena ter da te imam najraje"
"Waaah love is in the air" za reče nekakšen piflarček za nama, on pa me poljubi.
___________~;/€:€€&:@

Boo kuul?
20. december 2011
aaa!! Tina!! Zakon ej!!
20. december 2011
Odhajala sem. Vsega sem bila sita in nisem se želela ukvarjati še z mojimi idiotskimi sošolci. No, saj proti fantom nisem imela ničesar. V glavnem so mojo slabo voljo navdajale z močjo moje sošolke.
"Pa kaj za vraga jim je njim mar, če se ne oblačim po zadnjih trendih?!" sem jezno mrmrala v brado. "Barbike!" Namrščila sem se in skoraj bruhnila v smeh, vendar sem zadržala nasmešek v sebi in še naprej mrko gledala v tla pred seboj.
Bila sem že zunaj šole, ko me je dohitela Jeanine, sramežljiva punca, s katero sem si delila omarico.
Zadržano se mi je nasmehnila. "Ehm, v omarici sem našla to pismo," je rekla in mi pod nos pomolila snežno belo kuverto. "Naslovljeno je nate."
Ko sem se ji prijazno zahvalila je le pokimala in stekla nazaj proti šoli. Z zanimanjem sem obračala kuverto v rokah in se jo naposled vendarle odločila odpreti. Preveč me je zanimalo, kdo bi bil takšen idiot, da bi mi napisal pismo in mi ga pustil v omarici.
~ Rene!
Odločil sem se, da ti bom končno priznal nekaj, kar skrivam že od začetka leta.
Ljubim te.
Mogoče se ti bo to zdelo čudno. No, saj je čudno, saj oba prihajava iz različnih svetov. Ti si tisto pridno dekle, zadržano, prijazno, med tem ko sem jaz glavni krivec za vse slabe stvari. Ampak mogoče me prav ta razlika med nama tako privlači.
Verjamem da čutiš enako. Iz zanesljivih virov vem. Zato prosim, da mi čim prej odgovoriš.
Z ljubeznijo,
Nik ~
Sprva me je preplavilo veselje. Radost je vela iz vseh mojih por. Sreča. Takoj sem želela steči k njemu in ga strastno poljubiti. Ampak nato sem se zares zamislila med najinima življenjema.
Moje tako brezupno ponižujoče, njegovo tako popolno. Poznala sem sebe. In poznala sem njega. Vedela sem kakšen kreten je. Vedela sem, da tega ne bi nikoli napisal ali pa, da se le zafrkava iz mene . Vsaj verjela sem v to. In sama sebi ne bi nikoli odpustila, da bi naredila tako veliko napako in mu izpovedala ljubezen.
Moje ustnice so bile zdaj trde in napete, namesto vesele in nasmejane. "Torej želi odgovor," sem si mrko zamrmrala, strgala pismo na drobne koščke in ga vrgla v koš. "In dobil ga bo," po licu mi je spolzela prva solza, ko sem se poslavljala od tega, kar bom dokončno izgubila.

u69009
u69009
ocene?
20. december 2011
u61785
u61785
Ok...ocene bodo jutri
22. december 2011
dobr
22. december 2011
u61785
u61785
Oprostite ker sem malo pozabila! Obljubim vam ocene bodo danes in tudi iziv!
Lepe počitnice še naprej
28. december 2011
hm maja??? a nika kot nika jez?
28. december 2011
u61785
u61785
Še enkrat se opravičujem ker je toliko časa trajalo, ampak ocene so tukaj. Pri vsaki stvari, ki ste jo mogle vključiti
~ Občutki dekleta ko je dobila pismo [10]
~ Kako je reagirala na to pismo [10]
~ Dodajte še sliko tega ljubezenskega pisma v tale odlomek [5]
Točke bom na koncu seštela in si jih zapisala v zvezek. Tista, ki bo imela največ točk bo zmagala. Ampak brez skrbi še veliko izivov vas čaka.

Anny Styles
~ Občutki so napisani, lahko bi jih malo bolj opisala [9] , reakicija je pa zelo dobro napisana [10] in ker si dala sliko takoj dobiš še 5 točk. Ti imaš 24 točk za enkrat!

Kerti Pahk
~ Hmmm... Opisani so občutki [10], reakcija pa malo manj [9] in za sliko tudi ti avtomatsko dobiš 5 točk. Ti imaš tudi 24 točk!

Kimberly Brookly
Občutki so napisani [10] ampak reakcije skoraj nič ni. Mogoče bi se morala malo bolj posvetiti tudi reakciji [6], slika mi je pa tudi zelo všeč [5]. Ti imaš 21 točk ampak še vedno se lahko povpneš na sam vrh.

Maja Ugh
~Wow!! Zelooo mi je všeč da si se vsega lotila malo drugače. Ne da je vse lepo in prekrasno. In zadnja poved je še najbolši del celega odlomka. Dam ti vse točke. Četitam. Ampak ne veseli se prehitro tudi ti lahko končaš na dnu... Imaš 25 točk

Tina AnŽTin
~Tina tega ti ne govorim ker si moja BFF, ampak malo bolj se ceni. Navdušena sem da si se tudi ti lotila vsega malo drugače. Ampak Tina si pa pozabila na sliko zato ti tukaj ne moram dati točk. Ti imaš pa 20 točk.
28. december 2011
awwww všeč mi je to tekmovanje o_O jez vas bom kr spremljala
28. december 2011
Emm kdaj bo pa nou izziv
28. december 2011
u61785
u61785
In čaka vas vaš 2 iziv! Upam da se boste izkazale.
Za prvi del naloge je da napišete malo daljši odlomek s pomočjo ene od teh pesmi:
a)

b)

c)

Ampak to NE pomeni da samo napišete da vaša glavan oseba obožuje pevko ali komad. Ne želim da napišete zgodbo ki odraža ta komad. Časa imate do sobote do 21.10!
Vso srečo!
28. december 2011
ja! nika kot nika ti
pa huala Žiwa!!!

hahaha, ubistvu sem se z niko preganjala al naj naredim v takem stilu al ne
28. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg