Forum
Kot vam že naslov pove bom tukaj odgovarjala na vaša vprašanja o modi. Karkoli boste vprašali, vam bom poskušala odgovoriti. Prosim vas pa, da mi ne postavljate čudnih vprašanj, ki se ne navezujejo na to temo.
Tudi pisala bom o modi, kaj je moderno v tem letu in tako naprej...

Lahko me kličete kar Katarina!

Pisati bom začela že danes.
_________________________________________________________________________________
1. Pismo:

KAKO NAJTI SVOJ STIL?
Kako najti svoj stil? Se ti to vprašanje pogosto premetava po glavi. Neveš kje bi začela? Bi posnemala stil drugih? Mogoče ti lahko pomagam! Ni tako težko kot se zdi, le malo več časa bo potrebno.

1. Počuti se udobno!
To je osnova. Če se v svojih oblekah ne počutiš dobro, se to opazi. Npr: oblačiš se kot 'rokerica' čeprav si v resnici športni tip.
Torej: ko izbiraš obleke se ne smeš ravnati samo po modnih zahtevah, ampak upoštevaj svoje počutje!

2. Preglej obleke!
Vse obleke razpostavi pred seboj. Zloži jih po sklopih: NAJRAJE, SREDNJE in NE MARAM. Zapomni si barve, kroje in material. tvojih najljubših oblek. To ti bo pomagalo naslednjič in manj možnosti bo, da narediš napako!

3. Upaj si!
Vrjetno se bo tvoj stil spreminjal in to je čisto normalno! Poskusi tudi kaj drugega!

4. Dodatki in detajli!
Dodatki in detajli ti bodo tvoj stil še popestrili. A tako kot pri stilu upoštevaj to, da se moraš počutiti udobno.

_________________________________________________________________________________

Torej vprašanja!
14. januar 2012
u72261
u72261
Next♥ FuŁŁ carsko!
14. januar 2012
ja fuuuuuuuuuul je dobr!!!!!
14. januar 2012
Bom vsak dan neki napisala mogoče kdaj večkratna dan..
14. januar 2012
okej fuuuul dobr je!!!!!!!!!!!najbolš!=)
14. januar 2012
Pa lahko tudi kej uprašate =) bom vesela...
14. januar 2012
2. pismo

TRGOVINE? KAM ITI?

Jaz osebno grem ponavadi v trgovine, ki so mi že na zunaj všeč. Npr.: New Yorker, H&M, Tally Weijl, C&A, Berskha, Six in tako naprej. Najstniki so pogosto v teh trgovinah.
Torej povabi svoje prijateljice na nakupovanje in skupaj boste našle nekaj primernih trgovin.

1.H&M

2. New Yorker

3. Tally Weijl

4. C&A

5. Berskha

6. Six

To je samo nekaj trgovin, ki jih jaz obiskujem. Ti pa si lahko zbereš katerokoli drugo, ki ti je všeč.

Vprašanja!!
15. januar 2012
ooooo h&m
15. januar 2012
u72261
u72261
Next♥ FuŁŁ carsko!
QUESTIONS;
1. KAJ JE ZDEJ V MODI?
2. KAJ ZDEJ NI V MODI?
3. KAM NEJ GREM U SHOPPING; U CITY PARK OZ.
BTC ALI V SUPERNOVO NA RUDNIKU?
15. januar 2012
ja js bi tut neki uprašala!
kaj je zj v modi??vesela bi bla če bi mi odgovorila!
15. januar 2012
ODGOVORI

PiaTheBooh :3-odgovori

1. Zelo moderen je rožni potisk,čipke in dodatki (očala, ogrlice, uhani, pasovi...). Priporočam hlače na korenček in bolj ohlapne majice.Lahko tudi pajkice. Če imaš lepo postavo in noge so letos v modi tudi obleke. V modi so letos žive barve.
2. Hlače na zvonec in črna barva.
3. Jaz raje hodim v City Park oz. BTC, ker je tam več izbire kot na Rudniku.

lara forever-odgovori

1.Zelo moderen je rožni potisk,čipke in dodatki (očala, ogrlice, uhani, pasovi...). Priporočam hlače na korenček in bolj ohlapne majice.Lahko tudi pajkice. Če imaš lepo postavo in noge so letos v modi tudi obleke. V modi so letos žive barve.
15. januar 2012
u72261
u72261
Tnx full sam pol mam še eno vprašanje
1.KJE KUPIM TAKE OBLEKE Z ROŽNIM POTISKOM PRIMERNE ZA MOJO VELIKOST (158-164)?
2.KJE KUPIM TAKE PULOVERJE?
3.KJE KUPIM TAKE HLAČE?
Že vnaprej full hvala za odgovore! ☻
15. januar 2012
ja zame isto kokr za PiaTheBooh :З zmer to kokr hočm js uprašat tut PiaTheBooh :З
hehe
15. januar 2012
ODGOVORI

PiaTheBooh :3 in lara forever-odgovori

1. Poskusi v C&A, vendar nisem sigurna, tam pa je ponavadi tudi malce dražje. Če bodo imeli kakšno vzemi XS žensko številko, če si bolj suha. Drugače pa bi bila primerna tudi S ženska številka. Poskusiš lahko tudi v Tally Weijl-u.
2. Berskha, H&M in New Yorker.
3. New Yorker. Tam imajo oprijete hlače na korenček v zeleni (mentol), rdeči in vijolični barvi. Tudi take imajo, da je na njih potiskana ameriška zastava.

Upaam, da sem kaj pomagala! ☻
15. januar 2012
u72261
u72261
Hwallla love u!!! Best of the best skos!!! Ful pomagaš!
15. januar 2012
oooo hvala fuuul pomagaš
15. januar 2012
Nzk! < 33333 Love u back...
15. januar 2012
u69389
u69389
uau...lovam to temo!! ♥♥
Moja uprašanja:
~jz bi si kupla kkšno hudo jakno (plaščk) za puzim...help me ker newem ke naj si ga!!
~ a lohk še kej weč pišš u modi!!
~ a tuki lohk uprašaš kakšne čupe so "in"...pa če bi mi lohka prosm svetvala kako naj se pustrižm...mam mal dl kt paž pa tok grozn sm pustrižena da mam skoz lase u čopu!! a nej si nrdim fru-fru??

Pliz udguvor!! mwa ;*
15. januar 2012
ODGOVORI

¢яαzч_мe.♥ - odgovori

1. Vrjetno se da kakšnega dobiti v H&M, odvisno kakšen model hočeš, drugače pa je sigurno v C&A kakšen. Povej kakšen model in barvo bi rada, pa ti bom povedala.
2. Bom tudi, sem hotla ravnokar napisat kaj je zdej 'in'
3. Letos so zelo 'in' kite in rahli kodri ter fru fru na stran. Res. Za tvojo frizuro. Vrjetno imaš podobno dolžino las kot jaz (lahko vidiš na profilni). Nevem kakšno obliko obraza imaš zato nevem če ti bo fru fru pristajal. Glede striženja ti pa svetujem, da jih malo pustiš, da ti zrastejo potem pa si postrižeš konice.

Upam, da sem kej pomagala. ☻
15. januar 2012
3. pismo

KAJ JE V MODI?

Se sprašuješ kaj je v modi leto? Hočeš biti 'in'? Navdušiti svoje prijateljice? Tukaj boš našla odgovore na svoja vprašanja.
1. To leto so v modi žive barve, prdvsem neonske (florestenčne). Da pa ne boš preveč izstopala in bila npr: vsa v zeleni, si kupi čevlje, mašnico za v lase in lak take barve.

2. Tudi čipke so letos precej 'in'. Kupi si obleko, ki imajo čez krilo čipko. Če si ustvarjalna, si lahko tudi sama kakšno našiješ na majico ali pa si jo preprosto kupiš.

3. Rožasti potisk je najbolj 'in' na kratkih oblekah. Naj te ne bo sra, če se boš pred prijateljicami pokazala v 'rožicah'. Zavedaj se, da je to moderno.

4. Pokaži se v črtah. To je letos zelo 'in'. Še posebej na majicah.

5. Poskusi z različnimi modnimi dodatki, ki bodo obleke popestrile. Pasovi, nakit in rože ali mašnice za v lase. To je v letu 2012 zelo 'in'.

15. januar 2012
hvala hvala hvala js bi neki uprašala:
-nwm kaj nj bl nosm letos kavbojke or pajkice
-pa js mam lase do ramen in nwm kašne frizurce bi mela
please help!!!!!!
16. januar 2012
u60429
u60429
aa lovam to temo < 33 "MWA"
16. januar 2012
ODGOVORI

lara forever- odgovori

1. Če boš že nosila kavbojke nosi zelo obrijete, na korenček. Ampak oboje je v letos v modi.
2. Kdaj si lahko narediš kito, drugače pa je zelo 'in' fru fru na stran in rahli kodri.
16. januar 2012
ooooo hvala ti!!!!ampk js nimam fru fru,drgač si pa najbol
16. januar 2012
u72261
u72261
Newem, če boš znala odgovoriti na naslednje vprašanje ampak, če veš prosim povej!
-Koliko časa potrebujejo lasje, da zrastejo 5cm?
-Ali lahko s kakšno posebno nego pospešim rast (če ja s katero?)?
16. januar 2012
ODGOVORI

PiaTheBooh :3
1. Mislim, da okoli 3 mesece, če imaš dobro negovane lase pa 2 meseca in pol.
2. Da lahko, vrjetno obstajajo šamponi, ampak jaz takim ne zaupam preveč, obstajajo pa mazila ali pa spreji za pospešovanje rasti. Nevem pa točno kako se imenujejo.
16. januar 2012
u72261
u72261
Hwala ti fuŁŁ best theme 4ever še kej povej tnx! ♥
16. januar 2012
u72261
u72261
Soorry ker ti skos težim z vprašanji sam mam še eno vprašanje;
-Kakšne NEPREMOĆLJIVE čevlje za zimo si naj kupim oz. kateri so moderni?
16. januar 2012
Kje Lahko Kupim Živo barvne kavbojke ( rdeče,zelene,rumene...) ?
17. januar 2012
ODGOVORI

PiaTheBooh :3-odgovori
1. Priporočam, da si kupiš navadne ski bucke. Samo glej, da bodo v stilu s tvojimi oblačili.

girl of dream-odgovori
1. V New Yorkeryu
17. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg